Autor Wątek: ATLAS na polnocy  (Przeczytany 23370 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alto Saotomeo

  • Gość
ATLAS na polnocy
« dnia: Grudzień 16, 2009, 09:03:24 »
Ja nie wiem po co ta cala gadka... WI musi najpierw wydokowac zeby cos sie dzialo :D

Efekt jezeli WI wydokuje ze stacji:

http://killboard.atlas-alliance.com/?a=kill_related&kll_id=129570
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2009, 18:23:10 wysłana przez Loc0 »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2009, 09:07:59 »
Ano w Geminate pierwsze koty za połoty.

NC wskoczyło, nie załadowało grida i dostało klepe.
Następnym razem pewnie użyją tytana żeby najpierw wejść do systemu :buck2:

KusKus

  • Gość
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2009, 09:25:58 »
Pewnie IW nie wywalilo brecketow :P

Atlas - NC 2:0 ;]

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 16, 2009, 10:07:18 »
Efekt jezeli WI wydokuje ze stacji:

http://killboard.atlas-alliance.com/?a=kill_related&kll_id=129570

No cóż, podstawowy błąd z przyjmowaniem bitwy z dwukrotnie liczbniejszym przeciwnikiem, totalna głupota WI i nic więcej  ;) Chyba że nie wiedzieli za system obok są takie siły...ale to tez ich nie usprawiedliwia, nie przyjmuje sie bitwy "na pałę".
Inna sprawa, ciekawi mnie jaky sie to skończyło gdyby wystawili takie same siły  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 16, 2009, 10:12:00 »
No cóż, podstawowy błąd z przyjmowaniem bitwy z dwukrotnie liczbniejszym przeciwnikiem, totalna głupota WI i nic więcej  ;) Chyba że nie wiedzieli za system obok są takie siły...ale to tez ich nie usprawiedliwia, nie przyjmuje sie bitwy "na pałę".
Inna sprawa, ciekawi mnie jaky sie to skończyło gdyby wystawili takie same siły  ;)

Troche inny obraz sytuacji. Flota Atlasu w liczbie okolo 260 osob ustawilo sobie spot nad brama wlotowa do systemu. Hosty wskakuja, zaczyna sie lagoza. Local osiaga liczbe 600+. Z tego wynika ze hosty wystawily ponad 400 osob do walki z czego wiekszosc z nich sie wylogowala z powodu braku grida. Ci ktorzy czekali na grid odwiedzili klonownie. Co niektorzy zaczeli sie pozniej logowac i byli dobijani pojedynczo. W kazdym razie jak spojrzalem na local to bylo troche ponad 600 osob.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 16, 2009, 10:48:10 »
może ci to pomoże ale ich było więcej
cos słyszałem o 400 ale może ciut mniej ....
ale lokal podszedł pod 700 prawie w pewnym momencie ....//nas było koło250 //
intel o nas mieli pełny bo się 3+h rozbijalismy tłukąc m.in. posy ....

Sneer Quen

KusKus

  • Gość
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 16, 2009, 10:57:17 »
No cóż, podstawowy błąd z przyjmowaniem bitwy z dwukrotnie liczbniejszym przeciwnikiem, totalna głupota WI i nic więcej  ;) Chyba że nie wiedzieli za system obok są takie siły...ale to tez ich nie usprawiedliwia, nie przyjmuje sie bitwy "na pałę".
Inna sprawa, ciekawi mnie jaky sie to skończyło gdyby wystawili takie same siły  ;)

Atlasu i bylo kapke mniej, do tego HAC/BC vs BS/HAC/BC NC :]


Nie ma killi BS-ow wklejonych jeszcze ;]
Wczoraj po akcji KB atlasu lezal, a ludzie poszli spac, po DT pewnie tez troche KM dojdzie jak sie serwer unormuje :P
Pelnego raportu po stronie Atlasu mozna spodziewac sie wieczorem ;]

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 16, 2009, 11:07:02 »
Spunktowana relacja z akcji:

1. Ogloszone CTA zbiera sie i wylatuje.
2. Przylatujemy do systemu, rozstawiamy SBU a ze nikt nawet sie nami nie zainteresowal wiec chcielismy WI i reszcie dac znac "Halo! Jestesmy i czekamy!"
3. Rozbijamy sie po okolicznych systemach wprowadzajac w reinforce posy WI
4. Wracamy do BND i rozstawiamy sie po bramach czekajac az SBU bedzie online, przy okazji stracajac to co przeleci przy okazji przez system.
5. Dochodzi do nas intel ze hosty zbieraja sie w sile prawie 400 osob, podniecenie nadchodzacej walki siega zenitu.
6. SBU Online - hostow brak, wtf!
7. FC oglasza ze wszyscy zbiorka na bramie, rozstawka i czekac... sekundy zamieniaja sie w wiecznosc
8. Wskakuja pierwsze hosty, na bramie bomble, palce juz stukaja F1 zeby tylko strzelic w to co pojawi sie na overview
9. Local nagle z 260 osob wskakuje na ponad 600 i co jakis czas rosnie, overview zawalone hostami ale tylko jedna strona oddaje strzaly
10. Spadaja kolejne statki a local pustoszeje - hostile logosky
11. Niedobitki oraz zlapani przez banki/cepy sa stracani, Ci co zdarzyli pozbierali loot, wraki zostaja niszczone
12. Od czasu do czasu zalogowal sie jakis wrog ktory po wlocie na grid otrzymuje insta-pop
13. Zadowoleni i nienasyceni walka wracamy do domu

Czesc dalsza nastapi :P

lorgius

  • Gość
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 16, 2009, 11:37:57 »
CCP zepsuło grę. Po Dominion nie było ani jednej większej bitwy gdzie gra by się nie wysypała.  :-\

W mojej flocie było coś około 240 ludzi nie wiem ile w innych. Local 600+ To my musieliśmy dostać się do systemu i jakbyśmy tego nie zrobili Atlas i tak miałby przewagę. Chociaż skoczyłem z innymi i na dodatek przetrwałem do końca to strzelania miałem jakieś 5minut może.
W przeszłości nie raz trzeba się było przebić siłą ale w życiu nie miałem sytuacji aby 2/3 floty było wyłączone z walki co po Dominion zdarzyło się już trzeci raz na trzy większe starcia które mieliśmy. Rekordem było starcie z tri gdzie na 20+ logistyków z flotą wylądowały 4. Wczoraj ludziom ładował sie grid jak już byli w jajkach. Mało kto się wylogowywał - to gra wywalała masowo ludzi.

Wskakujący zawsze ma gorzej ale zawsze brało się to pod uwagę i wszystkiemu przyświetlał cel jakim jest pew pew - teraz nie ma ma ani pew pew ani radości.

Żałowałem że minie mnie pierwszy okres frajdy ale po wczorajszej kolejnej porażce mechaniki eve chyba zmienię zdanie.

Wracam po świętach, fora pewnie będę obserwował także piszcie co się dzieje tylko zachowajcie ten potłuczony bełkot o wydokowaniu lub głupocie na CAOD bo tam jest jego miejsce  ;)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 16, 2009, 11:41:36 »
Zwracam honor  :) Ale to uwidacznia to co juz kiedyś zauważyłem, umieszcanie samego linku do KB bez opisu daje często gęsto mylny obraz sytuacji, bo sam przyznasz że patrząc tylko i wyłącznie na na ten rezultat bitwy, pierwsza myśl jaka przychodzi to to że dwukrotnie większa flota zezłomowała mniejszą, co ogólnie dziwne nie jest  ;)
Ale w przypadku gdy mniejsza bije większą... pozostaje tylko pogratulować FC i pilotom biorącym udział w bitwie  o7
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Straszny

  • Gość
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 16, 2009, 11:46:26 »
Wracam po świętach, fora pewnie będę obserwował także piszcie co się dzieje tylko zachowajcie ten potłuczony bełkot o wydokowaniu lub głupocie na CAOD bo tam jest jego miejsce  ;)

uwielbiam taki DYSTANS do gry, wczoraj sam pisałeś że że Atlas dla Ciebie jest na poziomie Goonswarm i jak pamiętam polecałeś gangować Atlasowi korpy industrialne... no a dzisiaj to co pisze druga strona to bełkot i głupota.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 16, 2009, 12:07:52 »
a ja go nawet rozumiem
porównując do ostatniej dużej bitwy przed dominion czyli bicia goonów w t-par to jakby nie patrzec wydajnosc serwerów ccp zrobiła gigantyczny krok wstecz
lagoza i kilkusekundowe freezy trwały cały czas od mojego wczorajszego zalogowania się 
połowa gunów nie odblokowała się nawet kiedy już wrócilismy do bazy czyli 30 min i 15j po bitwie
komfort walki również daleki od akceptowalnego
i co by nie mówić ja też tak walczyć nie chcę

btw . w sytuacji kiedy przeciwnik nie chce // albo nie potrafi jak NC :) // zebrac sie w rozsądnym czasie patrzenie na onlinujace sie przez 3h SBU to gigantyczna porażka
przeżyłem wczoraj to doświadczenie jakoś ale aż skręca mnie jak myślę o powtórce ....
więc pod tym względem dla mnie dominion=fail
ale to już czysto osobista dygresja

z innej beczki - do systemu prowadziły 3 bramy
z kierunku z którego przybyło NC 2
na cholerę idioci skakali przez jedną tylko ????
ale to już tylko ich genialny fc wie pewnie ....
Sneer Quen

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 16, 2009, 12:16:47 »
z innej beczki - do systemu prowadziły 3 bramy
z kierunku z którego przybyło NC 2
na cholerę idioci skakali przez jedną tylko ????
ale to już tylko ich genialny fc wie pewnie ....
Pewnie bał się, że jak podzieli siły to ma wtopę murowaną, zapomniał tylko, że siedzący po drugiej stronie albo sam musi podzielić siły albo w ciągu około 2-3 minut rozwalić połowę sił które wg raportu byłyby mu równe...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Straszny

  • Gość
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 16, 2009, 12:18:09 »
rozmowa FC NC

- zbierz dużo ludzi i wrzuć ich razem do systemu... potem jakoś będzie
- kurde... i to zadziała?
- no zawsze działało, jak nie to wrzucaliśmy jeszcze więcej...

lorgius

  • Gość
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 16, 2009, 12:22:00 »
no a dzisiaj to co pisze druga strona to bełkot i głupota.


Tylko ta część trollowana na coad o niewydokowywaniu itp. (z tamtąd zresztą żywcem ściągnięta). Drugi punkt widzenia zawsze z chęcią czytam. I tylko od propagandy boli mnie głowa.

Marka jaką sobie wyrabiacie jako Atlas to wynik tylko Waszych decyzji - zarówno jeśli chodzi o pozytywne jak i negatywne jej strony. Nie napisałem niczego nowego o czym by się już nie mówiło od jakiegoś czasu.

Wesołych świąt  :)

PS moglibyśmy wskoczyć nawet przez wszystkie bramy z podieloną kampą na każdej a i tak zginęlibyśmy jeden po drugim bez możliwości jakiejkolwiek sensownej odpowiedzi.
CCP win

Straszny

  • Gość
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 16, 2009, 12:27:27 »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 16, 2009, 12:30:43 »
Zdaje mi się czy reconów po obu stronach jakby więcej tym razem? :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 16, 2009, 12:36:25 »



PS moglibyśmy wskoczyć nawet przez wszystkie bramy z podieloną kampą na każdej a i tak zginęlibyśmy jeden po drugim bez możliwości jakiejkolwiek sensownej odpowiedzi.
CCP win

mieliscie 2 floty - musieliscie przy tej ilosci ludzi
2 kanały na ts aż się proszą 
prawie na pewno //prawie :) // macie 2 kompetentne osoby jako fc

a broniący się ma luźno rorzucone siły
ludzi na jednym kanale ts
2 target callerów ?
i znacznie większy chaos niz atakujący

więc zastanów się co piszesz ...
mozliwe że wyszło by tak samo źle choć osobiście nie sądzę  ...
na pewno nie gorzej ...

a jesli uważasz że to bez znaczenia żeby choć małymi manewrami budować trochę lepszą pozycje przed i w trakcie bitwy to mam nadzieję że FC w NC są i pozostaną dokładnie tacy

w sumie może być nawet tak jak pisał scaryman w swoim własnoręcznie uszytym dowcipie - tak straszne że aż smieszne :)
Sneer Quen

Sammani

  • Gość
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 16, 2009, 13:26:10 »
CCP zepsuło grę.

Kto zbieral sie 3h by dopiero jak ma przewage 2:1 ruszyc sie z miejsca? Zawsze moje serce sie raduje gdy widze blobersow ginacych od laga. Jakbyscie nie zalali plusami locala to moze by to sie inaczej skonczylo

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 16, 2009, 14:42:53 »
No i koniec końców był to Wasz system - nie mówcie, że nie mieliście jak postawić tam cyna i wskoczyć przez tytana zamiast pchać się jak krasna armia przez bramę.

Straszny

  • Gość
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 16, 2009, 15:41:05 »
HM.... kolejna drama czy tylko durna podpucha z CAOD?

Cippalippus (genialny nick btw) miał przejść z Pandemica do IT zabierając właśnie 45 dreadów....

http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1234039

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 16, 2009, 16:03:49 »
to mial byc topic o polityce, duzych ruchach, zmianach terotyrialnych, nowych sojuszach...

czy jakis mod moglby wyciac z pizdu ten jazgot o lagu? jeden topic bez jazgotu pls

acaste

  • Gość
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 16, 2009, 16:36:46 »
jak się grid przy 600 luda nie ładuje to jest FAIL

ostatnio można było spokojnie się strzelać przy 1k w systemie ---> bob war

i najważniejsze - świetny post Yogos, ale proszę wywalcie ten cały syf o tej potyczce atlas vs wi

silvia

  • Gość
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 16, 2009, 17:01:52 »
Zapewne jest to spowodowane tym, czy server jest w RF czy nie.

lorgius

  • Gość
Odp: Polityka po Dominion
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 16, 2009, 22:39:39 »
więc zastanów się co piszesz ...


Az chce sie powiedziec : i nawzajem.

Atakujacy wybiera system i widelki czasowe jego "okupacji"
Broniacy paradoksalnie musi stac sie agresorem kontratakujacym system.
Czyli kontratakujac dostajesz caly obecny penalty w stosunku do kogos kto jest rozstawiony na gridzie albo w systemie (ponad 20x szybciej wczyta sie grid przy worpowaniu nizli przy wskakiwaniu- przynajmniej tak bylo w bnd). Dodatkowo wskakujacy obecnie traci spora czesc floty na widelki czasowe i co gorsza dc. Wszystko to juz bylo wczesniej ale nie taka skale jak teraz po Dominion.

Po calej "bitwie" jak juz wyskakiwalem do prawie pustego systemu od momentu wcisniecia jump do faktycznego przeskoku minelo ponad 6min.

No ale kogo to obchodzi skoro najwazniejsze aby w Jita przy 1k+ na localu wszystko chodzilo plynnie.

Jesli chodzi o taktyke to zawsze mozna zrobic cos lepiej ale w chwili obecnej mechanika skutecznie ogranicza efekt. Jesli mozna wyladowac na gridzie juz w jajku na dodatek gdy 2/3 floty wciaz "wisi" to nie jest to ani normalne ani zabawne - jest to skapstwo firmy ktorej placi sie ciezkie pieniadze aby pobawic sie od czasu do czasu i zamiast tego dostaje sie pusty ekran. Czysta matematyka - 100% obroncow strzela do pojedynczych atakujacych - kiedys grid sie wczytywal i jakies 80-90% atakujacych podejmowalo walke - dzis pik wynosi 30-40% po uwzglednieniu strat.

Wielokrotnie pisalem, ze lubie bloby i duze bitwy  - i dlatego zaluje bo od dominion ani jednej dobrej nie rozegralem - mozna przegrac i stracic nawet kolejno kilka statkow a mimo tego wspominac miesiacami ubaw jaki sie mialo. 5 minut strzelania w godzinnym starciu za iles tam euro to nie zabawa  :-\

Kto zbieral sie 3h by dopiero jak ma przewage 2:1 ruszyc sie z miejsca? Zawsze moje serce sie raduje gdy widze blobersow ginacych od laga. Jakbyscie nie zalali plusami locala to moze by to sie inaczej skonczylo


1) Matematyka przydaje sie chocby po to aby takich kwiatkow jak 2:1 nie puszczac (a potem ja obrywam za pisanie ze opinie innych sa "glupie" - moze zakonczmy to od razu - bylo nas 10:1, balismy sie wydokowac - dlatego jak idioci wskoczylismy na hosta by o zgrozo pobawic sie w pew pew, teraz jak juz wiemy ze mozna miec kilka kanalow na ts to caly swiat stoi przed nami otworem - chociaz pewnie nie bo nie potrafimy ani fitowac ani walczyc i pewnie dlatego wczesniej wszystkie te roamy  tak szybko opuszczaly geminate co by sie nie zarazic czyms brzydkim i wstydliwym)
2) Byla opcja aby poslac 20 ochotnikow ale dyzurna wrozka przewidziala nieprzychylne komentarze (patrz wall of text punkt 1) (bo wrozka jest fc)
3) Koncze postowanie w temacie bo posty z ktorych mozna dowiedziec sie czegos konkretnego zwiazanego z sama bitwa a nie wypelnionych flejmem ( patrz wall of text punkt 1) lub "DYSTANSEM" mozna policzyc na palcach jednej reki. A ja nie mam juz ani ochoty aby zdrowia aby odpowiadac tym bardziej ze sam wielokrotnie mam swoje zastrzezenia i nie bede swiecil za nikogo oczami. A poniewaz z czescia atlasu latalem np jeszcze w trakcie EW to mam na to specyficzne spojrzenie.

Loc0

  • Gość
Odp: ATLAS na polnocy
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 17, 2009, 00:05:37 »
Ale po co te nerwy - wiadomo, ze ci z tarcza nie dadza spokoju tym na tarczy po bitce ^^.

Sammani

  • Gość
Odp: ATLAS na polnocy
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 17, 2009, 01:00:28 »
Ok, komus tu nerwy puszczaja.  ::)

Chlopaki z Atlasu znow to im zrobiliscie!! WTB battle raport: http://www.atlas-alliance.com/killboard/?a=kill_related&kll_id=129857

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: ATLAS na polnocy
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 17, 2009, 01:13:40 »
Maly skrot z akcji:

1. Latamy po okolicy szukajac guza, nadchodzi intel ze rzr lata w paredziesiat bsow po okolicy.
2. Rozstawiamy kampe, czekamy na rzr-a, znowu chlopaki sie obijali i ustawiali pol godziny overview zeby wiedziec do kogo strzelac  O0
3. Rzr wskoczyl (z niewiadomej dla mnie strony, bracklety off itp, nvm), wlecial na snipe spot grupa ponad 100 bsow. Wiec Atlas rewarp na optimal i zaczyna jatke.
4. W czasie bitki przez brame wskakuje nastepne 100+ bsow z supportem (WTF?!) - FC Atlasowy dzielnie calluje targety ktore spadaja plynnie.
5. Przymusowy rewarp calej floty, znowu klep-klep a wroga flota ucieka z pola walki.
6. Niedobitki jak zwykle insta-pop, wraki poniszczone, kto zdarzyl to dostal jakis fajny item.
7. Atlas nienasycony znowu walka wraca do domu.

Panom od RZR i WI - GF, moar!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2009, 01:37:38 wysłana przez Mona X »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: ATLAS na polnocy
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 17, 2009, 10:22:10 »
Maly skrot z akcji:
1. Latamy po okolicy szukajac guza.....

No właśnie... z terenu gdzie zaczęli sie pojawiać kerbiry zrobiliście sobie miejsce koncentracji swoich flot... i wypołoszyliście wszystkich...ładnie to tak innym psuć zabawe?  ;)
Może sie podzielimy systemami?  :2funny:
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

KusKus

  • Gość
Odp: ATLAS na polnocy
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 17, 2009, 10:34:24 »
Atlas to przecie same kerbiry, wiec na ilosc fragow nie powinniscie narzekac  :coolsmiley:

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: ATLAS na polnocy
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 17, 2009, 10:39:00 »
No właśnie... z terenu gdzie zaczęli sie pojawiać kerbiry zrobiliście sobie miejsce koncentracji swoich flot... i wypołoszyliście wszystkich...ładnie to tak innym psuć zabawe?  ;)
Może sie podzielimy systemami?  :2funny:

Ostatnio widzielismy tam blob stabberow i caracali Polish Cavarly, wiec uwaga, moze byc groznie.

P.S. Dzisiaj tez was odwiedzimy :P
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: ATLAS na polnocy
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 17, 2009, 11:02:32 »
Ostatnio widzielismy tam blob stabberow i caracali Polish Cavarly, wiec uwaga, moze byc groznie.

A te "tam" to gdzie jest?... bo w moim "tam" nie widziałem nawet jednego Yarra... ???
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: ATLAS na polnocy
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 17, 2009, 11:06:46 »
no i o to chodzi - macie nas nie widzieć :)

gdzieś tam się potelepaliśmy - spadło parę targetów i wracaliśmy jakoś na okrętkę - sporo systemów było ominiętych za co przepraszamy :)

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: ATLAS na polnocy
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 17, 2009, 11:18:46 »
Czy to nie mial byc konwoj frachta ktory nie dolecial na miejsce przeznaczenia (przy hoscie na localu w Paala wskoczyl do null widzac na bramie czekajacego cepa). Swoja droga koledzy po drogiej stronie ladnie sie zamotali - frach decloak, dostaje weba a cep mu punkta zaklada :P

http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=37763
http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=37763

@EDIT: Ok, PLCA nie nalezy do Shadow ale nvm, tez tam czasami stoicie na bramie :D

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: ATLAS na polnocy
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 17, 2009, 11:19:12 »
Oj, pany pany.... znów kręcicie flejma nie na temat prężąc muskuły których nie macie... ale niech Wam będzie, jesteście świetni  ;)
Apropos "bloba" caracali... na te żałosne bandy które wlatają do nas nic więcej nie trzeba....jedynie Atlas, Razor czy Wi potrafią wystawić porządne flotki z którymi można sie konkretnie postrzelać.

Edit do wypowiedzi Alto Saotomeo: PLCA nie należy do Shadow od Death, to całkiem inny sojusz.
Edit2: Ano stoimy, jak ogarnia nas totalne lenistwo i nie chce sie turlac na roam, a obracanie kamerą na stacji nie przynosi satysfakcji :-))))
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2009, 11:44:03 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.