Autor Wątek: Specjalna Oferta  (Przeczytany 2031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Capa PL

  • Gość
Specjalna Oferta
« dnia: Grudzień 08, 2012, 00:50:46 »
Witam

Zalogowałem się na moje długo już nie aktywne konto i na stronie widzę:

Special 30 Day Reactivation Offer
Activate your account and add 30 days of game time for only €9.95
Terms and Conditions:
Offer ends 1/6/2013
Trial accounts do not qualify for this offer.
ETC and PLEX cannot be used with this offer.
After the 30-day promotional period, your account will renew automatically at the regular subscription rate of €14.95 per 30-day period.

I tu moje pytanie czy przed końcem 30 dni będę mógł zrezygnować z automatycznej subskrypcji (€14.95 per 30-day) i zawiesić grę, czy zgadam się tym na automatyczną zapłatę za eve w kolejnym miesiącu ? lub nawet kolejnych ?
Korzystał ktoś z tej promocji ?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Specjalna Oferta
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2012, 01:04:58 »
Tą subskrybcje można jakoś anulować. Po aktywacji wyśli  ticket do supportu z proś o wyłącznie tego (bo np zmieniasz właśnie karte czy coś takiego).
Subskrycja nie uaktywnia się również jeśli opłacisz konto wcześniej przed terminem w dowolny sposób (działa na pewno przy opłatach plexem i GTC)
Deaktywuje sie sama z sibie jeśli nie opłacisz konta na czas a próba automatu odbije się od karty bo nie będzie środków lub bank odmówi transakcji bo np zablokujesz transakcje kartą, albo ustawisz ich limit poniżej poziomu opłaty. Wtedy konto gaśnie i autosubskrybcja się wyłącza

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.