Autor Wątek: [TRI] News  (Przeczytany 68361 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ArchenTheGreat

  • Gość
[TRI] News
« dnia: Styczeń 14, 2008, 10:24:58 »
Ponieważ nie mogę pozwolić aby Centralę zdominował Baz i jego newsy postanowiłem napisać o tym co porabia TRI. Od czasu powrotu z Providence nie prowadzimy większych operacji koncentrując się na zarabianiu i roaming gangach. Czasem tylko usuwamy pojedyncze POSy z naszych (albo przyległych) terenów. Z ciekawych potyczek:

1. http://tri.exanimo.org/?a=kill_detail&kll_id=93175

Morsus Mihi rozleniwiło się podczas nieobecności TRI i ich piloci zaczęli latać freighterami bez obstawy. Padło ich kilka ale warto spojrzeć na zawartość ładowni. Tylko ten jeden statek stracił ponad 21mld ISK.

2. http://tri.exanimo.org/?a=kill_detail&kll_id=93246

Para pilotów TRI (latających Ishtar i Claymore) zdołała złapać lotniskowiec 100km od bramy. Rozpoczęli nawoływania o pomoc w jego zdjęciu i wkrótce do D7-ZAC zaczął płynąć strumień pilotów TRI. Niestety najbliższe gangi były ponad 20 systemów dalej i piloci musieli pilnować carriera przez ponad pół godziny.

A link jest dość niezwykły gdyż nawet po przybyciu posiłków okazało się, że jest problem z przełamaniem tanka. Carrier miał faction fit a pilot najwyraźniej dobre skille. W końcu jednak carrier padł. Pilot tłumaczył się później, że nie spodziwał się szybkiej pomocy i dlatego zdecydował się na atak tak drogim statkiem solo. Niestety nie zachował mi się log z rozmowy, w której podawał jakie miał resisty - były one jednak imponujące.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2008, 11:07:11 »
Przy All lvl5:
EM 83,5% TH 89,7% KIN 88,1% EXP 87,3% Effective HP 1.943.875

Jako że w praktyce nikt nie ma lvl5 - mój z kompensacjami na 3 i carrier 4 byłby gorszy o 1-2% na kazdym resie(E HP 1.785.830).

Wiem, że przynajmniej kilku pilotów z D00M ma carrier lvl5 więc nie jest to takie rzadkie. A 1-2% przy resach zbliżających się do 90% to jest 10%-20% rożnica w obrażeniach. Aż szkoda, że nie było w pobliżu żadnego pilota Rooka. Niewiele trzeba było aby ten statek uciekł.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 14, 2008, 11:18:04 »
Rzeczywiście imponujący carier.
A wtopa frachta też ciekawa :)

DaBlades

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2008, 12:13:08 »
Fit na carrierze niezły tylko zastanawiają mnie drony jako użyta broń. Kolo miał 2 officerski LSMB i jechaliście go dronami?

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 14, 2008, 12:47:24 »
Imponujący KM. Ile mniej więcej trwała walka jesteś w stanie ustalić ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 14, 2008, 13:14:36 »
Fit na carrierze niezły tylko zastanawiają mnie drony jako użyta broń. Kolo miał 2 officerski LSMB i jechaliście go dronami?

Pod koniec walki przestał ich używać oszczędzając energię. Wiem, że na początku ich użył bo słyszałem ostrzeżenia na TS przed przylotem.

Imponujący KM. Ile mniej więcej trwała walka jesteś w stanie ustalić ?

Około 45minut. Byłem 23 systemy dalej a po przylocie i tak załapałem się na jakieś sześć minut walki. Przez dłuższy czas w systemie było tylko kilka osób tacklujących carrier i słyszałem, że mieli problemy z utrzymaniem punktu. O mało go nie stracili przez jakiegoś zabłąkanego Griffina.

Przy okazji po raz kolejny widać jak statek za 100k pilotowany przez nooba może uratować weterana w lotniskowicu za grube miliardy. W WoW tego nie ma.

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 14, 2008, 13:49:36 »
Porownywanie WoW`a do EvE to jak porownywanie latania samolotem do jezdzenia samochodem. Teoretycznie obie gry sa podobne pod paroma wzgledami a tak naprawde roznice sa ogromne.




WANT PIE NOW!!!!!

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 15, 2008, 09:49:00 »
Około 45minut. Byłem 23 systemy dalej a po przylocie i tak załapałem się na jakieś sześć minut walki.
Na KMie tego nie widać, ale wiesz mniej więcej ile osób miało NOSy i/lub neutralizery ?
Próbuję się zorientować co tak naprawdę było tu kluczowe w jego zniszczeniu - brak capa czy siła ognia.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 15, 2008, 10:08:45 »
Zapewne kombinacja  tych czynników Dormio :)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 15, 2008, 12:35:25 »
To wierzę, że kombinacja, ale ciekawi mnie to szczególnie ponieważ na KMie jest około 40 osób (nie chciało mi się liczyć dokładnie), a jeśliby tylko 1/4 z nich miała po 1 NOSie zamontowanym to capa powinno mu wystarczyć na góra 20-30 minut. Powiedzmy, że dokładamy do tego czas na dolot, naprawy uszkodzonych, etc. Po drugiej stronie jednak musielibyśmy uwzględnić również neutralizery, wszystkie działające moduły, etc.

Więc albo realnie walka trwała krócej (40 osób to naprawdę porządnie potrafi "kopać"), albo mechanika ataku na carrier uległa ostatnio ostrym zmianom i stały się one przez to bardziej "combat capable". Ciekawi mnie to bo jak mnie zestrzelili w Jaszczompie, to wg logów otrzymałem około 740k dmg w 15 minut i padłem w sumie głównie dlatego, że brakło mi capa - 10 osób mnie NOSowało (w starym trybie działania NOSów).

Ciekawe jest to tym bardziej, że albo nie było kogo wezwać na pomoc (jak u mnie) po stronie lotniskowca, albo pilot był pewny swego.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2008, 12:37:25 wysłana przez Dormio »
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 15, 2008, 13:02:16 »
Ciekawe jest to tym bardziej, że albo nie było kogo wezwać na pomoc (jak u mnie) po stronie lotniskowca, albo pilot był pewny swego.

Wątpię abyśmy mieli wiele NOSów, od nerfu nie jest to zbyt popularny moduł. Może na Typhoonie było kilka bo o ilę pamiętam pilot kupił i zmontował go "po drodze" z części w stacji NPC. Dopóki carrier miał capa to tankował całkiem sprawnie.

Z tego co mówił pilot wynikało, że nie spodziewał się tak szybkich posiłków TRI. Dlatego pewnie zaczął wołać o pomoc dopiero gdy w systemie było już zbyt wielu naszych pilotów aby ktoś zaryzykował walkę. Nie tak łatwo zebrać szybko gang kilkudziesięciu osób. Pamiętam jak w Providence ubiliśmy w 20 osób carriera przy POSie (z działami). W localu było około 40 neutrali i też mu nie pomogli. Część jest AFK, część akurat nie ma statku PVP w tej stacji, do tego dochodzi marny intel, no i nasza reputacja też nie pomaga - ludzie wyobrażają sobie nie wiadomo co i boją się atakować.

Ostatecznie zawsze można zapytać samego pilota żeby rozstrzygnąć wątpliwości. A ludzie powinni się nauczyć, że statki capital (jak zresztą wszystkie inne) nie są solopwnmobile.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 15, 2008, 13:49:33 »
Czyli w sumie chyba niewiele się zmieniło pomimo nerfu... dalej żeby rozwalić capitala trzeba:
a) wielu graczy (jak widać na przykładzie nawet 40 osobom to chwilę zajmuje)
b) NOSów/Neutralizerów i dampenerów
c) tacklerów na początku walki (czy to dictorach czy HICach, czy ze zwykłymi scramblami to już naprawdę żadna różnica)

Oczywiście czas rozwałki wzrósł i w końcu taka walka zaczyna nabierać sensu, a potencjalna dyskusja na mostku lotniskowca mogła mieć następujący przebieg:
- Kapitanie, właśnie zostaliśmy namierzeni przez wrogi okręt
- Przygotować załogi myśliwców do walki, zestaw broni antyokrętowej
- Kapitanie, odbieramy transmisję przeciwnika, nakazuje nam wygasić reaktor i zaczekać na grupy abordażowe
- Wysłać myśliwce do zniszczenia wroga
- Kapitanie, na skanerze pojawiają się kolejne sygnatury okrętów przeciwnika
- Maszynownia uruchomić procedurę skoku nadprzestrzennego
- Kapitanie, nie jesteśmy w stanie wykonać skok, kondensator ma zbyt niski poziom energii
- Wyłączyć systemy defensywne !
Dziesięć minut później...
- Łączność, dajcie mi połączenie z dowództwem
- Aye, Sir
- Mamy sytuację i potrzebuję...
Dziesięć minut później...
- To wszystko co możecie nam przysłać ?!
-...
- Rozumiem, bez odbioru. Maszynownia, potrzebuję 110% mocy.
- Aye, Sir
- Ekipy naprawcze postawić w stan gotowości
- Aye, Sir
- Kontrola, co z myśliwcami ?
- Kapitanie, pozostał zaledwie jeden, ale kończy mu się paliwo i watpię... tak, on już na pewno do nas nie doleci.
- Wysłać bezzałogowce i aktywować obronę obszarową.
Pięć minut później...
- Przygotować się do opuszczenia okrętu ! Powtarzam, przygotować się do opuszczenia okrętu...
KABUUUUM !
W tym samym czasie na jednym z wrogich okrętów...
- Ależ Riko na kabuum jeszcze przyjdzie pora, miałeś go tylko nastraszyć ! Nie potrzebne nam są "incydenty"
- Ależ wodzu, co wódz, przecież rozkaz był wyraźny: zatrzymać go za wszelką cenę...
- Chłopie i tylko działami potrafisz ? Nie mogłeś zaprosić go na obiad ?
THE END
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2008, 13:52:25 wysłana przez Dormio »
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 15, 2008, 15:00:45 »
Czyli w sumie chyba niewiele się zmieniło pomimo nerfu... dalej żeby rozwalić capitala trzeba:
a) wielu graczy (jak widać na przykładzie nawet 40 osobom to chwilę zajmuje)
b) NOSów/Neutralizerów i dampenerów
c) tacklerów na początku walki (czy to dictorach czy HICach, czy ze zwykłymi scramblami to już naprawdę żadna różnica)

Nerf o ile mi wiadomo nie objął możliwości defensywnych/ofensywnych. No i ten przypadek jest trochę wyjątkowy. Nie każdy lata z takim fitem. A z resztą sie generalnie zgadzam. Moim zdaniem carriery są dobrze zbalansowane ze statkami konwencjonalnymi.

LordJohny

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 15, 2008, 15:38:36 »
Poza tym ze na waszym killboardzie megacyt kosztuje 4.5k  a zydrin tez ponad 2.8k to killmail jest calkiem ladny. Jesli na wycenie plusha i motleya znacie sie tak samo to 21b mozna spokojnie podzielic przez 2.

Carrier konkretny

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 22, 2008, 16:07:30 »
Aby zadać kłam twierdzeniom, że TRI potrafią latać tylko nanogangami przeprowadziliśmy kilka akcji z użyciem BSów. Oto wynik jednej z nich: http://tri.exanimo.org/?a=kill_related&kll_id=95153
Dostępny jest też filmik nakręcony przez jednego z naszych pilotów: http://go-dl.eve-files.com/media/corp/Gjs312/Tri_vs_PA__Stella.wmv

Loc0

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 22, 2008, 18:12:19 »
Eh Archen przeciez kazdy wie, ze macie u siebie sniperow - tu sie nie ma z czego tlumaczyc ;) gratki.

Skeer

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 22, 2008, 19:02:29 »
Ładny rezultat  O0

Podziw dla trzech kolesi z TRI, którzy wystawili frakcyjne bsy  :)

vulor

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 22, 2008, 19:09:51 »
Aby zadać kłam twierdzeniom, że TRI potrafią latać tylko nanogangami przeprowadziliśmy kilka akcji z użyciem BSów. Oto wynik jednej z nich: http://tri.exanimo.org/?a=kill_related&kll_id=95153
Dostępny jest też filmik nakręcony przez jednego z naszych pilotów: http://go-dl.eve-files.com/media/corp/Gjs312/Tri_vs_PA__Stella.wmv
Stella??
Coś mi ta nazwa przypomina.
To jakaś reaktywacja związku górników z Geminate, który rozpadł się jakieś 2 lata temu?

EDIT: jpk ile czasu ja juz na te statki kosmiczne stracilem...

« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2008, 19:11:53 wysłana przez Vulor »

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 22, 2008, 20:28:16 »
Eh Archen przeciez kazdy wie, ze macie u siebie sniperow - tu sie nie ma z czego tlumaczyc ;) gratki.

To nie byli snajperzy tylko BSy na close range. Cała walka toczyła się przy bramie po wskoczeniu sił TRI. Na bramie był również wrogi lotniskowiec. Polecam obejrzeć film.

Zbulu

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 29, 2008, 18:37:32 »
Nerfed. Brak podpisu. X.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2008, 21:58:17 wysłana przez Xarthias »

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 29, 2008, 21:03:37 »
wszyscy nawijaja o BoBie vs reszta EvE a TRI miało wizytę SMASKILL u siebie Archen raporcik jakiś???

Nie bardzo jest co raportować. Nie byłem online i sprawę w zasadzie znam tylko z forum.

300 pilotów Smashkill pojawiło się nagle w VFK. Skład raczej typu flota: 150 sniperów i 150 supportu (liczby pozaokrąglane). Parę razy warpowali do cynojammera a potem zajęli się niszczeniem układów stacji. TRI udało się zebrać około 150 pilotów w różnych statkach. Parokrotnie próbowano atakować grupę Smashkill ale po którymś z kolei ataków lag wzrósł na tyle, że niemożliwe stały się szybkie operacje i FC podjął decyzję o odwrocie do POSa.

Sądzimy, że Smash chciał postawić POSa i rozpocząć oblężenie VFK. Smash raz twierdzi, że była to wyprawa treningowa a innym razem, że chcieli młócić coś innego ale im nie wyszło to zebrali 300 osób i polecieli na TRI. Jak było naprawdę nie wiem. Insurgency podobno ustrzeliło im po drodze do Deklein haulera z paliwem do POSa. Kilka dni temu TRI postawiło POSa w przestrzeni Smash więc może to miał być odwet.

Ostatnio jestem zarobiony IRL więc nie gram zbyt wiele i większość afer mnie omija.  :(

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 08, 2008, 10:15:51 »
Wczoraj niewielki gang TRI zaatakował przestrzeń Roadkill. Walka szybko przerodziła się w bitwę flot z capitalami i mothershipem.

Link do KB - http://tri.exanimo.org/?a=kill_related&kll_id=101048
Link do raportu na SHC - http://www.scrapheap-challenge.com/viewtopic.php?p=372115#372115

Maxima

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 08, 2008, 10:24:59 »
Dobrze im daliscie, szkoda tylko ze oni pole utrzymali (z tego co czytalem) no ale trudno sie dziwic na ich terenie.

Ellaine

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 08, 2008, 10:25:58 »
W BSach wyglada na fajna wyrownana walke, za ro supportu im nasiekliscie co niemiara.

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 08, 2008, 10:32:04 »
Dobrze im daliscie, szkoda tylko ze oni pole utrzymali (z tego co czytalem) no ale trudno sie dziwic na ich terenie.

Utrzymanie pola raczej nie było możliwe w systmie z cynojammerem, jump bridge'ami i flotą capitali. Do tego trzeba by przynajmniej dwukrotnie większych sił i w trochę innym składzie.

Maxima

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 08, 2008, 10:55:15 »
A bo tam jest stacja roadkilla faktycznie,  tak wam bardzo dobrze poszlo.

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 08, 2008, 11:10:09 »
Rozumiem, ze drobne niescislosci w relacjach dozwolone wiec moze podam fakty z drugiej strony barykady.
Podczas operacji prowadzonej na poludniu przez smashkill'a (R0adkill, Smash i przyleglosci do ktorych sie zaliczam) i chyba jeszcze w trakcie kampanii TRI vs. CVA pojawila sie w BWF flota TRI i faktycznie postawila Amarr Tower Small (moze za czyjas namowa, jesli tak to ciekawe za czyja ? :D). Flota przyleciala, zabili afkujacego przy JB dreda, postawili posa, troche nas przetrzepali, troche sami zostali przetrzepani i polecieli. Po chwili szpilka poszla do piachu i tyle.
Akcja w VFK byla niczym innym jak pokazaniem, ze smashkill tez tak potrafi. Co bylo do udowodnienia.
Roznica zasadnicza pomiedzy bitwami w VFK i BWF jest natomiast taka, ze w VFK capitale siedzialy w posie, a bylo ich tam sporo roznej masci natomiast w BWF jak widac na zalaczanych linkach do KB braly udzial w walce.
I to by bylo na tyle i ad vocem.
Pozdro for @ll
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2008, 11:33:11 wysłana przez Pimpeck »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 08, 2008, 11:18:28 »
Proszę przedmówców o zastosowanie się do regulaminu, albo posty wylecą.
Przedwieczny.

Maxima

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 08, 2008, 12:10:33 »
Sry za off top ale nie chce mi sie zmodyfikowac profil, sprobuje w podpisie. Xart..
Ok , dziala, prosze usunac ten post :)

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 11, 2008, 09:16:42 »
Wczoraj w nocy siły Roadkill/Smash/Atlas zaatakowały w systemie 4U90-Z prywatnego POSa jednego z członków D00M. Szybko zorganizowano pomoc, do akcji przyłączyło się też ATF. Oprócz statków na KB padł również POS gdyż jego właściciel nie pomyślał o włożeniu do niego strontu.

Link do KB: http://tri.exanimo.org/?a=kill_related&kll_id=101779
Link do raportu na SHC: http://www.scrapheap-challenge.com/viewtopic.php?p=375067#375067
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2008, 09:28:01 wysłana przez ArchenTheGreat »

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 11, 2008, 12:09:55 »
Wyglada jak masakra - pfu.. egzekucja ;D
Gratz  ;)

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 11, 2008, 12:51:58 »
rzeznia... btw roadkilla juz jakis czas nie widac na poludniu
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 11, 2008, 13:08:19 »
Słyszałem plotki, że są zagrożeni przez RA i dlatego usiłują znaleźć miejsce na północy. Ma ktoś jakieś bliższe informacje?

Voulture

  • Gość
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 11, 2008, 19:31:28 »
Hmm zdziwilbym sie, szczerze mowiac. Przeciez miedzy Katetami/DMC a Smashkillem jest jeszcze cale Dronkowo z roznymi smiesznymi corpami z IRONem wlacznie... chociaz w sumie to kto wie. Ten Ethereal Dawn to jakis pecik Goonsow jest (bez flejma odnosnie petom prosze, wiadomo o co chodzi)?

LordDide

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: LordDide
  • Korporacja: Technodyne SA
  • Sojusz: -
Odp: [TRI] News
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 11, 2008, 20:32:29 »
Czy ja wiem Voulture ?? Patrząc na mapę połączeń to RA ma 2 jumpy do ROADKILL, omijając całe "dronkowo"