Autor Wątek: Najlepsze i najdroższe wtopy  (Przeczytany 504623 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1400 dnia: Listopad 27, 2014, 07:51:37 »
Gooni rozwalili własnego tytka, bo będąc na flocie zawołał żeby repować Tengu z BL.

Kilka wersji tego samego wydarzenia, najlepiej sobie poczytać i samemu dojść do wniosku czy był to totalny fuckup ze strony CFC i rozwalili tytana człowieka od 4 lat rozwijającego SMA, czy może BL ma szpiegów (w tytkach) głupich na tyle żeby dać się zdekonspirować ratując Tengu.

http://www.themittani.com/news/bl-sympathizer-burned-avatar-down
http://evenews24.com/2014/11/26/cfc-logi-reps-bl-tengu-loses-titan/
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2014, 09:54:25 wysłana przez WhiteCat »
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1401 dnia: Listopad 27, 2014, 09:30:41 »
Prawda jest jak zwykle gdzieś na środku. Najbardziej podobają się komentarze. Jeżeli macie dowody to je pokażcie :-D (oczywiście paląc pół światki szpiegowskiej).

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1402 dnia: Listopad 27, 2014, 19:18:23 »
Prawda jest jak zwykle gdzieś na środku. Najbardziej podobają się komentarze. Jeżeli macie dowody to je pokażcie :-D (oczywiście paląc pół światki szpiegowskiej).
Chyba raczej musieliby przyznać się do doxingu swoich podludzi sojuszników i przekazać armii USA sposób na podróż w czasie. Gooni mają najlepszych szpiegów na świecie, potrafią przenieść się dwa tygodnie w przyszłość i potwierdzić, że Elo zwerbował gościa na spotkaniu, które jeszcze się nie odbyło 8DDDDDDDDDD

[P0LR] Aramil Liodon

  • P0LR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 17
  • The One Who Purifies God and Exorcises the Devil
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aramil Liodon
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1403 dnia: Listopad 27, 2014, 21:32:04 »
Koleś się zapiera i wychodzi całkowicie z evki. BL nic nie mówi bo to im na rękę. Część ludzi w CFC uważa, że koleś był oczywistym szpiegiem, a część ma duże wątpliwości. Do tego to tylko KGB się nada żeby z kolesia wydusić prawdę
Admiral Atradies > So you own a Hel Aramil.
Admiral Atradies > That's a nice way to get yourself primaried

"Knowing your Hel
Keep  in mind that you will be targeted first. Be ready. Die proudly."
CFC Supercarrier tips

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1404 dnia: Listopad 28, 2014, 05:03:42 »
Prawda jest jak zwykle gdzieś na środku. Najbardziej podobają się komentarze. Jeżeli macie dowody to je pokażcie :-D (oczywiście paląc pół światki szpiegowskiej).
http://www.reddit.com/r/Eve/comments/2nmu5a/ivoryrayonar_will_be_fully_restored_and_titan/

Jednak przyznali się

Cytuj
directorbot: JUSTICE FOR RAYONAR: When we fuck up, we make it good. Within this last hour a new defector has confirmed that Rayonar was, in fact, innocent. While the evidence we had two days ago made him appear unassailably guilty, this new information has completely exonerated him. We have apologized to him as well as SMA leadership and are transferring him a new Avatar, and welcome him back with open arms. We don't like ratfucking one of our own based on bad intel. The metagame is ugly and shit happens; in this case we could have tried to be ~prideful~ and act like he was guilty, cover it over, and hope it went away. But he's an innocent man, a loyal fleet commander, and a good dude, and it's on us to make things right - so: formal apologies, his position restored, and making him whole with a new Titan - even after I just wrote a war update insisting that we'd be proven right, we've now been proven wrong, and it's best to own up cleanly. The real story of the burn was that one of our command-level agents heard a BL leader say "shit, one of our agents burned himself on comms" the moment after Rayonar keyed up mistakenly from his Logi. This had nothing to do with IP data, Digi hiding in bushes, or the like. We now know that there was another BL agent online at the time and that the BL leader mistakenly thought that agent had burned himself when Rayonar keyed up, and now we have the evidence to prove this theory. *** This was a broadcast from the_mittani to all-all at 2014-11-28 03:27:32.149440 EVE, replies are not monitored ***
FULL PING SORRY

Tak jakby Illumittani przez cały ten czas właśnie nie tuszował i nie kręcił.
( ͡° ʖ ͡°)


WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1405 dnia: Listopad 28, 2014, 09:37:26 »
Tak jakby Illumittani przez cały ten czas właśnie nie tuszował i nie kręcił.
( ͡° ʖ ͡°)
A jak w inny sposób wyobrażasz sobie możliwość trzymania w ryzach ~10 tys. luda?
Propaganda, propaganda, propaganda.
W wielkich blobach tak było jest i będzie, teraz cfc, następnym razem będziemy mieć piękny przykład manpiulcji ze strony nc+pets.
Tylko przez to wszystko większość ludzi w tych blobach zatraciła zdolność smodzielnego myślenia  ::)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1406 dnia: Listopad 28, 2014, 10:17:04 »
http://www.reddit.com/r/Eve/comments/2nmu5a/ivoryrayonar_will_be_fully_restored_and_titan/

Jednak przyznali się

Tak jakby Illumittani przez cały ten czas właśnie nie tuszował i nie kręcił.
( ͡° ʖ ͡°)



Jak Ty myślisz, że po Waszej stronie nikt nie kręci Was w okół palca to trzeba głowę z dupy wyciągnać. Niestety nudne to jest, ze 0.0 w tej grzeo zostało sprowadzone do chińskiego serwera.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1407 dnia: Listopad 28, 2014, 10:28:28 »
A która to jest ta nasza strona? Bo jeśli myślisz o NC. to grubo się mylisz  :-\

Edit:
A jak w inny sposób wyobrażasz sobie możliwość trzymania w ryzach ~10 tys. luda?
Propaganda, propaganda, propaganda.
W wielkich blobach tak było jest i będzie, teraz cfc, następnym razem będziemy mieć piękny przykład manpiulcji ze strony nc+pets.
Tylko przez to wszystko większość ludzi w tych blobach zatraciła zdolność smodzielnego myślenia  ::)
Propaganda propagandą, ale ten spin był tak ekstremalny, że myślałem iż czytam Kim Dzong Una chwalącego się, że pojmał "Idola Zachodu" Nick'a Cage'a xD
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2014, 10:45:21 wysłana przez Theronth »

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1408 dnia: Listopad 28, 2014, 10:40:46 »
Jak Ty myślisz, że po Waszej stronie nikt nie kręci Was w okół palca to trzeba głowę z dupy wyciągnać. Niestety nudne to jest, ze 0.0 w tej grzeo zostało sprowadzone do chińskiego serwera.
No powoli sie to zmienia.
W tym momencie oprocz Stainwagonu pojawily sie jeszcze 2 nowe sojusze , ktore zajmuja porzucone tereny N3 w dronkowie i "ponizej"
Moze cos sie zmieni.

Zastanawia mnie tylko czemu takie sojusze jak BL lub Tri nie chca wyrwac kawalka dla siebie lub zaczac cos nowego , tylko siedza dalej w lozku z Vincem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2014, 11:14:40 wysłana przez Anthar »
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1409 dnia: Listopad 28, 2014, 11:23:19 »
Za mało jaj wśród graczy, myślałem że więcej ludzi poleci podpalać 0.0.

Elytepvperzy też niestety zawiedli, jak widać za bardzo boją się przegranej bitki i bloba, tak ze pl, tri i bl zasadniczo pierdoli i strzela nic nie podpalając. Szkoda, zważywszy na fakt że wygenerowanie timera i zajęcie sova jest teraz do wykonania w <10 osób bez specjalnych narzędzi.... a gdyby sie palilo wszedzie to nie byloby de facto 2.5 teatrow dzialan - bo tyle jest, fountain, eso/omist oraz polowa teatru gdzie ruskie oraja sova ktorego N3 nie broni.

Mialem nadzieje na lepszy efekt nerfa, balem sie gorszego, nie jest zle choc ludzie zawiedli - no ale to nie powinno dziwic.

Waiting for moar changes from CCP :)

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1410 dnia: Listopad 28, 2014, 11:30:25 »
Zastanawia mnie tylko czemu takie sojusze jak BL lub Tri nie chca wyrwac kawalka dla siebie lub zaczac cos nowego , tylko siedza dalej w lozku z Vincem.
Podrzuć screena z którego to wyczytałeś

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1411 dnia: Listopad 28, 2014, 11:39:55 »
Nie jest ciezko wyczytac to z ~CENSORED~ .
Wystarczy tylko tego ~CENSORED~ poszukac.

Z tego co moge powiedziec wystarczy spojrzec na historie :/
Troche szkoda, ze Wasza propaganda podciaga wszystko na walke z wielkim zlym bloobem CFC, ktorzy maja w cholere terenu, "bezwartosciowych" blue itd itd ... gdy tymczasem tym samym jest obecnie N3 wraz z ciagnacym ten caly chlam NC.

Niestety nie wszyscy chca dostrzec , ze NC pod pretekstem walki z CFC zrobilo CFC ver 2 "Deluxe"
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1412 dnia: Listopad 28, 2014, 11:58:22 »
Nie jest ciezko wyczytac to z ~CENSORED~ .
Wystarczy tylko tego ~CENSORED~ poszukac.

Z tego co moge powiedziec wystarczy spojrzec na historie :/
Troche szkoda, ze Wasza propaganda podciaga wszystko na walke z wielkim zlym bloobem CFC, ktorzy maja w cholere terenu, "bezwartosciowych" blue itd itd ... gdy tymczasem tym samym jest obecnie N3 wraz z ciagnacym ten caly chlam NC.

Niestety nie wszyscy chca dostrzec , ze NC pod pretekstem walki z CFC zrobilo CFC ver 2 "Deluxe"

Wstaje rano, witam sie z Therontem mówi mi, że Anthar znowu coś pierdoli na forum, wchodzę czytam te Twoje wypociny i naprawdę nie chce mi sie odpisywać.
Anthar albo coś ćpiesz, albo grasz w inną grę naprawdę.
pewpew

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1413 dnia: Listopad 28, 2014, 12:09:01 »
Cos naprawde pasujacego do tego tematu :
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=284341
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1414 dnia: Listopad 28, 2014, 12:29:08 »
Nie jest ciezko wyczytac to z ~CENSORED~ .
Wystarczy tylko tego ~CENSORED~ poszukac.

Z tego co moge powiedziec wystarczy spojrzec na historie :/
Troche szkoda, ze Wasza propaganda podciaga wszystko na walke z wielkim zlym bloobem CFC, ktorzy maja w cholere terenu, "bezwartosciowych" blue itd itd ... gdy tymczasem tym samym jest obecnie N3 wraz z ciagnacym ten caly chlam NC.

Niestety nie wszyscy chca dostrzec , ze NC pod pretekstem walki z CFC zrobilo CFC ver 2 "Deluxe"
http://triumvirate-alliance.net/kb/?a=kill_related&kll_id=22329

Najłatwiejszy Avox mojego życia. Nawet nie wiedziałem, że byliśmy razem w koalicji.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1415 dnia: Listopad 28, 2014, 12:40:04 »
Najłatwiejszy Avox mojego życia. Nawet nie wiedziałem, że byliśmy razem w koalicji.
W przypadku NC. to standard, my też nie wiedzieliśmy, że mieliśmy z nimi NIPa ^^
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1416 dnia: Listopad 28, 2014, 12:41:49 »
/o\
Wygraliscie z blobem!
Rozbiliscie go, a ta pokatna wspolpraca w osiaganiu wyraznych zyskow dla CFC "Deluxe" byla czysta zmylka.
Myslalem , ze wy kolaborujecie a tak naprawde chcieliscie tylko wbic noz w plecy!
Gratuluje!

W przypadku NC. to standard, my też nie wiedzieliśmy, że mieliśmy z nimi NIPa ^^

Nie psuj mu swiatopogladu.
Oni wygrywaja z blobem!
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1417 dnia: Listopad 28, 2014, 13:52:21 »
Poziom autyzmu przekroczył stan ostrzegawczy.

To że strzelamy do tego samego bloba co N3, nie znaczy że jesteśmy z nimi w sojuszu. W odróżnieniu od 'silnego i niezależnego C0venu' nigdy nie splusowaliśmy się z megakoalicją, nawet na czas pojedynczej bitwy. Powodów jest kilka, między innymi taki, że Wargod i Vince nie cierpią się od czasów starego TRI, gdy Vince podpierdolił Darknesss D00M. Nie idziemy do Vale po sov, bo tak nam kazał NC. Idziemy do Vale, bo możemy wykopać z niej ten zbitek kerbirów zwany Bastionem i oglądać z okna stacji w TVN jak wracają na walizkach do highseca klepać lv4, a jak znudzi się nam to polecimy gdzieś indziej. Tak długo jak NC. ściąga na siebie blob możemy niezależnie działać.

Natomiast używając Twojej "logiki", jeśli my wykonując powyższe czynności jesteśmy w sojuszu z N3, to głowa C0venu i Stainwagonu siedzi tak głęboko w dupie Mittaniego, że wystarczy że gwałtowniej się obróci a skręci Wam kark. Praktycznie jesteście jednym alliancem, w końcu plusik był.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2014, 14:13:07 wysłana przez Theronth »

Zakalve

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: C0ven
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1418 dnia: Listopad 28, 2014, 13:59:55 »
Cytuj
Poziom autyzmu przekroczył stan ostrzegawczy. (...)

Mam nadzieję, że nikt nie myli poglądów Anthara z polityką sojuszu. Ja myślę, że ten jego talent w końcu znajdzie kanalizację, może np. w pisaniu powieści political-fiction...

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1419 dnia: Listopad 28, 2014, 14:12:26 »
Mam nadzieję, że nikt nie myli poglądów Anthara z polityką sojuszu. Ja myślę, że ten jego talent w końcu znajdzie kanalizację, może np. w pisaniu powieści political-fiction...
Spokojnie, jeśli chcę przeczytać o stanowisku C0venu na jakiś temat, to szukam postu Xeovara.

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1420 dnia: Listopad 28, 2014, 14:19:23 »
Zaku.
Przeciez wlasnie Theronth potwierdzil, ze wspolpracuja z N3 celem zdobycia terenu.
O nic wiecej mi nie chodzilo.

Tak, to sa to moje poglady - a sa takie, ze prawdziwe pro PVP alianse juz dawno wyginely.
Te ktore zostaly w ten czy w inny sposob wspolpracuja z jakims blobem celem uzyskania wymiernych korzysci , nawet jesli zmiany w Phoebe pozwalaja danej grupie dzialac niezaleznie to zarowno BL jak i TRI nie wybraly tej drogi.

Lepiej robic Grr... i operowac z jakims duzym blobem.

Chociaz w sumie nie wiem jak to jest z grupami w WH, moze tam cos sie ostalo.

Mowisz ze C0ven wspolpracowal z CFC, tak - w identyczny sposob co teraz TRI i BL z N3.
Wspolny interes wiec i wspolne dzialanie, tylko "troche" mniej hipokryzji bylo przy tym z naszej strony.
Jak dla mnie sprawa wkoncu wyjasniona i zamknieta :)
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1421 dnia: Listopad 28, 2014, 14:27:31 »
Nie, nie rozumiesz. Użyłeś błędnego czasu.
C0ven wciąż współpracuje z CFC. Jesteście pośrednikiem ich interesów na południu. Robicie Grrr N3 i współpracujecie z blobem. C0ven jest podległy CFC. Xeovar codziennie budzi się bez majtek w łóżku Illumittaniego. Nullki rozpylają sztuczną mgłę w BZ, tak że ukazują się Wam timery na czwartą rano, a tak naprawdę są na czternastą.

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1422 dnia: Listopad 28, 2014, 14:38:41 »
Nie, nie rozumiesz. Użyłeś błędnego czasu.
C0ven wciąż współpracuje z CFC. Jesteście pośrednikiem ich interesów na południu. Robicie Grrr N3 i współpracujecie z blobem. C0ven jest podległy CFC. Xeovar codziennie budzi się bez majtek w łóżku Illumittaniego. Nullki rozpylają sztuczną mgłę w BZ, tak że ukazują się Wam timery na czwartą rano, a tak naprawdę są na czternastą.
Widze ze masz przyslowiowy ~Bol Dupy~.
TRI wspolpracuje z NC aby bic goonow.
C0ven wspolpracuje z CFC aby bic NC.
Uzywajac Twojej terminologi:
- C0ven spi z Mittanim
- Tri spi z Vincem

Jak zwal tak zwal.
My tego nie ukrywalismy, Ty wkoncu to przyznales.
Btw.
Powodzenia z TVN.
Ja jestem zdania, ze kazdy alians ktory jest w stanie wystawic 50 osob w swoim prime time powinien moc urwac kawalek space pod swoja flage bez koniecznosci "sypiania" z blobem.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2014, 14:47:23 wysłana przez Anthar »
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1423 dnia: Listopad 28, 2014, 14:46:52 »
Widze ze masz przyslowiowy ~Bol Dupy~.
TRI wspolpracuje z NC aby bic goonow.
C0ven wspolpracuje z CFC aby bic NC.
Uzywajac Twojej terminologi:
- C0ven spi z Mittanim
- Tri spi z Vincem

Jak zwal tak zwal.
My tego nie ukrywalismy, Ty wkoncu to przyznales.
Proszę, objaśnij mi w którym miejscu mojego posta doszedłeś do takiego wniosku

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1424 dnia: Listopad 28, 2014, 15:19:33 »
<popcorn>

Doom, zastanawiałeś się nad płaceniem Antharowi. Content Ci generuje, może chujowy ale ruch jest :D

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1425 dnia: Listopad 28, 2014, 15:25:13 »
Leak z forum c0venu:
Cytuj
Posts: 5482
Regularnie kasuje stare posty i topiki ::)
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1426 dnia: Listopad 28, 2014, 15:27:23 »
<popcorn>

Doom, zastanawiałeś się nad płaceniem Antharowi. Content Ci generuje, może chujowy ale ruch jest :D
Jeszcze nie doszliśmy do poziomu Alice09, ale jest już blisko.

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1427 dnia: Listopad 28, 2014, 15:34:05 »
Jeszcze nie doszliśmy do poziomu Alice09, ale jest już blisko.

Gdzie tam, daleko Ci do Alice09.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1428 dnia: Listopad 28, 2014, 20:12:18 »
[... ]Alice09 [...]

Daj minusa.
Też chcę.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1429 dnia: Listopad 28, 2014, 23:40:23 »
<popcorn>

Doom, zastanawiałeś się nad płaceniem Antharowi. Content Ci generuje, może chujowy ale ruch jest :D
rozważałem opłatę za niebanowanie go. Jeszcze tylko nie zdecydowałem czy uważać za winnycb cały C0ven czy mandat wysłać tylko jemu

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1430 dnia: Luty 02, 2015, 09:56:24 »
pewpew

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1431 dnia: Luty 02, 2015, 13:10:34 »

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1432 dnia: Luty 02, 2015, 13:19:36 »
hehe i reimbursa nie bedzie: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1433 dnia: Luty 28, 2015, 18:43:05 »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Najlepsze i najdroższe wtopy
« Odpowiedź #1434 dnia: Luty 28, 2015, 19:13:37 »
Nie sądziłem że ktoś jeszcze poza jednym typem z pandemików zrobił to cholerstwo

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.