Autor Wątek: c0ven stracil tytany  (Przeczytany 215731 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GROM_PL1

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #525 dnia: Marzec 23, 2013, 11:10:57 »
Swoją drogą mi tez nie wydaje się że wysyłanie do unsen nowej postaci to dobry pomysł, nie lepiej samemu odkrywać tajniki tej gry? Słuchanie wypocin jakiś starych ramoli o grze to chyba nie najlepszy pomysł.

Owszem, jeśli nie zamierzasz żyć w korporacji i współpracować z innymi możesz zgłębiać tajniki Eve do końca swojego życia samodzielnie, ale w innym razie musisz być chociaż trochę przygotowany do szerszej działalności, a bez UA lub innej podobnej korporacji, czy cierpliwej osoby pozostaniesz niekompatybilny :)

Dla mnie pilot, który nie wytrzymał 4 godzinnego wykładu PVP czy MOP bez różnicy bo coś tam (zawsze było 1000 powodów) się nie nadaje, bo to ludzie pokroju usypiających na akcjach PVP :)
Jeżeli nie ma zacięcia do szkoleń, nie potrafi się poświecić, to dupa z niego będzie, albo co najmniej wrzód, który potem męczy innych, np na forum, a w grę nie gra bo żona mu nie pozwala :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2013, 21:46:09 wysłana przez GROM NoMercy »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #526 dnia: Marzec 23, 2013, 13:17:27 »

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #527 dnia: Marzec 23, 2013, 20:18:46 »
U mnie zaczelo sie od bardzo ogarnietej i pomocnej grupy pilotow z NPC korpa. Nie tak formalnie jak w UA, nie tak dokladnie moze ale duzo praktyki i swienie przekazane podstawy. W dodatku wskazywali gdzie sam powinienem szukac wiecej informacji. Zarazili mnie tez bakcylem pvp i pokazali, ze nawet noob moze bawic sie w pvp i nie byc ofiara na KB.
Jezeli szkolacy jest konkretna osoba i niezlym gosciem w normalnych reakcjach to nie ma sie co dziwic, ze jakis kadet/mlody pilot bedzie chcial z nim latac w jego korpie/aliansie. Nawet zdrowy rozsadek podpowiada, ze lepiej sprobowac z kim kogo znamy i lubimy oraz mozemy sie czegos nauczyc, niz szukac i bawic sie w loterie czy moj nowy dom bedzie ok czy to beda faile.

aciddrinker

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #528 dnia: Marzec 23, 2013, 20:31:00 »
a jak przychodziłem do eve to nie wiedziałem co robię, nie bylem w żadnej akademii, googlowalem pełno info, ch... w dalszym ciągu potrafię i dobrze mnie  z tym. Znaczy się nooberstwo wali pełna gębą. Jak kto się chce czegoś nauczyć to nie potrzebne mu korpy tylko chęć do gry.

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #529 dnia: Marzec 24, 2013, 00:27:53 »
a jak przychodziłem do eve to nie wiedziałem co robię, nie bylem w żadnej akademii, googlowalem pełno info, ch... w dalszym ciągu potrafię i dobrze mnie  z tym. Znaczy się nooberstwo wali pełna gębą. Jak kto się chce czegoś nauczyć to nie potrzebne mu korpy tylko chęć do gry.

a co Ty umiesz ? :D

GROM_PL1

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #530 dnia: Marzec 24, 2013, 21:58:53 »
A może /wrzód/?

Tak, poprawiłem, dzięki! :)

Jak tam temat zaginionych tytków? Coś się ruszyło do przodu?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #531 dnia: Marzec 25, 2013, 07:35:31 »
Tak, poprawiłem, dzięki! :)

Jak tam temat zaginionych tytków? Coś się ruszyło do przodu?

Czekamy na stanowisko CCP, ktore mieli sytuacje w swoich zwojach.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #532 dnia: Marzec 25, 2013, 08:55:49 »
Czekamy na stanowisko CCP, ktore mieli sytuacje w swoich zwojach.
Wzięli was na przetrzymanie, mają nadzieję że po prostu zapomnicie o sprawie  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #533 dnia: Marzec 27, 2013, 10:23:06 »
3 z 4 tytanów oddane i są na oryginalnych pilotach.
4ty tytan nadal się "załatwia", na ten moment ccp twierdzi ze nie moze oddać statku bo został sprzedany i dostaliśmy na razie 34b. Reszta jest w trakcie analizy.
Jesteśmy w plecy o imple, nadal się bujamy z petycją w tym temaci.

W sumie mogłobyć gorzej ;)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #534 dnia: Marzec 27, 2013, 10:31:47 »
Gratulacje  :)
Ale wiadomo już kto, co i jak?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #535 dnia: Marzec 27, 2013, 10:39:59 »
Gratulacje  :)
Ale wiadomo już kto, co i jak?

Nie, gwałcimy o to ccp. Na razie mamy pewne poszlaki, pewnie jak wrócę z wyjazdu na święta będzie po temacie.

EmiLLos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #536 dnia: Marzec 27, 2013, 10:41:46 »
Szkoda, a tak było fajnie bez tych tytkow :D hiehie...

CCP wątpie żeby dało dane itd, bo w końcu istnieje jakaś tam ochrona danych :P jeszcze c0ven by poszedł zlinczować człowieka xD

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #537 dnia: Marzec 27, 2013, 10:49:04 »
 Nie chodzi o udostępnianie czyichkolwiek danych, chodzi o informację czy to ktoś z wewnątrz aliansu, na zasadzie wkurwiony pilot albo szpieg innego aliansu, czy rzeczywiście klasyczny włam na konta.
Bo jeśli to ta pierwsza opcja, CCP w tym momencie zaprzeczy samym sobie zwracając te Tytany.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

EmiLLos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #538 dnia: Marzec 27, 2013, 10:53:25 »
Włam od ludzia z wewnątrz alliancu? :D

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #539 dnia: Marzec 27, 2013, 10:58:38 »
Nie chodzi o udostępnianie czyichkolwiek danych, chodzi o informację czy to ktoś z wewnątrz aliansu, na zasadzie wkurwiony pilot albo szpieg innego aliansu, czy rzeczywiście klasyczny włam na konta.
Bo jeśli to ta pierwsza opcja, CCP w tym momencie zaprzeczy samym sobie zwracając te Tytany.

Caly bajer polega na tym ze ten ktos uzyl nowego polaczenia z netem aby zamaskowac swoja tozsamosc, wiec nawet jesli to jest osoba ktora miala swobodny dostep do kont, to ukrywajac siebie dla ccp stal sie kims nowym i stworzyl pretekst do oddania tytkow;p
Pewnie gdyby uzyl swojego stalego ip to sprawa by ucichla bo ccp mogloby umyc lapki.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #540 dnia: Marzec 27, 2013, 10:59:11 »
Fajnie, teraz czekam na latające banany wśród winnych - gdzieś te tytany musieli znaleźć :P

Gariothius

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #541 dnia: Marzec 27, 2013, 11:00:23 »
Question: Dlaczego c0ven dostał wczoraj banhammerem, zdaje sie że po kontach Xeovara też ?
Bo tak jakoś mi się wczoraj podsłyszało na Waszym TS-ie...

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #542 dnia: Marzec 27, 2013, 11:01:49 »
Question: Dlaczego c0ven dostał wczoraj banhammerem, zdaje sie że po kontach Xeovara też ?
Bo tak jakoś mi się wczoraj podsłyszało na Waszym TS-ie...

Banuje, a mowiac scislej blokuje sie, dostep do kont ktore podlegaly hackom wlamom itp itd by zapobiec dalszym stratom na czas sledztwa.

Gariothius

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #543 dnia: Marzec 27, 2013, 11:06:11 »
Banuje, a mowiac scislej blokuje sie, dostep do kont ktore podlegaly hackom wlamom itp itd by zapobiec dalszym stratom na czas sledztwa.

Odpuszczę sobie nicki, ale wczoraj słyszałem coś o 14-dniowych karniakach.
Also, na konto Xeo się włamali też ?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #544 dnia: Marzec 27, 2013, 11:12:57 »
Caly bajer polega na tym ze ten ktos uzyl nowego polaczenia z netem aby zamaskowac swoja tozsamosc, wiec nawet jesli to jest osoba ktora miala swobodny dostep do kont, to ukrywajac siebie dla ccp stal sie kims nowym i stworzyl pretekst do oddania tytkow;p
Pewnie gdyby uzyl swojego stalego ip to sprawa by ucichla bo ccp mogloby umyc lapki.
Wiesz, mając łącze ze zmiennym IP, codziennie logujesz sie jak z nowego połączenia  ;) i wcale nie trzeba mieć w zamyśle maskowania tożsamości.
Nawet jeśli połączenie było z innego adresu rzeczywistego niż zwykle, to też żaden włam (mówie o przypadku gdyby to członek aliansu był winnym), internet stał się mobilny... jak jadę do brata podpinam się do jego WIFI i już nie dość że inny IP to lokalizacja inna o całe 300 km  ;)
Gdyby CCP tłumaczyło swoją decyzję właśnie takimi "zmiennymi" to okazałoby sie że każdy klient jest przypisany do konkretnego adresu zamieszkania.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #545 dnia: Marzec 27, 2013, 11:14:39 »
Odpuszczę sobie nicki, ale wczoraj słyszałem coś o 14-dniowych karniakach.
Also, na konto Xeo się włamali też ?

Wszystkie moje konta były zabanowane od poniedziałku rano do mniej więcej 2h temu. CCP wisi mi dzień skilowania na mainie...  >:D

Miałem bana a nie suspenda bo przez około 2h w poniedziałek rano niejaki GM Nova był pewien że to ja je ukradłem 8)
Potem mieliśmy długą dyskusję o sytuacji i w rezultacie oddano nam większość tytków, część kasy za ostatniego oraz odbanowano wszystkie moje konta.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #546 dnia: Marzec 27, 2013, 11:18:15 »

Miałem bana a nie suspenda bo przez około 2h w poniedziałek rano niejaki GM Nova był pewien że to ja je ukradłem 8)

Czyli okazuje sie jednak, że reklamowanie gry jako sandbox, w którym dozwolonymi, a wręcz polecanymi przez CCP, jest kradzież, niszczenie od wewnątrz korporacji, to jeden wielki pic na wodę.
Bo jeśli CCP uważało że to Ty, to za co ten ban?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #547 dnia: Marzec 27, 2013, 11:21:41 »
Wiesz, mając łącze ze zmiennym IP, codziennie logujesz sie jak z nowego połączenia  ;) i wcale nie trzeba mieć w zamyśle maskowania tożsamości.
Nawet jeśli połączenie było z innego adresu rzeczywistego niż zwykle, to też żaden włam (mówie o przypadku gdyby to członek aliansu był winnym), internet stał się mobilny... jak jadę do brata podpinam się do jego WIFI i już nie dość że inny IP to lokalizacja inna o całe 300 km  ;)
Gdyby CCP tłumaczyło swoją decyzję właśnie takimi "zmiennymi" to okazałoby sie że każdy klient jest przypisany do konkretnego adresu zamieszkania.

Fajnie ze mnie oswieciles ze jest mobilny internet, ale wyobraz sobie ze te osoby nie uzywaja zmiennych czy mobilnych wersji tylko jakiegos stalego schematu w ktorym pojawia sie nagle cos nowego...  po prostu spekulujesz nie widzac tych wyciagow z ip. I to jest ostatnie co napisze w tym temacie ;]

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #548 dnia: Marzec 27, 2013, 11:30:18 »
Fajnie ze mnie oswieciles ze jest mobilny internet, ale wyobraz sobie ze te osoby nie uzywaja zmiennych czy mobilnych wersji tylko jakiegos stalego schematu w ktorym pojawia sie nagle cos nowego...  po prostu spekulujesz nie widzac tych wyciagow z ip. I to jest ostatnie co napisze w tym temacie ;]
Wiesz, jeśli jedynym dowodem na to czy włam czy nie włam jest IP, to nawet fajnie... w kwietniu jadę na tydzień do rodziny, zabieram laptopa... zaloguje się, opitole wszystko co mam na koncie, a potem złożę petycję o zwrot majątku, bo logowanie było kompletnie z innego miejsca...
Fajna furtka do prawdziwych wałków może być otwarta.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Gariothius

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #549 dnia: Marzec 27, 2013, 11:32:59 »
Wszystkie moje konta były zabanowane od poniedziałku rano do mniej więcej 2h temu. CCP wisi mi dzień skilowania na mainie...  >:D

Miałem bana a nie suspenda bo przez około 2h w poniedziałek rano niejaki GM Nova był pewien że to ja je ukradłem 8)
Potem mieliśmy długą dyskusję o sytuacji i w rezultacie oddano nam większość tytków, część kasy za ostatniego oraz odbanowano wszystkie moje konta.

O! To się świetnie składa w takim razie :D

Ale widzisz, paranoja to dobra rzecz jest ;)

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #550 dnia: Marzec 27, 2013, 11:40:46 »
Caly bajer polega na tym ze ten ktos uzyl nowego polaczenia z netem aby zamaskowac swoja tozsamosc, wiec nawet jesli to jest osoba ktora miala swobodny dostep do kont, to ukrywajac siebie dla ccp stal sie kims nowym i stworzyl pretekst do oddania tytkow;p
Pewnie gdyby uzyl swojego stalego ip to sprawa by ucichla bo ccp mogloby umyc lapki.
Albo raczej od razu zostałby namierzony. Po co CCP miałoby umywać od tego łapki?

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #551 dnia: Marzec 27, 2013, 11:47:02 »
Miałem bana a nie suspenda bo przez około 2h w poniedziałek rano niejaki GM Nova był pewien że to ja je ukradłem 8)

GM Nova od długiego już czasu chyba, buduje sobie wizerunek najbardziej umiłowanego i kompetentnego GMa wśród wszystkich graczy :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Goomich

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #552 dnia: Marzec 27, 2013, 11:52:57 »
Czyli okazuje sie jednak, że reklamowanie gry jako sandbox, w którym dozwolonymi, a wręcz polecanymi przez CCP, jest kradzież, niszczenie od wewnątrz korporacji, to jeden wielki pic na wodę.

Kradziez, niszczenie zgodnie z mechaniką gry, a nie meta.

Wiesz, jeśli jedynym dowodem na to czy włam czy nie włam jest IP, to nawet fajnie... w kwietniu jadę na tydzień do rodziny, zabieram laptopa... zaloguje się, opitole wszystko co mam na koncie, a potem złożę petycję o zwrot majątku, bo logowanie było kompletnie z innego miejsca...
Fajna furtka do prawdziwych wałków może być otwarta.

Pewnie mają trochę więcej danych z klienta niż sam IP.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #553 dnia: Marzec 27, 2013, 12:00:53 »
Kradziez, niszczenie zgodnie z mechaniką gry, a nie meta.
No ale jeśli to ktoś z aliansu to czym to się to różni? Gdyby zmienił hasła na te konta, to co innego. Ten ktoś wyprowadził tylko statki.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Net

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Net Malone
  • Korporacja: BUMSI
  • Sojusz: S
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #554 dnia: Marzec 27, 2013, 12:01:18 »
Wiesz, jeśli jedynym dowodem na to czy włam czy nie włam jest IP, to nawet fajnie... w kwietniu jadę na tydzień do rodziny, zabieram laptopa... zaloguje się, opitole wszystko co mam na koncie, a potem złożę petycję o zwrot majątku, bo logowanie było kompletnie z innego miejsca...

I uzyskasz tylko tyle, ze wrocisz do stanu poczatkowego :> Po prostu cofna wszystkie transakcje zapisane w bazie. O ile uznaja to za stosowne :) Nastepnej petycji nie beda rozpatrywac :>

Co do "zmienne IP!!!11":  ip zawsze nalezy do jakiejsc sieci/podsieci i to sie w neo i podobnych (ulomnych) technologiach nie zmienia - widac jak byk, ze polaczenia sa z tej samej "lokalizacji".

A co do "sandboxowosci"... Sandbox to taka piaskownica dla dzieci pilnowana przez mamuski, mozna sie bic i sypac piaskiem, ale akcje jakichs obcych "elementow" sa ingerencja w porzadek panujacy w piaskownicy i naturalnie nie moga byc tolerowane!!11 I te wlasnie zewnetrzne akcje, np. wlam na konto, sa "odwracane" przez nadzorce.
--
Net

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #555 dnia: Marzec 27, 2013, 12:04:54 »
I te wlasnie zewnetrzne akcje, np. wlam na konto, sa "odwracane" przez nadzorce.
OK, tylko co to jest włam na konto? Na pewno nie zalogowanie kogoś kto miał dostęp do tego konta juz wcześniej, z pełnym błogosławieństwem właściciela.
Poza tym, wciąż nie wiemy czy przypadkiem to nie był prawdziwy właściciel tych kont.


Co do "zmienne IP!!!11":  ip zawsze nalezy do jakiejsc sieci/podsieci i to sie w neo i podobnych (ulomnych) technologiach nie zmienia - widac jak byk, ze polaczenia sa z tej samej "lokalizacji".

A jak to ma się do sytuacji z wyjazdem do rodziny którą opisałem? Iny operator, inna sieć, podsieć, lokalizacja. Mam rozumieć że lepiej stamtąd sie nie logować bo zostanie potraktowane to jak włam?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #556 dnia: Marzec 27, 2013, 12:14:56 »
A jak to ma się do sytuacji z wyjazdem do rodziny którą opisałem? Iny operator, inna sieć, podsieć, lokalizacja. Mam rozumieć że lepiej stamtąd sie nie logować bo zostanie potraktowane to jak włam?

No tak, jak potem wrócisz do siebie i zaraportujesz, że ci KTOŚ się włamał na konto ;)

Swoją drogą ciekawy sposób do nadużyć, 'okradać' własne konta z innej lokalizacji a potem samego siebie raportować i oczekiwać zwrotu kaski :D

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #557 dnia: Marzec 27, 2013, 12:19:54 »
Swoją drogą ciekawy sposób do nadużyć, 'okradać' własne konta z innej lokalizacji a potem samego siebie raportować i oczekiwać zwrotu kaski :D
Jeśli rzeczywiście jedynym śladem na serwerze jest IP, a jedynym sposobem weryfikacji gracza jest hasło,  to przy odrobinie pomyślunku można sporo przykombinować  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Net

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Net Malone
  • Korporacja: BUMSI
  • Sojusz: S
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #558 dnia: Marzec 27, 2013, 12:24:51 »
OK, tylko co to jest włam na konto? Na pewno nie zalogowanie kogoś kto miał dostęp do tego konta juz wcześniej, z pełnym błogosławieństwem właściciela.
Poza tym, wciąż nie wiemy czy przypadkiem to nie był prawdziwy właściciel tych kont.
Wlam - to najczesciej niezamowiona dzialalnosc najczesciej polaczona z przeniesieniem wlasnosci/zmiana stanu posiadania. A jak to bylo dokladnie to nie zostalo nam przedstawione w zwiazku z czym mozemy zyc w jednej z kilku mozliwych, rownoleglych rzeczywistosci. Dopoki nie poznamy faktow (tego co naprawde sie wydarzylo), nie bedziemy wiedziec w ktorej z nich sie znajdujemy :)

Cytuj
A jak to ma się do sytuacji z wyjazdem do rodziny którą opisałem? Iny operator, inna sieć, podsieć, lokalizacja. Mam rozumieć że lepiej stamtąd sie nie logować bo zostanie potraktowane to jak włam?
Ale mowiles, ze sam zglosisz :)
--
Net

[BWTF] Xapitan Bomba

  • BWC
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 291
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xapitan Bomba
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #559 dnia: Marzec 27, 2013, 12:26:24 »
Jeśli rzeczywiście jedynym śladem na serwerze jest IP, a jedynym sposobem weryfikacji gracza jest hasło,  to przy odrobinie pomyślunku można sporo przykombinować  ;)
i z setek tysięcy graczy nikt na to do tej pory nie wpadł? nigga pls :P

edyta: ktoś wie jak zwiększyć avatar?:P