Autor Wątek: Pare pytań  (Przeczytany 24123 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

[CAS] Raidoo

  • CAS
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raidoo
  • Korporacja: Center for Advanced Studies
Pare pytań
« dnia: Maj 21, 2014, 09:21:20 »
Witam !!
Posiadam kilka pytań odnośnie gry EvE.
Grałem w tą grę kilka miesięcy temu a z powodu braku czasu zaprzestałem gry. Podstawowe umiejętności posiadam typu skanowanie kierunkowe i kilka podobnych czynności.
Moje pytania:
1.) Czy latanie w milicji nadal jest wystarczająco zarobkowe żeby zarobić na pierwszego plexa ?
2.) Która rasa najlepiej teraz grać (czy są jakieś zmiany czy każda rasa jest taka sama ) ??
3.) Jeśli nie latanie w milicji to w jaki inny sposób mogę zarobić na plexa w ciągu dni trial ?
4.) Czy są jeszcze te kody które inny gracz może mi ofiarować 21 dni konta trial ??

Z góry dziękuje i pozdrawiam ;)

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 21, 2014, 09:26:25 »
Powitać farmera...

Ad 2. Myślę że nikt nie podejmie się roli jasnowidza i nie powie Ci która rasa za rok, dwa będzie faworyzowana.. Na początku nie ma to najmniejszego znaczenia, a za 2, 3 lata będziesz latał wszystkim.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 21, 2014, 09:35:58 »
Jak masz zamiar zarobić na plexa już na trialu to szkoda Twojego czasu na tą grę. Aby bez cisnienia zarobić na plex w grze i nie grac tylko po to sugeruję Ci jednak zapłacić ze dwa razy za TC

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 21, 2014, 09:51:22 »
Czekaj Ty chcesz grać w grę czy traktować jako drugą pracę ? :-). Płać kasą, graj dla przyjemności.

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 21, 2014, 10:01:27 »
Nie słuchaj graczy którzy zaczynali 10 lat temu..
Jako, że obecnie staram się wprowadzić do gry 5 świeżaków to odpowiem tak:

1. w milicji jest bardzo łatwo zarobić na plea nawet w 7 dni.. ale w te 7 dni można też się bardzo łatwo znudzić grą.
Zarabianie w milicji to siedzenie na plexach po 10-20min..
2. wszystkim podopiecznym poleciłem gallente i siedzą też w milicji gallente. (tristan owni a vexory ciągle w cenie)
3. na niczym nie zarobisz tak łatwo jak na milicji ale musisz być cierpliwy. Jest jeszcze skanowanie i misje w hi ale do tego trzeba już więcej skilli niż milicja.
4. tak, kody są dalej. Jeżeli ktoś da Ci koda to odrazu powinien dać Ci na plexa bo gdy ty przedłużasz on też dostaje 30 dni.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 21, 2014, 10:23:50 »
Misje w high są mało opłacalne nawet dla rozwiniętego chara już od dobrych 3-4 lat. Znaczy idzie z tego zarobić na plex, ale upierdliwe jest to bardziej niż siedzenie na plexach po te 10-20 minut

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[CAS] Raidoo

  • CAS
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raidoo
  • Korporacja: Center for Advanced Studies
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 21, 2014, 10:53:32 »
Chodzi mi o to że ja nie wiem czy będę miał czas w pełni żeby zakupić plexa i grać, dlatego wole zarobić na pierwszego w grze ;) a sądzę że nie jest to odebranie przyjemności.

« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2014, 11:20:50 wysłana przez Raidoo »

Goomich

  • Gość
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 21, 2014, 11:21:36 »
Kupienie pleksa jest troszkę szybsze, niż farmienie na pleksa i kupienie go...

[CAS] Raidoo

  • CAS
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raidoo
  • Korporacja: Center for Advanced Studies
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 21, 2014, 11:24:27 »
Chodzi o stratę pieniędzy a mogę nie wykorzystać tego w pełni, a wyfarmienie na niego jest tez w pewnym sensie nauka gry prawda ?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 21, 2014, 11:29:46 »
Chodzi o stratę pieniędzy a mogę nie wykorzystać tego w pełni, a wyfarmienie na niego jest tez w pewnym sensie nauka gry prawda ?

Nie, to nie jest nauka gry, to jest praca. Za 3 miesiące będziesz miał dość i nie wrócisz do gry.

[CAS] Raidoo

  • CAS
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raidoo
  • Korporacja: Center for Advanced Studies
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 21, 2014, 11:34:16 »
Sa rozne typy ludzi wiec nie byl bym tego pewny

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka


Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 21, 2014, 11:46:22 »
jeden ziomek z tych moich znajomych po 4 dniach gry zarabiał po 140000 LP na dzien. 1LP = 1500 ISK więc wychodzi jakieś 200 mil ISK na dzień. Więc nie gadajcie tu o jakimś farmieniu po 3 miechy bo całkowicie nowych graczy w błąd wprowadzacie. Wg. mnie jeżeli ma chęci i nie chce płacić to milicja to świetne miejsce. ze dwa tygodnie pofarmi nawet w średnim tempie i ma na 2-3 plexy..

[CAS] Raidoo

  • CAS
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raidoo
  • Korporacja: Center for Advanced Studies
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 21, 2014, 11:48:44 »
I o takie odpowiedz mi chodziło wiec faktycznie wprowadzacie w błąd bo skoro można zarobić w ciągu kilku dni na kilka plexow to jaka tu jest mowa o pracy ??

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 21, 2014, 11:56:48 »
Bo pewnie uważasz ze jak piszą tutaj pare dni to myślą 2-3h dziennie tymczasem w praktyce to jest po 10+h dziennie :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 21, 2014, 11:59:57 »
Bo pewnie uważasz ze jak piszą tutaj pare dni to myślą 2-3h dziennie tymczasem w praktyce to jest po 10+h dziennie :P

Chciałbym mieć 2h-3h na gry dziennie. Kurde ile kosztuje teraz gtc? 80 zł ?

[CAS] Raidoo

  • CAS
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raidoo
  • Korporacja: Center for Advanced Studies
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 21, 2014, 12:00:28 »
Nie widzę problemu żeby posiedzieć parę godzin przy komputerze. A ja nie pracuję żeby wydawać pieniądze na grę bo uczę się jeszcze praca tylko wakacyjna a rodziców nie mam zamiaru prosić o pieniądze na grę bo jest to raczej głupie

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 21, 2014, 12:07:29 »
I o takie odpowiedz mi chodziło wiec faktycznie wprowadzacie w błąd bo skoro można zarobić w ciągu kilku dni na kilka plexow to jaka tu jest mowa o pracy ??

Przyszedłeś do EvE z jakiegoś klona wowa prawda?

Generalnie to co już próbowało Ci kilka osób wyjaśnić jest cholernie proste. 2 miechy gry kosztują 100zł. Ile czasu potrzebujesz żeby na to zarobić w grze? Tydzień, dwa w tej całej śmieciowej milicji? Na etacie jak masz pecha to 2 dni.

Myślisz o stracie kasy, tak jakby twój czas nic nie kosztował. Co za różnica czy będziesz ślęczał przy kompie robił 2 tygodnie te same beznadziejnie nudne czynności (i nazywał to graniem, a jak!), albo w biurze/sklepie/w macu na kasie przez dzień, dwa. Różnica taka że kupisz te pleksy szybciej i gra nie będzie cię odrzucać.

Może o tym nie wiesz, ale granie nie polega na farmieniu żeby wbić kolejny level, żeby jeszcze efektywniej farmić by wbić kolejny level.

Edyta:
Nie widzę problemu żeby posiedzieć parę godzin przy komputerze. A ja nie pracuję żeby wydawać pieniądze na grę bo uczę się jeszcze praca tylko wakacyjna a rodziców nie mam zamiaru prosić o pieniądze na grę bo jest to raczej głupie

No to jeszcze prościej, mamy maj. Trawniki rosną, o pracę dorywczą chyba nie trudno ;) Ale wiadomo, lepiej spędzić tydzień przy kompie robiąc rzeczy totalnie nudne i powtarzalne :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 21, 2014, 12:12:12 »
wpierw znajdz jakiegoś miłego gracza który da ci linka na 21 dni i plexa odrazu. Ja bym dał ale już przez takie zapraszanie mam na obu kontach +2 miechy gry opłacone więc nie bardzo mi się na razie opłaca;p

Jak już znajdziesz taką miłą osobę to masz 51 dni gry. w tym czasie nawet grając po godzinie dziennie zarobisz na milicji na plexa.

No i na 90% gra Ci się znudzi ogólnie:) bo prawda jest taka, że na początku jest nudna jak flaki.. Możesz jedynie siedzieć na tych plexach i farmić kasę bo o równej walce przez najbliższy miesiąc-dwa nie ma co mówić. No i oczywiście musisz skillować.

Nie chcę Cię zniechęcać tylko szczerze ostrzec;p zarobienie na plexa to nie problem, problem to nie znudzenie się grą i wytrwanie tak przez pół roku w niej, potem jest już z górki..


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 21, 2014, 12:14:53 »
Cytuj
wpierw znajdz jakiegoś miłego gracza który da ci linka na 21 dni i plexa odrazu.
Zaznaczę ze na tym forum za prośby w tym tonie strzelamy w potylicę

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 21, 2014, 12:17:13 »
Bo pewnie uważasz ze jak piszą tutaj pare dni to myślą 2-3h dziennie tymczasem w praktyce to jest po 10+h dziennie :P

Obecnie jest tier4 dla matarskiej milicji. Wiec siedzac na plexach u amarr mozna na plexa zarobic w jakies 10h a to jest 1,5 godzinki dziennie,  wiec nie duzo. Pozatym niema lepszego miejsca zeby ogarnac PODSTAWY pvp niz milicja :-)

Musisz tez wiedziec ze te osoby ktore wypowiadaja sie najagresywniej to ludzie ktorzy juz w ta gre nie graja bo niemaja czasu lub niechca go miec i zal im dupe sciska ze ktos moze miec czas na robienie sobie misji.
Wolnosc Tomku w swoim domku i nie daj wmowic sobie innym jak masz grac. Z czasem sam dojdziesz do tego czy szkoda czasu czy nie.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[CAS] Raidoo

  • CAS
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raidoo
  • Korporacja: Center for Advanced Studies
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 21, 2014, 12:18:14 »
Grałem w tą grę półtora miesiąca już wcześniej i nie znudziło mnie tylko z dnia na dzien coraz bardziej mi się podobała ja rozumiem na czym polega milicja i wiem że jest to nudne, ale w pewnym stopniu podoba mi się to więc ja nie rozumiem dlaczego taka fala poleciała w moją stronę.
Nie, nie przyszedłem tu z wowo podobnego wytworu. I pieniądze, które zarobie sobie w życiu wole ulokować sobie w inne przyjemności niż gra, a gdy jest opcja zarobku na abonament w grze nie widzę problemu żeby tego nie zrobić.
Zaczynając grę wiem na co się decyduje bo już grałem problem był osobisty z jakiego przestałem grać bo gdybym mógł dalej bym grał

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 21, 2014, 12:35:27 »
ja rozumiem na czym polega milicja i wiem że jest to nudne
WYP... loguj się.

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 21, 2014, 13:14:29 »
Zaznaczę ze na tym forum za prośby w tym tonie strzelamy w potylicę

No to bardzo mądre rozwiązanie.. Nie ma to jak przeszkadzać nowym graczom w dostępie do gry..

[CAS] Raidoo

  • CAS
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raidoo
  • Korporacja: Center for Advanced Studies
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 21, 2014, 13:14:57 »
Zadziwia mnie ta mentalnosc :(

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 21, 2014, 13:15:50 »
No to bardzo mądre rozwiązanie.. Nie ma to jak przeszkadzać nowym graczom w dostępie do gry..
Znajdź odpowiedni temat na forum, to zrozumiesz.

[CAS] Raidoo

  • CAS
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raidoo
  • Korporacja: Center for Advanced Studies
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 21, 2014, 13:17:10 »
Nie rozuniem czemu odrazu takie nastawienie na nowego gracza jest ? Bo zadaje pytania ??

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 21, 2014, 13:28:27 »
nie
bo zadajesz te pytania które są tu regularnie wałkowane z częstotliwością wyższą niż raz na kwartał, oraz masz podejście które doświadczonym graczom mówi że nie wytrzymasz w tej grze do czasu kiedy Twój char bedzie w minimalnym stopniu przydatny w gangu.
To co Ci tu zachwalają ze milicja to łatwe zarabianie to prawda, ale dla takiego gracza jak Ty jest to zajęcie na cały etat nie pozstawiające miejsca na zabawę w grze. Pvp takim plex-pseudobot-charem to jeśli poznasz to co najwyżej od dupy strony, a bardziej zaawansowane pvp? W milicji? to jest pieprzone zoo gdzie trafiają wszelkiej maści noobki (jako karam dla dresiarzy) dresiarstwo za głupie na gangi w high czy null, albo bloberzy

A ty Szagi też poczytaj czasem starsze tematy, zwłąszcza te poprzyklejane a nie tylko najnowsze posty w trolowni

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 21, 2014, 13:38:43 »
To jak koleś przychodzi i pyta o rade to co nie można mu normalnie odpisać? Większość z waszych postów w tym temacie była z dupy i to nawet ze strony administracji.

A takie przewidywania "jestem pewny że jesteś takim graczem któremu się nie uda" to na prawdę żal.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 21, 2014, 13:44:47 »
To jak koleś przychodzi i pyta o rade to co nie można mu normalnie odpisać? Większość z waszych postów w tym temacie była z dupy i to nawet ze strony administracji.

A takie przewidywania "jestem pewny że jesteś takim graczem któremu się nie uda" to na prawdę żal.

W moim odczuciu nasze rady były słuszne, to namowa do 2 tygodniowej farmy po kilka godzin dziennie była z dupy. Jestem pewien że jest graczem któremu uda się znaleźć sposób żeby zarobić stówkę (dla przykładu przy zbieraniu owoców jeden dzień) i przez kolejne 2 miesiące bawić się grą, a nie farmić.

Jak sądzisz, co jest lepszym rozwiązaniem?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 21, 2014, 13:46:32 »
Wiesz to że w dzisiejszych czasach modne jest podejście przejrzenie contentu forum zanim się coś napisze to coś co zdarza się innym, nie znaczy że ma być ono tolerowane. To raz. Dwa powiedz mi ilu graczy widziałeś takich co zaczynali grać w eve na zasadzie "na pewno zarobie na plex na trialu" a potem ani widu ani słychu po nich? Ja takich widziałem aż za dużo. Co więcej z własnej perspektywy piszę że jednak jest lepiej odpuścić sobie jedno dwa wyjścia z kumplami na chlanie, czy co tam młodzież w obecnych czasach uważa za spędzanie czasu w towarzystwie i zapłacićza ten jeden tc, a lepiej dwa i wszystkie iski które sie zarobi władować w postać, implanty, skile, a nawet w sprzet tracony masowo w pvp jak ktoś ma parcie na to już na dzień dobry. Jedyne co się zmieniło w stosunku do tego jak sam zaczynałem grać to to że sporo stufu t2 jest łatwiej dostępnego dla młodych charów ponieważ ccp zmniejszyło wymagania skili, oraz (ale to niekoniecznie) różne przydatne rzeczy są tańsze bo jest ich więcej na rynku niż za czasów jak robiłem za dyżurnego klauna w SHCK ze swoimi pomysłami na fitowanie sprzętu i stopniem jego zuzywalności. A no i wyjebano lerningi z gry

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 21, 2014, 13:57:34 »
W moim odczuciu nasze rady były słuszne, to namowa do 2 tygodniowej farmy po kilka godzin dziennie była z dupy. Jestem pewien że jest graczem któremu uda się znaleźć sposób żeby zarobić stówkę (dla przykładu przy zbieraniu owoców jeden dzień) i przez kolejne 2 miesiące bawić się grą, a nie farmić.

Jak sądzisz, co jest lepszym rozwiązaniem?

Nie, nie sądzę bo jak już sobie zarobi pieniądze to głupotą jest wydawanie ich na grę która jak sami pisaliście nie spodoba mu się na 90%.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 21, 2014, 14:00:42 »
Nie, nie sądzę bo jak już sobie zarobi pieniądze to głupotą jest wydawanie ich na grę która jak sami pisaliście nie spodoba mu się na 90%.

Sorry, ale wszystkie argumenty mi wypadły z rąk po tym jak mi rzeczone ręce opadły ;D
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 21, 2014, 14:12:58 »
Nie, nie sądzę bo jak już sobie zarobi pieniądze to głupotą jest wydawanie ich na grę która jak sami pisaliście nie spodoba mu się na 90%.
Zwróciłeś uwagę na to że przynajmniej część postujących pisała to w kontekscie tego że przez pierwsze tygodnie w grze bedzie tylko zapierdalał na plexy?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 21, 2014, 14:40:13 »
btw, a co ma robic innego jak nie robic misje czy jak kolwiek zarabiac, podczas gdy robi mu sie gunnery na 2?
pytam sie, co ma robic gracz ktorego pula skillpointow miesci sie w bazowym klonie?

dzieki tej glupiej milicji, przynajmniej zobaczy kawalek low i moze spadnie kilka razy, w przeciwienstwie do hisecowego frajerstwa. co za 0.9 nie wylecialo.
no i zdecydowanie lepsze to niz kopanie.
ehhh
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Pare pytań
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 21, 2014, 14:47:51 »
Tylko ciekawe ile z was radzących miało ostatnio inną styczność z nowym graczem niż odpisanie na odczepne na forum co można robić w grze?


Sytuacja gdzie nasz młody gracz stara się sam zarobić. Załóżmy że dostał 21dni od kogoś ale bez plexa.
Plex kosztuje 700m a 1 LP = 1500 ISK u gallente. (Zakładamy że gallente utrzymuje bonus T2 czyli 100% LPków) Czyli nasz nowy gracz potrzebuje wyfarmić 470 000 LP. Na 1 dzień triala musi więc zarobić 23k LP czyli zrobić dwa small'e. (34k LP (jest na plus)) Co zajmuje !uwaga! 30 minut. Wiadome jest że nie będzie wbijał ani codziennie ani nie będzie ograniczał się do 30 minut jak już coś.
Więc spokojnie można się wyrobić bez tworzenia wokoło tego otoczki "drugiej pracy".

Gra na poziomie < 5m SP w żadnym wypadku nie jest ciekawa nie ważne czy to milicja czy pvp, misje lvl 1 w hi, czy plexy, reliki.
Płacenie za EvE na początku to trochę jak kupowanie tych wszystkich gier Early Acces.. Płacisz za czyjąś obietnice, że kiedyś tam w przyszłości będzie się grało lepiej.