Autor Wątek: Bry :)  (Przeczytany 2825 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pi_vo

  • Gość
Bry :)
« dnia: Marzec 22, 2009, 12:52:12 »
Jako nowe kosmiczne mięso armatnie witam wszystkich serdecznie ! :)


horax

  • Gość
Odp: Bry :)
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 22, 2009, 12:55:10 »
witaj  o7

Loc0

  • Gość
Odp: Bry :)
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 22, 2009, 13:22:51 »
Witamy - wiecej detali prosimy :)

pi_vo

  • Gość
Odp: Bry :)
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 23, 2009, 10:39:26 »
Ok, więcej detali:

W grze występuje pod nick'iem Cassio Sava. We wrześniu przekroczę magiczną granicę 25 lat. Mam spore doświadczenie z MMO, począwszy od Ultimy Online, przez Lineage 2 , WoW i inne mniej znane produkcję. O Eve słyszałem już ładny kawałek czasu temu. Nie mam pojęcia czemu zabrałem się za tę grę dopiero teraz. Jestem gorliwym fanem takich produkcji jak Privateer, Freelancer czy x2 i x3. Teoretycznie powinienem tu trafić dawno temu...

Co do moich umiejętności w Eve. Hm. Wczoraj skończyłem pierwsze tutoriale i wstępnie... ilość opcji, możliwości itp przytłacza, na szczęście w pozytywnym sensie. Obecnie jestem na etapie poznawania interface'u. Ze szczególnych umiejętności: umiem podlecieć do asteroidu, lub wejść na jego orbitę  :uglystupid2: A mówiąc poważnie: poradziłem sobie z rozbrojeniem x3 to z Eve też sobie poradzę.

Obecnie jestem na 14-dniowym trialu, ale "got this feeling in my gut", że zdecyduję się na płacenie miesięcznego haraczu. Btw, aby nie otwierać nowego tematu. Jakie są możliwe kanały płatności z Polski ?

Pozdrawiam  o7
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2009, 17:01:52 wysłana przez pi_vo »

Sammani

  • Gość
Odp: Bry :)
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 23, 2009, 10:42:24 »
allegro (ale nie tzw. "legalne doladowania"!!), chyba jakies tam sklepy internetowe w Polsce, napewno zwykly abonament na eve-o i zachodnie sklepy internetowe (http://www.shatteredcrystal.com/ chyba najpopularniejszy).

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Bry :)
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 23, 2009, 12:22:11 »
A banana Waść chcesz?

Kupowanie isków (czy to pod postacią plexa, czy "legalnego doładowania") jest nielegalne i nieprawdą jest, że "zazwyczaj nic złego się nie dzieje".
Transakcje takie są wyłapywane i kupującemu robi się nagle duży debet na koncie (nielegalnie kupione iski są zabierane po prostu).

Wszelkie blablanie, że jest inaczej odbieram jako zwykłe namawianie do kupna nielegalnych "dobr" i będę piętnował z całą stanowczością.
I nie życzę sobie kolejnej dyskusji na ten temat - takie posty będą leciały od razu do kosza. EOT.

X.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2009, 12:28:31 wysłana przez Xarthias »

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Bry :)
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 24, 2009, 20:30:17 »
Witaj...

Sammani nie podał jeszcze jednego źródła (które na początku może być problematyczne ale później kto wie).
A mianowicie można na markecie w grze spotkać coś takiego jak Plex którym możesz "opłacić" konto na 30 dni. 
Kolejną sprawą jest kupienie GTC na 60 dni zasady sprzedaży i zakupu można przeczytać tu (jeśli ktoś nie chce przez Secure to nie brać).
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Bry :)
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 24, 2009, 22:30:28 »
Ja tylko wtrącę małą uwagę - PLEXy kupujcie TYLKO na markecie.

Obecnie trendy jest scam polegający na tym, że oszust wystawia kontrakt freeform z żądaniem zapłaty i linkiem do Show Info o PLEXie. To jest podróbka - nie ma tam PLEXa, a po accept znika kasa z walleta.
Cała prawda o moim graniu...