Autor Wątek: Nowi gracze w eve online  (Przeczytany 18644 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[-CBC-] Alsayr Nara

  • -CBC-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alsayr Zayad
  • Korporacja: Imperial Academy
Nowi gracze w eve online
« dnia: Sierpień 26, 2014, 11:05:47 »
Cześć. Jestem nowym graczem w eve i... słyszałem opinie że eve to nie jest już gra dla nowych graczy, ponieważ nie są oni w stanie się, że tak powiem "wybić" bo wszystko jest kontrolowane przez starych wyjadaczy, którzy pewnie wiedzą o grze wszystko. Jak to wygląda w rzeczywistości ? Jak to wygląda na pvp ? Dzięki.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2014, 11:21:09 »
bullshit
W EVE każdy jest kowalem swojego losu i nie ważne jak stary jest Twój char, imho.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2014, 11:27:44 »
Cześć. Jestem nowym graczem w eve i... słyszałem opinie że eve to nie jest już gra dla nowych graczy, ponieważ nie są oni w stanie się, że tak powiem "wybić" bo wszystko jest kontrolowane przez starych wyjadaczy, którzy pewnie wiedzą o grze wszystko. Jak to wygląda w rzeczywistości ? Jak to wygląda na pvp ? Dzięki.

Mówią tak raczej osoby, którym nie idzie w tej grze

bo

:effort:

edit: w eve troche jak w życiu jak będziesz coś ciągle robił to w końcu zaczniesz to robić dobrze i bedziesz zadowolony ;p
pewpew

MuadDib

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Muad-Dib
  • Korporacja: Na emeryturze
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2014, 12:02:59 »
Cześć. Jestem nowym graczem w eve i... słyszałem opinie że eve to nie jest już gra dla nowych graczy, ponieważ nie są oni w stanie się, że tak powiem "wybić" bo wszystko jest kontrolowane przez starych wyjadaczy, którzy pewnie wiedzą o grze wszystko. Jak to wygląda w rzeczywistości ? Jak to wygląda na pvp ? Dzięki.
Jakieś ziarenko prawdy w  tym jest:)
Entuzjasta kryptowalut, na rynku od 2017 roku.
Gracz pamietający czasy NES-a ciorający w MGS oraz CIV II na szaraku.
Obecnie pasjonat gamingu opartego o blockchain obserwujący rynek Web3games od 2021 roku

https://linktr.ee/muaddib

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 26, 2014, 12:04:05 »
Cześć. Jestem nowym graczem w eve i... słyszałem opinie że eve to nie jest już gra dla nowych graczy, ponieważ nie są oni w stanie się, że tak powiem "wybić" bo wszystko jest kontrolowane przez starych wyjadaczy, którzy pewnie wiedzą o grze wszystko. Jak to wygląda w rzeczywistości ? Jak to wygląda na pvp ? Dzięki.
Problemem eve aktualnie, a przynajmniej jednym z wielu i na pewno nie najmniejszym jest właśnie to ze devsi na chama robią ją noobfreandly, tnąc poziomy skili niezbędnych do latania sporą ilością sprzętu (np stelthbombera można teraz mieć chyba w 2-3 miechy mniejszym czasie niż wtedy kiedy ja zaczynałem). Do tego przegięcie bufa t1 "crapu" tak że może to walczyć mano a mano na t2 odpowiednik i jeszcze regularnie wygrywać.
Kontrolę nad eve rzeczywiście sprawuje pare indywiduów rządzących w null seku, niemniej jest to generalnie poziom na który tamci pracowali latami więc...
A PvP? Poza tak zwanym (no)Highsekiem jak masz kogoś w zasięgu locka to możesz zalockować i napierdalać (ze skutkiem adekwatnym do siły tego na co szarżowałes). Jak dostaniesz wpierdol tracisz statek i to co na nim było, a jak zlamisz to i jajko z implantami, jak wygrasz możesz zlootować to co zostało z przegranego

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 26, 2014, 12:23:39 »
Bzdura - znam jednego typa który rok temu wyleciał z corpa pvp za "wkurzanie dyrekcji", poszedł nieco w inna stronę, zaparł się i teraz jest głównym FC całej koalicji.
Można? Można! - tylko w Eve niczego nie zrobi się w miesiąc i trzeba mieć dużo niegasnącego zapału do wszystkiego. A im dłużej się gra w Eve - tym bardziej leniwy człowiek się staje.
Gun for hire.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 26, 2014, 12:26:36 »
Mówiłem raczej o gościach pokroju Mitaniego czy XXXDethXXX'a

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 26, 2014, 12:28:15 »
Dla nich eve to już nie jest gra
Gun for hire.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 26, 2014, 12:46:20 »
co do buffa, t1 crapu, osobiscie uwazam, ze to bardzo dobrze. to powinno byc silne i proste w obsludze. Odpowiedniki t2 powinny byc bardziej subtelne dajace przewage tylko wtedy gdy wie sie do czego dany ship sluzy i jak go wykorzystac. sam jeszcze niedawno gowno czym moglem latac i bylo to mega frustrujace, ze ciezko bylo ze skillpointami, a przez co klopot z doborem shipa do gangu. teraz gdy mam 35+mln juz jest o niebo lepiej. ale zaplacilem za to brakiem specjalizacji i nie mam nic dobrze wyskillowane. Mimo to nie przeszkadza mi to latac i probowac cos topic: ]

tak wiec, kwestia znalezienia sobie roli, jesli ktos chce zostac CEO swojej gildji 1000 osobowej jak WOWe, to bedzie mial ciezko. imo znacznie lepiej sie dolaczyc do grupy, corp/ally. niz probowac rzezbic w gownie jakies swoje gnioty ktore i tak za miesiac czy 2 zdechna smiercia naturalna. Bo czym taki korp moze przeciagnac do siebie kogos innego niz ja i moje alty?. Ani skilla ani wiedzy ani chwaly wykutej w boju: ]

COrs, piszesz o Lukaszu X, taaa ehhh niektorzy maja po prostu talent i wrodzona charyzme. gosciu bardzo szybko sie ogarna.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2014, 12:53:03 wysłana przez KoMic »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 26, 2014, 15:39:51 »
Mam 110m SP, a gdy wlecę solo Vargurem na campę w low, dwa t1 logi alty po 1m sp i nic nie jestem w stanie zrobić.
Rak.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 26, 2014, 16:23:11 »
rakiem jest myslenie, polece swoim super duper wypasionym wyqrwistatkiem i porozwalam troche noobow, bue hue hue hue ale bedzie zabawa w ch..., po czym zonk. To sie wlasnie nazywa balans. gracze z mala iloscia SP, ale w grupie i pomyslem sa wstanie rozciapac na bramie takiego cFaniaczka.: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 26, 2014, 16:51:35 »
Mam 110m SP, a gdy wlecę solo Vargurem na campę w low, dwa t1 logi alty po 1m sp i nic nie jestem w stanie zrobić.
Rak.

I Herkules dupa kiedy ludzi kupa.  ;)

i jeszcze obrazeczek bo to modne i trendi na tym forum :P


Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 26, 2014, 19:59:37 »
rakiem jest myslenie, polece swoim super duper wypasionym wyqrwistatkiem i porozwalam troche noobow, bue hue hue hue ale bedzie zabawa w ch..., po czym zonk. To sie wlasnie nazywa balans. gracze z mala iloscia SP, ale w grupie i pomyslem sa wstanie rozciapac na bramie takiego cFaniaczka.: ]
Nie gracze tylko jeden gracz z kilkoma logi altami i nie z pomysłem tylko z blobem. Solo BS umarł właśnie przez t1 logi. T2 logi wymaga kilku tygodni jeśli nie miesiąca skillowania, ponieważ RR to jeden z największym power multiplierów w tej grze, a Fozzie i Douchebag boostując ich odpowiedniki t1 dali niewiele mniej, a za to dużo szybciej i taniej.
Still Rak.

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 26, 2014, 22:02:25 »
Mam 110m SP, a gdy wlecę solo Vargurem na campę w low, dwa t1 logi alty po 1m sp i nic nie jestem w stanie zrobić.
Rak.
Było skillować coś fajnego. W czym masz te SPki? Industry?

Ale srsly, to masz rację.

TTesla

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 89
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Turbo Tesla
  • Korporacja: Zapijaki i Nubaki
  • Sojusz: Klub przyrodniczo-podróżniczy pana Rabarbara
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 27, 2014, 06:44:45 »
Mam 110m SP, a gdy wlecę solo Vargurem na campę w low, dwa t1 logi alty po 1m sp i nic nie jestem w stanie zrobić.
Rak.
Jakto? Przecież byłeś solo, nie mogłeś użyć falcon alta? ;D

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 27, 2014, 08:01:41 »
widzisz, moglbis tez przytachac kilka logi, zamiast boostera, lub chocby noob alta w cepie jako rozpoznanie. poza tym od kad BSy dostaly MJD, daje im to naprawde duze mozliwosci. Neuty na ryj, plaba i MJD.
to nie jest klopot z t1, tylko z multikulti.

btw ostatnio widzialem w jita taka scenke rodzajowa. jeden z lokalnych cFaniaczkow w exqNI(z suspect) skakal do kazdego wydokowujacego indyka, az w koncu zaja sie nim jakis Rupurczur. bili sie moze z 20 sec, po czym exeq wydokowal 2 alty w nestorach i zaczal sie repic. rupek mu spierniczyl z pkt, ale za to. heheheh w jednej sekundzie wydokowalo chyba z 20 talosow. approach na nestory 1-2 slawa pufff. 1-2 salwa pufff...
wedlug mnie to jest wlasnie chore, cccp nie przeszkadza, ze masz 20-30 altow. posiadanie kilku kont daje olbrzymia przewage i psuje jakby podstawowe zalozenie gry socialnej.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 27, 2014, 08:10:19 »
Yep, już dawno pisałem co prawda nie w tym wątku ale tu też można - problemem eve jest dojście do ściany, ślepy zaułek wynikający z zezwolenie na posiadanie dowolnej ilości kont. CCP tego nigdy nie naprawi, bo się nie da.

Nowego gracza też to dotyczy, chcesz grać na luzaczku na 1 konto? Zapomnij, nie da się tak w tej grze. Bez kilku kont, już 2 praktycznie nie wystarczają, jesteś nikim. To jest chore nie wchodź w to bagno. 8)

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 27, 2014, 08:18:09 »
chcesz grać na luzaczku na 1 konto? Zapomnij, nie da się tak w tej grze.
Ja tak gram...

Wydaje mi się, że problemem nie jest sama wielokontowość, tylko rosnąca ilość SPków - to jest: dużo starszych graczy własnie taich z kapslami i/lub altami. I to w połączeniu z boostem "t1 szitu", daje im dużo.
Wcześniej były narzekania na alty w falconach, a teraz na T1 logi. Różnica właśnie w wymaganych SPkach (czytaj "potrzebnym czasie") na wyrobienie takowego wsparcia.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 27, 2014, 08:56:01 »
słyszałem opinie że eve to nie jest już gra dla nowych graczy, ponieważ nie są oni w stanie się, że tak powiem "wybić" bo wszystko jest kontrolowane przez starych wyjadaczy, którzy pewnie wiedzą o grze wszystko.
W każdej grze gracz z dużym doświadczeniem będzie mieć przewagę nad świeżakiem. EVE jednak jest na tyle bogate, że każdy może grać w nią na swój sposób i robić to co sprawia mu frajdę. Do tego system skilli powoduje, że nowy gracz w każdej dziedzinie może względnie szybko dorównać komuś z wieloletnią postacią.
IMO najlepsze co może zrobić nowy gracz to olać kwestię 'wybicia' się (cokolwiek to znaczy) i po prostu cieszyć się grą. Tyle tylko, że do tego trzeba nauczyć się puszczać mimo uszu marudzenia graczy z wieloletnim stażem, dla których ich sposób gry jest jedynym słusznym sposobem.
Zresztą jak ktoś ma wątpliwości czy EVE jest dla niego zawsze może prywatnie dogadać się z jakimś graczem i przez 51 dni protestować sobie grę.

Wydaje mi się, że problemem nie jest sama wielokontowość, tylko rosnąca ilość SPków
Wiem, że to offtop, ale zacząłem zastanawiać się, czy CCP monitoruje jakoś ilość SP na aktywnych kontach i/lub ilość SP online, a jeżeli tak to czy takie wyniki są gdzieś publikowane
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 27, 2014, 09:44:01 »
widzisz, moglbis tez przytachac kilka logi, zamiast boostera, lub chocby noob alta w cepie jako rozpoznanie. poza tym od kad BSy dostaly MJD, daje im to naprawde duze mozliwosci. Neuty na ryj, plaba i MJD.
to nie jest klopot z t1, tylko z multikulti.


Czyli proponujesz, że do latania solo muszę założyć jeszcze najlepiej ze trzy konta, wyskillować na nich logi, założyć kolejne i wcisnąć alta do corpa tam gdzie lecę (powodzenia w scoutowaniu cepem środka stacji lel), zakładać MJD na wszystko co się da i modlić się, żeby mój target (czyli brawlerzy) nie mieli scrama.
Ty wyleciałeś kiedykolwiek ze stacji samemu?

Yep, już dawno pisałem co prawda nie w tym wątku ale tu też można - problemem eve jest dojście do ściany, ślepy zaułek wynikający z zezwolenie na posiadanie dowolnej ilości kont. CCP tego nigdy nie naprawi, bo się nie da.

Nowego gracza też to dotyczy, chcesz grać na luzaczku na 1 konto? Zapomnij, nie da się tak w tej grze. Bez kilku kont, już 2 praktycznie nie wystarczają, jesteś nikim. To jest chore nie wchodź w to bagno. 8)
Człowiek złamany przez EVE lel.

Aczkolwiek z jednym się zgodzę, ISBoxer powinien być zabroniony.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 27, 2014, 09:52:56 »
Czyli proponujesz, że do latania solo muszę założyć jeszcze najlepiej ze trzy konta, wyskillować na nich logi, założyć kolejne i wcisnąć alta do corpa tam gdzie lecę (powodzenia w scoutowaniu cepem środka stacji lel), zakładać MJD na wszystko co się da i modlić się, żeby mój target (czyli brawlerzy) nie mieli scrama.
Ty wyleciałeś kiedykolwiek ze stacji samemu?

Skoro bierzesz więcej niż jedno konto i nazywasz to solo to nie miej pretensji :P

A solo BS ostatecznie umarł po wejściu tier 3 bc.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 27, 2014, 09:58:37 »
Etam zaraz złamany, po prostu udało się rzucić ten nałóg, odwyk gorszy niż przy nikotynie :P

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 27, 2014, 10:23:33 »
A solo BS ostatecznie umarł po wejściu tier 3 bc.

Poproszę o deadline do 21.09.2014.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 27, 2014, 10:52:12 »
Poproszę o deadline do 21.09.2014.

Gankowanie nubów w pustych wh się nie liczy.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 27, 2014, 10:57:57 »
Tak jeszcze z innej beczki z eve musi być naprawdę źle - dostaje ostatnim tygodniem średnio 2 maile dziennie z super hiper duper promocjami na powrót do gry. Od CPP i z 10 internetowych sklepów gdzie game cody można kupować, co ciekawe korzystałem może z 2 z nich.

Wcześniej aż takiego zasypu spam śmieci nie było, ot 1 mail w miesiącu z nowościami od CPP i 1 ze sklepu gdzie korzystałem.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 27, 2014, 11:05:15 »
też mnie atakują takimi ofertami na nieaktywne konta, przy czym spamu od reselerów ich tc nie dostaję

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Mamut

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mamut Arbosa
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 27, 2014, 11:26:49 »
Mnie tam to nie dziwi - liczba subów spada z dnia na dzień - w prime time jest lekko ponad 30k "graczy" z czego realnie pewnie będzie z 10k albo mniej reszta to alty .

-  PVE to jakieś kompletne nieporozumienie - o ile to można nazwać PVE - polecam tym którzy mają problemy ze snem - 2 anomalki / misje / eskalacje i śpisz jak małe dziecko .
-  Industry jest głównie opanowany przez większe korpy ,do tego dochodzi przegrana walka z " legalnymi " botami na markecie
-  PVP podobno gdzieś jeszcze jest ( ale to nie mój konik )
-  Plexy za pół roku będa pewnie po 1B - wiec z ~30k online zrobi sie pewnie 20k-25k

Jakieś wieksze zmiany są przygotowane teoretycznie pod koniec 2015 , praktycznie pewnie będzie z tego jedno wielkie G... - dodadzą kilka nowych ubrań / tatuaży ,opcjonalnie pare statków .

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 27, 2014, 12:21:10 »
Jedyne co proponuje, to zebys przestal plakac po forach, ze masz problemy w swoim uberBS z noobcharami 1M sp, bo to smieszne. 2 zawsze pytam mamy czy moge wydokowac, bo wszyscy straszOM gankerami i 1M sp charami w clołku czychajacymi na moja t2 raciarke. w koncu jest taka wypasiona, jak oni moga tak po prostu mi ja zabrac: [
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 27, 2014, 12:44:36 »
Śmieszne to były wypowiedzi w temacie o tym jak to C0VEN nie mógł się poruszać po Stain, bo wszędzie N3 miało BLOPSy i lotniska.
Jakbyś kiedyś poleciał gdziekolwiek solo w null czy low to wiedziałbyś jak taki tygodniowy pilot w Osprey'u potrafi uprzykrzyć życie.
Ale co ja tam mogę wiedzieć, przecież nie zbanowałem Heretyka toplel.

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 27, 2014, 12:55:35 »
*narzekanie*
Your stuff - can I has it?

A Glassowi się nie dam strollować, o!

Mamut

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mamut Arbosa
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 27, 2014, 13:56:28 »
Your stuff - can I has it?

A Glassowi się nie dam strollować, o!

100 ojro i jest twoje :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 27, 2014, 14:04:19 »
* Doom rozważa banik za rmt

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 27, 2014, 14:14:59 »
A Glassowi się nie dam strollować, o!

Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

[RDRAW] Carter Hood

  • RDRAW
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Carter Hood
  • Korporacja: Rapid Withdrawal
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 27, 2014, 16:57:13 »
Ja odpowiem najprościej jak potrafię i na temat. Bez używania tekstów których nowy gracz nie zrozumie.

Mam ponad 30 lat (więc mam obowiązki i nie spędzam przy EVE 12 godzin dziennie), gram tylko jednym charakterem, zacząłem dokładnie w styczniu 2014 roku. Nigdy wcześniej nie miałem styczności z EVE.  I oczywiście zapewne znajdzie się malkontent-wyjadacz , który mnie obśmieje, ale ja uważam, że spokojnie można sobie w tej grze poradzić. Oczywiście trzeba przejść pewną drogę, a nie od razu walić do null-sec, gdzie czeka Cię tylko frustracja. Jak się uczymy jeździć na nartach, to najpierw ośla łączka, a na koniec czarna trasa. Tak więc najpierw hi-sec i misje, poznanie mechaniki gry. Później low-sec, jakaś korporacja, szkolenie i dużo latania we flocie oraz solo. Nie przejmowanie się tym, że w pierwszym miesiącu stracisz w low-secu 60 statków.

Ja po 8 miesiącach grania mam niecałe 11 mil SP, spokojnie zarabiam na subskrypcję (plex), mam na oko jakieś 30 statków w hangarze i sporo gratów. Mieszkam w low-sec, jestem w  Factional Warfare w milicji Gallente. Należę do korporacji, bo to bardzo pomaga, zwłaszcza na początku.
Mój killboard jest po jasnej stronie mocy i to nie dlatego, że latam tylko we flotach (http://eve-kill.net/?a=pilot_detail&plt_id=1951839). Mniej więcej od 3 miesięcy łapię się zawsze na pierwszą dziesiątkę top-solokillers w korporacji która ma ponad 100 luda.  Granie najnormalniej w świecie mnie kręci i daje radochę, nawet wtedy kiedy moja pierwsza wycieczka solo Vexorem  kończy się tym, że zabijają mnie rodacy z Polish Mercenaries ;-))

Pozdro i życzę udanego grania. Warto.
C.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Nowi gracze w eve online
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 27, 2014, 17:27:22 »
Granie najnormalniej w świecie mnie kręci i daje radochę, nawet wtedy kiedy moja pierwsza wycieczka solo Vexorem  kończy się tym, że zabijają mnie rodacy z Polish Mercenaries ;-))

Bo nie miales orzelka w bio.

Kiedys dla jaj wkrecilem trolla na Polishu, zeby kazdy Polak wstawil sobie w bio polska flage, zeby do siebie nawzajem nie strzelac :) Pomimo absurdalnosci tego pomyslu, powiem wam, ze stworzylem potwora - temat jeszcze tygodniami zyl wlasnym zyciem, byl dyskutowany, toczyly sie spory, utarczki slowne miedzy zagorzalymi obroncami a przeciwnikami, itp. itd.

A co wy o tym myslicie?  8)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.