Autor Wątek: Piżama party next generatoion :P  (Przeczytany 41069 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Xeyo

  • ΞVΞ
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 167
  • (>_<)○------(^o^)○
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeyo
  • Korporacja: project HAVEN
  • Sojusz: No Handlebars.
Odp: Piżama party next generatoion :P
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 02, 2017, 14:02:10 »
Ogladam obydwa seriale. Jak sie nie za duzo oczekuje, to sa OK. Nic mniej, nic wiecej.

Zaden z nich nie dorasta na przyklad do Babylon 5.

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Piżama party next generatoion :P
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 02, 2017, 22:09:36 »
Właśnie jestem na drugim sezonie Babylon 5 (widziałem wcześniej pojedyncze odcinki, nigdy całości) i powiem, że gdyby ktoś to dzisiaj wziął na warsztat i poprawił efekty to byłaby mieszanka piorunująca. Z dawniejszych seriali to miło wspominam Space Above and Beyond (jeden sezon raptem, ale bardzo fajny o wojnie z obcymi). Z nowych to nic nie przebija The Expanse. Tam się dzieje dopiero :D

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Piżama party next generatoion :P
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 14, 2017, 12:27:41 »
Ej, jak ktoś powie, że półfinał sezonu był słaby, to normalnie zarobi banana  ;D ;D ;D :P
I były cycki (sic!). Klingońskie, ale zawsze :P

Co myślicie, Voq = Ash i możemy liczyć w kolejnej serii na potomka człowiekowulkanki i klingonoczłowieka?  >:D >:D >:D
Przedwieczny.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Piżama party next generatoion :P
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 15, 2017, 07:14:18 »
ktoś by mógł powiedzieć klingonom że jak się ma więźnia to potrzeba strażnika... tak z jednego chociaż. Cholera ile osób uciekło już z klingońskiego więzienia w te parę odcinków? średnio chyba jedna na odcinek wychodzi...

poza tym po cholerę do siebie strzelać, jeśli można sobie na pokłady teleportować ludzi to można i bomby chyba.

mnie takie rzeczy rażą
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Piżama party next generatoion :P
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 15, 2017, 07:19:48 »
poza tym po cholerę do siebie strzelać, jeśli można sobie na pokłady teleportować ludzi to można i bomby chyba.

A jak już się kogoś teleportuje, to można chociaz to zrobić dokładnie w to miejsce, gdzie mają postawić ten cholerny nadajnik, a nie ze potem muszą maszerować te 600m (jak w ostatnim odcinku), by dojść do celu. Byłoby szybciej, wydajniej i bezpieczniej :)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Piżama party next generatoion :P
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 15, 2017, 13:31:39 »
poza tym po cholerę do siebie strzelać, jeśli można sobie na pokłady teleportować ludzi to można i bomby chyba.
No pewnie. Można by małą, zgrabną atomówkę na wrogie statki przeteleportować i po zabawie. Ale w tedy nie byłoby o czym kręcić odcinki. :P

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Piżama party next generatoion :P
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 18, 2019, 01:06:05 »
Dziś startuje na Netflix-ie 2 sezon serialu. Mam nadzieję, że będzie więcej normalności i jak by to ująć "przyziemności". Bez przekombinowanych głupot w stylu sporczaków, gejowskiej miłości, poprawności politycznej w każdym odcinku oraz próby tworzenia na siłę super poważnego serialu sc-fi.

Każdy ma inne oczekiwania, ale ja życzyłbym sobie skupienia się na tematach, które temu uniwersum służyły najlepiej czyli wojny pomiędzy Federacją a innymi rasami oraz eksploracja nowych światów.

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Piżama party next generatoion :P
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 20, 2019, 09:01:38 »
Star trek, trochę mnie zasmucił właśnie złą drogą. Na siłę szukają innego złego wroga. IO które wyszło w tym samym momencie to kwintesencja tego by nie oczekiwać niczego więcej.