Autor Wątek: The minions - dyskusja  (Przeczytany 316378 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #490 dnia: Lipiec 08, 2019, 12:18:40 »
Tym bardziej cieszy jak ktoś próbuje poddać ją w wątpliwość  :P

[SHCK] Crushall

  • SHCK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • .
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Crushall
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #491 dnia: Lipiec 08, 2019, 12:42:27 »
Zawsze to lubiłem w korpach "small pvp" - wszyscy wkoło to cieniasy, bo gdzie się nie pojawimy to dostajemy wpierdol, bo oni maja przewagę :D
Minęło tyle lat i nic się w tej materii nie zmienia :D
Dokładnie jak tu - tchórze nie wysłali swego przedstawiciela tylko napadli całą bandą https://zkillboard.com/kill/76158993/ :P

Ale taka polityka przynosi czasem efekty. Kiedyś jeden z naszych graczy się tego oczytał i jak minionki przyleciały w rejon delve poleciał solo z nimi „uczciwie” walczyć. Oczywiście efekt był z góry wiadomy. Opadli go grupą i zatłukli. Potem mu wytłumaczyliśmy o co chodzi z tym uczciwym pvp :) on myślał że będą się z nim strzelać po jednym na raz :p:p
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2019, 12:51:16 wysłana przez [SHCK] Crushall »

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #492 dnia: Lipiec 08, 2019, 13:01:15 »
@Crushall mogło tak, być nie przecze.
Ale, To wy macie na intelu co do was leci i w czym, to raz. 2 to wy u siebie możecie zrobić niespodzianke i cyno upss surprise madafakerz: ]
Przylatujący gang już się nie zmieni, tzn przylatuje się w konkretnej liczbine i konkretnym setupem. Że tak powiem karty na stole. Bo od nas cynem raczej baaardzo ciężko dostać w gratisie.
Tak więc jeśli kolega znał dane wejściowe i mimo wszystko podiął decyzje, że wchodzi w to. To była jego decyzja. W takim układzie, cała inicjatywa była po jego stronie.
To że ktoś tam blobuje normalna sprawa, tzn nie ma nigdy fair, bo fair jest nie mierzalne. Bo a to liczby a to waga statków a to skill. Normą jest, że lecąc do kogoś zazwyczaj trzeba przyjąć że dostanie się dużo liczniejszą flote na pysk... jeśli wogóle.
Chujowe natomiast są, afterparty campy, capitalowe spawny i płacze, że spierdalamy, a oni się zebrali, a my pizdy tylko raciarki zabijamy, a jak już flota to uciekamy... no jak starcie jest skazane na 100% porażke to oczywiście że spierdaczamy i to do lokalsów należy próba wyłapania, a nie płacz, że nie podaliśmy się na talerzu.

zawsze zjadą się jakieś ale. ważne natomiast jest aby coś latać próbować i nie chować się za plecami capitaloweg spawna: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #493 dnia: Lipiec 08, 2019, 13:34:38 »

Chujowe natomiast są, afterparty campy, capitalowe spawny i płacze, że spierdalamy, a oni się zebrali, a my pizdy tylko raciarki zabijamy, a jak już flota to uciekamy... no jak starcie jest skazane na 100% porażke to oczywiście że spierdaczamy i to do lokalsów należy próba wyłapania, a nie płacz, że nie podaliśmy się na talerzu.
W tej kwestii pełna zgoda, czasami przeglądam z nudów zkillboard i gdy widzę jak np. na jednym Lokim są dwa lotniska plus superlotnisko plus ileś tam subkapitali to się zastanawiam, śmiać się płakać czy co...
Sam zresztą doświadczyłem kiedyś dropa supera. Nieudanego.
Ale podobnie słabe jest jojczenie że "polecielim we 20 (bc plus krążki), wydokowało 55 (bc plus krążki) i nam wpierdolili..." Ale jakby wydokowali w 15 i zebrali w dupska to byłby sukces :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #494 dnia: Lipiec 08, 2019, 13:47:31 »
W takiej sytuacji, nie dopuszczasz do starcia. Widząc, że nie masz najmniejszych szans, jedynie co możesz zrobić to unikać starcia. Ucieczka/log off. Ale skoro zostajesz na gridzie i dajesz się masakrować, to sam jojczysz na siebie.

Zreszta, nawet w tym wątku znajdziesz nie jeden wpis, w którym my dostajemy wpierdol i nigdy nie miałem żalu do przeciwnika że nam dojebał. To nie wina przeciwnika, że daliśmy się rozsmarować jak muchy na zderzaku, tylko nas samych.
jeden z wielu przykładów, moich wpisów, gdzie opisuje przegrane bitwy.
Tak więc prztyczek nietrafiony.
wczoraj wypróbowaliśmy nowa "śmieszna" doktrynę... nie pyklo.
https://theminions.zse.me/kb/?a=kill_related&kll_id=58566

chyba coś robimy źle: ]
bitwa trwała chyba nawet nie całą minutę, hehe

pozdr
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

steven0ise

  • Gypsy style
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
    • PROJECT HAVEN
  • Imię postaci: steven0ise
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #495 dnia: Lipiec 08, 2019, 14:14:40 »
W takiej sytuacji, nie dopuszczasz do starcia. Widząc, że nie masz najmniejszych szans, jedynie co możesz zrobić to unikać starcia. Ucieczka/log off. Ale skoro zostajesz na gridzie i dajesz się masakrować, to sam jojczysz na siebie.

to można łapać raciarki , chyba z tydzień temu przylecieliśmy obronić naszych kolegów z hordy których bezdusznie mordowaliście
https://zkillboard.com/kill/77562908/

przylecieliśmy w drekavacu + slepnir + rapier + z 2 cruzy i powiedzieliście że mamy raka i nie będziecie z nami walczyć

to już nie pierwszy raz słyszę że mamy raka i że nie możecie nas podejmować bo to nie jest fair.  Pokampiliśmy was chwilę i polecieliście do domu
bo pewnie stwierdziliście ze będę za wami latać i i tak nic nie zabijecie. Miałem się pewnie w vexora przesiąść zeby usłyszeć że nie mamy raka.

licząc ze macie 2x większego skilla to mniej więcej było 12 was na nas 6


TO JAK SIE KURWA PYTAM CO JEST FAIR. ŁAPANIE NOOB SPAWNÓW NA ANAMALKACH ?

Vurion użyj:

Vurionek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Vurionek
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions. /Ruski
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #496 dnia: Lipiec 08, 2019, 14:21:04 »

Vurion użyj:


dziękuje ale z moim tyłeczkiem wszystko ok:) facet mówi że jest boski!

[WILD5] Sindri Egdald

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • EL SINDROME DEL DZBANO
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sindri Egdald
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #497 dnia: Lipiec 08, 2019, 14:26:16 »
nom, bedziemy sie bic 3 nano kruzami i hecate z rapierem

ja wiem ze taki deb tj. wielki fc by engejdżował no ale curz ¯\_(ツ)_/¯

steven0ise

  • Gypsy style
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
    • PROJECT HAVEN
  • Imię postaci: steven0ise
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #498 dnia: Lipiec 08, 2019, 14:34:18 »
skilla nie kupisz



PC5 zawsze powtarzał że u was musi być wszystko easy

oczywiście , mówiłem że trzeba w vexorach przylecieć i było by fair

[WILD5] Sindri Egdald

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • EL SINDROME DEL DZBANO
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sindri Egdald
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #499 dnia: Lipiec 08, 2019, 14:40:55 »
czyli rozumiem ze ty rzeczywiscie bys próbował zabić otankowane jak swinie bcki papierowymi kruzami z webami od rapiera



porusza neurony

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #500 dnia: Lipiec 08, 2019, 14:48:08 »

co ja pacze.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

steven0ise

  • Gypsy style
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
    • PROJECT HAVEN
  • Imię postaci: steven0ise
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #501 dnia: Lipiec 08, 2019, 14:48:20 »
to przyleć z flotą drekavaków na anchorze (którym to anchorowaniem się tak brzydzicie) zamiast spierdalać przed byle 2 bckami z rapierem





[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #502 dnia: Lipiec 08, 2019, 14:50:12 »
stivi, teraz ty możesz przyleciec do nas... tylko śpiesz sie bo nie wiadom,o czy adres niebawem nie bedzie nieaktualy: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

steven0ise

  • Gypsy style
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
    • PROJECT HAVEN
  • Imię postaci: steven0ise
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #503 dnia: Lipiec 08, 2019, 14:51:26 »
stivi, teraz ty moszesz przyleciec do nas... tylko śpiesz sie bo nie wiadom,o czy adres niebawem nie bedzie nieaktualy: ]

karaś ty wiesz że ja cie lubię  ;)

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #504 dnia: Lipiec 08, 2019, 14:52:36 »
hehe, zabawne jest to, że dosłownie kilka H wcześniej pisałem tu na centrali. że nie ma qrwa zabawy. tzn oni nie przylecieli się bić, lub choćby sprawiać pozoru bicia się. Od razu flota capsów i wyjebane. Dlatego nie wieże ni chuja, że będzie jaka kolwiek strefa bez niedojebania mózgowego.

Wygląda że siedzicie w pechowej lokalizacji - macie zasięg BO od was na systemy w TKE, a to generalnie gwarantuje, że Horda was stamtąd wyblobi. ;) TKE jest przeznaczone dla krabienia (za info z reddita: "Kalevala - drop everything on anything, including white-listed streamers"), jesteście zagrożeniem dla krabów, to was usuwają; po prostu pechowo wam się trafiło z zasięgami.

Ładnie ich farmicie póki co, trzymać tak dalej, miło patrzeć jak wygrywacie w iskach z blobem. ;D
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

[WILD5] Sindri Egdald

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • EL SINDROME DEL DZBANO
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sindri Egdald
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #505 dnia: Lipiec 08, 2019, 14:54:31 »
to przyleć z flotą drekavaków na anchorze (którym to anchorowaniem się tak brzydzicie) zamiast spierdalać przed byle 2 bckami z rapierem

zeby robic 5j 2h a potem dostac 50 karierów xD?

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #506 dnia: Lipiec 08, 2019, 15:01:30 »
karaś ty wiesz że ja cie lubię  ;)
Steven, hehe serio wyciągasz tą sytuację.
Powiem tak, mój skill podpowiada mi, że to jest sytuacja NO GO: ]

mieliście 2bc rapiera i 3cynabale. co dawało wam 3x tyle depsa co my mieliśmy, a na dosatek rapier czyli kontrola na 70km. No nie powiesz mi, że gdyby doszło do sytuacji, że Twoja flota ma 3xnano cruz+hecare wchodziłbyś jak dzik w grządki w taką flote. mieliście wszystkie atuty w reku. DPS, tank, liczby i controle grida z rapiera.

Mimo to i tak wygraliśmy
\o/
yeeeaaaa: ]
heheeheh
https://zkillboard.com/related/30002457/201906302000/
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

steven0ise

  • Gypsy style
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
    • PROJECT HAVEN
  • Imię postaci: steven0ise
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #507 dnia: Lipiec 08, 2019, 15:03:30 »
korales leciał sam tam do was nie wiem po co, pewnie chciał dropnąc nyxa albo capsa na was


sindri wytłumaczę ci to jak krowie na rowie

w geminate był zakaz dropienia na small/midle size gangi. To o czym wszyscy piszą jeszcze się nie wydarzyło więc przylatując do nas tydzień
temu flotą na close a anchorem mogę ci zagwarantować ze nikt by nie dropnął 50 capsów na was, ba nawet 10 kapsów. Wszystkie kapsy w tym czasie już były w dronkowie.
Ci co mieli je w geminate to tzn "spare ones" lub solo. Te solo zresztą czesto umierały od róznych gangów w samym BWF bo nikt nie krzyczał o pomoc
bo wiedział ze to jest zabronione.

jak czytam twoje posty to mi sie przypomina tytus z mediamarkt

[SHCK] Crushall

  • SHCK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 55
  • .
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Crushall
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #508 dnia: Lipiec 08, 2019, 15:16:46 »
@Crushall mogło tak, być nie przecze.
Ale, To wy macie na intelu co do was leci i w czym, to raz. 2 to wy u siebie możecie zrobić niespodzianke i cyno upss surprise madafakerz: ]
Przylatujący gang już się nie zmieni, tzn przylatuje się w konkretnej liczbine i konkretnym setupem. Że tak powiem karty na stole. Bo od nas cynem raczej baaardzo ciężko dostać w gratisie.
Tak więc jeśli kolega znał dane wejściowe i mimo wszystko podiął decyzje, że wchodzi w to. To była jego decyzja. W takim układzie, cała inicjatywa była po jego stronie.
To że ktoś tam blobuje normalna sprawa, tzn nie ma nigdy fair, bo fair jest nie mierzalne. Bo a to liczby a to waga statków a to skill. Normą jest, że lecąc do kogoś zazwyczaj trzeba przyjąć że dostanie się dużo liczniejszą flote na pysk... jeśli wogóle.
Chujowe natomiast są, afterparty campy, capitalowe spawny i płacze, że spierdalamy, a oni się zebrali, a my pizdy tylko raciarki zabijamy, a jak już flota to uciekamy... no jak starcie jest skazane na 100% porażke to oczywiście że spierdaczamy i to do lokalsów należy próba wyłapania, a nie płacz, że nie podaliśmy się na talerzu.

zawsze zjadą się jakieś ale. ważne natomiast jest aby coś latać próbować i nie chować się za plecami capitaloweg spawna: ]

Nikt nie ma pretensji, to po prostu było zabawne jak tłumaczył że myślał że będzie walka 1 vs 1 :) Było dużo śmiechu z niego na comsach :P

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #509 dnia: Lipiec 08, 2019, 15:35:53 »
Niektórzy to mają kompleks słabszego który chce dorównać. Tylko nie wiem do czego. Minionkom nigdy nie bym potrzebny większy brat, bo same se zapewniają kontent i tyle :) Jak ktoś poprawnie odczytuje grida, to nie znaczy, że się boi tylko, że nie jest debilem

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka


[WILD5] Sindri Egdald

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • EL SINDROME DEL DZBANO
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sindri Egdald
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #510 dnia: Lipiec 08, 2019, 15:42:14 »
jak czytam twoje posty to mi sie przypomina tytus z mediamarkt

a jak czytam twoje to widze to

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #511 dnia: Lipiec 08, 2019, 15:50:53 »
o jak słodko, zawsze możecie spróbować zrobić ustawkę w drejkach (ale w drejkach, a nie trig) i będziecie mieli 1 vs 1 o ile dolecicie do umówionego systemu ^^

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #512 dnia: Lipiec 08, 2019, 16:10:28 »
Chujowe natomiast są, afterparty campy, capitalowe spawny i płacze, że spierdalamy, a oni się zebrali, a my pizdy tylko raciarki zabijamy, a jak już flota to uciekamy... no jak starcie jest skazane na 100% porażke to oczywiście że spierdaczamy i to do lokalsów należy próba wyłapania, a nie płacz, że nie podaliśmy się na talerzu.

wy griefujecie - to najniższa forma pvp - ktoś przyleciał do was i potraktował poważniej jak ludzi a nie zwierzęta... i się zaczeło...
na tym właśnie polega pvp karasiu że trzeba być gotowym naprawdę a nie w gówno frejce latać i kozaczyć jaki to ja nie pan w 12 we frejkach a 500kk.
śmieszne to... wsiądźcie w dredy, zróbicie poważny suicide - nawet milicjanci to potrafili zrobić... gra się kończy a wy ciagle nie pojeliście czym jest pvp w tej grze...
a jak ci się nie chce, jesteś stary i zmęczony i masz wyjebane... to go goonsów ciach :) na emeryturę.

[WILD5] Sindri Egdald

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • EL SINDROME DEL DZBANO
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sindri Egdald
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #513 dnia: Lipiec 08, 2019, 16:23:23 »
zróbicie poważny suicide

ty pierwszy, kupic ci wybielacz?

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #514 dnia: Lipiec 08, 2019, 16:44:41 »
Troche smutne Steve, że z osoby zainteresowanej small gang PVP stałeś się obrońcą bloba. Sam zżymałeś się jeszcze parę miesięcy temu, że ktoś Wam dropił na łeb Aeona w lowsecu i nic mu nie mogliście zrobić, bo to był alt Snuffów. A teraz proszę, 50 Carrierów na 20 Minionków jest spoko?

Szkoda, że jak Gooni przylecieli orać Was i Waszych fumfli z NCdot to nie byłeś taki hardy i nie pingowałeś o tych 50 Feroxów co to mogło być 75 Cormorantami, i w ogóle.

Mam nadzieję, że Wasi koledzy w t3 trochę się obsrali jak wylądowało na nich 90 bomberów i Kikimor.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #515 dnia: Lipiec 08, 2019, 16:57:18 »
Żeby nie było że jestem po którejś stronie kłótni.
Ale tak na prawdę o co chodzi? Bo już się pogubiłem.Złe duże alianse są złe bo jak wydokują to albo w ilości, albo sprzęcie w którym mają przewagę? Znowuś korporacje/alianse preferujące małe pvp też są złe bo nie podejmują walki gdy widzą że nie mają szans.
Jedna i druga strona pręży muskuły i drze łacha z tej drugiej jakie to cieniasy, szczególnie jak dostana wpierdol gdy byli przekonani że są koksami.
Chyba to rzecz naturalna że jak ktoś mnie napadnie to bronię się czym mam, a skoro mam przewagę w tym czym mam, to to te cuś wykorzystam, prawda? Opluwanie kogoś że nie pozbawił się połowy siły bo my tak chcieliśmy jest bardzo słabe...
Z drugiej strony to tez naturalne że jak widzę że potencjalny przeciwnik wychodzi z pistoletem na mój nóż to zadzieram kiecę i spierdalam z nadzieją że mnie nie dogoni. Opluwanie kogoś kto zachował rozsądek i nie rzucił się z owym nożem na pistolet że tchórz, jest tak samo słabe.
Nie wiem, ale co niektórzy powinni sobie zrobić dłuższą przerwę od gry, może myślenie wróci do normy...
Jeden lubo latać solo, inni w małych grupach, jeszcze inni zajebiście się czują jako anonimowy członek roju/mrowiska, jeszcze inny brandzluje się zerami na wallecie. Ciężko jest to zrozumieć i uszanować? Jak babcie kapciem, gra się o wiele przyjemniej gdy się to wreszcie zrozumie i wprowadzi takie myślenie w życie.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Były gracz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FN
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #516 dnia: Lipiec 08, 2019, 17:07:19 »
Kłótnie, to się zaczną jak jakieś "premium" ammo ect wejdzie, to już ustawki w rl chyba pójdą.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #517 dnia: Lipiec 08, 2019, 17:16:32 »
@VonBeer, czyli proponujesz wszystkim, aby przeszli na Twoj sposób gry. Gdzie wszyscy są zblazowani bez żadnych emocji albo interakcji robili swoje, nie wchodząc nikomu w drogę, bo broń boże ktoś się obrazi.
Dość miałka ta wizja i obym jej w eve nie dotrwał.
Moja wizja na gre to ogień z dupy, palić gwałcic i wqrwiać wszystkich, których się jeszcze da wqrwić. Bo chyba po to topimy czas w tej gówno grze, aby coś się działo, dramy, zdrady, meta gaming i raciarki za 5b.

Epickie bitwy, z których ucieka się na resztkach strukty z wypalonymi modułąmi. TO JEST SENS tej gówno gry. Ma coś zostać w pamięci, a nie chujowe rycie skał... jednej z miliarda. Później kończysz jak zaślinione warzywo i wypisujesz jakieś smutne kawałki o jednoczeniu polskiego komunity: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

steven0ise

  • Gypsy style
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
    • PROJECT HAVEN
  • Imię postaci: steven0ise
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #518 dnia: Lipiec 08, 2019, 17:21:41 »
Punkt widzenia zależy punktu siedzenia.

1. Nie jestem fanem BLOBów - odpowiedziałem na posta karasia co wywołało gównoburzę i furię u vuriona.
To co ciałem przekazać w tej odpowiedzi to to:

Czy to miniony same, czy CBC gdyby się oddzieliło od goonsów czy też może inne polskie korporacje z WH stosunkowo mocne w liczbach
nic nie zrobią na mapie EVE bez odpowiedniej dyplomacji i bycia częścią jakiejś koalicji. Z blobem nie da się walczyć. Napisałem tylko że ten
teren był już dawno podzielony jak miniony tam stawiały TCU. Sam miałem taką wiedzę wiec podchodziłem chłodno do tego entuzjazmu na centrali
ze polski mały sojusz ma sova.

To jest duży biznes i tyle.

2. Co do bycia Salty na niektóre osoby z minionów, tak, mam złe zdanie o niektórych ludziach bo ja zawsze się witałem na lokalu i byłem serdeczny
w zamian dostawałem tekty "kampiące gejta pedały" itp

Nie mówię że każdy bo Karaś czy Fiti trzymali gardę jak się gdzieś spotkaliśmy ale reszcie ewidentnie wzrastał EPEN agresji
Jak mieszkałem w lowsek to "umiecie tylko kampić gejta"
Ja teraz jestem w hordzie chodź prawie nie latamy na strat opy to jestem "pierdolonym blobem albo rakiem"

Co do 50 feroxów chciałem powiedzieć i powiedziełem to że to nie jest fair lecieć na 20 brutixów na snipe w 50 feroxów a nie że jestem UBER SUPER HIPER.
Żeby to przełożyć na minionowe liczby to jest 10 mininów na lokalu w statkach i przylatuje 4-5 kolesi w małym gangu. Czy wtedy mówicie że możecie lecieć tylko
w 5 osob bo ich jest 5 ? Reszta niech siedzi zadokowana? To był mój przekaz.

Jednocześnie zaznaczacie że latacie na kajcie bo anchor jest BEEE, po czym latacie na anchorze i jest OK , ale jak inni latają na anchorze to już jest F1 monkey

3. Dropienie Kapsami

Colonel stracił nyxa tylko i wyłącznie dlatego że chciał go użyć. Chciał go użyć bo miał taką potrzebę. Widocznie chciał spróbować i miał jaja na to ( F Colonel) chodź z
opisu było to głupie w chuj. Macie problem z szukaniem celi i GF, to zresetujcie Voltę i się z nią strzelajcie w thera.

Uważacie że goonsi są źli skoro dropią kapsy bo wam niszczą kontent. Otóż nie są źli, chcą użyć tych kapsów i bawią sie nimi. To jak wyskilujesz BSa to też chcesz kupić
i nim polatać. Jak nie ma okazji to lecisz na cokolwiek.

4. Polityka
Nie mam sympatii do nikogo. W praktyce ludzie się identyfikują z daną grupą i ich wrogami. Czyli goonsi nienawidzą PH i PL, Chińczyki testów , snuffów nie lubi nikt itp.
ale musicie zrozumieć że te korporacje i ci ludzie się wymieszają się jak te bloby wyginą jak dinozaury i ci którzy dziś się opluwają jutro będą latać razem.

5. Kultury osobistej nie kupisz i jak komuś słoma wystaje to widać zaraz.


VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #519 dnia: Lipiec 08, 2019, 17:38:17 »
@VonBeer, czyli proponujesz wszystkim, aby przeszli na Twoj sposób gry. Gdzie wszyscy są zblazowani bez żadnych emocji albo interakcji robili swoje, nie wchodząc nikomu w drogę, bo broń boże ktoś się obrazi.
Dość miałka ta wizja i obym jej w eve nie dotrwał.
Moja wizja na gre to ogień z dupy, palić gwałcic i wqrwiać wszystkich, których się jeszcze da wqrwić. Bo chyba po to topimy czas w tej gówno grze, aby coś się działo, dramy, zdrady, meta gaming i raciarki za 5b.

Epickie bitwy, z których ucieka się na resztkach strukty z wypalonymi modułąmi. TO JEST SENS tej gówno gry. Ma coś zostać w pamięci, a nie chujowe rycie skał... jednej z miliarda. Później kończysz jak zaślinione warzywo i wypisujesz jakieś smutne kawałki o jednoczeniu polskiego komunity: ]
Kompletnie mnie nie zrozumiałeś. Proponuję żeby każdy grał jak lubi. Lubisz gwałty? Lub i gwałc co podleci pod lufy, ale nie opluwaj tych co nie lubią. Lubisz ryć skałki? Lub i ryj, ale nie opluwaj tych co uważają to za najnudniejsze zajęcie w grze. Lubisz małe pvp? Lub i lataj w małych gangach ale nie opluwaj tych co wolą być f1 ciskaczem i na odwrót. Po prostu nie znosze gdy ktoś, czy jakaś grupa ktosiów uważa że ich styl gry jest jedynym akceptowalnym a każdy kto myśli inaczej to noob, idiota i ciota.
I nie ważne czy tym ktosiem jest "mały pvper" czy f1-ciskacz czy żwirojad.
Osobiście najbardziej lubię się włóczyć solo, coś tam ubić, coś tam ukraść, jakiś okup wymusić i nie mam pretensji że ktoś jest ciotą bo w złapali mnie w dziesięciu i wysłali do klonowni. A w ogóle to tchórze bo latają w kilku...
Sorry, ale przykrą prawdą jest niestety że tu na forum, gracze bawiący się w małe pvp wiecznie patrzą z góry na całą resztę. I tak to się ciągnie odkąd pamiętam czyli od 2008 roku :)
A powodu takiego patrzenia nie mają kompletnie, sa takimi samymi graczami jak tysiące innych.



2. Co do bycia Salty na niektóre osoby z minionów, tak, mam złe zdanie o niektórych ludziach bo ja zawsze się witałem na lokalu i byłem serdeczny
w zamian dostawałem tekty "kampiące gejta pedały" itp

Nie mówię że każdy bo Karaś czy Fiti trzymali gardę jak się gdzieś spotkaliśmy ale reszcie ewidentnie wzrastał EPEN agresji
Jak mieszkałem w lowsek to "umiecie tylko kampić gejta"
Ja teraz jestem w hordzie chodź prawie nie latamy na strat opy to jestem "pierdolonym blobem albo rakiem"



5. Kultury osobistej nie kupisz i jak komuś słoma wystaje to widać zaraz.
Niestety to rzadkość, niejeden pamięta pewnie moje batalie z Sokoleoko :P ale ZAWSZE gdy się spotkaliśmy na gridzie szły pozdrowienia i życzenia dobrej zabawy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2019, 17:48:39 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #520 dnia: Lipiec 08, 2019, 17:50:31 »
Myślę, że rozumiem Cie bardzo dobrze, ale nie rozumiem, dlaczego ty uważasz, że ja powinienem zmienić swoje zachowanie? to jest część stylu gry. Dlaczego uważasz, że w wirtualnej grze w kosmiczne statki powinienem być miły dla każdego?
Rozumiesz, meta. Zresztą nic odkrywczego. Bo jak sam zauważyłeś, trwa to od niepamiętnych czasów.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #521 dnia: Lipiec 08, 2019, 17:55:07 »
Nie chodzi o bycie miłym, chodzi o zwykły szacunek do innego człowieka (nie mówie do każdego, są jednostki które na to nie zasługują) i do tego co go bawi. Na prawdę to takie trudne w grze się napierdalać wszystkim czym się da, a poza grą normalnie wymienić się poglądami, doświadczeniami itp. bez opluwania?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #522 dnia: Lipiec 08, 2019, 17:56:25 »
Czyli uważasz, że forum warrioring nie jest stylem samym w sobie?
hmmm, nie zgadzam się: ]

Poza tym pisząc. Gornicy to chuje, zamiast gagat to pedał, obrażam szersze grono odbiorców, każdy może poczuć się urażony, ale nikt personalnie. IMo win=win  : ], a jeszcze, jak któryś odburknie to w ogóle muuultikill.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #523 dnia: Lipiec 08, 2019, 17:58:42 »
Czyli uważasz, że forum warrioring nie jest stylem samym w sobie?
hmmm, nie zgadzam się: ]
Tak uważam, i tak, masz do tego prawo :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: The minions - dyskusja
« Odpowiedź #524 dnia: Lipiec 08, 2019, 18:11:37 »
Czyli uważasz, że forum warrioring nie jest stylem samym w sobie?

Karaś który całe życie nie wiedział że jest goonem i jego miejsce jest w ministry of luv  ;D :D