Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

[B B C] Snuffed Out -- dyskusja

(1/3) > >>

Mokebe:
To ja może zacznę.

Snuffed Out był spoko jak D0nnie zarządzał tym burdelem, płaciło się 1b/per supercap w ally i w Black Rise było się nie do ruszenia + ewentualna pomoc w razie tackla. Potem przejął to Hy Wanto i podniósł stawkę na 1.5b, a jak dołączył ten rusek Tau AD to cena wzrosła do 2b. Z drugiej strony mogę dropić mojego Revenenta bez jakichkolwiek problemów i zazwyczaj w EUTZ mam na standby 50 shield faxów, innymi słowy mieszane uczucia, chyba przerzucę się na avatara, bo moją więcej armor faxów.

[LWLFE] Nightblue:
No ogunie to Revenant takie 2/10 bo ma shield, ale na zkillu PISzom, że shield super by przeżył, więc luzik. Ogunie to ja bym brał avatara bo fajny wyglondek. POlecam Snuffed Out, bardzo dobre ally szczelajom w inny statki. Ale zabijajom też lowsec wienc troche tak średnio. Ogulna ocenka na poziomie wysokim, ale średnim. Takie mocne 4/5, bo jednak nie dajom pełnego dofinansowania na tytany, a chcom żeby kupywać. No i Hy Wonton przestał dofinansowywać fity na tytany to też taka minuska. POlecam

Day Ones:
No snuff byl spoczko za donniego, teraz z hybaito tak średnio. O wiele za drogo. Bardziej mi się opłacało przenieść sklep do silnego irlandyczka, bo hindusi za drodzy. Ale ogólnie to spoko, tylko ceny kiepskie.

[VIDE] Herezja:
O czym Wy bredzicie?

Były gracz:
Debatują co pomaga w pozbyciu sie braku wzwodu

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej