Autor Wątek: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)  (Przeczytany 30349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=8157200

Zwróćcie uwagę, że to straszny przerost formy nad treścią (jedynie 2 moduły są tech 2). Zakupy na ebay??

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2010, 09:12:31 »
Ja widzę 4 (3x magstab + PDS), średnio to wygląda na e-bay - brakło kasy na fit ? Nie mówię żeby od razu oficerski, ale T2 w porównaniu do shipa jest tani jak barszcz...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Ellaine

  • Gość
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 30, 2010, 09:23:54 »
Skille do kitu?

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 30, 2010, 09:24:27 »
może i coś w tym jest co napisałeś Dormio ale ... mi chodziło o 2 typy modułów tech 2 a nie nominalnie 2 i fakt jak na e-bay to tani fit. I co by nie mówić czy też pisać drogi statek na nędznych modułach.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 30, 2010, 10:06:08 »
Podsumowując zasłużył na to co go spotkało

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dheedee

  • Gość
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 30, 2010, 10:09:13 »
Za taki fit na vindyku to powinien zarobić auto-self-destruct`a natychmiast po wydoku ...

Pzdr...
Dd...

sc0rp

  • Gość
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 30, 2010, 10:15:44 »
Podsumowując zasłużył na to co go spotkało

czym zasluzyl?

Za taki fit na vindyku to powinien zarobić auto-self-destruct`a natychmiast po wydoku ...

poniewaz?


Ja rozumiem zazdrosc ze jakiegos nooba ktory nie ma 3/4 skilli na moduly t2 stac na shipa za duza banke, ale bez przesady nawet na misjach l4 da sie zarobic na takiego shipa. generalnie nie rozumiem czemu ten km tu trafil (ok zamiast paintera mogl zamontowac siatke) czy dlatego ze jakiegos pilota stac na shipa za duza banke i montowanie na nim T1?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 30, 2010, 10:38:28 »
Ja rozumiem zazdrosc ze jakiegos nooba

Nie chodzi o zazdrość.

n00b (w odróżnieniu od newbie - chyba wiadomo na czym różnica polega) musi zdechnąć i to możliwe w bolesny sposób.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 30, 2010, 10:41:36 »
Nie chodzi o zazdrość.

W takim razie o co? Jesli gosc stosowal sie do jednej z glownych zasad eve (nie lataj tym na czego strate cie nie stac) to w czym problem?

« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2010, 10:53:14 wysłana przez Dark Flonoe »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 30, 2010, 10:49:29 »
Cytuj
czym zasluzyl?
Np tym że marnował grubo ponad 50% możliwości tego statku takim fitem? Nie mówie o oficerach czy x-type, ale już pełne t2... w pewne statki poprostu nie wsiada sie ze skilami na takie coś

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 30, 2010, 10:57:04 »
(...) w pewne statki poprostu nie wsiada sie ze skilami na takie coś

dlaczego (zakladajac ze pilot trzymal sie zasady napisanejj przeze mnie powyzej)? Z mojej wiedzy to:
- mach na ficie T1  jest efektywniejszy od tempesta na T1,
- Vindyk na T1  jest efektywniejszy od megasa na T1
- etc.

czyzbys  to negowal?


PS Ten kto wymyslil ze zeby latac frakcyjnym shipem trzeba miec skille all5 albo zblizone imo to byl biedny sfrustrowany pvper ktoremu statki w hangarze sie skonczyly, wallet swiecil pustkami i zobaczyl carebeara ktory radosnie w swojej pimped raciarce zarabial kolejna duza banke. Carebeary w Eve naleza do krezusow (czego nei da sie powiedziec o pvperach a przynajmniej nie o wiekszosci mi znanych) wiec ich taka strata zaboli o tyle ze bedzie trzeba przywiesc kolejny ship z jita (chodz w przypadku vindyka i ally DH to zdaje sie ze maja na "lokalnym" markecie)


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 30, 2010, 11:09:27 »
dlaczego (zakladajac ze pilot trzymal sie zasady napisanejj przeze mnie powyzej)? Z mojej wiedzy to:
- mach na ficie T1  jest efektywniejszy od tempesta na T1,
- Vindyk na T1  jest efektywniejszy od megasa na T1
- etc.

Kerbir we frakcyjnym battleshipie z fitem T1 to odpowiednik 19-letniego kierowcy z prawem jazdy "od wczoraj" w Ferrari Enzo. Co byś pomyślał o takim kolesiu (wiek można ocenić na oko), gdyś stanął obok niego na światłach?

EDIT: "Fit T2+ or GTFO" to podejście charakteryzujące PvPera.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 30, 2010, 11:14:01 »
Kerbir we frakcyjnym battleshipie z fitem T1 to odpowiednik 19-letniego kierowcy z prawem jazdy "od wczoraj" w Ferrari Enzo. Co byś pomyślał o takim kolesiu (wiek można ocenić na oko), gdyś stanął obok niego na światłach?
w przypadku ktory opisales ze ma bogatych rodzicow, w eve ze chlopak mial farta i pewnie dorwal oficera na pasku albo zrobil kilka 10/10 ze starymi graczami.

Cytuj
EDIT: "Fit T2+ or GTFO" to podejście charakteryzujące PvPera.
i nie ma wyjatkow od tej reguly? ;)

Goomich

  • Gość
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 30, 2010, 11:16:01 »
i nie ma wyjatkow od tej reguly? ;)

Może być frakcja.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 30, 2010, 11:24:51 »
Stać go było na zakup Vindy i nie stać na zakupy frakcyjnych modułów ??

Swoją drogą Vindy to jak by nie było bs składający się z 2 gałęzi rozwoju czyli matar i galante i ... mam rozumieć, że człowiek wsiadający w tą łajbę ma tylko skile do statku i na 2 moduły tech 2 ?

sc0rp

  • Gość
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 30, 2010, 11:29:34 »
Może być frakcja.
http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=3629694 - mona x
http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=6792729 - sokoleoko

i to chyba tyle w tym temacie jak to pvperzy uzywaja tylko T2+

Ponowie swoje pytanie, bo do tej pory nie udalo mi sie uzyskac na nie odpowiedzi:
Co Wam przeszkadza ze noob lata w drogim shipie na modulach T1, przeciez to jego ship, jego wallet i do tego jest efektywniejszy od megasa na identycznym ficie? Bo ja widze tylko jeden powod zazdrosc.

@Herezja jak ktos kiedys zdybie moje tengu ktore rowniez nie posiada frakcji (po za modulami do dps) to tez go wkleisz jako glupia wtope? To cie informuje zebys sie lepiej doksztalcil z mozliwosci shipow bo na tengu frakcyjny tank jesli jest zrobiony na bufor jest poprostu zbedny - wyzej dupy nei przeskoczysz i nawet na oficerskim ficie nie zrobisz 10/10 a do 8/10 i wszystkich nienumerycznych nie potrzebuejsz frakcyjnego tanka

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 30, 2010, 11:42:56 »
w przypadku ktory opisales ze ma bogatych rodzicow, w eve ze chlopak mial farta i pewnie dorwal oficera na pasku albo zrobil kilka 10/10 ze starymi graczami.

Nie chodzi o to, jak wszedł w posiadanie, tylko co umie za kółkiem. Niczego nie umie = n00b = zabić :D

i nie ma wyjatkow od tej reguly? ;)

Czasem używa się best named, bo się lepiej fituje. Named MWD czy plate'y to norma. Ale raczej nie dotyczy to broni, choć faktycznie zdarzyło mi się parę razy "cheatować". Słabo szukałes - mam jakieś 400+ killi sniper Tempestem z działami meta 3 (Archangel Carbonized Lead L ftw), ale wynikało to z faktu, że w czasach Providence War liczył się dosłownie każdy ship, który miał sensowną alfę na 170 km i ten warunek spełniałem. Także Drake'm latałem z launcherami "named" i to już w PBN. Zwróć jednak uwagę, że zawsze reszta fitu była T2 (chyba, że czegoś tam T2 pakować nie trzeba było).



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 30, 2010, 11:52:34 »
Nie chodzi o to, jak wszedł w posiadanie, tylko co umie za kółkiem. Niczego nie umie = n00b = zabić :D
no to w takim razie kazdego ubitego kerbira bez znaczenia czy w rifterze czy w nyxie nalezalo by wrzucac do tego watku, bo podstawowym zadaniem kerbira jest to aby nie dac sie zabic.

Casa Rankor

  • Gość
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 30, 2010, 11:52:49 »
Zaraz czy wy twierdzicie ze nie powinno sie uzywac frakcyjnego sprzetu do pvp?
To ja sie nie zgodze, jak najbardziej nalezy bo mozna uzyskac potrzebna przewage np. zasieg punktu, dps, aktywny tank. Szczegolnie do solo/small gang dzialan, we flocie to moze byc bez sensu.

Owszem jak juz Cie zgankuja to moze bolec, zasada jest prosta lata sie tym na co stac Cie wtopic.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 30, 2010, 11:55:19 »
A skąd takie dziwne założenie? Ja twierdze i jak widze nie tylko ja że nie nalezy sadzać dupy we frakcyjny statek i fitować go tak syfnie jak na omawianym km. Dark stoi na stanowisku że jak kogos tać to może sobie oficerski punkt założyc na iblisa i dac sie w tym zabić

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 30, 2010, 11:56:25 »
Zaraz czy wy twierdzicie ze nie powinno sie uzywac frakcyjnego sprzetu do pvp?
To ja sie nie zgodze, jak najbardziej nalezy bo mozna uzyskac potrzebna przewage np. zasieg punktu, dps, aktywny tank. Szczegolnie do solo/small gang dzialan, we flocie to moze byc bez sensu.

Czasami frakcyjny stuff we flocie jest MUST HAVE, jak weby czy punkty.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 30, 2010, 11:58:46 »
PS Ten kto wymyslil ze zeby latac frakcyjnym shipem trzeba miec skille all5 albo zblizone imo to byl biedny sfrustrowany pvper ktoremu statki w hangarze sie skonczyly, wallet swiecil pustkami i zobaczyl carebeara ktory radosnie w swojej pimped raciarce zarabial kolejna duza banke. Carebeary w Eve naleza do krezusow (czego nei da sie powiedziec o pvperach a przynajmniej nie o wiekszosci mi znanych) wiec ich taka strata zaboli o tyle ze bedzie trzeba przywiesc kolejny ship z jita (chodz w przypadku vindyka i ally DH to zdaje sie ze maja na "lokalnym" markecie)
Z tymi pretensjami to proszę do CCP, wielokrotnie "mówili", że balans przygotowują bazując na "all 5". Mam nadzieję, że rozumiesz dlaczego przyjęli taką formę i bazę dla balansowania.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

sc0rp

  • Gość
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 30, 2010, 12:12:32 »
Z tymi pretensjami to proszę do CCP, wielokrotnie "mówili", że balans przygotowują bazując na "all 5". Mam nadzieję, że rozumiesz dlaczego przyjęli taką formę i bazę dla balansowania.

Ale to nie CCP wymyslilo ze zeby wsiasc do frakcyjnego shipa trzeba miec all5. CCP tylko sie wypowiedziala ze balans odnosnie wszystkich (a nie tylko frakcyjnych) shipow przygotowuja w oparciu o all5, skoro wszystkich shipow to czy mam rozumiec ze jestes zwolennikiem nie wsiadania do jakiegokolwiek shipa dopoki nie masz wszystkiego all5 ?

A skąd takie dziwne założenie? Ja twierdze i jak widze nie tylko ja że nie nalezy sadzać dupy we frakcyjny statek i fitować go tak syfnie jak na omawianym km. Dark stoi na stanowisku że jak kogos tać to może sobie oficerski punkt założyc na iblisa i dac sie w tym zabić

Bez przesady oficerski punkt nie zmiesci sie na ibisa :P ale tak moje stanowisko "jesli kogos stac to niech sobie lata tym na co go stac" tymbardziej jesli jest na to logiczne uzasadnienie. uzasadnienie napisalem wyzej (vindy > megas na takim samym ficie)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 30, 2010, 12:23:44 »
Ale czy ktoś mu zabrania na tym latać?

Poleciał... a skutek, jak widać.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 30, 2010, 12:27:05 »
[ciach] to czy mam rozumiec ze jestes zwolennikiem nie wsiadania do jakiegokolwiek shipa dopoki nie masz wszystkiego all5 ?
Dokładnie, dokładnie tak samo jak jestem zwolennikiem niewydokowywania póki się nie zrobi learningów.  :P
A już bez ironii i żartów... IMHO należy piętnować błędy.
Jeżeli Ty się nie dopatrujesz błędu w niewykorzystywaniu potencjału statku, to chyba nie mamy o czym dalej rozmawiać, ale wówczas przestań postować w temacie, który dotyczy najśmieszniejszych i najgłupszych wtop. Dla większości z nas głupotą było wydokowanie statku, który nie jest wg nas prawidłowo wyfitowany. Masz prawo mieć swoje zdanie, ale szanuj też zdanie innych.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Casa Rankor

  • Gość
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 30, 2010, 12:30:21 »
A skąd takie dziwne założenie? Ja twierdze i jak widze nie tylko ja że nie nalezy sadzać dupy we frakcyjny statek i fitować go tak syfnie jak na omawianym km. Dark stoi na stanowisku że jak kogos tać to może sobie oficerski punkt założyc na iblisa i dac sie w tym zabić

Ok sorry, nie przesledzilem calego watku. Mea culpa.

Zgadzam sie wsiadanie do frakcyjnych shipow bez conajmniej t2 stuffu to glupota :)

MGGG

  • Gość
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 30, 2010, 12:35:15 »
Jeżeli Ty się nie dopatrujesz błędu w niewykorzystywaniu potencjału statku, to chyba nie mamy o czym dalej rozmawiać, ale wówczas przestań postować w temacie, który dotyczy najśmieszniejszych i najgłupszych wtop.

Koleś ewidentnie olał skillowanie pobocznych skilli pod fit i wali wszystko w statki. Wystarczy spojrzeć na jego losty na tym kb. Fity na sprzęcie "I"; nawet named nie kupował.

sc0rp

  • Gość
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 30, 2010, 12:40:35 »
A już bez ironii i żartów... IMHO należy piętnować błędy.
Jeżeli Ty się nie dopatrujesz błędu w niewykorzystywaniu potencjału statku, to chyba nie mamy o czym dalej rozmawiać, ale wówczas przestań postować w temacie, który dotyczy najśmieszniejszych i najgłupszych wtop. Dla większości z nas głupotą było wydokowanie statku, który nie jest wg nas prawidłowo wyfitowany.

Nie chodzi oto ze nie widze bledu bo widze gdyz vindiego sie fituje na blasterach i siatkach. Ale Herezja go zlinkowal z zupelnie innego powodu:
Cytuj
Zwróćcie uwagę, że to straszny przerost formy nad treścią (jedynie 2 moduły są tech 2). Zakupy na ebay??

Cytuj
Masz prawo mieć swoje zdanie, ale szanuj też zdanie innych.
Szanuje ale nie uslyszalem ani jednego argumentu dlaczego uzywanie vindyka na T1 jest failem po za "napinka" starych graczy ktorzy mowia ze "T2+ or GTFO" co jak sie okazalo jest rowniez hipokryzja. Jedyne do czego darze to do tego aby uslyszec chodz jeden rozsadny argument dlaczego uzywanie frakcyjnego bs'a na T1 jest zle, skoro jest efektywniejszy od BS T1.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 30, 2010, 12:46:53 »
A słyszałeś może o walce hybrydami na dystans większy niż z przyłożenia? Fit jest ewidentnie na raty, do tego raty gueristy wśród których najbliżej podchodzące bs trzymają się chyba w okolicy 25-30km. Nie czepiamy się o wykorzystanie statku jako raciarki (chociaż kilka osób o to też ale) ale właśnie o fit, który jest śmiesznie słaby (stawiam na efektywność w okolicy nieźle oskilowanego reil brutiksa / feroxa)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 30, 2010, 12:50:41 »
A słyszałeś może o walce hybrydami na dystans większy niż z przyłożenia?

jako efektywna raciarka? nie nie slyszalem wybacz przepraszam wszyscy znajomi co lataja galenciakami to albo blasterboaty (astarte/vindyk/megas) albo droneshipy (ishtary/dominixy), railboatow nei stwierdzono - jesli jest na tym forum jakis carebear co uzywa railbotow to bede wdzieczny za to aby na PM podrzucil fita i isk/20min


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 30, 2010, 12:54:42 »
"napinka" starych graczy ktorzy mowia ze "T2+ or GTFO" co jak sie okazalo jest rowniez hipokryzja.

Że co takiego?

Wodzu, nie znajdziesz mojego lossmaila w statku small/med z uzbrojeniem T1 poza Drake'm (i poza pierwszymi miesiącami grania). Przy czym missile T2 nie są must have (CN spokojnie dają radę), ale "długie" ammo T2 już tak.

Z kolei Tempest na arty meta 3 był po prostu wojenną koniecznością dla chara, który wtedy miał pewnie mniej wiecej 20mil SP, a blobie 100+ takich statków i lagu nie miało to żadnego znaczenia. Dla porównania, w RRBS-a nie wsiadłem dopóki nie miałem large AC T2.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 30, 2010, 12:56:44 »
Że co takiego?

Wodzu, nie znajdziesz mojego lossmaila w statku small/med z uzbrojeniem T1 poza Drake'm (i poza pierwszymi miesiącami grania). Przy czym missile T2 nie są must have (CN spokojnie dają radę), ale "długie" ammo T2 już tak.

http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=7659697

O ile dobrze pamietam mowiles cos o frakcyjnych siatkach na rapierze, recon v or gtfo ;)

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 30, 2010, 13:02:41 »
półofftop: czy Wy naprawdę macie czas, żeby przebijać się przez dziesiątki kmów, żeby znaleźć taki, który pasuje do swoich poglądów? Aż chce się powiedzieć "get a life" ;) //no offence, ale dla mnie to naprawdę dość niezrozumiałe.

sc0rp

  • Gość
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 30, 2010, 13:05:21 »
półofftop: czy Wy naprawdę macie czas, żeby przebijać się przez dziesiątki kmów, żeby znaleźć taki, który pasuje do swoich poglądów? Aż chce się powiedzieć "get a life" ;) //no offence, ale dla mnie to naprawdę dość niezrozumiałe.

Heh Sokoleoko madrze  i czesto prawi o pvp, a do tego lata matarami wiec podgladam jego fity jak chce cos zmontowac sobie i w zwiazku z tym znalezienie zlinkowanych fitow nie bylo trudne ani czasochlonne :)

edit: Doom jak mozesz wynies cala dyskusje o tym czy warto wsiadac do frakcyjnego BSa jak sie nie ma skilli na moduly T2 gdzies do osobnego topica bo chlew zrobil w tym threadzie.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Jak nie fitować faction shipów (było: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy)
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 30, 2010, 13:10:39 »
jako efektywna raciarka? nie nie slyszalem wybacz przepraszam wszyscy znajomi co lataja galenciakami to albo blasterboaty (astarte/vindyk/megas) albo droneshipy (ishtary/dominixy), railboatow nei stwierdzono - jesli jest na tym forum jakis carebear co uzywa railbotow to bede wdzieczny za to aby na PM podrzucil fita i isk/20min
Mało słyszałeś, mało widziałeś i doucz się. Twoi znajomi to najwyraźniej jakaś wyrocznia jak należy fitować gallanciaki.
Idąc Twoim tokiem rozumowania zrobiłem sobie w EFT ten fit i wychodzi mi, że to po prostu wyrzucenie kasy w błoto. Ani dps, ani tank nie uzasadniają tego fitu.
Jedynie co może gościa bronić, to fakt, że nie miał niczego lepszego pod ręką, a potrzebował zarobić na szip pod pvp, ale lepiej już by zrobił jakby go sprzedał i na to miejsce kupił sobie choćby Dominix'a.

Ponieważ wykonałem robotę, a jeśliby ktoś chciał zobaczyć w EFT fit, to wklejam.
Cytuj
[Vindicator, KM]
Power Diagnostic System II
N-Type Kinetic Hardener I
N-Type Kinetic Hardener I
Magnetic Field Stabilizer II
Magnetic Field Stabilizer II
Magnetic Field Stabilizer II
Large 'Accommodation' Vestment Reconstructer I

Sensor Booster I
'Orion' Tracking CPU I
'Orion' Tracking CPU I
Optical Tracking Computer I
Parallel Weapon Navigation Transmitter

425mm Prototype I Gauss Gun, Antimatter Charge L
425mm Prototype I Gauss Gun, Antimatter Charge L
425mm Prototype I Gauss Gun, Antimatter Charge L
425mm Prototype I Gauss Gun, Antimatter Charge L
425mm Prototype I Gauss Gun, Antimatter Charge L
425mm Prototype I Gauss Gun, Antimatter Charge L
425mm Prototype I Gauss Gun, Antimatter Charge L
425mm Prototype I Gauss Gun, Antimatter Charge L

Large Capacitor Control Circuit I
Large Capacitor Control Circuit I
Large Capacitor Control Circuit I


Warden I x4

Dla porównania dam fit na Dominixa, który moim zdaniem jest dużo bardziej efektywny (price/performance) na NPCe, a przy okazji to także raliboat :P
Cytuj
[Dominix, PVE2]
Damage Control II
Large Armor Repairer II
Energized Adaptive Nano Membrane II
Energized Adaptive Nano Membrane II
Energized Reactive Membrane II
1600mm Reinforced Rolled Tungsten Plates I
1600mm Reinforced Rolled Tungsten Plates I

100MN Afterburner II
Cap Recharger II
Cap Recharger II
Cap Recharger II
Cap Recharger II

350mm Railgun II, Antimatter Charge L
350mm Railgun II, Antimatter Charge L
350mm Railgun II, Antimatter Charge L
350mm Railgun II, Antimatter Charge L
350mm Railgun II, Antimatter Charge L
350mm Railgun II, Antimatter Charge L

Large Ancillary Current Router I
Large Ancillary Current Router I
Large Ancillary Current Router I


Warrior II x5
Ogre II x5
Hammerhead II x5
Garde II x5
Valkyrie II x5

I jeszcze jeden, który się sprawdza na NPCe, tym razem Hyperion:
Cytuj
[Hyperion, PVE1]
Damage Control II
Large Armor Repairer II
Energized Adaptive Nano Membrane II
Adaptive Nano Plating II
Adaptive Nano Plating II
Reactive Plating II

100MN Afterburner II
Tracking Computer II
Tracking Computer II
Sensor Booster II
Sensor Booster II

425mm Railgun II, Antimatter Charge L
425mm Railgun II, Antimatter Charge L
425mm Railgun II, Antimatter Charge L
425mm Railgun II, Antimatter Charge L
425mm Railgun II, Antimatter Charge L
425mm Railgun II, Antimatter Charge L
425mm Railgun II, Antimatter Charge L
425mm Railgun II, Antimatter Charge L

Large Ancillary Current Router I
Large Ancillary Current Router I
Large Capacitor Control Circuit I


Hammerhead II x5
Warrior II x5
Hobgoblin II x5
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...