Autor Wątek: Diablo 2 - spotkanie po latach  (Przeczytany 16529 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Diablo 2 - spotkanie po latach
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 03, 2018, 09:35:00 »
Fanboj i to jeszcze nie douczony.

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Diablo 2 - spotkanie po latach
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 03, 2018, 12:00:58 »
Sprzedam oryginał pudełko Diablo 3 z kluczem oryginalnym niedziałającym bo nie mogę w żaden sposób zagrać/odzyskać konta :D - czemu? To był prezent i nie mam dowodu zakupu a helpdesk ma to głęboko  :P

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Diablo 2 - spotkanie po latach
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 03, 2018, 12:27:57 »
Sprzedam oryginał pudełko Diablo 3 z kluczem oryginalnym niedziałającym bo nie mogę w żaden sposób zagrać/odzyskać konta :D - czemu? To był prezent i nie mam dowodu zakupu a helpdesk ma to głęboko  :P
To sam unikatowy klucz nie jest dowodem posiadania owego klucza i praw wlasnosci do konta skrywajacego sie pod nim?
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Diablo 2 - spotkanie po latach
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 03, 2018, 12:38:51 »
Sprzedam oryginał pudełko Diablo 3 z kluczem oryginalnym niedziałającym bo nie mogę w żaden sposób zagrać/odzyskać konta :D - czemu? To był prezent i nie mam dowodu zakupu a helpdesk ma to głęboko  :P
Rozszerz. Zapomniałeś passy do konta, czy ktoś ci je ukradł i sobie hasło zmienił, a może nie udało się aktywować klucza?

Ja dowodów zakupu w życiu nie trzymałem do żadnej gry, po co ma się walać. Jeśli poniższe 5 punktów się zgadza:

1. Masz pudełko na którym widnieje unikalny kod kreskowy
2. Posiadasz unikalny klucz aktywacyjny do gry
3. Istnieje jedno konto z wrażliwymi danymi osobistymi na Twoje imię, nazwisko i adres zamieszkania
4. Jest przechowywany Twój adres IP w ich bazie, zostało to zapisane w momencie rejestracji
5. Nikt inny nie korzysta z tego konta, po prostu jest ono nieaktywne

to aż nazbyt oczywiste i logiczne jest, że jesteś jego jedynym właścicielem. Helpdesk ma to głęboko w d... jeśli istnieją podejrzenia, że posiadacz klucza nie jest jego właścicielem lub trudno jest ustalić właściciela. Czyli olewając cię wątpią czy aby czasem tego nie ukradłeś?