Autor Wątek: c0ven stracil tytany  (Przeczytany 216827 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #315 dnia: Marzec 19, 2013, 13:08:22 »
po czym widać?
po obrazku w stopce? ;p taki mały przypływ gniewu i konto wygasło ;p
po korpie z profilu na centrali? powiedział bym że w końcu trafiłem do korpa o odpowiedniej profesji ;p

And stay there :D

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #316 dnia: Marzec 19, 2013, 13:40:26 »
http://www.tvn24.pl/internet-hi-tech-media,40/ktos-okradl-kosmiczny-sojusz-polakow-zniknely-statki-warte-dziesiatki-tysiecy-zlotych,312916.html

TVN wyprzedzil jednak Pudelka. Sprawa zatacza coraz szersze kregi. Czekamy na publiczne oswiadczenie Ministra Gowina, Polish Space Police i departamentu cyberprzestepstw wydzialu do spraw MMORPG KGP
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #317 dnia: Marzec 19, 2013, 13:45:19 »
"Istnieje ich nieco ponad sto, wobec setek tysięcy innych statków.
Tytany są więc ściśle nadzorowane i stanowią najczęściej "broń strategiczną" wykorzystywaną na poziomie sojuszów do najważniejszych zadań. "

Te sto, to chyba maja na myśli samo CFC  ;)
Ale nie powiem, EVE znów na pierwszych stronach "gazet"  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

EmiLLos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #318 dnia: Marzec 19, 2013, 13:56:52 »
No to kiedy teraz rename c0venu na c0ven? :DD

No Xeo szykuj sie na Perkonie ze ci tam wpadna fotoreportezy :DD

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #319 dnia: Marzec 19, 2013, 14:01:33 »
No Xeo szykuj sie na Perkonie ze ci tam wpadna fotoreportezy :DD

Pół biedy jak będą to fotoreporterzy, a nie CBAFBICIANKWDITD oraz inspekcja robotniczo-chłopska ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #320 dnia: Marzec 19, 2013, 14:10:08 »
http://www.tvn24.pl/internet-hi-tech-media,40/ktos-okradl-kosmiczny-sojusz-polakow-zniknely-statki-warte-dziesiatki-tysiecy-zlotych,312916.html

TVN wyprzedzil jednak Pudelka. Sprawa zatacza coraz szersze kregi. Czekamy na publiczne oswiadczenie Ministra Gowina, Polish Space Police i departamentu cyberprzestepstw wydzialu do spraw MMORPG KGP

E, spoko, komornicy zapłacą za stratę. :P

Rohun

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #321 dnia: Marzec 19, 2013, 14:20:40 »
http://www.tvn24.pl/internet-hi-tech-media,40/ktos-okradl-kosmiczny-sojusz-polakow-zniknely-statki-warte-dziesiatki-tysiecy-zlotych,312916.html

TVN wyprzedzil jednak Pudelka. Sprawa zatacza coraz szersze kregi. Czekamy na publiczne oswiadczenie Ministra Gowina, Polish Space Police i departamentu cyberprzestepstw wydzialu do spraw MMORPG KGP

CCP was kocha w tym momencie.
Ale muszę dodąc, że takich bab jak wy to jeszcze nie widziałem.
Płakać o grze komputerowej w taki sposób przechodzi wszelkie granice.
Można być kerbirem ale taką cipą to już wyczyn.

100 tytanów w całej grze... buahahah. Do tego te teskty o tysiącach złotych. Wam naprawdę się w główkach od tego RMT na allegro pogibało..
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2013, 14:28:38 wysłana przez Rohun »

Milfag

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #322 dnia: Marzec 19, 2013, 14:26:34 »
Witam

trafiłem tu przypadkiem ale tamat dał mi mnóstwo radochy w trakcie ponurych godzin pracy.  ;D

Melduję, że w drodze do domu będę się rozglądał za podejrzanymi Tytanami   ;D

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #323 dnia: Marzec 19, 2013, 14:38:55 »
CCP was kocha w tym momencie.
Ale muszę dodąc, że takich bab jak wy to jeszcze nie widziałem.
Płakać o grze komputerowej w taki sposób przechodzi wszelkie granice.
Można być kerbirem ale taką cipą to już wyczyn.

100 tytanów w całej grze... buahahah. Do tego te teskty o tysiącach złotych. Wam naprawdę się w główkach od tego RMT na allegro pogibało..

Jak narazie to Ty tutaj najbardziej placzesz, i co post twierdzisz ze juz nic wiecej nie bedziesz pisal, ale jednak widac temat ktory zupelnie cie nie dotyczy nie daje ci spokoju :) Jakiego masz nicka na polishu?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Rohun

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #324 dnia: Marzec 19, 2013, 14:41:31 »
Jak narazie to Ty tutaj najbardziej placzesz, i co post twierdzisz ze juz nic wiecej nie bedziesz pisal, ale jednak widac temat ktory zupelnie cie nie dotyczy nie daje ci spokoju :) Jakiego masz nicka na polishu?

Weź nie odpisz na takie coś.
Amber Gold to przy c0venie mały pikuś!!

Do tego:
Płacz – stan emocjonalny, będący reakcją na strach, ból, smutek, żal lub złość. Objawami płaczu są łzawienie, szlochanie i łkanie.

Nie wiem gdzie masz główkę i co Ci sie z nią dzieje ale mój stan emocjonalny leży na przeciwległym biegunie :D

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #325 dnia: Marzec 19, 2013, 14:42:38 »
Ale muszę dodąc, że takich bab jak wy to jeszcze nie widziałem.

Rahun pisze niezrozumiale, ale czy dobrze rozumiem, że krąg podejrzanych został rozszerzony na Dodę? I czy ma to coś wspólnego z Biblią? >:D
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #326 dnia: Marzec 19, 2013, 14:44:22 »
Rahun pisze niezrozumiale, ale czy dobrze rozumiem, że krąg podejrzanych został rozszerzony na Dodę? I czy ma to coś wspólnego z Biblią? >:D
Biblijna apokalipsa z Dodą w roli głównej?  ???
Tytexowa dodacalipsa.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Rohun

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #327 dnia: Marzec 19, 2013, 14:46:06 »
Rahun pisze niezrozumiale, ale czy dobrze rozumiem, że krąg podejrzanych został rozszerzony na Dodę? I czy ma to coś wspólnego z Biblią? >:D

No prosze. mamy tu internetownika idealnego.
Nigdy nie pomylił literki.

/bow /respect /kung fu master

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #328 dnia: Marzec 19, 2013, 14:49:39 »
Biblijna apokalipsa z Dodą w roli głównej?  ???

Zauważ, że ciągle mówi się o nieuchronnym końcu świata. Zgodnie z apokalipsą Św. Jana na koniec świata przybędą jeźdźcy apokalipsy. A ilu ich ma być? A ile tytków zwinięto? A przecież muszą na czymś przylecieć, a w dzisiejszych czasach to koniem furory nie zrobią. Byle chłop ma w stajni co najmniej jedną kobyłę. Musi być coś na nowe czasy! 8)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #329 dnia: Marzec 19, 2013, 14:50:42 »
CATfrcomCheshire

Wykręćcie tam jakiegoś naprawdę ostrego wała to zrobią przynajmniej wydanie specjalne dziennika wieczornego w TV i zaproszą cię do studia. Czego się nie robi dla sławy.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #330 dnia: Marzec 19, 2013, 14:54:16 »
Amber Gold to przy c0venie mały pikuś!!

Wlasnie naruszyles nasze dobra osobiste porownujac nas na forum publicznym do Amber Gold. Z punktu widzenia prawnego jest to znieslawienie, poniewaz w sprawie Amber Gold zasadzono prawomocne wyroki, i jestesmy w stanie swoje potencjalne straty wynikajace z Twoich dzialan obliczyc na podstawie stosunku nowych graczy, ktorzy sluchajac takich bredni do nas nie dolacza i nie beda latac na przymusowe codzienne CTA w obronie terenu i wisiec na tytanie(ups!), do ilosci botow, ktore moglibysmy uruchomic dzieki temu w Esoterii. Mnozac ilosc miesiecy razy aktualny kurs plexa na Allegro (powiedzmy ok. 30zl) x ilosc botow pracujacych jednoczesnie daje nam realna sume pieniedzy, ktora po przeliczeniu na Drahmy i Ruble bedziemy sie od Ciebie domagac w ramach zadoscuczynienia. Nasi aliansowi ksiegowi juz nad tym pracuja.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #331 dnia: Marzec 19, 2013, 14:55:57 »
Zauważ, że ciągle mówi się o nieuchronnym końcu świata. Zgodnie z apokalipsą Św. Jana na koniec świata przybędą jeźdźcy apokalipsy. A ilu ich ma być? A ile tytków zwinięto? A przecież muszą na czymś przylecieć, a w dzisiejszych czasach to koniem furory nie zrobią. Byle chłop ma w stajni co najmniej jedną kobyłę. Musi być coś na nowe czasy! 8)
W takim razie ja dziękuję, proszę zatrzymać świat, ja wysiadam  :-X

P.S.: obawiam się że więcej niż kobył,  znajdziesz c360 i c330  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Rohun

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #332 dnia: Marzec 19, 2013, 14:56:08 »
Wlasnie naruszyles nasze dobra osobiste porownujac nas na forum publicznym do Amber Gold. Z punktu widzenia prawnego jest to znieslawienie, poniewaz w sprawie Amber Gold zasadzono prawomocne wyroki, i jestesmy w stanie swoje potencjalne straty wynikajace z Twoich dzialan obliczyc na podstawie stosunku nowych graczy, ktorzy sluchajac takich bredni do nas nie dolacza i nie beda latac na przymusowe codzienne CTA w obronie terenu i wisiec na tytanie(ups!), do ilosci botow, ktore moglibysmy uruchomic dzieki temu w Esoterii. Mnozac ilosc miesiecy razy aktualny kurs plexa na Allegro (powiedzmy ok. 30zl) x ilosc botow pracujacych jednoczesnie daje nam realna sume pieniedzy, ktora po przeliczeniu na Drahmy i Ruble bedziemy sie od Ciebie domagac w ramach zadoscuczynienia. Nasi aliansowi ksiegowi juz nad tym pracuja.

Ty naprawdę się starasz. 

 ;D ;D ;D

Rohun

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #333 dnia: Marzec 19, 2013, 15:20:44 »
Czekam na program "Sprawa dla reportera" oraz UWAGA

Oczywiście msza w Radiu Maryja za zdrowie tytków też musi być.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #334 dnia: Marzec 19, 2013, 15:22:23 »
Na jednym forum na którym bywam mają motto "Nudnych idiotów banujemy od razu. Ciekawych, kiedy nam się znudzą." Możesz mi wyjaśnić dlaczego mi się on przypomina za każdym razem jak czytam jakiś Twój post?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Rohun

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #335 dnia: Marzec 19, 2013, 15:24:26 »
Na jednym forum na którym bywam mają motto "Nudnych idiotów banujemy od razu. Ciekawych, kiedy nam się znudzą." Możesz mi wyjaśnić dlaczego mi się on przypomina za każdym razem jak czytam jakiś Twój post?

Wiem doskonale.
To co pisze ma więcej prawdy i logiki niż Ci się podoba.
Moje posty nie odbiegaja od kilku pozostałych w tym temacie ale jakoś inne są SUPER. Koledzy, koleżki, układy i układziki :D

Konflikt moralny.
 :D

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #336 dnia: Marzec 19, 2013, 15:30:21 »
Rohun mam wrażenie że twoje posty to w większości pyskówki i przechwałki z piaskownicy. Spasuj, bo jak ktoś obcy tu zaglada to centrala musi się wstydzić za te teksty.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2013, 15:37:39 wysłana przez Zgudi »

Rohun

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #337 dnia: Marzec 19, 2013, 15:31:02 »
Rohun mam wrażenie że twoje posty to w większości pyskówki i przechwałki z piaskownicy. Spasuj, bo jak ktoś opcy tu zaglada to centrala musi się wstydzić za te teksty.

Ok. Fair.
Czym Twój różni się od moich w tym momencie?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #338 dnia: Marzec 19, 2013, 15:35:48 »
Tak my też trolujemy, ale są pewne granice rozsądku :)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #339 dnia: Marzec 19, 2013, 15:38:21 »
Ok. Fair.
Czym Twój różni się od moich w tym momencie?

No wlasnie na tym polega glupota - wydaje ci sie, ze niczym sie nie roznia Twoje i np alice9 posty od innych postow, ale jednak reszta forumowiczow wyraznie zauwaza roznice. I teraz pytanie, czy to Ty masz racje, a inni sie myla, czy moze po prostu to jest jakis spisek...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Rohun

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #340 dnia: Marzec 19, 2013, 15:42:04 »
Tak my też trolujemy, ale są pewne granice rozsądku :)

W każdej innej sytuacji przyznał bym Ci rację natomiast TVN pisze o pixelach oraz zamienia je na dziesiątki tysięcy złotych.
To też jeszcze nie jest tak absurdalne do momentu w, którym zauważysz że cała ta afera wyszła od Xeowara.
Każdy kto znał go bliżej oraz wie jakich metod wraz z innymi dyrkami używali do własnych celów nie przejdzie obojętnie obok tej akcji.
Jest to poprostu nie możliwe.
Pamiętaj, że są jeszcze ludzie którzy mają logi z gry z gg i innych środków przekazu poza grą ciągnące się lata wstecz.
Ja osobiście jestem ciekaw jak to się skończy bo tak jak już napisałem, jeżeli to był faktyczny hack na konto z zewnątrz to oczywiście, ze jest to karalne i dobrze jak typa złapią natomiast znając "poszkodowanych" czuje w tym wszystkim dobry kwas :) Oczywiście mogę byc w błędzie.

No wlasnie na tym polega glupota - wydaje ci sie, ze niczym sie nie roznia Twoje i np alice9 posty od innych postow, ale jednak reszta forumowiczow wyraznie zauwaza roznice. I teraz pytanie, czy to Ty masz racje, a inni sie myla, czy moze po prostu to jest jakis spisek...

Jaki spisek.
Wspierająca sie wspólnota i to chyba oczywiste bez względu na rację bo racja w tym wszystkim to najmniejszy problem z tego co widzę.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2013, 16:22:54 wysłana przez Doom »

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #341 dnia: Marzec 19, 2013, 15:44:17 »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #342 dnia: Marzec 19, 2013, 15:49:37 »
Jaki spisek.
Wspierająca sie wspólnota i to chyba oczywiste bez względu na rację bo racja w tym wszystkim to najmniejszy problem z tego co widzę.

I naprawde tak ciezko zauwazyc, ze ta wspolnota nie traktuje powaznie osob, ktore pryskaja jadem po kostkach nie zachowujac podstawowych zasad skladni, doublepostujac, robiac bledy ortograficzne, i w dodatku trzeba sie za kazdym razem zastanawiac o co chodzilo autorowi? To sie po prostu troche ciezko czyta, a nie wnosi doslownie nic. Ty po prostu nie rozumiesz o czym toczy sie dyskusja, chcesz na sile dodac cos od siebie wiec karmisz nas jakimis zaslyszanymi na polishu rewelacjami wiec nie powinienes sie obrazac, ze ludzie sobie z Ciebie robia jaja.

edit: a teraz napisz jak zwykle: ok, to byl moj ostatni post w tym temacie, eot. A jutro i tak znowu tu narobisz.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #343 dnia: Marzec 19, 2013, 16:03:53 »
"Dwie rzeczy są nieograniczone – wszechświat i ludzka głupota. Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności." - Albert Einstein

MOAR! GIVE ME MOAR!




GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #344 dnia: Marzec 19, 2013, 16:06:23 »
Pamiętaj, że są jeszcze ludzie którzy mają logi z gry z gg i innych środków przekazu poza grą ciągnące się lata wstecz.
Tak, podobno sa ludzie majacy teczki na każdego w tej grze, tylko jeszcze nikt z nich nie wyskoczył.. Ciekawe czemu.. Na przyszłość: więcej faktów, mniej pierdolenia.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Rohun

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #345 dnia: Marzec 19, 2013, 16:07:21 »
I naprawde tak ciezko zauwazyc, ze ta wspolnota nie traktuje powaznie osob, ktore pryskaja jadem po kostkach nie zachowujac podstawowych zasad skladni, doublepostujac, robiac bledy ortograficzne, i w dodatku trzeba sie za kazdym razem zastanawiac o co chodzilo autorowi? To sie po prostu troche ciezko czyta, a nie wnosi doslownie nic. Ty po prostu nie rozumiesz o czym toczy sie dyskusja, chcesz na sile dodac cos od siebie wiec karmisz nas jakimis zaslyszanymi na polishu rewelacjami wiec nie powinienes sie obrazac, ze ludzie sobie z Ciebie robia jaja.

edit: a teraz napisz jak zwykle: ok, to byl moj ostatni post w tym temacie, eot. A jutro i tak znowu tu narobisz.

Nie traktuje powąznie nikogo kto ma odmienne zdanie.
Tak powinieneś napisać.
A o składni i błędach. W sumie do tego też moża sie przyczepić mówiąc o statkach z pixeli.
Każdy powód jest dobry kiedy nie ma sie podstaw do sensownej riposty.

Tak, podobno sa ludzie majacy teczki na każdego w tej grze, tylko jeszcze nikt z nich nie wyskoczył.. Ciekawe czemu.. Na przyszłość: więcej faktów, mniej pierdolenia.
Nie rzuca sie kamieniami mieszkajac w szklanym domu. Ot i czemu.
Ale przy takich zarzutak jakie tutaj poleciały, ktoś będzie musiał sie bronić. Wtedy nie będzie juz zasad moralnych.
Takie mam wrażenie bo tak to sie w sądach zazwyczaj kończy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2013, 16:22:10 wysłana przez Doom »

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #346 dnia: Marzec 19, 2013, 16:12:09 »
Zasadniczo jestem za wolnością słowa, ale szczerze, Rohun, to pierdolisz tak przykro, że miewam wątpliwości.

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #347 dnia: Marzec 19, 2013, 16:14:37 »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #348 dnia: Marzec 19, 2013, 16:15:54 »
Przypominam wszystkim szanownym uzytkownikom tego forum, ze juz od dawna (chyba w zwiazku z osoba znana jako Mistiq PNWzorq) dostepna jest tu mozliwosc zablokowania osob, ktore nie stosuja sie do powszechnie przyjetych norm zachowan na forach internetowych, (np. doublepostuja zamiast edytowac text, nie dbaja o ortografie itd itp) lub po prostu przykro sie je czyta. Wchodzimy w profil uzytkownika/lista ignorowanych/dodajemy nick i voila!
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #349 dnia: Marzec 19, 2013, 16:27:51 »
Cytuj
Przypominam wszystkim szanownym uzytkownikom tego forum, ze juz od dawna (chyba w zwiazku z osoba znana jako Mistiq PNWzorq) dostepna jest tu mozliwosc zablokowania osob,
Primo Mistiq nie ma z tym nic wspólnego. Mniej więcej wtedy poprostu ta opcja weszła w standard skryptu, wcześniej trzeba było modyfikacji chyba albo wogle nie było takiej opcji
Secundo Mistiq przynajmniej zabawny przez większość czasu był
Tertio Techniczni na tym forum nie mogą tego zrobić bo muszą czytać wszystko żeby ewentualnie reagować

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.