Autor Wątek: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?  (Przeczytany 59750 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 15, 2015, 14:45:01 »
@Zgudi: W WT gram tylko w Simulator Battles (436 bitwy), czyli tam gdzie nie ma czerwonych znaczków na wrogich pojazdach i możesz mieć goście za winklem i nawet nie wiedzieć że tam się czai :)

Niemieckie i rosyjskie czołgi są rewelacyjne, tylko trzeba wiedzieć gdzie celować. Ja Niemcami ostatnio prawie tylko gram, bo jak się pojawiły amerykańskie czołgi to nie ma Niemcami kolejek żadnych. Z tego co zauważyłem (a gram i Pzkpfw III, IV V i VI) to z ruskimi nie ma żadnej bolączki.

Czasem jak jest dobry gracz to pojedzie Cie bez mydła, ale bywały takie akcje że Tygrysem unieruchomiony we w miarę dogodnym miejscu potrafiłem rozwalić 3-4 Shermany czy T-34 zanim się zjarałem czy któryś pomyślał i przycelował ;) Pzkpfw III potrafię bez problemu rozwalać KV-1 czy KV-2 przy odrobinie szczęścia (tzn. głupoty przeciwnika ;) ). Ale z drugiej strony jak jesteś sam na sam frontem do SU-152 i nie rozjebiesz/uszkodzisz lufy/zamka za pierwszym strzałem, to przeważnie trzeba się zacząć modlić nieważne w czym jesteś.

Z drugiej strony amerykańskie czołgi są przegięte, taki M4 Jumbo ze swoją przednią płytą bóg wie jak grubą i rewelacyjnym działem 76mm + HVAP bywa po prostu zabójczy od frontu. Pershingi też są prawie  nie do dziabnięcia jeżeli wystaje im tylko wieża. Już nie wspomnę o tym, że spotykasz M41, czyli czołg z 53 roku działem które przebija praktycznie wszystko co się da :). Jest strasznie skopany balans, bo tak do wszystkich tych M4 z armatą 75mm są raczej słabi, tak już dalej od M4 z 76mm są przegięci.

Ogólnie, gra jest zupełnie nie podobna do WoT. W WoT masz paki życie, gold ammo i... no po prostu czysty Arcade. W WT jest jednak większy nacisk położony na symulację. Pociskami AP możesz strzelać do lekko opancerzonych pojazdów i patrzeć jak przelatują przez cały pojazd praktycznie nic nie robiąc. Nie masz pasków życia i praktycznie w ogóle się nie strzela podczas jazdy.

[.BSI.] Dheedee

  • .BSI.
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paullus Lux
  • Korporacja: Unseen Massacre
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 15, 2015, 16:13:44 »
Strzelanie podczas jazdy to nawet w dzisiejszych czołgach nie jest prosta sprawa przy elektronicznych układach sterowania ogniem. WoT to czysty arcade mode. Taki trzecioosobowy lub pierwszoosobowy shooter w czołgu, CoD na gąsienicach.

W IS3 z przodu nie strzela się w cycki na wieży tylko w zajebiście wielką a cienką jak papier blachę nad jarzmem, to że jest we wściekłym kącie nie rekompensuje tego że nie ma pancerza, wyśmienite lekarstwo na podjeżdżającego blisko Iska.

Co do płakania na niemieckie czołgi, to one zaczynają błyszczeć dopiero od KT2, E75 to jedna z najlepszych ciężkich 9, po buffie VK4502B jest od przodu trudniejsza do przebicia dla 9tek niż E100 dla 10tek, E50 nie jest może idealny ale daje radę, Leopardy mają fajne działo chociaż są z papieru. Tak naprawdę to z niemiaszków wybitnie w tej chwili ssie jeden z najlepszych czołgów do funu kiedyś i do trollowania arty czyli lekka VK 2801, jej następczyni minipantera też szału nie robi, Rucośtam widzę że chociaż działko ma apetyczne, taki mini leopard. Tdki niemieckie są zacne, aczkolwiek nie trawiłem Ferdinanda i linię bezwieżową będę robił na JPII, artami w sumie nie gram ale teraz pewnie będzie trzeba do tych misji osobistych.

Moim zdaniem nazi tanki są z dupy tak do 7 tieru, później się rozkręcają. Ruskie za to już od 5 są zabawowe i gra się nimi dużo łatwiej. Swojego czasu jak KV2 było na 5 tierze z uber trollem to był czysty miód, taka gwiazda śmierci na gąsienicach. Te wszystkie niemieckie fałki czy inne plujki jakoś wrażenia nie robią. Po zmianach w automatach niskotierowe niemiaszki robią sieczkę i dają cholerną radochę z gry, ale później jest niestety dołek. Pozatym niemieckie ciężkie to nie jest dobre drzewko do nauki gry, one już wymagają trochę umiejętności, ogarnięcia mechaniki, jeżdżąc na pałę kończy się jak pała. Isy i amerykańce jednak więcej wybaczają.
Pzdr...

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 15, 2015, 16:41:21 »
Gdybym miał wrócić do tego, to kupiłbym jakiegoś ciężara na pancerzu. Lubię grać wieżą, więc może T34/112?

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 15, 2015, 16:55:26 »
ja zawsze najbardziej w wot lubiłem antytanki. amerykańskie wszystkie były fajne. za to teraz jak zacząłem od nowa kupiłem sobie niesamowicie fajną zabawkę której kiedyś nie było FCM 36  Pak 40 - premium td z 3 tiera, francuski. zasięg widzenia 400m - właściwie jak stary marder zanim mu obcieli zasieg, fajne działo gdzie bez premium ammo albo walisz z niezłą penetracją, albo masz pocisk jak w haubicy na niskotierowych amerykańskich td. z lunetką i perkiem dla dowódcy spokojnie na 2-3 strzały z 500 metrów zdejmujesz wszystko co możesz spotkać. tylko jest strasznie powolny.
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 15, 2015, 17:56:14 »
Czy tylko ja tutaj grając w czołgi lubię postrzelać artylerią do ludzików? Jak sie jeszcze okaże że to jakiś fiolet był trafiony blindem w oczywistą miejscówkę, ten rage na chacie... >:D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 15, 2015, 18:19:35 »
Czy tylko ja tutaj grając w czołgi lubię postrzelać artylerią do ludzików? Jak sie jeszcze okaże że to jakiś fiolet był trafiony blindem w oczywistą miejscówkę, ten rage na chacie... >:D

Same here ;] Ja uwielbiałem S-51 i tego następnego Obj-2cośtam nie pamiętam który to był wtedy tier. Zerowy kąt obrotu działa, koszmarnie długi czas celowania, 40sek przeładowanie i zajebisty dmg. Ot arta dla mężczyzn :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 15, 2015, 20:27:18 »
Tak tylko dodam, że dla ludzi o mocnych nerwach jest teraz event w WT, można pograć w Simulator Battles zupełnie bez żadnych znaczników wrogich czy swoich. Nie ma ich na minimapie, ani w powietrzu nad czołgami :) WT idzie w dobrym kierunku.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 15, 2015, 22:47:16 »
Same here ;] Ja uwielbiałem S-51 i tego następnego Obj-2cośtam nie pamiętam który to był wtedy tier. Zerowy kąt obrotu działa, koszmarnie długi czas celowania, 40sek przeładowanie i zajebisty dmg. Ot arta dla mężczyzn :P
Pewnie chodzi Ci o karawna 212(obecnie z literką A) ja osobiście wolę 261 i ap

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 15, 2015, 23:48:57 »
Pewnie chodzi Ci o karawna 212(obecnie z literką A) ja osobiście wolę 261 i ap

Yep, dokładnie ta :) Tej ostatniej nie miałem, wściekle dużo EXP, a nawet jakbym miał to i tak by mnie nie było stać ^^
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 16, 2015, 07:23:10 »
z arty jest troche jak z falkonami w eve :]
generalnie nie trawie ich, ale za to mam podwojna radoche, gdy gina wroga i nasze.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 16, 2015, 08:50:21 »
z arty jest troche jak z falkonami w eve :]
generalnie nie trawie ich, ale za to mam podwojna radoche, gdy gina wroga i nasze.

A kysz! Ja bym powiedział że jak z arty maciałką w EvE :P Jak się ujowo ustawiasz to zbierzesz pigułę. Gdyby nie arty to gra szybko zmieniłaby się w camp fest. Falcony to type59 czy co tam teraz premiumowego jest na topie
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 16, 2015, 10:39:45 »
e-25 :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[.BSI.] Dheedee

  • .BSI.
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paullus Lux
  • Korporacja: Unseen Massacre
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 17, 2015, 00:17:08 »
Bocian (S-51) swojego czasu to był ogr. Jak pizgnął z karata to i tygryska II na hita ściągał, bez ammoracka oczywiście. Teraz dostał nerfbatem i nie jest już tak miło. Generalnie zasadą jest że jak grasz arty to nie trafiasz,a jak arta wali w ciebie to dostajesz nawet w pełnym biegu i w trakcie szaleńczej spirali... przynajmniej tak jest w moim przypadku...
Pzdr...

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 17, 2015, 00:27:53 »
No bez przesady, kiedy to było? jak wot się rodził? ściągnąć 1500 hp 
na hita?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 17, 2015, 03:05:51 »


A co do AP, w tej chwili chyba dwie jedyne arty z tak okrótnymi ap że tier VIII HT idzie na hit to t92(370 peny; 1800 dmg) i GWE (303 peny; 1550 dmg), ale z tych luf lepiej ap przeznaczyć dla smoków tier X. Bat ścierwo lepiej pluje he, brytyjczyk ap nie ma, a ruska snajperka to ruska snajperka, z niej bardzo opłaca się szyć z AP, ale one mają tylko 1100 średnich (przy 360 peny). Dążąc do wyniku prezentowanego wyżej niźle poszalałem tą snajperką na randomach, powiększając grono tych którzy godzinami mogą na lalce pokazywać gdzie ich arta źle dotykała o kilkadziesiąt is-7, 8, 4, pare e-100, a nawet pare mausów się napatoczyło. Najzabawniejszy był pacjent w buldogu który najwyraźniej nie wiedział do kogo skoczył i strasznie sie bulwersował jak mu AP urwał wierzę po tym jak mnie zaatakował

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[.BSI.] Dheedee

  • .BSI.
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paullus Lux
  • Korporacja: Unseen Massacre
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #120 dnia: Styczeń 17, 2015, 03:15:01 »
No bez przesady, kiedy to było? jak wot się rodził? ściągnąć 1500 hp 
na hita?

Bo ja wiem, ze dwa lata temu? Jak nie było pedalskich art na X tierze?:) Przed pseudo nerfem który był zajebistym boostem art? To na pewno.
Pzdr...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 17, 2015, 10:58:09 »
S-51 ściągał więcej tanków na hita.. I to było spoko, po prawie minucie przeładowania, celowaniem z przewidywaniem godnym wróżbity Macieja wysyłało się pigułę w idiotę stojącego bokiem w tygrysie 2 lub jagtigerze, jak jakimś cudem weszło to na raz. E50 jak wszedł to był jakiś zjebany bo potrafił zniknąć z mapy po frontowym strzale.. Sorry dostawałeś to jaki poziom trudności wybierałeś, gwpantera ustawiała się ukosem do mapy i mogła napierdzielać we wszystko równo. S-51 jeśli na mapie przeciwnicy byli ogarnięci to zaliczałeś może z 4, 5 udanych strzałów. A w magazynku pocisków tyle że przy ciągłym ogniu, a czasem takie bitwy się też trafiały, w połowie rundy mogłeś już tylko taranować :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 17, 2015, 11:09:36 »
suka piąta pod tym względem była gorsza. Kąt strzału taki że chowając sie po jednej stronie kamienia mogła pieprznąć gościa czającego się na nią po drugiej stronie, ale amunicji na niecałe dwie minuty ognia ciągłego i zasięg jak na chomiku. Ale nieprzeciętna dziwka była. Raz wykończyła mi is'a-4 który miał prawie full hp, pociskiem który zabrał 10 hp i wybijając załogę wieży, uszkadzając działo, wieżę, silnik, ammorack, zbiornik paliwa i jedną gąskę, wcześniejszym strzałem za podobne hp kierowcę to czołg został sklasyfikowany jako zniszczony bo załoga była zdechła (is-4 wtedy to była IX jeszcze)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #123 dnia: Styczeń 17, 2015, 14:29:55 »
is-4 wtedy to była IX jeszcze

Piękne czasy, eh :'(
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #124 dnia: Styczeń 17, 2015, 14:45:46 »
tia...
['] :(

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #125 dnia: Styczeń 21, 2015, 14:00:18 »
Doom a którą nację zaproponujesz jako pierwszą do odblokowania artylerii ? Wspominam miło artowanie, ale jest ich teraz tyle, że chciałbym coś w miare przyjemnego :).

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #126 dnia: Styczeń 21, 2015, 15:20:23 »
Preferencje bym prosił? Wolisz grać taktycznie czy jako wyrzutnia atomówek? Mi z odblokowanych X najgorzej gra sie t92, GWE i 261 dają dużo rozrywki ale oboma gra się inaczej i obie czują się różnie na różnych mapach. Z żab dopiero ostatnia prosta do tiera X ale mało to lubie, chyba że magazynek z pestką co 5 sekund zmieni moje nastawienie bo na razie pestka tej mocy co ~25 mało mnie przekonuje. No i jestem ciekaw brytyjczykabo w jego lini zdaje sie nie ma nic co ma porównywalne parabole

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[.BSI.] Dheedee

  • .BSI.
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paullus Lux
  • Korporacja: Unseen Massacre
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #127 dnia: Styczeń 21, 2015, 16:08:54 »
No angole pięknie wrzucają i ludzie grający artami chwalą te drzewko. Jakby co to pamiętaj że Crusaderem SP szybciej się jeździ do tyłu - działo zamontowano na podwoziu standardoego Crusadera ale tyłem na przód... Ot brytyjska logika;)
Pzdr...
Dd...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #128 dnia: Styczeń 21, 2015, 16:12:51 »
No angole pięknie wrzucają i ludzie grający artami chwalą te drzewko. Jakby co to pamiętaj że Crusaderem SP szybciej się jeździ do tyłu - działo zamontowano na podwoziu standardoego Crusadera ale tyłem na przód... Ot brytyjska logika;)
Pzdr...
Dd...
Ten jeżdżący obóz karny mam na szczęście za sobą. Teraz bujam się wymaksowanym następcą do tieru IX

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #129 dnia: Styczeń 21, 2015, 22:35:12 »
lubie być w miare mobilny jak hummel z bety :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #130 dnia: Styczeń 21, 2015, 22:41:38 »
to batmobil (tyle ze nie wiem czy Ci sie humelowe uderzenie spodoba na tym tierze), albo 261

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 21, 2015, 22:59:05 »
Batmobil ? Hm brytyjska arta też brzmi fajnie. W becie mialem niemiecka, rosyjska i amerykanska.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 21, 2015, 23:34:08 »
bat mobil w wersji arty
4 pestki mniej więcej ala humel na top lufie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #133 dnia: Styczeń 22, 2015, 08:36:27 »
bat mobil w wersji arty
4 pestki mniej więcej ala humel na top lufie

Ty pisz do mnie po Polsku, a nie w slangu człowieka który nie rozumie slangu od czasów bety :D.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 22, 2015, 09:53:44 »
batmobil to topowy med żabojadów, oczywiście magazynek, potem dodali żabom linię artek z artyleryjską wersją ustrojstwa. Charakterystyczne cechy linii to słabe działa (w pozostałych nacjach max na 8 tirze dostajesz grube rury, tutaj na dziale o parametrach pocisku jak na humelu / GWP jedziesz do końca) które biją "szybciej" bo co jakieś 25 sekund (dla porównania GWE topowy niemiec, swoją rure ładuje 35 sekund a ma prawie dwa razy większe pizgnięcie i splash). Tier X różni się od niższych tierów tym że masz magazynek na 4 pociski. Ładujesz to około 72 sekund a potem masz 4 pestki w odstepach 5 sekundowych i znowu 71 sekund

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 22, 2015, 10:37:52 »
Pójdę w brytola :). Żaby gdzieś się tam w kolejce ustawią.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 22, 2015, 10:40:40 »
Powodzenia na gównie cruseiderem zwanym :P
low tierowe artki są jakie są, potem jest bich gun całkiem zabawny, potem bishop który ma mały zasięg i mobilność walentyny, potem masz wrednego chomika (zasięg jak na bishopie, ale za to zapierdala jak light) crusaider ssie niezależnie od działa, dopiero wyżej jest znośnie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 22, 2015, 10:43:46 »
Powodzenia na gównie cruseiderem zwanym :P
low tierowe artki są jakie są, potem jest bich gun całkiem zabawny, potem bishop który ma mały zasięg i mobilność walentyny, potem masz wrednego chomika (zasięg jak na bishopie, ale za to zapierdala jak light) crusaider ssie niezależnie od działa, dopiero wyżej jest znośnie

Do tier5 i tak płacz więc, jakoś przeżyję :D. Im więcej czym o brytolach tym mniej entuzjastycznie podchodzę i zastanaiwam się nad... niemiecką arty albo amerykańska. Rosyjskie autobusy mnie odstraszają. Chociaż te żaby też kuszą eh. Pieprzone misje na arty :-o.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2015, 10:57:40 wysłana przez Soulscream »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #138 dnia: Styczeń 22, 2015, 11:26:03 »
najbardziej wkurzają te gdzie musisz zrobić multihit, nie idzie cholera tego ruszyć nawet plaskaczami z t92

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 23, 2015, 08:29:05 »
Poszedłęm w amerykańskie arty, low tiery sa wkur... strasznie :/.