Autor Wątek: AAA pod ostrzałem  (Przeczytany 48615 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
AAA pod ostrzałem
« dnia: Wrzesień 11, 2010, 14:22:32 »
Zaczynamy nowy topic w starym o południu jest za dużo śmieci.
Bądźcie grzeczni, nie flameujcie i spamujcie bo polecą karne jeżyki. 

INIT rozpoczęło atak na -A-, oto mail szefa INIT Sister Bliss:
Cytuj

    -A-’s actions, through its gunboat/dismissive diplomacy, failure to deliver on committments, failure to be held accountable for its actions and blatant disregard for shooting allies while blue are among the many reasons why they find themselves staring down the barrel of a gun.

    Additionally, over the course of (at least) the previous few weeks, -A- has been courting southern entities to quietely pose the question “If -A- is to attack INIT., will you help us or intervene to help them?”.

    In light of such an imminent threat, yesterday we initiated a pre-emptive strike on -A-, reinforcing 3 station systems in Tenerifis, incapping 5 JB’s and tonight reinforcing 10 CSAA’s together with PL. Additionally we have secured a beach-head into Catch with capture of the KA6 station yesterday, and are busy laying the foundations for a JB route through -A- territory.

    We fully expect -A- to mobilise and draw on allies to come full-on for us and can say we are looking forward to the challenge whatever the outcome.



Mamy pierwsze efekty rozpoczętej kampanii:
INIT przejął stacje -A- w WD-VTV
Spadło też dyspro -A-  w PPFB-U

Wczoraj Init wsparte PL zaorało 14 posów z CSAA w GE-8JV samym sercu terenu -A-.
Jeden pos wyszedł już z RF i spadł razem z CSAA - link

Przy okazji polecę jako źródło informacji dobry serwis który prowadzi Czech Lion - http://www.evenews24.com/
Updaty są w miarę na bieżąco.


edit
Pojawiły się raporty o dużej liczbie frachtowców udających się z GE- w kierunku Stain



« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2010, 16:31:56 wysłana przez Yogos »

Sotharr

  • Gość
Odp: AAA pod obstrzałem
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2010, 15:48:00 »
INIT przejął stacje -A- w WD-VTV
Nie w WD, tylko w KA6D, i nie -A-, tylko Atlasa, ale poza tym wszystko się zgadza. ;D

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2010, 22:40:10 »
http://go-dl1.eve-files.com/media/corp/Aurora148/Local-Powerblocks-110910.png

Z tej mapki wynika, ze SE i C0ven to osobny powerblok niz AAA i ROL :)
ROL po odejsciu CEO i pvperow do White Noise jest troche jak pusta wydmuszka, latalem tam u nich  dzisiaj i zupelna pustynia, przelecialem caly region i spotkalem moze ze 4 osoby, z czego 2 boty i 2 afkersi na stacji. Sa jeszcze alianse z Provilandu, niektore nawet dosc sensowne jak D'K czy NOIR., ktore beda aktywnie wspierac AAA w tej wojnie, ale jezeli nadal AAA bedzie wystawiac takie zalosne floty to cienko to widze. Pytanie, czy IT mimo niecheci pozwoli AAA zdechnac staje sie w tej sytuacji kluczowe, bo INIT sie okazalo zaskakujaco silne, i z Pandemikami tworza bardzo skuteczna maszynke do mielenia miesa. W ktora my teraz wlozymy paluchy, i postaramy sie ja zatrzymac. Wiec trzymajcie kciuki, bo poprzeczka nigdy jeszcze nie stala tak wysoko.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 12, 2010, 08:26:08 »
Init spalo, zawsze bylo silne, brakowalo tylko Sister Bliss ktory zniknal chyba jakos po ostatnim upadku TRI w lutym ;)
W tri z nimi mielismy + przeciw polnocy i stanowili polowe flot RR bsow i guardiankow.

Bardziej ontopicowo: Jesli -A- nie pomoze wunderwaffe SE to nikt inny z obecnych plusow przed upadkiem nie ochroni (za malo supercapsli).

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 12, 2010, 08:53:20 »
http://www.evenews24.com/2010/09/11/aaa-evacuating-assets-to-stain/

jeśli to prawda...



[załącznik usunięty przez administratora]
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 12, 2010, 09:57:40 »
http://www.evenews24.com/2010/09/11/aaa-evacuating-assets-to-stain/

jeśli to prawda...
Zdrowe podejscie , bob zawsze chowal stuff w stacjach npc w delve, NC (za czasow MC) w venal i empire (blisko maja)... to wygodne miec  blisko stacje npc gdzie mozna stuff schowac i bedzie bezpieczny.

Swoja droga ta stronka powinna nazywac sie PLnews24.com

Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 12, 2010, 10:31:01 »
Cytat: SirMolle
Excuse me?

Are you trying to give me bad conscience that we are NOT supporting you, after YOU reset us, and basically left us no choice but to leave the north?

And you have the stomache to go public claiming the same?

To narazie tyle w stanowisku IT w sprawie AAA choc jak zwykle wszystko sie moze zmienic :D

Post sie odnosi do AAA majacego pretensje ze IT ich olalo :D

http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1382670

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 12, 2010, 10:50:43 »
Niby nie gram od jakichś dwóch miechów, ale to mnie zaciekawiło. Co w tej sytuacji zrobi SW? Stanie po jednej czy drugiej stronie? No i oczywiście: Czy CVA planuje wielki powrót? :D
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 12, 2010, 10:57:27 »
Wczoraj Circle of Two zaczęło oblężenie teneryfów. Ogólnie to zdaje się, że legion of xxxdeath i RA raczej na razie się w to nie będą mieszać, niby mają posy głównie na Teneryfach ale mają swoją zabawę na północy. Floty tych allianców latały ostatnio tylko do Omnist na zbijanie pozostałości po Atlasach.

-A- raczej nie będzie kompletnie bronić Citizensów - niby logiczne jak sami mają problemy w swoich układach, ostatnią flotę jaką wystawili do zbijania POSa w 46DP 1-2 tygodnie temu niemal stracili (kilka dredów + support). Wczoraj nas za to odwiedziły 4 Nyxy Legion of xxDeath :)

Ja jestem ciekaw co SW zrobi, tak czy siak są uzależnieni od -A-.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 12, 2010, 12:28:25 »
Pytanie, czy IT mimo niecheci pozwoli AAA zdechnac staje sie w tej sytuacji kluczowe, bo INIT sie okazalo zaskakujaco silne, i z Pandemikami tworza bardzo skuteczna maszynke do mielenia miesa. W ktora my teraz wlozymy paluchy, i postaramy sie ja zatrzymac. Wiec trzymajcie kciuki, bo poprzeczka nigdy jeszcze nie stala tak wysoko.

Cat, co masz na myśli pisząc "my teraz wlozymy paluchy, i postaramy sie ja zatrzymac. " ? Przybywacie jako kawaleria -A- na pomoc w ostatniej chwili ?? Czy zamierzacie dać mężny opór jeśli Rape Wagon przybędzie na Wasz teren ? Czy szykujecie kontratak który odepchnie złych z powrotem do Dronkowa gdzie ich miejsce ?  :D

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 12, 2010, 13:02:37 »
Ja jestem ciekaw co SW zrobi, tak czy siak są uzależnieni od -A-.
lol, postaraj sie ogarnac sytuacje troche szerszym spojrzeniem, niz z punktu widzenia peta, ktory faktycznie jest uzalezniony od AAA

Cat, co masz na myśli pisząc "my teraz wlozymy paluchy, i postaramy sie ja zatrzymac. " ? Przybywacie jako kawaleria -A- na pomoc w ostatniej chwili ?? Czy zamierzacie dać mężny opór jeśli Rape Wagon przybędzie na Wasz teren ? Czy szykujecie kontratak który odepchnie złych z powrotem do Dronkowa gdzie ich miejsce ?  :D

Mam na mysli to, ze przylecimy i zrobimy to, co trzeba zrobic. To, czego nie zrobil Atlas, ani jak do tej pory AAA - bedziemy walczyc.

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 12, 2010, 13:08:22 »
Juz po pierwszej walce w MY-. Flota INIT zabita przez flote nasza i -a. Ok 130 INIT na 170 -a- i sw. Po DT INIT przyleci na pomoc Pandemic Legion i sic.... IT :) Jest tez info o mozliwym zaangazowaniu Dead Terrorist i White Noise. Oczywiscie wszyscy beda sie kotłować nad umierajacym -A- zeby urwac sobe cos dla siebie.
I-DEA / C0ven

sc0rp

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 12, 2010, 13:10:50 »
Juz po pierwszej walce w MY-. Flota INIT zabita przez flote nasza i -a. Ok 130 INIT na 170 -a- i sw. Po DT INIT przyleci na pomoc Pandemic Legion i sic.... IT :) Jest tez info o mozliwym zaangazowaniu Dead Terrorist i White Noise. Oczywiscie wszyscy beda sie kotłować nad umierajacym -A- zeby urwac sobe cos dla siebie.

WTF? IT przyleci na pomoc PL? Czy nie dalej jak pol roku temu IT wywalilo PL z fountain? Jesli tak to polityka eve jest bardziej zgnila niz w RL. A ja wlasnie mialem napisac ze sie zastanawiam co zrobi mole bo jak padnie -a- to straca bufor od poludnia a od polnocy nigdy nie mieli.

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 12, 2010, 13:12:37 »
Nie beda do siebie strzelac, bez plusa.

Edit:

niezly blob na nas leci wiec nie sadze zebysmy te csaa obronili. No ale przynajmniej fajnie postrzelamy ;]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2010, 13:31:18 wysłana przez Striker »
I-DEA / C0ven

Daniarel

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 12, 2010, 13:59:12 »
Trzymajcie się tam chłopaki :) ja myślę, że tu się jeszcze może dużo zdarzyć.W ogniu  zawsze  jest szansa na odrodzenie, może AAA też się uda, nawet jeśli stracą sov. C0ven najlepsze chwile pzeżywał jak nic nie miał i atakowaliśmy C9N w trzech kampaniach. Jeszcze w wojnie z syskami jak sam z SE wystawiał 80 capsow. Jak nie ma walki to alliance gnuśnieją i dziej się to co z Atlasem i teraz AAA.
Sov to samo zło :), najlepszy model to NPC region i budowanie scapfloty u innych, wtedy można robić kuku na lewo i prawo.  Trzymam kciuki :) nie dajcie plamy

A na miejscu Molla to bym Pandemicą wpierw spuścił wpier.. a później rozliczał rachunki z aaa, wstyd jak się z nimi skumają :D
Największy wróg od lat, szydzący butny itd. co nie umniejsza tego, ze są zajebiście dobrzy i IT pomoże..??? Wstyd

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 12, 2010, 14:54:40 »
Druga runda 200 armor hacow PL/INIT vs 240 bsow lr -a-/sw - dostalismy w dupe. Pierwsze podejscie nie bylo zle, SW stracilo 2 shipy, -a- ok 25-30, zabilismy z 8-10. Drugi warp in to fail. Dictor -a- postawil na naszej flocie babla, zanim wylecielismy PL juz byli na 0 i poczulismy rape fist of doom. IT jest w HED atm.

Skoq > Sl2129 > sv5 gate anchoring SBU IT
I-DEA / C0ven

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 12, 2010, 19:35:54 »
Cat, zapomniałem jaki ty zajebisty jesteś :)
Tylko nie rozumiem tego "punktu widzenia", akurat to my jesteśmy w środku frontu a nie wy.. a uzależnienia się odkrywa dopiero wtedy kiedy czegoś zabraknie - poczekamy zobaczymy.

To wytlumacz mi w takim razie, w jakim aspekcie Stainwagon jest uzalezniony od AAA, bo nic mi nie przychodzi do glowy. Chyba ze HED, ale to bylo po prostu ulatwienie, a nie byc albo nie byc. Mowie "bylo", bo IT wlasnie zreinforcowalo tam JB i postawilo SBU. ROL jest juz blue do INITIATIVE, wiec na placu boju zostalismy tylko my, i ewakuujace sie do Stain AAA. Jestesmy ostatni w kolejce, i logiczne jest, ze Sys-k i Rumuni skorzystaja z okazji, zeby nas ugryzc. Bedziemy sie odgryzac, i drogo sprzedamy Esoterie, a ten kto bedzie tu mieszkal po nas bedzie mial ciezkie zycie, jak tylko blob sobie poleci. Wlasciwie logistycznie jestesmy juz przeprowadzeni do Stain od czasow wojny z Syskami, a aliansowe dinozaury mieszkaja i pvpuja tam caly czas, bojkotujac Esoterie z powodu nudy tam panujacej. Stain Empire nigdy sie z tamtad nie wyprowadzilo. Tak czy inaczej nadchodzi czas zmian, i jest to okazja, zeby sie zaprezentowac od jak najlepszej strony, a nie jako choragiewka lecaca tam, gdzie wieje wiatr. Wszyscy teraz beda patrzec w nasza strone, wiec postaramy sie dac z siebie wszystko, kiedy juz inwazja sie zacznie, niezaleznie od tego, kto bedzie atakowal. Napewno bedziemy sie bronic dluzej niz Atlas  8)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 12, 2010, 19:41:20 »
Zaznaczam że nie ma to być złośliwość, ale czy pisząc ostatnie zdanie miłeś na mysli poczatek posta czyli wredne i tak brudne guerila warfer jak tylko dacie rade zorganizować, czy że utrzymacie sov w eso dłużej niż atlas od początku ofensywy dronkowa?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 12, 2010, 19:51:24 »
Zaznaczam że nie ma to być złośliwość, ale czy pisząc ostatnie zdanie miłeś na mysli poczatek posta czyli wredne i tak brudne guerila warfer jak tylko dacie rade zorganizować, czy że utrzymacie sov w eso dłużej niż atlas od początku ofensywy dronkowa?
Mialem na mysli, ze bedziemy bronic swojego sova w Esoterii do konca, a jak dostaniemy bloba na ryj to sie przeniesiemy do Stain, i zaczekamy, az blob sobie poleci.
Mysle, ze potrwa to dluzej, niz trwala obrona Atlasa, ale to juz taki zarcik  ;D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 12, 2010, 20:53:30 »
O ile pamietam to AAA mialo w zwyczaju zmiany wspolnikow jak tylko im pasowało, zmienia sie konunktura to AAA zmiana nastawienia ;)

No i zaraz po upadku atlasa perma kampienie jb do wywozu assetow, marudzenie ze nic nie pokazał Atlas ;) a teraz prosze o wiele mniejsze siły Init i PL powoduja złozenie sie kolosa na glinianych nogach... ironia losu...
Znaczy mówimy o tych samych niewielkich siłach PL które tak skutecznie przykampiły supercapsami co trzeba że Rosjanie mogli atakować co i kiedy chcieli?
Mogę się mylić ale ze wszelkich relacji jakie czytałem o epizodzie pod zbiorczą nazwą upadek Atlasa, prawie wszyscy byli zgodni że to PL o ile nie wygrało tej kampanii dla dronkowa, to to umożliwili, agresywnie używając supercapitali wspartych blobem suportu własnie z gatunku takiego jaki spadł na bs'y SW i AAA dzisiaj.

@Dark bez takich wycieczek proszę
@Anna MC nie padło przypadkiem na długo przed Delve II? Delve war II w moim rozumieniu to rozwiazanie BoB'a i to co było po tym, a o upadku MC cos pamietam czytałem jak zaczynałem grać (rok wcześniej)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 12, 2010, 23:14:01 »
No i.....wielkie czerwone kółko w GE- już zgasło. Jakaś setka shipów spadła ale kto jest górą ??
Jakiś Battle report ?

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 13, 2010, 04:12:22 »
HED-GP cale w reinforce. Co do tego ze IT pojawilo sie w tym regionie to prawdopodobnie szukamy zaczepki zeby sie nie nudzic i nie rozkerbirzyc zabardzo.

IT NIE plusuje sie i chyba tego nie zrobi z PL, szans na to nie ma. Podczas natarcia na GE- postrzelalismy sie z nimi i podczas jednej potyczki IT lootowalo pole po pandemicach (potwierdzone stracenie 5 t3 crusow, paru logistykow przy stracie t2 crapu i paru innych logi).

Osobiscie czekam na wiecej walki bo zapowiada sie ciekawie. Jest goraco, beda bitki i pewnie nie jedna.

AAA chyba nie bedzie bronilo HED, na chwile obecna sa juz chyba w trakcie wyprowadzki do Stain.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 13, 2010, 08:29:29 »
Posprzątałem tu trochę, posty poleciały do offtopa bo tam każdy ma dostęp tam można sobie powyjaśniać historie MC i inne takie.

http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=8686.0

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 13, 2010, 10:18:35 »
Podoba mi sie ze -A- proboje walczyc, stawia wielka flote drejow na Ahace co jest bardzo fajnym i tanim rozwiazaniem i najwazniejsze ze mozna tak wtopic wiele wiele razy nie czujac bolu w wallecie :)
Moze jeszcze troche liczby im nie dopisuja, ale przynajmniej cos robia w przeciwienstwie do zaoranych niedawno Atlasow.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 13, 2010, 10:59:13 »
Szanowi użytkownicy forum od tej pory wszystkie wiadomości nie na temat, które znikną a nie będzie innej uwagi będą lądowały w offtopie który wydzieliłem z wątku. Nie chce mi się za każdym razem jak napaskudzicie klepać posta.

Także jak coś zniknie szukajcie w tym temacie:

http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=8686.0



sc0rp

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 13, 2010, 11:17:34 »
Cytat: evenews
Against All Authorities (AAA) saved tonight their first reinforced towers with CSAA´s from start of the invasion.
2 towers were coming out of RF in MY-W1V (Catch). As at the same time Pandemic Legion (PL) was fighting Providence fleet in KBP7-G (Providence), there was no fight and both towers were successfully repaired by carrier and supercarrier fleet.

http://evemaps.dotlan.net/map/Catch/MY-W1V

Ciekawe jak ile dni do konca budowy zostalo ;) bo poki co udalo im sie kupic 2,5 dnia conajmniej.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 13, 2010, 11:35:09 »
Wczoraj po bitce w GE- udalo nam sie tez capnac wycofujace sie sily IT. Dorzucilismy pare hacy do wyniku meczu.

http://www.a-kills.com/?a=kill_related&kll_id=401346

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 13, 2010, 11:59:13 »
Chcialbym zdementowac pogloski, ze nasze wycofujace sie "sily" liczyly cale 9 statkow. Gratuluje sukcesu strategicznego, ale nasza flota byla pod 200.

Daniarel

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 13, 2010, 12:11:47 »
Najważniejsze ,że zaczęli walczyć, najgorzej to w stagnacji i po cichutko jak Atlas ginąć w samotności.Shadoo na scrap-heapie  ma ciekawe spostrzeżenie, odnosnie bytności IT w Catch. Wysnuwa teorie, że może to paradoskalnie  spowolnić postępy PL i INIT i pewnie ma racje :) hehe, także jeśli nie nastąpią jakieś ciche układy między PL i IT , a  będą do siebie pruć to konflikt będzie dłuższy i ciekawszy.

Ciekawie się dzieje na południu, i to dzięki PL, znowu zmienia się mapa, jak to zawsze przed zimą kolejna wojna podpala EvE.
GO GO Coven/SE :)

P.S. Nie wiem jakie problemy wewnętrzne ma AAA, ale nic nie spaja tak jak wspólna walka, ze starych korpów odszedł tylko PPN i wcześniej Dark Knights of Deneb tak więć jakaś podbudowa jest. Możliwe, że po wojnie, nawet przegranej Stainwagon otrzyma nowego członka w postaci AAA ;).
Mógł by ktoś napisać zorientowany w sytuacji wewnętrznej jakiś briefing, co i jak się działo w ostatnim czasie w AAA, jak wielu ruskich zakapiorów odeszło (bo odeszli)??Czy duża części jest po prostu nieaktywna??Czy tylko Rabbit lata w barwach AAA??


EDIT: Ma ktoś info odnośnie powrotu Evil Thuga :)??Chodzą ploty,że  gdzieś się tam czai??:)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2010, 14:11:34 wysłana przez Daniarel »

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 13, 2010, 15:25:33 »
Sorry ale nie licz teraz na takie info.

Daniarel

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 13, 2010, 15:30:06 »
Blaster Worm rzuca wiecej światła na pewne sprawy niż Rabbit, dla zainteresowanych rosyjski CAOD ;) Dalibyście więcej info na temat teraźniejszego AAA, zainteresowani bezpośrednio i tak mają u Was dużo szpionów :)

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 13, 2010, 15:31:30 »
Sorry ale nie licz teraz na takie info.
come on to czekanie jest nie do zniesienia

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 13, 2010, 15:50:26 »
Hmm dzisiejsze AAA w skrocie...

Thanks for giving us a goal you faggots. Welcome to Thunderdome.

http://www.a-kills.com/?a=kill_related&kll_id=401581
http://www.a-kills.com/?a=kill_related&kll_id=401624

Jak ktos chce wiecej info to niech sobie czyta ruski caod wojek krolik idzie mordowac.

Straszny

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 13, 2010, 15:59:41 »
z ciekawości przeglądam jaki będzie los AAA (ja tam lubiłem ich za to sk..nstw ;p z własnym biznesem zawsze na górze, filozofia podobna do naszej, tylko w dużo większej skali)

...ale, ale .. co Ty nam tu Rabiit pokazujesz? Takei walki to bufu albo pojedyńczy korp z Covenu może sie jarać a nie sojusz jak AAA, kiedy ważą sie jego losy.

Thunderdome na paru hacach.. no prosze......

epic mega thunderdoome, battle of the year, to rozumiem że będzie jak przybajcicie frakcyjnego BSa hostom...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2010, 17:21:43 wysłana przez Scaryman »

Daniarel

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 13, 2010, 16:00:12 »
Jakiś background do tych bitek?? Kto Trzymał pole?Z KB wygląda,że jesteście Iskowo do przodu ale, nie wiadomo jak to się ma do celów tych starć.