Autor Wątek: Nowy topic o południu.  (Przeczytany 3251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Goomich

  • Gość
Nowy topic o południu.
« dnia: Sierpień 17, 2010, 16:55:28 »
A co do pomocy, nie twierdze ze Stain Wagon jest beeee. Twierdze natomiast,  ze wymiar pomocy potrzebej dla BoB kiedys, teraz Atlasowu nie jest wymiarem jaki -A- + Stain Wagon dostarczyl BoB, a teraz juz tylko -A- dla Atlasu.

 :o ??? :(  :'( :P

Jeszcze raz, bo nic nie zrozumiałem.

A dlaczego tak bylo, kto temu winien itd ..., jak chesz podyskutowac, zalozmy nowy temat, nie psujmy tego.

Napieraj. :)

amra

  • Gość
Odp: Nowy topic o południu.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 17, 2010, 17:14:01 »
:o ??? :(  :'( :P

Jeszcze raz, bo nic nie zrozumiałem.

Napieraj. :)

Dobra, juz wypilem poranna kawe, powinno byc jasniej.

Atlas potrzebuje teraz, floty capsow i bs-ow -A- kazdego dnia gotowej do akcji, bo oblezenie jest teraz i jest to akcja ciagla. To co -A- moze zaoferwoac, to wpasc flota BS-ow raz/dwa razy w tygodniu na 2h. Takie akcje nie zmienia sytacji, poniewaz Ruscy i PL bija go (atlas) kazdego dnia, a nie tylo raz/dwa razy na tydzien przez 2h.

Tak samo jak flota BS-ow pojawiajaca sie w kazdy weekned w Delve nie zmieniala polozenia BoBa i GBC.

Tak samo jak bombowce SE nie zastapialy w 49- ichnich capsow i bs-ow, ktore mialy szanse zmienic sytuacje.

A teraz co do powodow, nie wiem dlaczego tak postepowano na 100%, moze nie maja takiej aktywnosci, moze nie lubia Atlasu/BoBa, az tak bardzo aby bardziej sie posiwecic itd ...

To co ja twierdze na 100% to, ze -A- nie uratuje Atlasu i jak bysmy sie nie klucili/flejmowali to nie zmieni to tego prostego faktu.


PS: Polskich ogonow nie bedzie, nie ma co na to liczyc z tego kompa.
      Mona, please potwierdz ze jestem zrozumialy teraz jak nie to dzis juz lepiej nie bedzie, pada i zapowiada sie spiacy dzien ;)

Thi0ridazin

  • Gość
Odp: Nowy topic o południu.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 17, 2010, 17:49:25 »

Goomich

  • Gość
Odp: Nowy topic o południu.
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 17, 2010, 18:23:23 »
Tak samo jak flota BS-ow pojawiajaca sie w kazdy weekned w Delve nie zmieniala polozenia BoBa i GBC.

Pierwsza wojna, zaraz po skasowaniu BOBa?
Nie licząc faila na początku, to siedzieliśmy tam cały czas. 49- zostało zdobyte, później ruszyliśmy w stronę I1Y. Szło tak dobrze, że jeszcze przed zdobyciem I1Y zaatakowany został nastepny system, nie pamiętam teraz nazwy. Niestety w ostatniej chwili przed zdobyciem sova w I1 ktoś zaatakował jakiegoś highenda -A-. Ci polecieli go bronić, Goonsi i
spółka przejęli kontrolę nad systemem, wrzucili ze 20 tytanów i nie dało się tam już wlecieć. Ba nawet dolecieć, bo co jump, pół floty musiało się przelogowywać.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Nowy topic o południu.
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 18, 2010, 10:54:54 »
Wiesz Kane zależy wszystko o której bitwie o 49- mówisz.
W pierwszej tak jak Mona pisze, siedzieliśmy w 49- w capitalach i bsach i tam się wylogowywaliśmy.
W drugiej udzielał się głównie Liam i już były bombery.

Naszą motywacją żeby polecieć do 49- było zabicie GS a nie pomoc Mollowi.