Autor Wątek: Logistyki co warto wyskilować?  (Przeczytany 2303 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Porucznik Borewicz

  • Gość
Logistyki co warto wyskilować?
« dnia: Wrzesień 12, 2012, 11:48:46 »
Mam włączony remap : Inteligencja/Memory. Zostały mi do wyskilowania Hacking i Archeology na lv.5 oraz 3 subsystemy do Tengu z 4 -> 5 czyli jakieś 30 dni skilowania. Chciałbym zrobić jeszcze podstawy do shield/armor logistykow. Najbliżej mam do Bazyla i Omena, 2 skile cruisers mniej do Scimitara.
Moje pytanie jest takie: co wyskilować (wymaxować) zanim zmienię remap atrybutów?
Skile do capa mam na 5
Shield Emission Systems -3
Remote Armor Repair Systems -3
Remote Hull Repair Systems -3
Repair Systems -4
Repair Drone Operation -1

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Logistyki co warto wyskilować?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 12, 2012, 12:00:41 »
Mam włączony remap : Inteligencja/Memory. Zostały mi do wyskilowania Hacking i Archeology na lv.5 oraz 3 subsystemy do Tengu z 4 -> 5 czyli jakieś 30 dni skilowania. Chciałbym zrobić jeszcze podstawy do shield/armor logistykow. Najbliżej mam do Bazyla i Omena, 2 skile cruisers mniej do Scimitara.
Moje pytanie jest takie: co wyskilować (wymaxować) zanim zmienię remap atrybutów?
Skile do capa mam na 5
Shield Emission Systems -3
Remote Armor Repair Systems -3
Remote Hull Repair Systems -3
Repair Systems -4
Repair Drone Operation -1

Bazyl nie jest zbyt często spotykany na polach walk częściej są scimitary jeśli chodzi o logistyki shieldowe. Armorowy jest guardian nie omen.
Shield emission na upartego wystarczy na 4 choć lepiej mieć na 5 (przydaje się przy scimitarze jest bliższy stabilności na mwd pracując). Remote armor starczy Ci na 4 bo i tak guardiany latają w parach lub trójkami i na ab przy wymianie capa więc problemów nie ma z capem zwykle. Hull nigdy nie jest tak naprawde naprawiany i jest to zbędny skill. Repair system to naprawianie pancerza Własnego w statkach bazujących na armorze. Dronki możesz mieć na 5 choć nie jest to wymagane i nie za często widuje się na polu tech 2 repkowe (oslonowe czy armorowe) dronki.

Logistyki aby były godne uwagi we flocie muszą obsługiwać piloci z lev 5 w logistykach (łatwiej się je fituje wtedy i są w miarę stabilne), a minimum skrajne to 4 poniżej lev 4 nawet nie wsiadaj w nie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2012, 12:15:23 wysłana przez Herezja »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Logistyki co warto wyskilować?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 12, 2012, 12:06:18 »
Bazyl po prostu wymaga kolegów w bazylach, więc sensowność wyskilowania to kwestia tego z kim latasz. Bardzo dobrym logistykiem jest oneiros to taki armorowy scimek, może działać samodzielnie i jest niewrażliwy na przerwanie cap chaina.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Logistyki co warto wyskilować?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 12, 2012, 12:10:42 »
Posiadanie energy managment (+ do pojemności capa) i energy systems operation (+ do rechargu capa) na V też byłoby mile widziane ;)

Edit: dolicz skile z działu nawigacji dla subcapitali.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Logistyki co warto wyskilować?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 12, 2012, 12:14:08 »
Najlepiej remotki armor, prad, shield na 5
Cytuj
Hull nigdy nie jest tak naprawde naprawiany i jest to zbędny skill.
Chyba ze ma zamiar później zrobić cariera remotki hull'a capsowe są czasem w uzyciu podczas napraw superów które musiały wiać z pola walki  :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.