Autor Wątek: Myszka dla gracza. Co byście polecili?  (Przeczytany 41865 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 08, 2013, 11:24:43 »
Ja po zamienieniu R.A.T.7 na Roccat Kone Pure jestem bardzo zadowolony.
Miałem. Ogólnie fajna, ale szybko robi się syfiasta - brudzi się, klei, nie sposób jej doczyścić. Najlepiej byłoby ją używać w takich bawełnianych rękawiczkach do przeglądania fotografii na papierze błyszczącym.
Jak się ma na biurku syf to każdą myszkę się zajedzie. Z moich doświadczeń wynika, że rzeczywiście w Roccat zbiera się kurz na obrzeżach ślizgaczy (tam gdzie wystaje klej), ale w moim przypadku 1- wystarczy raz na tydzień przetrzeć szmatką, żeby się nie nagromadził za bardzo 2 - wystającego kleju jest dużo mniej niż miałem w R.A.T 7 - w R.A.T ślizgacze były małe więc czyszczenie ich w końcu kończyło się tym, że klej za bardzo wychodził i ślizgacze zaczęły się ruszać, za to w Roccat ślizgacze są duże więc i solidnie przymocowane.
Dodatkowo Roccat od góry jest bardziej zabudowany więc mniej łapie syf od R.A.T-a.

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 08, 2013, 11:27:05 »
Ja używam tego:

http://www.cyborggaming.com/prod/rat7.htm

Z tym:

http://www.cyborggaming.com/prod/glide9.htm

I jestem zadowolony z tego zestawu - ergonomia uber alles!

Goomich

  • Gość

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 09, 2013, 20:36:59 »
mam to   http://steelseries.com/pl/products/games/world-of-warcraft/world-of-warcraft-mmo-gaming-mouse/     - polecam  (podkładka wymagana ) .  Rat 7  ciekawa 
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 09, 2013, 20:55:50 »
Jak mają wersję Hello Kitty to biorę w ciemno ;)

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 09, 2013, 22:01:42 »
mam to   http://steelseries.com/pl/products/games/world-of-warcraft/world-of-warcraft-mmo-gaming-mouse/     - polecam  (podkładka wymagana ) .  Rat 7  ciekawa

Też ci się po kilku tygodniach starła farba?

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 10, 2013, 12:35:22 »
Też ci się po kilku tygodniach starła farba?

mam ja parę lat  i faktycznie  na przyciskach  L i P  oraz  na szczycie   , placki     gołego plastiku   .w niczym nie  zmiesza to jej funkcjonalności  .   

« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2013, 12:50:03 wysłana przez Krogulec »
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 10, 2013, 14:39:43 »
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 10, 2013, 18:53:24 »
mam ja parę lat  i faktycznie  na przyciskach  L i P  oraz  na szczycie   , placki     gołego plastiku   .w niczym nie  zmiesza to jej funkcjonalności  .   

Moja pierwsza mi się zepsuła po 1.5 roku i dostałem nówkę sztukę. Tej nowej już nie używam, miałem po niej inne, ale nadal działa. Tylko właśnie chodzi o to, że oby dwóch ta farba zeszła szalenie szybko... o ogólnie jedyny produkt steelseries z którym miałem do czynienia to jest XAI której teraz używam i jestem z niej bardzo zadowolony. Ogólnie, steelseries jeżeli chodzi o wykonanie i mysz i klawiatur jest tragiczny. Za to razer wręcz rewelacyjny.

Klecha

  • Gość
Odp: Myszka dla gracza. Co byście polecili?
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 10, 2013, 20:42:10 »
Używałem różnych myszek, drogi i tanich. Przez palce przewinęły mnie się takie marki jak Microsoft, HP, MediaTech, A4, Dell i jakieś no name. Nic jednak nie przebije Logitecha. Nie ważne jaki model, każdy jest rewelacyjny. Tak więc polecam Logitecha w cenie na jaką można sobie pozwolić a na pewno nikt się nie zawiedzie.