Autor Wątek: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-  (Przeczytany 55271 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 11, 2007, 12:03:50 »
Krall Amarr opuścił swoich kolegów z YW i uciekł do MC licząc na wydostanie swoich statków.
Eh... trza było mu ukraść Nyx'a jak była wczoraj okazja... ale chyba jestem zbyt uczciwy na takie zagrania  ::)
Uciekł, nie uciekł - znasz powody jego odejścia ? Jeśli nie znasz to po co w ogóle postujesz ?

Czy ktoś z nas komentował np tego typu rzeczy:
"Well our original plan was to go back and take this space we have wanted, but looking at our forums, and alliance chats looks like many corps are leaving. I know I am in one of the larger corps in Triumvirate and we are leaving in about 3 days. Congrats to all of the You What and friends that won, we had some good fights and conga lines."
Nie ma znaczenia czy to jest napisane dla jaj czy naprawdę. Jeśli dla jaj to tym bardziej świadczy o Was jak podchodzicie do walki, jeśli to prawda... to nikomu chyba się nawet nie chce tego komentować.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 11, 2007, 12:11:33 »
Nie ma znaczenia czy to jest napisane dla jaj czy naprawdę. Jeśli dla jaj to tym bardziej świadczy o Was jak podchodzicie do walki, jeśli to prawda... to nikomu chyba się nawet nie chce tego komentować.

Nikt na siłę ludzi w TRI nie trzyma. Każda korporacja w TRI ma trochę inne podejście do gry. Parę już na opuściło, niektóre wróciły. Jedni lubią tylko roaming gangi i nie cierpią POS-wars a inni na odwrót. Na razie jednak nie zdarzyło się aby ludzie opuszczali nas gdy wróg stoi u bram a z taką sytuacją mamy do czynienia w przypadku Kralla i YW.

To zresztą nie ma znaczenia. Prawdziwych powodów oczywiście nie znam więc sądzę po tym co widzę. A że widzę szczura uciekającego z tonącego okrętu to i odpowiednio reaguję. Jak już pisałem post był wysłany po to aby wyjaśnić dlaczgo TRI strzela do blue.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2007, 13:11:58 wysłana przez ArchenTheGreat »

partridge

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 11, 2007, 12:28:45 »
Teraz od gracza. Twój argument tłumaczący wasz atak na YW z nudów, jest, bądźmy szczerzy, zwyczajnie idiotyczny

he ? :coolsmiley: Co jest idiotycznego w atakowaniu kogos z nudow? Tak bylo zawsze, a biorac pod uwage ze TRI w wiekszej mierze sklada sie ze starych "northenerow" to majac do wyboru lac innych "polnocnikow" albo sojusznikow boba to rachunek jest absurdalnie prosty.

Swoja droga to nie sadzilem ze dozyje czasow kiedy ludzie sie w koncu ockna i zaczna lac bobkow zamiast sie do nich przylaczac  O0

WoW Koval :) nie sadzilem ze cokolwiek tutaj czytasz :)
Widze ze stare nalecialosci Anty BOB zostaly... mialem takie same ale juz jakis czas temu stwierdzilem ze BOB jest niczym w porownaniu z Ruskimi :)

Co do Tri to fakt jest to dobry alliance. Ci kolesie nie ryzykuja i lubia wygrywac bo kto nie lubi. Niestety faktem jest ze na kazdym forum opisuja swoja zajebistosc... co jest niestety totalna nieprawda... kolesie robia to co kiedys BOB robil a mianowicie przechwalaja sie tym i owym jak to 200 statkow zmiotlo 100. Wiesz Archen nie ma sie co chwalic to zwykly gank i jezeli myslisz ze wojny wygrywaja takie walki to konkretnie sie myslisz :) Tak naprawde ja uwazam ze dzieki wam YW pozbywa sie tylko nedznych pilotow, ktorzy w obliczu wojny uciekaja :) wiec jak na moj gust oddajecie nam przysluge a tej wojny i tak nie wygracie bo zasniecie z nudow.

Coldim

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 11, 2007, 12:36:56 »
Nie ma znaczenia czy to jest napisane dla jaj czy naprawdę. Jeśli dla jaj to tym bardziej świadczy o Was jak podchodzicie do walki, jeśli to prawda... to nikomu chyba się nawet nie chce tego komentować.

Nikt na siłę ludzi w TRI nie trzyma. Każda korporacja w TRI ma trochę inne podejście do gry. Parę już na opuściło, niektóre wróciły. Jedni lubią tylko roaming gangi i nie cierpią POS-wars a inni na odwrót. Na razie jednak nie zdarzyło się aby ludzie opuszczali nas gdy wróg stoi u bram a z taką sytuacją mamy do czynienia w przypadku Kralla i YW.

To zresztą nie ma znaczenia. Prawdziwych powodów oczywiście nie znam więc sądzę po tym co widzę. A że widzę szura uciekającego z tonącego okrętu to i odpowiednio reaguję. Jak już pisałem post był wysłany po to aby wyjaśnić dlaczgo TRI strzela do blue.

Skoro juz wyjasniasz dlaczego bedziecie strzelac do blue to moze chociaz prawdziwe powody podaj... I prosze litosci... wczoraj wydostalismy co tylko chcielismy z L-C, nie trzeba do tego zmian alliansu ani temu podobnych kombinacji. Poprostu troche kawki:) Ogolnie mniej bajek wiecej faktow i bedzie git.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2007, 12:39:36 wysłana przez Coldim »

partridge

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 11, 2007, 12:48:05 »
Krall Amarr opuścił swoich kolegów z YW i uciekł do MC licząc na wydostanie swoich statków. MC jest niebieskie dla TRI ale ponieważ jest to zachowanie nieakceptowalne z naszego punktu widzenia Krall Amarr jest KOS niezależnie od aliansu, do którego ucieknie.

Nienajlepszy przykład dla innych członków YW.

Hehehe Archen proponuje zalozyc Helmet of Intelligence +4 albo Magic Glasses of Perception... jestes wybitnie daleki od prawdy odnosnie Kralla :) bez kitu myslalem ze skoro czytasz tyle forow bedziesz wiedzial o co chodzi ale widze ze niezbyt. To sie nazywa GameMechanics kiedy wy to wykorzystujecie to uwazasz to za fairplay a kiedy my sie bawimy to masz problem... hehe pewnie nie jeden :)  No ale czego mozna sie spodziewac po kolesiu ktory opowiada niestworzone rzeczy odnosnie swojej idealnosci a kiedy prosi sie go o solo 1 na 1 to ucieka. Tacy sa wlasnie kolesie z Trium jak jest ich kupa to omfgmegamadafaka. Jak jest rowno to na SS i wzywaja pomocy a jak prosisz na 1vs1 to nawet sie nie odezwa. Mimo ze nigdy nie przepadalem za BOB'em to jezeli chodzi o walki 1na1 nie ma wogole z tym stresu...

partridge

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 11, 2007, 12:55:19 »
Nie ma znaczenia czy to jest napisane dla jaj czy naprawdę. Jeśli dla jaj to tym bardziej świadczy o Was jak podchodzicie do walki, jeśli to prawda... to nikomu chyba się nawet nie chce tego komentować.

Nikt na siłę ludzi w TRI nie trzyma. Każda korporacja w TRI ma trochę inne podejście do gry. Parę już na opuściło, niektóre wróciły. Jedni lubią tylko roaming gangi i nie cierpią POS-wars a inni na odwrót. Na razie jednak nie zdarzyło się aby ludzie opuszczali nas gdy wróg stoi u bram a z taką sytuacją mamy do czynienia w przypadku Kralla i YW.

To zresztą nie ma znaczenia. Prawdziwych powodów oczywiście nie znam więc sądzę po tym co widzę. A że widzę szura uciekającego z tonącego okrętu to i odpowiednio reaguję. Jak już pisałem post był wysłany po to aby wyjaśnić dlaczgo TRI strzela do blue.

Bez kitu nie kumam wyzej piszesz ze bedziecie siedziec do usranej smierci... za moment Dormio puszcza jakis Cytat i juz zmieniasz zdanie... Chlopaku mala rada idz poczytaj wasze forum a nie wklejaj tutaj tamplatow rodem z Kaarola Marksa czy tez Lenina :)  :grr: :uglystupid2: :tickedoff: :smitten: :nie: :krzeslo: :krzeslo: :ban:

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 11, 2007, 13:04:46 »
Nikt na siłę ludzi w TRI nie trzyma. Każda korporacja w TRI ma trochę inne podejście do gry. Parę już na opuściło, niektóre wróciły. Jedni lubią tylko roaming gangi i nie cierpią POS-wars a inni na odwrót. Na razie jednak nie zdarzyło się aby ludzie opuszczali nas gdy wróg stoi u bram a z taką sytuacją mamy do czynienia w przypadku Kralla i YW.
Że jak ? Wróg stoi u WASZYCH bram ? Gdzie ? Bo jak dotąd to chyba cały czas była mowa o tym, że TRI najechało -Y- i odnosi same sukcesy w walce. Zdecyduj się zatem czy wygrywacie czy przegrywacie, bo się już połapać nie można w sprzecznych zeznaniach (walczymy, bo z kimś trzeba; walczymy, bo -Y- nienawidzimy; walczymy, bo kochamy walkę; walczymy, bo nas do tego zmuszono; etc.) ::)

To zresztą nie ma znaczenia. Prawdziwych powodów oczywiście nie znam więc sądzę po tym co widzę. A że widzę szura uciekającego z tonącego okrętu to i odpowiednio reaguję. Jak już pisałem post był wysłany po to aby wyjaśnić dlaczgo TRI strzela do blue.
No comment. Na własnym podwórku, to wszystko jest bez znaczenia...

Pewnie ten korp był Wam zbędny i niepotrzebny  ;) :o
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 11, 2007, 13:11:17 »
Nikt na siłę ludzi w TRI nie trzyma. Każda korporacja w TRI ma trochę inne podejście do gry. Parę już na opuściło, niektóre wróciły. Jedni lubią tylko roaming gangi i nie cierpią POS-wars a inni na odwrót. Na razie jednak nie zdarzyło się aby ludzie opuszczali nas gdy wróg stoi u bram a z taką sytuacją mamy do czynienia w przypadku Kralla i YW.

Macie korpy ktore lubia pos wars bardziej niz roamy?  :uglystupid2: ;D :idiot2:
Juz to widze......
" No nareszcie 30 posow do rozwalenia i stacja do kampienia przez 24h/dobe. Yeah"
rotfl

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 11, 2007, 13:15:16 »
Macie korpy ktore lubia pos wars bardziej niz roamy?  :uglystupid2: ;D :idiot2:
Juz to widze......
" No nareszcie 30 posow do rozwalenia i stacja do kampienia przez 24h/dobe. Yeah"
rotfl

Może nie aż tak ale są ludzie, których zarządzanie sieciami POSów bawi. Tacy bardziej z podejściem managerskim niż stricte PVP.

Ellaine

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 11, 2007, 13:18:22 »
Ale to bawi jednego zarządcę a męczy jego 50 podwykonawców.
Ludzi raczej bawi po prostu wygrywanie, nawet jeśli droga do zwycięstwa nie składa się z samych radosnych i ekscytujących chwil :)

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 11, 2007, 13:27:45 »
Ale to bawi jednego zarządcę a męczy jego 50 podwykonawców.
Ludzi raczej bawi po prostu wygrywanie, nawet jeśli droga do zwycięstwa nie składa się z samych radosnych i ekscytujących chwil :)

Zmiany w mechanice gry spowodowały, że nie jest to już tak żmudne i nie potrzeba do tego tylu ludzi. Ważne natomiast aby monitorować sytuację i pamiętać o wszystkich aspektach wojny na POSy. Mogę sobie wyobrazić, że jest to w stanie kogoś zainteresować. Na pewno bardziej niż kopanie.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 11, 2007, 13:29:44 »
Ale to bawi jednego zarządcę a męczy jego 50 podwykonawców.
Ludzi raczej bawi po prostu wygrywanie, nawet jeśli droga do zwycięstwa nie składa się z samych radosnych i ekscytujących chwil :)

Zmiany w mechanice gry spowodowały, że nie jest to już tak żmudne i nie potrzeba do tego tylu ludzi. Ważne natomiast aby monitorować sytuację i pamiętać o wszystkich aspektach wojny na POSy. Mogę sobie wyobrazić, że jest to w stanie kogoś zainteresować. Na pewno bardziej niż kopanie.

problem tylko z tymi wszystkimi PVP'rami, ktorzy siedza w przestrzeni youwhatu i krzycza zeby youwhat ich zaatakowal bo sie nudza niemilosiernie...
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 11, 2007, 13:44:23 »
problem tylko z tymi wszystkimi PVP'rami, ktorzy siedza w przestrzeni youwhatu i krzycza zeby youwhat ich zaatakowal bo sie nudza niemilosiernie...
To dlaczego nie polecą bronić tych bram, u których stoi wróg jakoby ?

PS
Sorki nie mogłem się powstrzymać od tej małej złośliwości  ;)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 11, 2007, 13:48:26 »
we didnt want that system anyway ;)

tez sie nie moglem powstrzymac :D
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 11, 2007, 13:56:42 »
To dlaczego nie polecą bronić tych bram, u których stoi wróg jakoby ?

Chyba się zgubiłem.  ???  Nie pisałem, że u bram TRI stoi wróg. Póki co to my jesteśmy stroną atakującą.

MMoroz

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 11, 2007, 14:20:05 »
Dwie sprawy:

-Dormio - co ty dzis wachales?  :D

-druga obserwuje sobie z zainteresowaniem kb youwhat i bufu od paru dni, czy to sa dobre linki????
http://bufu.griefwatch.net/
http://www.youwhat.net/?a=home
jezeli tak to moje pytanie co za walke wy prowadzicie? smackujecie sie z ss-ow, stacji i posow??? przeciez to jest g*** ilosc kili jak na takie aliancy. Pytanie do obu stron

cthsqd

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 11, 2007, 14:23:29 »
WoW Koval :) nie sadzilem ze cokolwiek tutaj czytasz :)
Widze ze stare nalecialosci Anty BOB zostaly... mialem takie same ale juz jakis czas temu stwierdzilem ze BOB jest niczym w porownaniu z Ruskimi :)
hehe witam, znow odciety od evki jestem wiec przegladam i spamuje rozne fora  8) Dobrze widziec innych emerytow, bo juz myslalem ze fora pomylilem od ostatniego razu  ???
BOB musi zdechnac chocby ruscy mieli zajac jego miejsce  :krzeslo: najwyzej pozniej bedziemy zwalczac ruskich gdyby im sie imperialistyczne zapedy wlaczyly, puki co bob wciaz deklasuje wszystkich swoja arogancja, time to die >:D

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 11, 2007, 14:24:01 »
To dlaczego nie polecą bronić tych bram, u których stoi wróg jakoby ?
Chyba się zgubiłem.  ???  Nie pisałem, że u bram TRI stoi wróg. Póki co to my jesteśmy stroną atakującą.
Ale u jakiś bram jednak ten wróg stoi... a ponieważ lubicie walczyć to czego sobie tam nie polecicie skoro w obecnym miejscu tak się nudzicie ?

Wiem, że miałeś namyśli, że Krall opuszcza -Y- w potrzebie, ale bardziej wymagałoby odpowiedzi na pytanie czy on 1 coś jest w stanie zmienić i Twoja odpowiedź ma się jak palec do pięści przy porównaniu 1 osoby z 1 korpem. Wielu pięści.

Dwie sprawy: -Dormio - co ty dzis wachales?  :D
Nic nie wącham. Nie bawią mnie takie rzeczy. Po prostu czasem mam słabsze dni... i podbijam sobie ego nabijając licznik na forach.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2007, 14:26:00 wysłana przez Dormio »
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 11, 2007, 14:56:21 »
Ale u jakiś bram jednak ten wróg stoi... a ponieważ lubicie walczyć to czego sobie tam nie polecicie skoro w obecnym miejscu tak się nudzicie ?

Gdy zaatakowaliśmy YW to liczyliśmy na walkę. Okazało się, że nic z tego nie wychodzi. Co według Ciebie powinniśmy zrobić? Wycofać się?

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 11, 2007, 15:07:39 »
aha. i zrobicie to :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 11, 2007, 15:12:10 »
Mnie się pytasz ? U mnie usłyszysz jedyną sesnowną odpowiedź: poddać się  ;) ;D

Ja generalnie jestem zwolennikiem unikania bezpośredniego starcia do momentu kiedy nie mam zdecydowanej przewagi, bo zbyt często traciłem shipy kiedy mi się coś wydawało. W przypadku korporacji oznacza to walkę podjazdową i niszczenie tras zaopatrzenia, czyli uniemożliwianie funkcjonowania korpa. W przypadku ally to będzie kompletna blokada danego terenu.
Wybraliście drogę otwartej wojny, decydując się tym samym na aktywne działania. Nie mnie oceniać czego oczekiwaliście, nie mnie oceniać po co to zrobiliście. Jednak ewidentnie macie obecnie problem z własnym sukcesem. Nikt nie zamierza tracić masowo shipów tylko dlatego, że WAM chce się powalczyć. Proponuję zacząć negocjacje z -Y-...

...tik, tak, tik, tak... czas leci POSy żrą paliwo, ludzie się nudzą, inni buszują na Waszym terenie...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 11, 2007, 15:14:02 »
nie ma w tej chwili walk moroz
w prime time tri ma przewage w capitalach atm... wiec nie ma walk na capsy
floty bsow nie odgrywja zadnej roli w tej chwili bo nie sa stanie niczego osiagnac

my juz od dawna nie wklejamy killi na griefwatcha ale faktycznie od kilku dni nie bylo roamow

wczoraj rano wrzucilismy dopiero flote capsow do l-c i wyciagnelismy caly swoj stuff i statki... sie tri nakampilo a i tak 10 pelnych carrierow im wyjebalo  ;D
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 11, 2007, 15:16:17 »
Krall Amarr opuścił swoich kolegów z YW i uciekł do MC licząc na wydostanie swoich statków.
Eh... trza było mu ukraść Nyx'a jak była wczoraj okazja... ale chyba jestem zbyt uczciwy na takie zagrania  ::)
Uciekł, nie uciekł - znasz powody jego odejścia ? Jeśli nie znasz to po co w ogóle postujesz ?

Czy ktoś z nas komentował np tego typu rzeczy:
"Well our original plan was to go back and take this space we have wanted, but looking at our forums, and alliance chats looks like many corps are leaving. I know I am in one of the larger corps in Triumvirate and we are leaving in about 3 days. Congrats to all of the You What and friends that won, we had some good fights and conga lines."
Nie ma znaczenia czy to jest napisane dla jaj czy naprawdę. Jeśli dla jaj to tym bardziej świadczy o Was jak podchodzicie do walki, jeśli to prawda... to nikomu chyba się nawet nie chce tego komentować.

Dormio ... dales sie zlapac na scama :D

http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=610729 <- to o IAC
http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=610733 <- to o BOB

Koles sie nawet nie stara zmieniac txt :D
Bo CAOD na Eve-o to trza czytac co chwile prosze pana Dormia :D

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 11, 2007, 15:21:13 »
Przecież napisałem, że nie ma znaczenia czy pisane dla jaj czy naprawdę. Natomiast na "własny" scam to się kolega z TRI dał złapać...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 11, 2007, 15:34:53 »
nie ma w tej chwili walk moroz
w prime time tri ma przewage w capitalach atm... wiec nie ma walk na capsy
floty bsow nie odgrywja zadnej roli w tej chwili bo nie sa stanie niczego osiagnac

my juz od dawna nie wklejamy killi na griefwatcha ale faktycznie od kilku dni nie bylo roamow

wczoraj rano wrzucilismy dopiero flote capsow do l-c i wyciagnelismy caly swoj stuff i statki... sie tri nakampilo a i tak 10 pelnych carrierow im wyjebalo  ;D


no dokladnie. Widzisz Archen. Kampicie, kampicie a i tak nic wam to nie daje. Wszystko (oprocz bodajze jednego myrmidona) lacznie z capital shipami udalo nam sie wyciagnac wczoraj rano. Nie napotkalismy zadnego oporu. To samo robia inne corpy.

Ogolnie nie macie pokrycia w strefach czasowych zeby cokolwiek osiagnac.

Kiedy wy kampicie, my gramy na altach.
Kiedy was nie ma, my stawiamy POSy, organizujemy zaopatrzenie, uzupelniamy paliwo w POSach itp itd.

Ogolnie wpieprzyliscie sie (za przeproszeniem) w typowy POS war. Mysleliscie, ze bedzie tak fajnie zabawnie, wiedziecie do nas, my grzecznie stracimy troche staktow a potem oddamy wam Fade.
Przykro mi, ale tak sie nie stalo.

Dlatego tez proponuje Ci tak jak i inni tutaj (podobno jestes jakims tam dyrektorem) zaczac powazne rozmowy z YouWhat jak z twarza wyjsc z tej sytuacji.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 11, 2007, 16:00:11 »
e no hola hola... panowie czemu maja rozmawiac jak jeszcze wciaz to oni "wygrywaja" wiec poco rozmowy ? nudna pos war no trudno niech bedzie.. chca tak walczyc moga nikt im nie zabrania przeciez :D

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 11, 2007, 16:06:14 »
Dlatego tez proponuje Ci tak jak i inni tutaj (podobno jestes jakims tam dyrektorem) zaczac powazne rozmowy z YouWhat jak z twarza wyjsc z tej sytuacji.

 ??? Ratujecie co się da poza naszym prime time, resztę wyprzedajecie za bezcen na rynku L-C. Wasze POSy padają niebronione jeden po drugim. Około soboty powinniśmy mieć sov w L-C. Na razie nie widzę potrzeby negocjacji czegokolwiek.

chca tak walczyc moga nikt im nie zabrania przeciez :D

A da się inaczej przejąć teren? Albo spamujesz POSy albo stawiasz jeden swój i niszczysz wszystkie przeciwnika. No dobrze, jest jeszcze opcja zwana "FailedSouls" - przeciwnik poddaje się bez walki.

misao

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 11, 2007, 16:29:16 »
przeciwnik ktory sie sprowdza w teren, i od godziny 0 pcha wszstkie sily w walke za sojuzsnikow po prostuniema kasy gdy ktos wpada w jego teren. A ze sojusznicy zlekcewazyli problem to po naszym upadku okazalo sie ze nikt im nie pilnuje dupy. Ups. Game Over. Zwroc uwage ze mimo "rozpadu" fallensouls, rdzen FS jest wciaz razem. a sova wam nie damy.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2007, 16:51:50 wysłana przez Hoshino Rika »

Ronin

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 11, 2007, 16:37:33 »
Co do linkow to aktualny pelny KB bufu (feedowany raz w tygodniu) znajduje sie pod adresem http://bu-fu.org/?a=home (domena chujowa ale to wina venzona! :P )

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 11, 2007, 17:19:59 »
a sova wam nie damy.

Mogę tylko powiedzieć: mam nadzieję.

Voulture

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 11, 2007, 17:25:32 »
Zaraz zaraz, bo chyba zapomniałem - był chyba taki ogrony i potężny sojusz na północy działający pzrez d2, który poleciał do dronkowa gdy przyleciało MC, bez walki. Przypomnisz mi nazwe, bo nie pamietam czy pokrywał się z Twoja lista super walczacych corpow czy nie.

Mam nadzieje, ze bawicie sie swietnie i macie setki celow. Ciesze sie kolejna w pelni wykonana spektakularna akcja w wykonaniu TRI.

Pozdrawiam

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 11, 2007, 18:01:00 »
e no hola hola... panowie czemu maja rozmawiac jak jeszcze wciaz to oni "wygrywaja" wiec poco rozmowy ? nudna pos war no trudno niech bedzie.. chca tak walczyc moga nikt im nie zabrania przeciez :D
Fade to jedna sprawa a CR to zupelnie inna para kaloszy...
w CR tri sie wykrwawi z dreadow i bsow na smierc na posach
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Asmodeus

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 11, 2007, 18:36:38 »
no dokladnie. Widzisz Archen. Kampicie, kampicie a i tak nic wam to nie daje. Wszystko (oprocz bodajze jednego myrmidona) lacznie z capital shipami udalo nam sie wyciagnac wczoraj rano. Nie napotkalismy zadnego oporu. To samo robia inne corpy.

Super. Jak chcesz mozesz uciekac. Nastepny krok to cloud ring? A pozniej gdzie? Imperium?

Cytuj
Ogolnie nie macie pokrycia w strefach czasowych zeby cokolwiek osiagnac.

Zabrzmialo prawie jak iracki minister obrony "Wygrywamy na wszystkich frontach! Amerykanie nic tu nie osiagneli!"

Cytuj
Kiedy wy kampicie, my gramy na altach.
Kiedy was nie ma, my stawiamy POSy, organizujemy zaopatrzenie, uzupelniamy paliwo w POSach itp itd.

Zalozenie jakby nikt w TRI nie mial altow. Reality check - zapytaj kogokolwiek z Viper Squad ilu altow maja.

Cytuj
Ogolnie wpieprzyliscie sie (za przeproszeniem) w typowy POS war. Mysleliscie, ze bedzie tak fajnie zabawnie, wiedziecie do nas, my grzecznie stracimy troche staktow a potem oddamy wam Fade.
Przykro mi, ale tak sie nie stalo.

Tez mi przykro. Ale Fade prawdopodobnie wezmiemy sobie bez pytania was o zgode.

Cytuj
Dlatego tez proponuje Ci tak jak i inni tutaj (podobno jestes jakims tam dyrektorem) zaczac powazne rozmowy z YouWhat jak z twarza wyjsc z tej sytuacji.

Powialo groza. Ale mam pomysl (wysle do Darkness'a): najlepiej zaplacimy wam 6bil/corpa/miesiac aby wyjsc z twarza. Moze byc?

korpusz

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 11, 2007, 18:47:36 »
Cytuj
Powialo groza. Ale mam pomysl (wysle do Darkness'a): najlepiej zaplacimy wam 6bil/corpa/miesiac aby wyjsc z twarza. Moze byc?

Skoro proponujesz to zalatwiaj chyba ze twoje slowa nie maja pokrycia :P

k.. czytaj poprzednie zanim wyslesz  :knuppel2:
Ireul


nie moglem sie powstrzymac :P juz nie bede ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2007, 20:44:40 wysłana przez korpusz »

przemas

  • Gość
Odp: [TRI] Ofensywa przeciwko -Y-
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 11, 2007, 18:48:54 »
o i podkurwiliście admina :D