Autor Wątek: Co wybrać? Telefon komórkowy.  (Przeczytany 40197 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 18, 2011, 14:18:59 »
Nie bez powodu telefony sony są nazywane aparatami fotograficznymi z funkcją telefonu.

Her ale ty kombinujesz jak koń pod górkę:

- Jesteś maniakiem fotografii  - kupujesz sony eric
- Jesteś Gadżeciarzem - lubisz pograć w gry na telefonie pobawić się jakimiś aplikacjami - kupujesz iphona, a jak cię nie stać to coś z Androidem.
- Chesz mieć klawiaturę qwerty - bierzesz nokie lub blackberry
- Chcesz mieć biznes look phone - bierzesz blackberry
- Dużo czytasz na telefonie - bierzesz coś z dużym wyświetlaczem. Cokolwiek byle był duży wyświetlacz, bo pdfy otworzysz na wszystkim.

Teraz idź się przejdź po salonach. :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2011, 14:25:38 wysłana przez HammerSnake »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 18, 2011, 17:07:27 »
Nie bez powodu telefony sony są nazywane aparatami fotograficznymi z funkcją telefonu.

Her ale ty kombinujesz jak koń pod górkę:

- Jesteś maniakiem fotografii  - kupujesz sony eric
- Jesteś Gadżeciarzem - lubisz pograć w gry na telefonie pobawić się jakimiś aplikacjami - kupujesz iphona, a jak cię nie stać to coś z Androidem.
- Chesz mieć klawiaturę qwerty - bierzesz nokie lub blackberry
- Chcesz mieć biznes look phone - bierzesz blackberry
- Dużo czytasz na telefonie - bierzesz coś z dużym wyświetlaczem. Cokolwiek byle był duży wyświetlacz, bo pdfy otworzysz na wszystkim.

Teraz idź się przejdź po salonach. :P

A więc pokrótce
- mam duży i niezły aparat więc nie potrzebuje w komórce
- gadzeciażem (ciekawe słowo stworzyłeś) nie jestem i nie gram w komórce co najwyżej słucham muzyki czasem choć i od tego mam lepsze urządzenie (Sansa Fuze),
- Klawiatura qwerty mi nie jest do niczego tak naprawdę potrzebna,
- "Chcesz mieć biznes look phone" -------- że co ???
- Lubię czytać do poduchy lub jak jadę autobusem gdzieś więc dlatego. PDF np Samsung Avila nie czyta poprawnie a ta Nokia także nie odczytuje i dopiero jak dograłem jakiś programik rosyjski pozwalała na czytanie jedynie formatu txt ... więc to chyba nie każda komórka sobie z tym radzi.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 18, 2011, 17:34:20 »
Jeśli w Playu gubisz zasięg, to i w Plusie będziesz gubił, bo Play korzysta z nadajników Plusa tam, gdzie sam nie ma zasięgu.
Play ma imo najlepszą w tej chwili ofertę dla klientów indywidualnych.

Android ma AdobeReadera i nie miałem na swoim HTCku problemów z odczytywaniem pdfów, więc jeśli musisz koniecznie czytać na fonie, to wybierz ten z największym ekranem w Twoim zasięgu cenowym (Desire z 3,7cala daje radę, Sensation z 4.3" jest jeszcze lepszy, ale droższy).
Ale skoro dużo czytasz w podróży, to może rzeczywiście pomyśl nad kupieniem jakiegoś prostszego fona za zybla i przeznaczeniem reszty kasy na czytnik. Komfort czytania, co wielokrotnie pisałem, jest milion razy lepszy niż na najlepszym telefonie.
Przedwieczny.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 18, 2011, 17:36:38 »
yy?

Wydaje mi się, że każda sobie radzi, bo na każdej nowej komórce możesz zainstalować adobe readera.  Przynajmniej jeżeli chodzi o symbiana, Androida i Iphona.

Tyle, że w niektórych modelach jest zainstalowany standardowo, a w innych nie i trzeba sobie kupić + ściągnąć i zainstalować. Pod windowsem bez programu z buta też sobie plików nie otworzysz.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 18, 2011, 17:40:05 »
Symbianowe nokie mają niby program do odczytywania pdfów, ale co z tego, skoro nie byłem w stanie otworzyć na nich na przykład podręczników do Shadowruna...
Przedwieczny.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 18, 2011, 17:42:34 »
Ja na swojej e63  (rocznik 2009) mam zainstalowanego  adobe readera le 1.5 i jeszcze się nie spotkałem z pdfem, którego bym nie mógł otworzyć. Jaki "niby program"?. taki sam jak wszędzie. :P

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 18, 2011, 17:51:14 »
No właśnie też miałem e63 i nie dawała rady.
Ani z podręcznikami do Shadowrana, ani z Dungeon Magazinami.
Nie niby program, tylko niby coś tam było zainstalowane, nie wnikałem bliżej :P
Główną zaletą tej nokii był MobiPocket Reader, chociaż też mocno okrojony, bo nie szło zmienić wielkości czcionki :P
Przedwieczny.

Pynio

  • Gość
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 18, 2011, 19:46:38 »
Dość gadania :)

Jako właściciel HTC HD2 (ponad rok) i mający długo w testach HTC Sensation - Bierz Samsunga Galaxy S2 :) Mam telefon 2 miesiące i nadal jestem pod totalnym wrażeniem działania... Żadna Nokia z tym ich Symbianem lub mulącym Win, żadne Ejpl...

Czekam na Sony Experia Duo i Galaxy S3.

Koniec rozmowy ;)


Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 19, 2011, 13:27:46 »
to ja sie podczepie do tematu

ostatnio polamalem sluzbowy telefon (przypadkiem) htc dh2, z ktorego bylem baardzo zadowolony

dostane nowy i mam do wybotu htc desire hd lub desire z
albo Samsung I9003 Galaxy S scl

ogolnie podobal mi sie ekran 4,3 cala z htc hd2 i boje sie ze 3,7 bedzie malo,
desire z ma za to klawisze...
galaxy dobre osiagi ale tez maly,

jakies rady ?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 19, 2011, 13:43:44 »
Klawiatura w Desire Z jest taka sobie, a ludzie narzekają, że zawiasy się szybko wyrabiają i potrafi się luźna zrobić bardzo szybko.
Desire HD ma ekran 4,3" i skoro zależy Ci na wielkości, to chyba byłby najlepszy wybór...
Samsung ma ekran 4" czyli coś pomiędzy Desire Z a HD. Jeśli nie odpowiada Ci nakładka HTC Sense, to wtedy Samsung będzie całkiem całkiem.
Przedwieczny.

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 19, 2011, 13:52:35 »
nakladka wlasnie sprawdza sie bardzo,
chyba bedzie w takim htc desire hd

Minna Hinata

  • Gość
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 19, 2011, 15:07:31 »
Dość gadania :)

Jako właściciel HTC HD2 (ponad rok) i mający długo w testach HTC Sensation - Bierz Samsunga Galaxy S2 :) Mam telefon 2 miesiące i nadal jestem pod totalnym wrażeniem działania... Żadna Nokia z tym ich Symbianem lub mulącym Win, żadne Ejpl...

Czekam na Sony Experia Duo i Galaxy S3.

Koniec rozmowy ;)

N900 z Maemo

Osobiście kupiłem ten telefon i szczerze? Jako fan linuxa zrobiłem z Maemo kombajn do czytania pdf, oglądania filmów i nawet eve udało się uruchomić do momentu wyboru postaci, później niestety zwiecha bo grafika nie wyrobiła. Generalnie symbiany ssa, bada ssie.... iphone.... ssie jeszcze bardziej. Nie polecam żadnych produktów z serii apple

Szukasz czegoś z dużym ekranem, idź do salonu, zapytaj o duuuży ekran, cene i czy ma androida. Wszelkie symbiany / iphony i inne wynalazki tego typu sprawią ci dużo problemów. Android Market ma ogromny wybór aplikacji do odczytywania PDF, nawet podstawowa wersja QuickOffice bez problemu radzi sobie z PDF/TXT/DOC.

EOT

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 19, 2011, 15:39:17 »
@Minna to napisz po prostu, że jesteś fanem linuxa i masz skrzywione postrzeganie świata. To by wystarczyło.

iPhony są zajebiste, podobnie jak nowe smartfony na androidzie. Tak się składa, że jestem zadowolonym posiadaczem obu tych urządzeń. Nie wiem skąd masz informacje o tym, że wszystko inne ssie ale na posiadacza tych maszynek raczej nie wyglądasz więc nie pisz bzdur.

sc0rp

  • Gość
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 19, 2011, 20:08:14 »
Minna a tak konkretnie to jakie problemy sprawiaja iphone'y? Po za tym ze Steve dosc rygorstycznie podchodzi do appstore(co imo jest zaleta a nie wada)?

Minna Hinata

  • Gość
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 20, 2011, 02:58:37 »
Miałem iPhone 3g i niestety ale w przeciągu 2 miesięcy potrafił się parę razy zawiesić. Został wysłany na serwis i tu również pojawił się problem ponieważ sam telefon dostałem po miesiącu (!) z dopiskiem że wymieniono na inny model. Parę dni później telefon po prostu zaczął gubić zasięg (o korzystaniu z internetu nie wspomnę już, że był to koszmar). Reklamacja po raz drugi. Tym razem serwis uwinął się błyskawicznie ponieważ smart wrócił w ciągu tygodnia z wpisem "zaktualizowane oprogramowanie" co i tak nic nie zmieniło, jak gubił zasięg tak gubił. Ostatecznie poszedł na allegro z dopiskiem "potrafi gubić zasięg, serwis nic nie umie na to poradzić".

Co do AppStore: jeśli jesteś przysłowiowym debilem i instalujesz jak leci to nie dziwię się, że oprogramowanie się sypie. Instalowanie oprogramowania z AppStore to tak jak instalowanie programów z internetu - trzeba to robić z uwagą. A polityka prowadzona przez Apple jest chora. O wiele większym szacunkiem darzę Store Androida z tytułu możliwości udostępniania własnoręcznie stworzonego oprogramowania bez ograniczeń.


I nie miśki, Apple to nie koniec świata, tak się składa że miałem do czynienia z tym czymś i nie mam dobrych wspomnień. Aktualnie mój Galaxy Mini / Asus Iconia A500 sprawują się wyśmienicie.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 20, 2011, 08:18:44 »
Posiadałem iPhona 3G i jedyną jego wadą było to, że z czasem przestał być supportowany, po prostu stał się przestarzały. Wtedy ostatnia wersja systemu, jaka została na niego wypuszczona działała kiepsko, telefon zwalniał itp. W zasadzie przyszedł czas na wymianę telefonu.

Problemów z zasięgiem nie miałem, więc mogła to być wina Twojej lokalizacji, ewidentnie wadliwego egzemplarza lub łosiów w serwisie - przecież oprogramowanie aktualizujesz sobie stale sam...

Apple ma upierdliwą procedurę testowania appsów przed ich wpuszczeniem, ale to głównie problem developerów a nie userów. Niemniej jednak dzięki temu masz bardzo dużą pewność, że to co kupisz działa i jest zrobione zgodnie z wytycznymi appla. Osobiście nigdy nie trafiłem na zepsutego appsa (co nie znaczy że ich nie ma).

Nie jest prawdą, że instalując programy z AppStore sypie Ci się telefon, właśnie po to mają te procedury, żeby tak nie było.

O ile się nie mylę to wciąż jest większy problem z wypuszczeniem czegoś na Androida niż w AppStore, ale pewnie tego nie wiesz bo się tym po prostu nie zajmujesz na co dzień.

Idea "udostępniania własnoręcznie stworzonego oprogramowania bez ograniczeń" jest na prawdę super, tyle że w praktyce prowadzi to do syfu w systemie, wirów, ... itp. To po prostu ładnie brzmi na papierze i jest właśnie jak wspomniane "instalowanie oprogramowania z internetu".

Sam Apple nie ma jakiś drakońskich zakazów, to raczej rzeczy dotyczące treści aplikacji (np. obrażania uczuć religijnych, rasizmu, ...) oraz "używalności" - np zakaz publikowania aplikacji emitujących menu telefonu lub sprawiających mylne wrażenie, że Twój telefon działa wadliwie.

Niemniej jednak wszystkie produkty Appla są drogie, to największy ból.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 20, 2011, 08:44:35 »
Są drogie przy kupnie i jeszcze droższe w eksploatacji. Nie wspominając o czymś takim że apple nawet jesli słyszało o czymś takim jak formaty multimediów inne niż ich to nie chce mieć z nimi nic wspólnego i maksymalnie utrudnia korzystanie z własnych na innym sprzęcie niż ten z jabłkiem na obudowie

BTW
to tylko ja jestem taki konserwatysta że nie widziałem potrzeby wymiany telefonu dopuki po kilku latach intensywnej eksploatacji moja nokia 9300 nie zaczeła się sypać ze starości?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 20, 2011, 08:58:26 »
Eksploatacja nie jest droga. Co do wymiany telefonu... kupiłem iPhona ponieważ był mi potrzebny do pracy. Potem się przyzwyczaiłem i zacząłem korzystać z dobrodziejstw smartphonów.
Obecnie często korzystam na telefonie z webu, wbudowanego ipoda, google maps oraz kilku innych aplikacji. Do tych celów niestety nie nadają się stare fony, które były znakomite do dzwonienia i tyle.


[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 20, 2011, 09:12:13 »
Ja mam iPhona 3gs i zgadzam się z Nitefish. Nigdy ale to nigdy nie sprawił mi problemów. Nie gubi sygnału. Aktualizacje oprogramowania robisz sobie sam i jest to dziecinnie łatwe. Generalnie wszystko w produktach appla cechuje łatwość. Robi sie wsi intuicyjnie i czy to na kompie czy to w telefonie nigdy też nie miałem problemów z wirami, zwiechami i blue screenem. Nigdy jeszcze nie miałem kontaktu z serwisem.
Może to po prostu dbałość o gadżety? :P :)
Charming But Irrational

sc0rp

  • Gość
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 20, 2011, 09:32:26 »
Dokladnie to co napisal nitefish i sobocz. A odnosnie debila co sciaga co popadnie z netu - to wlasnie procedury Steve'a pozwalaja na to aby sie nad tym nie zastanawiac czy darmowy app do zczytywania kodow 3d ma robaka czy nie i ze moze jednak wydac ten 1 czy 2 eur na platny app bo jest mniejsza szansa ze bedzie zarazony. A zarzucanie ze ktos jest zapatrzony w apple bo uzywa ich produktow jest glupie, ja mialem zarowno androida jak i blackberry i jednak iphone sie cechuje najwyzsza latwoscia obslugi i wlasnie tym ze nie musze sie 5 razy zastanowic nim cos sciagne. Odnosnie gubienia zasiegu to nie wiem gdzie z niego korzystales ja nigdy nie mialem z tym problemow a duzo podrozuje. Czy iphone jest drogi w zakupie i eksploatacji - no jest drozszy i tu nie ma o czym dyskutowac jednak apple nigdy sie nie pozycjonowal na dolnych polkach. To jak narzekanie ze korek wlewu oleju do a4 jest 5 razy drozszy od korka do octavii

A co do zakonczenia supportu danego gadzetu to moze ktos to naswietlic bo jak ostatnio podlaczalem swojego archaicznego (z 2004roku) ipoda to mi zglosil ze jest update systemu

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 20, 2011, 10:18:56 »
Wiem jak jest w przypadku telefonów. Po prostu iPhone 3G był na tyle przestarzały, że Apple uznało iż nie ma sensu dalej go supportować. Na rynku były znacznie lepsze nowe dwa modele.

W praktyce wyglądało to tak, że ostatnia do ściągnięcia wersja systemu działała na iPhone 3G dość kiepsko (zapewne celowo to zrobili), a firmy developerskie przestały produkować na niego aplikacje.

Czy tak jest z iPodami - nie wiem, być może w tych urządzeniach nie ma aż takich zmian hardwarowych, żeby odrzucać stare. Moja żona ma tego mini iPoda ale jakoś nie pamiętam, żeby cokolwiek w nim kiedyś aktualizowała, chyba że zrobiła to ninja jak nie widziałem :P

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 20, 2011, 11:57:48 »
Ja w HTCkach lubię jedno - podłączam go do byle kompa i bez instalacji czegokolwiek robi mi za dysk zewnętrzny albo modem (co się przydało kilka razy w robocie jak prąd w całej dzielnicy nawalił/operatorowi kabel przecięli, a trzeba było wysyłać e-maile). Nie ma też problemu z wrzuceniem z byle kompa filmu, zdjęć czy też mp3. Z tego co wiem tak łatwo na iPhonach z tym nie jest.
na urlopie od EVE

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 20, 2011, 12:12:29 »
No niestety to wada iPhonów. Wkurza mnie to ale cóż.

shadd

  • Gość
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 20, 2011, 12:27:21 »
Ja w HTCkach lubię jedno - podłączam go do byle kompa i bez instalacji czegokolwiek robi mi za dysk zewnętrzny albo modem (co się przydało kilka razy w robocie jak prąd w całej dzielnicy nawalił/operatorowi kabel przecięli, a trzeba było wysyłać e-maile). Nie ma też problemu z wrzuceniem z byle kompa filmu, zdjęć czy też mp3. Z tego co wiem tak łatwo na iPhonach z tym nie jest.
Akurat iPhone może spokojnie pracować jako modem, może również udostępniać połączenie przez WiFi jako router. Co do dysku to wystarczy zainstalować Phone Drive albo coś podobnego i nie ma problemu z wrzucaniem plików przez WiFi/USB. Ale fakt do katalogów systemowych bez JB się nie ma dostępu.

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 20, 2011, 13:07:26 »
"Instalować". Zazwyczaj na obcym kompie nie możesz/nie chcesz/nie masz czasu czegokolwiek instalować. Przynajmniej takie mi mówi doświadczenie z podłączaniem telefonów do nie swoich kompów.
na urlopie od EVE

shadd

  • Gość
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 20, 2011, 14:03:03 »
"Instalować". Zazwyczaj na obcym kompie nie możesz/nie chcesz/nie masz czasu czegokolwiek instalować. Przynajmniej takie mi mówi doświadczenie z podłączaniem telefonów do nie swoich kompów.
Że jak? Nigdzie nie pisałem o instalowaniu czegokolwiek na kompie. Chyba logiczne, że miałem na myśli Iphone`a skoro o nim pisałem.  :P Phone Drive jest dostępny w AppStore a instalacja zajmuje kilkanaście sekund.

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 20, 2011, 14:06:15 »
A to zmienia postać rzeczy : )
na urlopie od EVE

Minna Hinata

  • Gość
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 20, 2011, 17:12:55 »
Nie mniej wychodzi na to że każdy ma inny gust. Jedni stoją twardą drogą i na ołtarz kładą appla, inni androida czy symbiana.

Co do programowania aplikacji, for fun tworze dziwne konstrukcje które ułatwiają mi kontrolowanie wielu rzeczy jakie dzieją się w EVE. Aplikacje tylko i wyłącznie na androida (POS Manager, poprawki dla Aura itp). Do Appla nie mam zamiaru wracać no chyba że będą pierwsi którzy stworzą coś na styl Nokia Morph :)

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 20, 2011, 18:35:03 »
Na  iphona jest iclone :) Zastępca niestety zajeb****** capsulera którego już nie ma :(
Charming But Irrational

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 21, 2011, 11:51:50 »
Skoro już mówimy o iOSie i Androidzie, to mam pytań dwa: co sądzicie o jailbreakingu (brat mojego sąsiada ma 3GS'a), oraz wiem, że są prowadzone prace nad Androidem na piece x86, a który z dostępnych projektów zezwala na instalację z Marketa?


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 21, 2011, 14:20:12 »
Mangan o czym piszesz (bo tego brajla nie rozumiem, którego tu wykorzystałeś ];p).

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 21, 2011, 15:16:30 »
Seplenienie u mnie niestety sięga poziomu krytycznego...

Ponawiam po ludzku:
1. A co z ''jailbreakerami'' na iPhonami (tam można dostać darmowe appy)
2. Który pecetowy port androida obsługuje aplikacje ze sklepu Googla?


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

sc0rp

  • Gość
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 21, 2011, 15:44:18 »
Na  iphona jest iclone :) Zastępca niestety zajeb****** capsulera którego już nie ma :(

Eve universe jest lepszy - polecam

HammerSnake

  • Gość
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 21, 2011, 16:35:52 »
Cytuj
2. Który pecetowy port androida obsługuje aplikacje ze sklepu Googla?
Symulator sobie ściągnij i po problemie.

A tak to:
Android ma zgodność wstecz do aplikacji. Więc jak weźmiesz sobie tablet z wersją systemu 3.0 + to powinieneś móc bez problemu odpalić większość aplikacji, które są robione bodajże dla 2.1 -2.3. i inne aplikacje pod wcześniejsze wersje systemu. Tyle teoria. Masz wersje 1.6 możesz teoretycznie odpalić do wersji 1.6 systemu.

Albo:

Dedykowane na netbooki na pewno możesz poszukać tutaj:
http://www.insydemarket.com/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 17:04:30 wysłana przez HammerSnake »

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Co wybrać? Telefon komórkowy.
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 21, 2011, 17:27:01 »
Spoko.

Za namową Kuby ''Wojewody'' Wojewódzkiego & jego ''4G'' alter-ego postanowiłem wziąć udział w ''Testujsmartfona.pl'', ktoś już testował tego Huawei Ideosa w ramach tego projektu?

EDIT: Jeśli ktoś z moderacji wywalił dublujący post, to zarazem dziękuję i przepraszam, bo moja Avila często ma problemy z połączeniem z Centralką i dlatego mam zamiar zmienić fona (mimo że go sflaszowałem go 5 razy...)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 18:03:27 wysłana przez ManganMan »


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681