Autor Wątek: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?  (Przeczytany 59777 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 13, 2015, 09:53:51 »
T32 >:D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 13, 2015, 10:11:31 »
Słyszałem, ze ta linia amerykańców fajna jest :-)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 13, 2015, 10:50:29 »
Bo jest

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 13, 2015, 10:53:27 »
TD z obrotowymi wieżami są miodne, poza jednym przypadkiem który trzeba po prostu przeboleć. Przynajmniej były :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 13, 2015, 11:19:03 »
Ja się zastanawiam jak ludzie grają francuskimi piernikami :-o.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 13, 2015, 11:23:07 »
Której linii?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 13, 2015, 11:29:30 »
Każdą, tam czołgi chyba do 8 tieru są z papieru.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 13, 2015, 11:32:20 »
spotkał Ty kiedy amx40? :P

Mam 50b, mam batmobila, aktualnie kończe focha i batartę tier IX. Da się grać. Te gówna mimo oficjalnie papierowych pancerzy potrafią odbić na poziomie ruskiego dingonium straszne strzały

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 13, 2015, 11:49:14 »
Nie wiem jak teraz ale loreine to czołg który dawał mi najwięcej funu w tej grze. Gdyby nie fakt że do każdej bitwy dokładałem (każdy strzał 1000kasy i 200dmg lol) to nie jeździłbym niczym innym. Zajebiaszcze były też leciuchy z magazynkami. MEGA fun z każdej bitwy człowiek czuł się jakby latał neutralną vagą/cynkiem na trzeciego podczas jakiejś bitwy w eve ;)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 13, 2015, 11:51:13 »
Z Goonami się fajnie gra jak zwykle zresztą, ale muszę sobie pomyśleć nad jakimś czołgiem do roamowania i medem snajperem. Serio. Jak coś zwę się Jazzy Jones w WoT :).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2015, 11:58:28 wysłana przez Soulscream »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 13, 2015, 12:43:00 »
Nie wiem jak teraz ale loreine to czołg który dawał mi najwięcej funu w tej grze. Gdyby nie fakt że do każdej bitwy dokładałem (każdy strzał 1000kasy i 200dmg lol) to nie jeździłbym niczym innym. Zajebiaszcze były też leciuchy z magazynkami. MEGA fun z każdej bitwy człowiek czuł się jakby latał neutralną vagą/cynkiem na trzeciego podczas jakiejś bitwy w eve ;)
teraz masz w lini amerykańskiej najpierw piździaka z 10 pestkowym bębnem, a potem lighta z obrzynem 152mm takie KW-2 tylko zapierdalający tak ze mało co go dorwie
Z Goonami się fajnie gra jak zwykle zresztą, ale muszę sobie pomyśleć nad jakimś czołgiem do roamowania i medem snajperem. Serio. Jak coś zwę się Jazzy Jones w WoT :).
Mnie mmożna po imieniu maina z eve znaleźć

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 13, 2015, 23:00:34 »
Każdą, tam czołgi chyba do 8 tieru są z papieru.

Francuzy są dobre bo raz: mają magazynek, dwa: pancerz jest świetnie skątowany.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 13, 2015, 23:01:39 »
Nom, czasem nawet taki amx 50 100 dingnie przednią blachą jakieś 50mm z lolka albo co :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 14, 2015, 07:11:09 »
probuje kroczyc sciezka focha. AMX 48 przy odrobinie farta odpowiednim ustawieniu sie za gorka, tak aby na maxa wykorzystac elewacje dziala, a przednia plyta byla maxymalnie wyplaszczona. Potrafi seryjnie dingowac nawet pociski z 10 tieru... hehe pisalem o odrobinie farta?, bo czasem to i jakies loltraktory przebijaja: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[.BSI.] Dheedee

  • .BSI.
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paullus Lux
  • Korporacja: Unseen Massacre
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 14, 2015, 07:21:50 »
Z medów snajperów to albo brytyjskie od Centuriona albo niemiaszki , właściwie obie linie, ale ta przez pantery w chwili obecnej ssie na maksa... Pershing i pattony to bardzo fajne medy, ciut wolne ale pershing pięknie odbija wieżą, patton już trochę mniej ale ma za to już niezłe działo, a patton 48 to po prostu miód...
Pzdr...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 14, 2015, 07:37:20 »
Francuzy są dobre bo raz: mają magazynek, dwa: pancerz jest świetnie skątowany.

Chyba zupełnie nie rozumiesz o co chodzi we francuskich tankach. Pancerz?! Serio?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 14, 2015, 07:41:24 »
w wiekszosci przypadkow to jest raczej karoseria
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 14, 2015, 09:52:52 »
Niemniej jest kilka konstrukcji które bardziej boją się lolków niż amx. Jak pisałem żaby potrafią coś odbić a np niemiecki MBT - Leopard PTA boi się absolutnie wszystkiego co może trafić z nim do bitwy, z nieważne jak stockowym działem to coś jest i tak go dziurawi. Dingi od tego czegoś liczy się na palcach ręki kiepskiego drwala w jednostce trzycyfrowej liczby bitew, gąski wyłapią odrobinę częsciej. No i amunicja... mam wrażenie że na tym wozie jest ona rozmieszczona na zewnątrz jako pancerz reaktywny. Co prawda nigdy blowupa nie załapałem, ale walki gdzie dostaję do trzech uszkodzeń ammoracka to reguła nie wyjątek (naprawiarka, złota naprawiarka a potem trud i cierpienie >:()

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[.BSI.] Dheedee

  • .BSI.
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paullus Lux
  • Korporacja: Unseen Massacre
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 14, 2015, 16:03:39 »
Odnośnie Leoparda to smutna prawda. Ammorack jest na nim tak rozłożony że  sytuacja kiedy dostajesz trzy hity - trzy krytyki - trzy ammoracki to nie jest wyjątek tylko raczej reguła, ten czołg nie może dostawać piguł, trzeba przyjąć zasadę że jeżeli obrywasz to znaczy że robisz coś źle i jesteś tam gdzie nie powinieneś być. Co do francuzów to i owszem pancerz mają skątowany rewelacyjnie, jednak jego grubość w większości przypadków jest taka że często zachodzi zasada uberpeny (jeżeli kaliber działa jest większy niż trzykrotność grubości pancerza zawsze następuje przebicie niezależnie od kąta pod jakim uderza pocisk http://wiki.wargaming.net/en/Battle_Mechanics#Overmatch). Nie dotyczy to pocisków HE i HEAT co powadzi do śmiesznych sytuacji że "złoty" pocisk ślizga się po powierzchni górnej płyty Batchata...

A tak BTW to jeżeli chodzi o IS3 vs KT to nie można tego tygrysem przegrać. Tygrys czasem coś odbije, po zabraniu mu weakspota w postaci gniazda km w przedniej płycie naprawdę zyskał (choć i bez tego powinien kroić ISa) IS3 nie ma prawa odbić jeżeli tylko wiesz gdzie strzelać, nawet jak podjedzie na facehuga, to zawsze zostaje blacha nad działem. Generalnie w dalszym ciągu pozostaję przy opinii że wprowadzenie premium ammo za srebro psuje tą grę na maksa. To w połączeniu z ogrami w stylu WTE100 czy innych Fochów albo Obj. czy snajperskich art ?(w tym auto art jak Batchat 155/58) powoduje że pancerz przestaje stanowić atut na rzecz mobilności, niskiego profilu, kamo i celności/szybkości celowania. Przez zwiększenie masy i sylwetki powoduje że w chwili obecnej czołgi w stylu E100 czy w szczególności  Maus stanowią tak naprawdę łąkome kąski ze względu na ilość dmg jakie można na nich nabić.

Pzdr...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2015, 16:12:53 wysłana przez [.BSI.] Dheedee »

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 14, 2015, 16:40:42 »
A tak BTW to jeżeli chodzi o IS3 vs KT to nie można tego tygrysem przegrać.

IS3 ma niebagatelny atut w postaci mobilności i umieszczenia wieży z przodu czołgu, trzeba to umieć wykorzystać i kotki zagonione do close range potyczki pękały praktycznie nie robiąc dmg.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 14, 2015, 18:43:32 »
IS3 ma niebagatelny atut w postaci mobilności i umieszczenia wieży z przodu czołgu, trzeba to umieć wykorzystać i kotki zagonione do close range potyczki pękały praktycznie nie robiąc dmg.
Ta chociaż a moim wypadku winny jest przedewszystkim ping. Na dachu kacap ma trzy punkty w które da się strzelać jeśli zdoła się w nie wymieżyć a przez to jak działa połączenie z serwerem regularnie pocisk idzie nie tam gdzie mierzyłem ponieważ ping

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 15, 2015, 00:24:09 »
Ta chociaż a moim wypadku winny jest przedewszystkim ping. Na dachu kacap ma trzy punkty w które da się strzelać jeśli zdoła się w nie wymieżyć a przez to jak działa połączenie z serwerem regularnie pocisk idzie nie tam gdzie mierzyłem ponieważ ping
D
Tja, wiele słyszałem o tych ogromnych weakspotach jak grałem :P tak samo E75 i jego wizjery na przednim pancerzu.. Żeby to trafić to cel musi się nie poruszać, do tego dodając celność rosyjskich dział :P Ale każdy niemiec zgodnie twierdzi że przez to nie da się grać, a to że ruskiego odpowiednika penetruje zawsze i z każdej strony to już nieważne :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 15, 2015, 02:18:32 »
Grać się nie da nie dlatego że są weak pointy tylko przez to jak one wyglądają w silniku gry. A konkretnie wygląda to tak jakby hitbox takiego miejsca był większy niż powinien być. Tymczasem ruskie wieże od is-3,8 oraz 4, a takrze wieże medów od kadłuba t-54 i pochodnych / rozwojowych (np chińskie) są uformowane tek że od frontu albo walisz czymś 350+ peny, albo walisz weakspot, albo nie walisz bo nic nie zrobisz.  A z tymi weakspotami (którymi najczęsciej są pryszcze włazów) jest tak że jakoś tak pociski je omijają nawet z bliska, albo idotycznie dingują. O wieży is-7 to nawet nie będę mówił bo szkoda klawiatury, w każdym razie mają pecha kierownicy siódemek jeśli mnie spotkają jak siedze w jakiejśc tier X gold w lufe -> 320+ peny -> i grzmocimy do wtóru płaczu cwaniaczka który myslał że jak kadłub zakryty to mu nic nie zrobie bo wierzyczka nie ma weakpointów

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 15, 2015, 09:43:20 »
Grać się nie da nie dlatego że są weak pointy tylko przez to jak one wyglądają w silniku gry. A konkretnie wygląda to tak jakby hitbox takiego miejsca był większy niż powinien być. Tymczasem ruskie wieże od is-3,8 oraz 4, a takrze wieże medów od kadłuba t-54 i pochodnych / rozwojowych (np chińskie) są uformowane tek że od frontu albo walisz czymś 350+ peny, albo walisz weakspot, albo nie walisz bo nic nie zrobisz.  A z tymi weakspotami (którymi najczęsciej są pryszcze włazów) jest tak że jakoś tak pociski je omijają nawet z bliska, albo idotycznie dingują. O wieży is-7 to nawet nie będę mówił bo szkoda klawiatury, w każdym razie mają pecha kierownicy siódemek jeśli mnie spotkają jak siedze w jakiejśc tier X gold w lufe -> 320+ peny -> i grzmocimy do wtóru płaczu cwaniaczka który myslał że jak kadłub zakryty to mu nic nie zrobie bo wierzyczka nie ma weakpointów

O is7 nie wiem, nigdy mnie nie było na niego stać :), nikt nie strzela do is3 w wieże skoro kadłub bierze wszystko do środka, is4 ma (jeśli nie ma to kiedyś miał) mega weakspota na centralnie środku kadłuba w którego nie dało się nie trafić. Centralnie za nim był kierowca, co praktycznie unieruchamiało czołg. Argumenty że E75 też ma weakspoty z przodu w postaci tych maciupeńkich wizjerów uważam za śmieszne :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 15, 2015, 09:45:31 »
E75 zacny czołg, czeka na odkrycie :-D.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 15, 2015, 09:49:52 »
Nie jest aż taki twardy gdyż ludzie wiedzą, że ma grubszy pancerz, to prawie sam gold na niego będziesz dostawał.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 15, 2015, 09:59:25 »
O is7 nie wiem, nigdy mnie nie było na niego stać :), nikt nie strzela do is3 w wieże skoro kadłub bierze wszystko do środka, is4 ma (jeśli nie ma to kiedyś miał) mega weakspota na centralnie środku kadłuba w którego nie dało się nie trafić. Centralnie za nim był kierowca, co praktycznie unieruchamiało czołg. Argumenty że E75 też ma weakspoty z przodu w postaci tych maciupeńkich wizjerów uważam za śmieszne :P
E-75 ma bardzo mieli brzuszek i wielgachny beret na dachu. A z biciem w kadlub is'a jest ten problem ze musisz go widziec, a wg ma ostatnio tendencje do takiego orania map ze jest w opor miejsc w których isy mogą sie tak ustawić. IS-4 dalej jest mieli od frontu ale nie tak jak kiedys, pogrubiono mu blachę wlazu do poziomu frontowej plyty

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 15, 2015, 10:09:26 »
Nie jest aż taki twardy gdyż ludzie wiedzą, że ma grubszy pancerz, to prawie sam gold na niego będziesz dostawał.

To nie jest argument, złotem możesz strzelać we wszystko.

E-75 ma bardzo mieli brzuszek i wielgachny beret na dachu. A z biciem w kadlub is'a jest ten problem ze musisz go widziec, a wg ma ostatnio tendencje do takiego orania map ze jest w opor miejsc w których isy mogą sie tak ustawić.

Weź w to traf jak majta wieżą na lewo i prawo. Co to oporu miejsc na mapie gdzie można się fajnie ustawić to ekhm, sorry ale każdy może się fajnie ustawić. Jak masz wieże na środku to możesz wychylić się bokiem zza rogu i brać na gąski, itd itd itd. E75 ma zajebiste przyspieszenie którym możesz dyktować warunki na close range. Marudzenie niemców jakoby byli wyjątkowo pokrzywdzeni zawsze mnie fascynowało.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 15, 2015, 10:23:52 »
Marudzenie niemców jakoby byli wyjątkowo pokrzywdzeni zawsze mnie fascynowało.

Marudzą bo nie umieją grać, ja od kiedy zacząłem grać rozważnie jako snajper, wykorzystując side scraping mam o wiele mniej śmierci i więcej medali steel wall. Lubie niemieckie czołgi :), grind jest przeokrutny generalnie w tej grze ale z drugiej strony fun fun fun.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 15, 2015, 11:16:19 »
WoT, WoT... War Thunder qrfa! :D
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 15, 2015, 11:23:26 »
War thunder wkurza ze względu na to, że tam niemce są naprawdę pokrzywdzone. W WOT można się spierać i każdy będzie miał inne zdanie, czołgi są w miarę zbalansowane. Ale w WT GF ok 70-80% całego luda na forach ma fatalne zdanie o niemieckich medach jak i HT, szczególnie ci, którzy długo grają.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 15, 2015, 11:28:12 »
War thunder wkurza ze względu na to, że tam niemce są naprawdę pokrzywdzone. W WOT można się spierać i każdy będzie miał inne zdanie, czołgi są w miarę zbalansowane. Ale w WT GF ok 90% całego luda na forach ma fatalne zdanie o niemieckich medach jak i HT.

My chyba gramy w jakieś 2 różne WT w takim razie, bo z moich doświadczeń wynika, że tygrysy walcują ruskich raz za razem. O panterach już nie wspomnę. Inaczej - na Long Range nie ma bata na Niemców.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 15, 2015, 11:29:42 »
Cytuj
Weź w to traf jak majta wieżą na lewo i prawo.
A Ty weź traf w majtający łeb is'a i jeden z tych pryszczy co to wg łaskawie dało jako weakpointy. Płacz rusków jacy są up wynika z tego że sie ***** kacapfani przyzwyczaili że pancerz mają z dingonium, a w lufach rakiety samosterujące >:(

Myślisz że skąd teraz wrzask i wycie kacapów na rebalans minimyszy? po tym jak mu poprawiono przuszek tak że kacapy nawet z cHEAT'ów mają problem to spenetrować

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 15, 2015, 11:33:07 »
Ptasiu,  poprawiłem swój post 20 sekund po opublikowaniu, byłeś szybszy. Ja tylko piszę że czytam fora o WT, a tam ludzie jadą po Niemcach i piszą "jak ktoś zachwala Niemców to znaczy że jest trollem". To mnie powstrzymuje przed powrotem. Jeśli uważasz inaczej, to proszę rozpisz kilka konkretnych argumentów, potrzebuję motywacji, żeby znów zasiąść do GF. Jakiś czas temu rozegrałem tam z 300-400 bitew.

PS. Dla przykładu mogę zacytować 30 jeszcze świeżutkich tekstów o tym, że tym nie da się już grać. Na forum wot takiego lamentu nie widziałem nigdy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2015, 11:45:49 wysłana przez Zgudi »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Parę porad dla spóźnionego czołgisty?
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 15, 2015, 13:32:22 »
Lamenty są i w WoT i WT. Bawią mnie szczególnie komentarze jakiś 13 latków o tym jak WG zdziera z nich kasę bo nie ma nic za darmo :D.