Autor Wątek: Szukam skrzyd?owego :)  (Przeczytany 12818 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ezachiel

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« dnia: Kwiecień 22, 2005, 06:27:16 »
Misje lv 3  dla Caldari Navy.
Potrzebne wsparcie :D Minimum cruiser zdolny do walki z kilkoma przeciwnikami jednoczesnie.
Moge zaoferowac produkcje amunicji i rakiet z materialu powierzonego :D
Z mojej strony wsytepuje Rave lub Caracal :>

W kiedy standing na to pozwoli przejscie na agenta lv 4.

Skubany agent ostanie 4 misje to dedspace mi dal :)

EDIT : W tym czeka na realizacje Angel Estravaganze ktorej sie boje sam ruszyc.

Gregu

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 22, 2005, 08:54:52 »
Mam celestis, rakiety na razie light na dwóch malkuth missile launcher (co 9 sek lata), do 5 przeciwników na raz targeting, zasi?g maksymalny raili to 40-55 km na zelazie, a na thorium/thungsten to 30-40km, rakiet 10 km(defender, fof, standard light), max damage raili to 70 w porywach, ?rednio ~35, z tarcz mam thermal plating i medium booster,
Rakiety Heavy za ok. 2 dni bede mial, bo s?abo u mnie z percepcj?.Musze implanty dowalic, jak znajde.

Czyli chyba s?abo.

Jesli chodzi o eccm, czy jak to zwa?, to mam troche z?omu, ale np na stasis nie mam skila jeszcze, czy inne long range dampers.

Ale jak sie nada to moze reflektuje, tylko najpierw kupie se platynow? polise na statek(1,3 mln isk), brakuje mi 500tys, co oznacza z 2-3 misie moich lvl1 agentów (biore po dwie na raz, ble)

Jakby co, to nick Pegi, siedze na engleneert chyba(z pracy pisze).

pozdro.

Update
w?asnie sie zorientowalem, ze na heavy missile launchera PG mi ju? nie starczy;/ lipka. ale brakuje tylko 30MW, wi?c jaki? reaktor control powinien starczyc.
Wie ktos gdzie mo?na advanced hybrid charges kupic? i czy warto?bo base price sprawdzalem to 33k isk z eve-i

Ezachiel

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 22, 2005, 09:26:19 »
To sa misje dla Caldari, jesli chcesz pracowa? dla Caldari to nie ma problemu, mo?na polatac troche na lv 2.
Je?li jeste? powiedzmy w bazie Gallente w obrebie 2 skoków od mojego systemu to te? nie ma problemu.  8)

Przeciwnik w misjach lv 3 to g?ownie cruisery, czasem BS ale z tymi to sobie poradze i kilka fregat.  :twisted: Problem polega na ilo?ci.

DeadSpace Rouge Drone infestation kosztowa? mnie Caracala. Poziom 1 wygralem, poziom drugi podlecia?em za blisko drony i mnie zm?uci?a. pozatym i tak rakiety mi si? ko?czy?y  :roll:

Ezachiel

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 22, 2005, 10:31:33 »
Cytat: "ireul"
a moze ja bym edmund z toba polatal
mam obecnie prophecy 6xmedium laser na radio 28km zasiegu a na bliski mam weba no i 1xheavy missiles
chetnie zobacze lvl3 bo sam na razie 2 tluke (nie chce mi sie connections robic)

edit
jedyny problem to ze mam dzikie godziny urzedowanie w eve troche rano troche w nocy, dyspozycyjnosc kiepawa


Spoko. Dzis b?de pozniej troszku, Dromio nie ma wiec jak masz ch?? to zapraszam.

Moj g?owny ból w d... to fregaty, d?ugo si? je targetuje, trzeba wys?a? kilka torped itp ... a ten estravaganzy z ch?ci? bym zrobi?, nawet 3 osoby b?dzie lepiej :D

Hall Underley

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 22, 2005, 10:52:54 »
Cytat: "Ezachiel"

Moj g?owny ból w d... to fregaty, d?ugo si? je targetuje, trzeba wys?a? kilka torped itp ...


Bo to si? robi enyo, ishkurem albo innym retribution, a nie jakim? przyci??kim ma?o praktycznym BSem.  8)

Gregu

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 22, 2005, 11:05:54 »
oki, jakby co moge pozdejmowa? fregaty z palcem (do 10 na raz), a cruisera po jakiejs minucie-trzech. Lub jak twardki to d?u?ej.

Speeda mam ma?ego, bo zaledwie 430 na dopalaczu, wi?c cruiserowi moze uciekne i bs, ale fregatom nie bardzo, wiec jak bedzie z 20 to moze byc cie?ko.

Ale chyba damy rade.

Jakby co to oko?o 17-23 max, przy czym wola?bym dostac info  na gg, ze si? kroi akcja odpowiednio wczesnie, termin, miejsce:).
Nie wiem, czy przypadkiem treningu mego clanu w aao nie bedzie, bede w domu sie zorientuje, i dam znac na pw.

GG 372196

PS. Jaki jest fiting NPC w takich misjach??czego mo?na si? spodziewa? z broni, bardziej dzia? czy rakiet?
PPS. Jaka? taktyka b?dzie?? Bo na razie w moich misjach polega?a na: dole?, namierz na 55km przeciwnika, 5 rozwal na 30-40km, reszte na 20, co zdola podleciec dostaje rakietami  i z dron :D

Hall Underley

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 22, 2005, 11:06:04 »
Ale takim light assaultem jest naprawde ?atwiej ni? BSem. I przy odpowiednim fitingu jedyne co mu mo?e zaszkodzi?, to trzy lub wi?cej npcowskie ceptory z webami (np. serpentisowskie guardian veterany). Wokó? dowolnego innego NPCa mo?esz sobie orbitowa? z pr?dko?ci? oko?o 500-600 m/s i dostajesz takie uszkodzenia, ?e na luzie je naprawiasz. Tylko trudno takim statkiem zje?? samotnie BSa - za ma?a si?a ognia niestety. Na BSy ?adnie sprawdza si? tandem light assault + heavy assault.

Ezachiel

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 22, 2005, 11:22:33 »
Ja ju? nie targetuje fregat ... prawie wcale.
Wczoraj mi sie zwali?o 8 crusów na g?owe -  8xmercenary commander + jakies gowna ma?e które we 3 przelcia?y zapore z cruise misile [ 1 nie da? rady 8) ], akurat skonczy?em je targetowac jak by?y ok 12 km, jak podlecia?y na 9-10 km i zapoda?y mi web to same dosta?y web, reszta to os?ona z cruise misle, torpedy poszly w crusy, serie po 3 x 2-3 salwy ...
Straci?em w ca?ej tej walce oko?o 5k shield ... z 7 000 shield pomimo wlaczonych barier, skonczy? mi sie cap w ravenie co jest do?? niezwyk?e - Good Save Heavy NOS ... ostanie 2 fregaty ktore staly na 60 km i nic nie robily dostaly salwe torped w podogonie i tak sie skonczy? dzien dziecka dla mercenary ... w sumie najci??sza walka w jakiej dotad bra?em udzia? przeciw NPC.

EDit : troszke poprawione b?edy itp

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 22, 2005, 12:57:10 »
Cytat: "Ezachiel"
zapod??y mi web to same dosta?y web


To teraz mozna webowac NPC?

Ezachiel

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 22, 2005, 12:58:08 »
Cytat: "Blaster"
Cytat: "Ezachiel"
zapod??y mi web to same dosta?y web


To teraz mozna webowac NPC?


A kiedy nie mozna by?o tego robi? ?

Edit : na Rouge drone web czyni cuda, trafia ka?da rakieta.

kerisso

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 22, 2005, 13:24:40 »
Cytat: "Blaster"
Cytat: "Ezachiel"
zapod??y mi web to same dosta?y web

To teraz mozna webowac NPC?


Blaster tobie sie pomylilo z jammowaniem :p

Teraz mozna.

Ezachiel

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 22, 2005, 13:36:11 »
jamming te? dzia?a? zawsze ... chyba ?e przez ostanie pare miechów nie.
Kwestia tylko si?y tego jammoawania. Z tego co pamietam po testach robionych w QpA NPc mia?y 2 x si?e radaru jak bs-y, nawet takie ma?e gówna za 2,5k  plus mia?y wszystkie 3 typy radarów .. zyli laser, gravitacyjny i jeszcze jakis.

StellarZord

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 23, 2005, 00:56:48 »
hmm.... edmund czy tobie sie w glowie poprzewracalo lvl 3 i szukasz pomocy jak amsz ravena?..... ja lvl 3 robilem na odpierdol sie ravenem:)
z lvl 4 czasami potrzeba kogos do pomocy ale lvl 3 dla bsa to pestka same freje i cruzy

Ezachiel

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 29, 2005, 14:28:30 »
Zord, cholera piracie, masz racje. Wpadam w DD, wlaczam FoF cruise ide robic cherbatke ... lv 3, ale lv 4 DD Guristas estrawaganza zajeb... dlugo sie puka w polaczeniu tempest + raven ; ;
750+ torped + godzina na lvl.
OMFG, 4-6 h na Deadspace, a time bonus jest za 45 min !
To chyba trzeba robi? w 10 ravenow ...

Aczkolwiek ten setup z 6 x PDU II jest za s?aby na DD lv 4 musi byc balistic control. Ale to tak imo.

rafaello

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 30, 2005, 09:43:16 »
misje lvl 4 teoretycznie zostaly zaprojektowane na wiecej niz jednego bs-a..
no i faktycznie sa takie ktore ciezko sie samemu robi ale zdecydowana wiekszosc spokojnie na solo i w czasie

angel extravaganza nawet w dwa raveny nie do zrobienia w 45 minut ....

ja zadko robie te misje zupelnie sam ale z innego powodu - zawsze szukam kogos z indykiem do zbierania lootu - czasem w 15 minut na misji udaje sie wyprodukowac ponad ponad 50 puszek.... no i wez to zbierz :P

z moimi skilami i wyposarzeniem moge powiedziec ze z palcem w dupie mozna zrobic kazda w dwa raveny plus indus

Ezachiel

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 30, 2005, 10:41:04 »
Nie znam twoich skill, ale  ja chwilowo robie sie za cienki na DD z misji lv 4.
Poprostu skubany Raven za 1250000 troszke szybciej boostowal shield niz moje torpedy mu go zdejmowaly ... chwilami ... zabralko doslownie 1 torpedy w seri weicej :) :)
No tak czy inaczej, walka z BS-ami wyglada przekomicznie :D
Wala torpedy, wala .. 1 seria ... 2 seria ... 7 seria poszla, zaczynaja wybuchac .... 20 % shield down, 40 % shield down .. spada calkiem shield i raptem 2 -3 serie wiecej i nie ma bs-a :)

rafaello

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 02, 2005, 07:03:11 »
no ja mam torpedy i caldari bs-a na 4 lvl - teraz sie robi caldari bs na 5 lvl
pomijajac wszystkie wymagane skile do tech II modolow

i tez mialem problemy z niektorymi bs-ami - jest taka misja "duo of deatch" czy jakos tak... sa dwa bs-y i kilka sentry ...
masakra - siedza zaraz na wejsciu momentalnie atakuja  - wiec ciezko sobie wyrobic dystans zanim sie zacznie atakowac, momentalnie wchodza na swojego optimala i tak siekaja ze glowa boli :/
to jedyna misja ktorej nie moge zrobic sam  - nawet jak optymalnie zaloze hardenery i optymalnie dobiore ammo - jak juz dojezdzam im koncowke armora zaczyna sie mega tank....

pozatym w sumie ostroznie robiac jestem w stanie zrobic wszystkie pozostale zupelnie solo
obecnie mam 3 cap rechargery tech II , 4 pdu tech II , x large shield bostera rare, hardner wymiennie w zaleznosci od potrzeb no i ab 100 mn tech II, fluxa rare na low slocie ktory daje 25% rechargu kosztem pojemnosci bateryjki, no i hi sloty: 6x siedge launcher (niestety zwykle :/ ) jeden rare duzy nos no i wcianalem jeszcze laserek maly

teraz najwazniejsze....
nie sam fit mi pozwala robic te misje
ostroznosc i doswiadczenie
99% misji wyglada tak ze zaraz po wskoczeniu robie aligna na cokolwiek i z nie go nie wychodze az nie mam 100% pewnosci ze dam rade albo mnie nic nie przytrzyma
juz ze 2 razy wyjechalem na strukturze - ale nie wtopilem

nastradi

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 02, 2005, 09:27:32 »
guristas extravaganza robilem sam w ravenie
bez jakis wymaxowanych skilli z jednym nosem
3 pdu tl2 i 2x balistic

na spokojnie

w bonus stage tylko budynek rozwalalem i hajda do stacji

Ezachiel

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 02, 2005, 10:36:52 »
roznica pomiedzy lv 3 a lv 4 misjami jest spora.
W lv 3 sporadycznie wystepoja statki za ponad 100 k, w misjach lv 4 sporadycznie wystepoja statki ponizej 400k  :roll:

Hall Underley

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 02, 2005, 14:30:57 »
Chcia?bym ?eby tak by?o. Niestety w tych które robimy jest ca?a masa wrednego ta?atajstwa za 30k z webem i scramblerem na pok?adzie.

Ezachiel

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 02, 2005, 14:48:28 »
Cytat: "Hall Underley"
Chcia?bym ?eby tak by?o. Niestety w tych które robimy jest ca?a masa wrednego ta?atajstwa za 30k z webem i scramblerem na pok?adzie.


Tych nie licze. Na nie sa FoF Cruise bardzo efektywne lub zwyk?e Cruise misile.

Tadeus

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 22, 2005, 11:17:08 »
To ja sie moze dolacze do pierwotnego przeslania topicu..
Szukam skrzydlowego :)

Sam gram juz cale 4 dni.. latam Merlinem i zarabiam na zycie robiac misje bojowe lvl 1. Gra sie moze i fajnie ale zaczyna mi brakowac w tym wszystkim czynnika multiplayer i zaczynam sie zniechecac do gry.. tak wiec ewentualny kandydat (kandydatki preferowane :>) powinien byc mniej wiecej na moim poziomie cobysmy sie nie zanudzili nawzajem.
W sumie jak nie znajdzie sie chetny wojownik to moze i na jakis czas poeskortuje minera/haulera cobym mial z kim pogadac w grze przynajmniej :)

pticu

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 22, 2005, 13:03:25 »
co do pogadania to jest taki kanal POLSKA :) a podlacz sie do jakiegos polskiego korpa to nie bedziesz sie nudzil :)

Tadeus

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 22, 2005, 16:27:44 »
Co do corpa to mysle ze jest jeszcze za wczesnie. Zreszta na co mialbym sie przydac.. nie kopie.. nie transportuje.. ino rozwalam piratow z ktorymi i tak radzi sobie kazdy. Wsparcia tez specjalnie nie potrzebuje bo kasy mi nie brakuje tylko boje sie kupowac drozsze rzeczy myslac ze i tak i tak mnie rozwala :)
Dlatego szukam kogos na tym samym etapie gry co ja.

Viper

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 22, 2005, 16:33:07 »
HEHE nie martw sie... Ja terz mia?em takie rozkminki ale wykoxa?em Cruisera caldari i w 0.1 lata?em :) ?y?em a????? 5 dni z nim tam :) chyba dobry wynik i sie op?aci?o bo zarobi?em a statek wali? :)

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 22, 2005, 22:15:34 »
Tadeus ró?ne korpy si? na ró?ne rzeczy nastawiaj?.

Poczytaj (o kilku korpach znajdziesz info na tym forum) i wybierz taki który Ci odpowiada :)
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

partridge

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 23, 2005, 19:37:54 »
zabijasz piratow hmmmm to niezly jestes? chyba ze chodzi Ci o NPC Pirates...

Tadeus

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 24, 2005, 10:28:16 »
Nie przesadzajmy.. oczywiscie ze NPC.. chociaz.. gdyby sie wzielo takiego dobrze sfittowanego Kestrela..  8)
Zreszta temat juz jest nieaktualny, przerzucilem sie na handel i szkole sie wlasnie na iterona :)
Poki co potestowalem troche i na moim etapie zarabia sie na tym szybciej i ciekawiej niz na walce. Jak zaladuje kestrela do pelna (z dwoma expanderami) to moge zarobic 87k na 2-3 jumpy. By tyle zarobic musialbym wziac ze 3-4 misje od agenta. Oczywiscie to tylko handel na szybko bez porzadnego badania rynku. Mysle ze z duzym cargoholdem i z ustawionymi trasami niedlugo bede mogl wyjsc poza milion na godzine :)

Blaster

  • OLD BUFU
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 349
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blaster Kroms
  • Korporacja: State Protectorate
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 24, 2005, 12:26:47 »
Cytat: "Tadeus"
Nie przesadzajmy.. oczywiscie ze NPC.. chociaz.. gdyby sie wzielo takiego dobrze sfittowanego Kestrela..  8)


Móglbys sie mocno zdziwic  :wink:

rafaello

  • Gość
Szukam skrzyd?owego :)
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 30, 2005, 06:59:16 »
Tadek  piraci sa skoncentrowani skilowo , modulowo i mentalnie na walke...
ta gra w durzej mierze to matematyka ;)
nawet planowanie skili - przez pierwze poltora miecha robilem wszystkie learningi na 5 - i pozniej dociagalem adv learningi na 3-4, czasem przerywajac na douczenie sie czegos absolutnie niezbednego