Autor Wątek: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa  (Przeczytany 118691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Falathi Hinthu

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #315 dnia: Kwiecień 21, 2011, 18:18:52 »
Wykończyć wykończy, pytanie czy będzie przy tym fun ;)

Starakopara

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #316 dnia: Kwiecień 21, 2011, 21:19:29 »
Wykończyć wykończy, pytanie czy będzie przy tym fun ;)

dla grieferów będzie ;D, pytanie, czy te dzieci neo zrobią emo-quit po takim spotkaniu?  :P

Falathi Hinthu

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #317 dnia: Kwiecień 22, 2011, 03:59:35 »
Hmm.... ale zanim zrobią emo rage quit, spróbujmy sprzedać im to i owo po zawyżonych cenach :D

Starakopara

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #318 dnia: Kwiecień 22, 2011, 07:25:42 »
Hmm.... ale zanim zrobią emo rage quit, spróbujmy sprzedać im to i owo po mocno zawyżonych cenach :D

fixed  :)

KennethWolf

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #319 dnia: Kwiecień 23, 2011, 09:57:09 »
Faktycznie wizytacja w Polsce i rozmowy z serwisami o grach cos daly

http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,9460846,Z_pamietnika_kosmicznego_gornika.html?bo=1

Pan redaktor ma nicka w grze "Szponnocy"... polowanie czas zacząć :D
Czytałem komenty najbardziej rozwalił mnie gość który kupił przez przypadek paliwo do posa gdzieś w low secu i 4j musiał skakać przez ten jakże niebezpieczny obszar i w drodze powrotnej wpadł przypadkiem na jakiś gang o mało się nie posrał gdy wciskał warp na inną bramę. JPKM ja rozumiem że można być nubiastym kerbirem ale to jakieś przegięcie! CCP powinno zmienić hisce w lowsec, lowsec w 0.0 a 0.0 w totalny rozpierdol :D

Bladowicz

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #320 dnia: Kwiecień 23, 2011, 10:22:24 »
Hola hola. Nie disujcie tak chlopaka. Ktos musi pracowac calymi dniami na pasku za marne grosze, zeby dalo sie tanio kupic minsy na nowe statki. :)
A że przy tym jest super szczesliwy i ma zero ambicji, to tylko lepiej.

observer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kesmond
  • Korporacja: Shocky Industries
  • Sojusz: A4
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #321 dnia: Kwiecień 23, 2011, 11:40:24 »
Cytuj
CCP powinno zmienić hisce w lowsec, lowsec w 0.0 a 0.0 w totalny rozpierdol
Najlepiej w ramach niespodzianki, nie uprzedzając nikogo :), tyle że przy takiej ilości osób jaka mieszka w hi sec, to właśnie tam była by największa mordownia, przynajmniej dopóki większość by nie uciekła do sov 0.0 - oazy ciszy, spokoju i "niebieskich" na localu :)
A co do tego górnika, to czekam na jego relacje z hulkagedonu i tak nieźle ogarnia, bez zadawania setek błahych pytań na polishu :)
Cytuj
Tekst tekstem, ale przerażające są komentarze, jak pomyślę że teraz te podjarane dzieci noestrady wpadną do eve to mi się słabo robi
Na szczęście nie wszyscy mają predyspozycje psychiczne do grania w EVE :)  http://www.youtube.com/watch?v=Wh8kqaVEemM&feature=related

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #322 dnia: Kwiecień 23, 2011, 13:05:25 »
CCP powinno zmienić hisce w lowsec, lowsec w 0.0 a 0.0 w totalny rozpierdol

Ubawiłem się czytając to zdanie, ale sumie czego brakuje w obecnym 0.0, żeby kwalifikowało się jako "totalny rozpierdol"?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #323 dnia: Kwiecień 23, 2011, 13:08:14 »
Ubawiłem się czytając to zdanie, ale sumie czego brakuje w obecnym 0.0, żeby kwalifikowało się jako "totalny rozpierdol"?

brak lokala ?
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

KennethWolf

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #324 dnia: Kwiecień 23, 2011, 13:28:57 »
Ubawiłem się czytając to zdanie, ale sumie czego brakuje w obecnym 0.0, żeby kwalifikowało się jako "totalny rozpierdol"?
local :D

observer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kesmond
  • Korporacja: Shocky Industries
  • Sojusz: A4
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #325 dnia: Kwiecień 23, 2011, 14:18:18 »
Dlaczego miałby local w 0.0 zniknąć? Są gate-y, jest local, bramy raportują po systemie kto wleciał, kto wyleciał, powinni tylko trochę to poprawić. Osoby wlatujące przez wh i cyno nie były by pokazywane na localu, do czasu zbliżenia się do jakiejś stacji/bramy, no i przydała by się możliwość czasowego hackowania gate-ow uniemożliwiająca raportowanie. Było by weselej, myśliwi cichaczem mogli by się dostać do systemu i od razu widzieć czy duże stadko się pasie :)

Kara Mon

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #326 dnia: Kwiecień 23, 2011, 15:26:16 »
Bez locala jest prawdziwe polowanie, z localem jest szukanie nooba  >:(

KennethWolf

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #327 dnia: Kwiecień 23, 2011, 16:09:50 »
Bez locala jest prawdziwe polowanie, z localem jest szukanie nooba  >:(
nie tylko, bez locala można próbować niepostrzeżenie przemknąć się z towarem, można lepiej się chować bez konieczności logoffskiego...
hackowanie gejtów by nie pokazywały ludka na localu dobre byłoby dla camperów nic nie dajac innym. Meh ale dyskusja o tym była już dawno temu i nic z niej nie wynikło.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #328 dnia: Kwiecień 23, 2011, 16:11:54 »
Bez locala jest prawdziwe polowanie, z localem jest szukanie nooba  >:(

QFT. Zamiast lokala powinny być upgrady do gatów (na terenie ze swoim sovem) które by puszczały warningi (np na intel channel) o hostach przeskakujących przez bramkę. Oczywiście takie bajery możnaby wtedy hackować, żeby nie zaraportowały, albo sfałszować swojego IFFa żeby wyglądać na przyjaciela.....

Może kiedyś zmienią na tyle engine  ;)

sc0rp

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #329 dnia: Kwiecień 23, 2011, 17:52:55 »
No local = wh i tyle w tym temacie po nerfie anomalek w tej chwili risk vs reward jest mocno zachwiany w sov 0.0 w porownaniu do misji l4. Wiec bounty z ratow w sov 0.0 powiedzmy x10 i wtedy local moze isc w cholere.
Carebeary sie przesiada w matki w cynojammowanych systemach a wanna be pvp zaczna ponownie plakac

Kara Mon

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #330 dnia: Kwiecień 23, 2011, 18:25:44 »
Ale jaki risk ? jak ktos nie patrzy na local, raci przy hostach w systemie , olewa intel i lata raciara miedzy systemami bez scouta to jest moze i jakies ryzyko ale zlapanie inteligentnego czlowieka w 0.0 racacego graniczy z cudem.

Risk to jest w wh bo nie masz 100% pewnosci czy jestes bezpieczny , w 0.0 mozna byc co najwyzej glupim.

sc0rp

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #331 dnia: Kwiecień 23, 2011, 21:15:13 »
Ale jaki risk ? jak ktos nie patrzy na local, raci przy hostach w systemie ,

Panie nie wiesz co mowisz, bo to co mowisz sprawdza sie jak nie ma wojny. W czasie wojny standardem jest cloaker w reconie w kazdym okolicznym systemie majacy ze soba zarowno cyno jak i covert cyno a ludzie jakos na statki pvp musza zarabiac - wspolczuje tym co sie nie "nachapali" przed wojna.

Dodatkowo po nerfie anomalek porownujac racenie na 3 konta na anomalkach vs robienie misji l4 w hi to gdyby nie eskalacje to robienie misji wychodzi podobnie isk/h


Risk to jest w wh bo nie masz 100% pewnosci czy jestes bezpieczny , w 0.0 mozna byc co najwyzej glupim.
Afaik sleepersi co 30sec swichuja cele, wystarczy posiadac raciarki na tyle twarde aby przetrwac 30s a pozniej npce ci sprzatna agresorow - rzeczywiscie straszny risk. Swoja opinie opieram o przygode w c3 na dwa drejki i vagas ktory probowal nas spalic.


Kara Mon

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #332 dnia: Kwiecień 23, 2011, 21:53:30 »
Dark , widac malo polowales w WH, wlatujesz w cloaku na anomalke, dobrze jest dla testu warpnac na 100 zeby w nic nie wpasc , znajdujesz cel i warpujesz znowu blizej. Czekasz az zabije ostatniego rata i bum po zawodach. No chyba ze trafisz na goscia wyjatkowo inteligentnego i ten juz alignuje na posa jak strzela do ostatniego rata ale tacy to wyjatki. I to tylko jak dzialasz solo, w grupie 30 sekund to masa czasu zeby zdmuchnac w zasadzie kazdego subcapitala i nie trzeba do tego jakiegos wielkiego bloba.


Ogolnie life is brutal and full of zasadzkas , precz z localem, precz z probami w d-skanie i spirytus dla kazdego  >:D

HammerSnake

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #333 dnia: Kwiecień 26, 2011, 13:39:18 »
Coś mi tu się nie zgadza . To ile wy tam trzepiecie kasy w tej krainie mlekiem i miodem płynącej .Nie czasem 20m w 10min?. Parę godzinek i masz już na pimped shipa. To jak tu się można obawiać straty statku (pomijając w ogóle pojęcia strachu,bo statek jest po to,żeby go stracić) ? Ja tam nie wiem na co wy przepierdalacie tą kasę, bo latając w bckach i bsach czy nawet t2 hacach w tych sov warach jakoś nie widzę tego isk pochłaniacza.

Brak locala miałby jak dla mnie sens w low secu, żeby jeszcze bardziej podkręcić pvp. W 0.0 gdzie w zasadzie low scale pvp i solo prawie nie istnieje z tego co można tutaj wyczytać, to nic by nie dało. Ot przerażeni ze strachu ludzie bali by się zaatakować 2 fryty w obawie, że po drugiej stronie stoi 50 osobowa flota. Trudno oczekiwać żeby ludzie latający we flotach 50+ nagle zaczęli masowo latać i bić się w małych grupach. Efekt jak dla mnie będzie całkowicie odwrotny jeżeli chodzi o rozruszanie pvp, ale kto wie może w ludziach pojawiłaby się jakaś kropla krwi wojownika w żyłach i by to 0.0 jakoś się rozruszało pod wpływem grasujących nowych obcych gangów między innymi z low. Na pewno rozbudowała by się sieć wszelakich szpiegów. Oczywiście dałoby się w końcu polować na raciarzy, minerów, boterów itp. Szczególnie tych ostatnich by to mocno uderzyło po kieszeni, a to silne lobby więc zapomnijcie  :P.

No i ile by tych raciarzy zostało, dla których esencją eve jest pve? Jak długo wytrzymają ich skołatane nerwy ciągłym rozglądaniem się za siebie przez ramie ? Ten stres gdy w czasie trzepania ratów coś się pojawi na skanerze kierunkowym ? haha :P

Na pewno można by w końcu normalnie wlecieć do 0.0 z ulicy , ba nawet sobie poracić. Teraz normalnie wlecieć do kurwidołka na polowanie w 0.0  można jedynie przez sieć wh ,a i tak trzeba mieć sprawnego pilota cepa, żeby coś złapać zanim ludzie pouciekają na posy.

Generalnie jak usuwać locala to wszędzie zarówno w low jak i 0.0 .Jestem jak najbardziej za  :P. Pomarzyć można, ale póki co ccp walczy z 6m kwadratowymi i pamperkami.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2011, 13:56:09 wysłana przez HammerSnake »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #334 dnia: Kwiecień 26, 2011, 13:47:50 »
Afaik sleepersi co 30sec swichuja cele, wystarczy posiadac raciarki na tyle twarde aby przetrwac 30s a pozniej npce ci sprzatna agresorow - rzeczywiscie straszny risk. Swoja opinie opieram o przygode w c3 na dwa drejki i vagas ktory probowal nas spalic.

No właśnie. Jak następnym razem dopadną Cię AB-bombery, które ze sleeperów się śmieją, to zmienisz zdanie :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #335 dnia: Kwiecień 26, 2011, 14:19:07 »
No właśnie. Jak następnym razem dopadną Cię AB-bombery, które ze sleeperów się śmieją, to zmienisz zdanie :)
Jakbys nie zauwazyl mieszkamy przez sciane ;) i tam sleepersy nie lataja, a bombery coz moze i mnie dopadna kiedys poki co maja zeza ;)

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #336 dnia: Kwiecień 26, 2011, 19:19:41 »
Afaik sleepersi co 30sec swichuja cele, wystarczy posiadac raciarki na tyle twarde aby przetrwac 30s a pozniej npce ci sprzatna agresorow - rzeczywiscie straszny risk. Swoja opinie opieram o przygode w c3 na dwa drejki i vagas ktory probowal nas spalic.

Miałes niezłe szczęście spotykając "solomysliwego" w WH wożącego się vagasem. Ale nie licz, że tak bedzie zawsze :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #337 dnia: Kwiecień 27, 2011, 15:10:52 »
Widze, ze sie offtop zrobil niezly - to sie odezwe (w koncu) w temacie....

Dobrze, że byłem samochodem i nie piłem :)
Ja tez na poczatkowej czesci bylem zmotoryzowany, ale po "szybkiej" akcji odstawienia samochodu koledzy pomogli mi blyskawicznie nadrobic straty "procentowe" :D

...
Szakunec dla Tomka Kowalskiego, ale burdel i dziwki to już by był overkill, nie w niedzielę...
Oby więcej takich imprez!
... wtedy to juz nie byla niedziela ;)


a tak się podpinając pod temat to skoro jest nas sporo z Wawki to można by organizować jakieś zorganizowane wypady na piwko
ja bardzo chetnie  8)

Zagrajmy w grę!

Zara dam ponumerowane i każdy zgłosi swój numerek ;))
30 - Tomash Kovahlsky


to jest poprostu boskie  :D
http://i3.photobucket.com/albums/y57/Giftzwerg/EVE%20CCP%20Orbit%20Meeting/IMG_8257.jpg

graty dla tego kto je cykną
ech - no to juz bylo na zakonczeniu posiedzenia w Browarmii, to juz mialem niezle w czubie... a nie byl to jeszcze koniec calego wypadu... nie pamietam jak dotarlem do domu... wiem, ze spod Zakasek jechalem z kims taksowka w kierunku domu, ale wysiadlem po drodze i jeszcze do jakiejs knajpy na kolejny browar wszedlem... (tu brak zapisu) ...a pozniej to juz bylem w domu i byla 8-ma rano :P czyli czas zbierac sie do roboty :o


W kazdym razie - dzieki wszystkim za milo spedzony czas (przynajmniej ten ktory pamietam) i licze, ze powtorka nastapi wkrotce! :D

Bladowicz

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #338 dnia: Kwiecień 27, 2011, 23:40:41 »
Taksa sie zabrales ze mna i Dante'm. Mowiles ze chcesz jeszcze knajpe kumpla odwiedzic, wiec pewnie tam wpadles.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #339 dnia: Kwiecień 28, 2011, 12:41:53 »
Taksa sie zabrales ze mna i Dante'm. Mowiles ze chcesz jeszcze knajpe kumpla odwiedzic, wiec pewnie tam wpadles.

No w sumie to by tlumaczylo, czemu dopiero rano znalazlem sie w domu :P

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #340 dnia: Październik 17, 2011, 02:27:51 »
Odgrzebuje ten wątek bo dziś upływa pół roku od spotkania i chciałbym wiedzieć...

Czy cokolwiek z zobowiązań ze strony CCP dla nas Polaków ważnych zostało przez nich spełnionych (jak choćby dodanie wiadomości dla nowych graczy z terenu Polski o tym, że istnieje coś takiego jak Unseen Academy)?

Rashla

  • Gość
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #341 dnia: Październik 21, 2011, 13:07:31 »
Myślę iż mogło mu się wymsknąć w alkoholowym widzie ;) może trzeba przypomniec?

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wizyta CCP w Polsce (17.04.2011) Warszawa
« Odpowiedź #342 dnia: Październik 21, 2011, 13:24:51 »
Kto od Nas mógłby zasięgnąć przysłowiowego języka?