Autor Wątek: [loteria] Inna niż te które znasz...  (Przeczytany 3139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Eye joye

  • Gość
[loteria] Inna niż te które znasz...
« dnia: Styczeń 19, 2011, 05:02:58 »
Witam szanownych forumowiczów!

Chciałbym zaprosić Was do gry na przeze mnie napisanej loterii.
Można by pomyśleć "kolejna głupia loteria, wyślij isk na x losów i czekaj", otóż nie tutaj. Tu po przelaniu isk i po odebraniu ich przez API, SAM decydujesz w co je wpakujesz.


Sam dodajesz loterię, wraz z nagrodą którą chcesz wygrać. Na gracza przypada maksymalnie 50% wolnych miejsc (loterie są 8 i 16 miejscowe).

Na print screenie którym wstawiłem widać pełną 8-mio miejscową loterię i kawałek 16-sto.

Aby zagrać i zobaczyć w praktyce jak to wygląda zapraszam: http://e-lucek.pl/loteria/ strona działa tylko i wyłącznie IGB (standardowo po kliknięciu TRUSTED należy refreshnąć stronę).

(sztuka oznacza koszt zajęcia jednego miejsca )


Kwestia wypłaty nagród:
 - Jako nagrodę możesz odebrać przedmiot który wygrałeś,
 - Zamiast przedmiotu możesz odebrać ISK (wartość ISK za daną nagrodę w prawym dolnym rogu każdej loterii),
 - Zamiast przedmiotu i ISK możesz wpłacić równowartość nagrody w iskach +5% na Twoje wirtualne konto i grać dalej,

Co, jak, gdzie, kiedy?
Zawsze gdy wygrasz jakąś loterię strona będzie Cię informować (po przez takie małe niebieskie okienko ;-) ) o tym że masz nie wymienione nagrody (Twoje konto/Twoje wygrane). Gdy jednak zdecydujesz się na wymianę (w przypadki przedmiotu czy IN-GAME ISK) będziesz musiał poczekać na odbiór (Nagrody wysyłam od 16 PL do 07 PL *Wyjątkiem jest to że czasem pójdę spać)

Same przedmioty (wyjątek capsle) wystawiane są w JITA 4-4 Navy, w przypadku capsli jest to jakiś w miarę spokojny LOW-SEC.



Aby zagrać należy:
przelać iski na postać: "Eye joye"
w polu reason wpisać: "LOTERIA"



Ja jako stwórca tej strony nie biorę udziału w loteriach.

W przypadku problemów, pytań proszę pisać IN-GAME, lub tutaj.


GL and have fun!

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [loteria] Inna niż te które znasz...
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 19, 2011, 06:51:31 »
Jak ktoś woli oryginał, to tu jest link -> http://cogdev.net/blink/


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Eye joye

  • Gość
Odp: [loteria] Inna niż te które znasz...
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2011, 06:53:01 »
Yop, ale nikt mi nie zabronił napisać skryptu od podstaw :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [loteria] Inna niż te które znasz...
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2011, 07:06:43 »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Eye joye

  • Gość
Odp: [loteria] Inna niż te które znasz...
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 19, 2011, 07:09:52 »
Się czepiasz, ja cię do grania nie zmuszam, podałem tylko moją ofertę.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [loteria] Inna niż te które znasz...
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 19, 2011, 08:38:47 »
Uwazam Sokole, ze jestes troche pochopny i niesprawiedliwy w ocenach. Ten program mogl za Lucka np napisac Kuzyn, i nic mu nie powiedziec, ze sie na czyms tak dokladnie wzorowal, i co wtedy? Bierzesz odpowiedzialnosc? Uzdolniony Kuzyn, jak sie go zostawi samego w domu, moze zorganizowac loterie, napisac prosty program pomagajacy w wydobyciu, albo nawet zarobic na pleksa.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Maldini0

  • Gość
Odp: [loteria] Inna niż te które znasz...
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2011, 09:29:25 »
Eye Lepiej zacznij oddawać długi a później rób loterie.:P Najlepiej zacznij od oddania mi plexa. :]

silvia

  • Gość
Odp: [loteria] Inna niż te które znasz...
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 19, 2011, 12:00:10 »
Uwazam Sokole, ze jestes troche pochopny i niesprawiedliwy w ocenach. Ten program mogl za Lucka np napisac Kuzyn, i nic mu nie powiedziec, ze sie na czyms tak dokladnie wzorowal, i co wtedy? Bierzesz odpowiedzialnosc? Uzdolniony Kuzyn, jak sie go zostawi samego w domu, moze zorganizowac loterie, napisac prosty program pomagajacy w wydobyciu, albo nawet zarobic na pleksa.

Kuzyn wydokowal ci w jita ze wszystkimi assetsami na badgerze?  ;D