Autor Wątek: AAA pod ostrzałem  (Przeczytany 48621 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Goomich

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 17, 2010, 09:31:27 »
Catch zmieniło się z NBSI w N-A-DS.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 17, 2010, 10:23:43 »
U mnie tekst miesiąca wczoraj: FC mówi - "nie strzelać po minusach i neutralach" buhahahaha

To do plusów strzelacie? Czy między sobą?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

bunak xix

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 17, 2010, 11:08:16 »
tak sokole... strzelamy tylko do + i swoich we flocie. Daj spokój przecież wiesz ze chodziło aby strzelać tylko po en garde i -A- . To że nasz grid w większości był minusowy utrudniało sprawę bo trzeba było wyszukiwać celów poprzez sprawdzanie kto z jakiego ally siedzi w jakim statku. Tu było trochę prościej bo -A- i engarde siedziało głównie w bckach.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 17, 2010, 11:12:58 »
Najważniejsze w tej chwili jest, że -A- nie pękło jak Atlas. Mają zabezpieczone assetsy w Stain gdzie też mogą spokojnie zarabiać.
Do tego SW, RL, Rol jest ekipa która spokojnie może walczyć o odbicie terenów gdy blob już się przetoczy.
To będzie długa krwawa wojna har har har  8)

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 17, 2010, 11:26:56 »
FC chciał strzelac do BUFU ale powiedziałem ze są na trialu w IT i mu się odwidziało. U mnie tekst miesiąca wczoraj: FC mówi - "nie strzelać po minusach i neutralach" buhahahaha

dzieki, pewnie uratowales nam jakiegos misiaczka  :)

faktycznie, przez to, ze nie mamy tickera ally dostajemy czasami hity od neutrali ale myslalem, ze bedzie gorzej - generalnie widac ze wiekszosc FC atakujacych AAA ogarnia sytuacje
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 17, 2010, 12:20:59 »
dzieki, pewnie uratowales nam jakiegos misiaczka  :)

faktycznie, przez to, ze nie mamy tickera ally dostajemy czasami hity od neutrali ale myslalem, ze bedzie gorzej - generalnie widac ze wiekszosc FC atakujacych AAA ogarnia sytuacje

Z tego co wiem GS rusza jutro na wojne, wcale sie nie zdziwie jak wpadna do catch/impass/tenerifis to juz w ogole bedzie jakis dziwny uklad seksualny. Jedyny minus do jakiego beda strzelac to -A- :v:

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 17, 2010, 12:41:01 »
"generalnie widac ze wiekszosc FC atakujacych AAA ogarnia sytuacje"

Venzom nie ogarnia tylko Bunak nie potrafi trzymać języka za zębami.  W dodatku źle się zachowuje we flocie, bo przeszkadza FC primarować cele i niepotrzebnie się wtrąca, przez co wielu naszych wrogów nie spadło a powinno :)
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

silvia

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 19, 2010, 10:22:43 »
Chyba maly update sie nalezy.

Wczoraj IT przejelo stacje w hed- po tym jak na localu bylo 700+ luda. Lag nie doskwieral - gralo sie naprawde przyjemnie. Udalo sie zbic troche stateczkow bomberami.
Nie wygladalo na to, by aaa stawialo jakis opor.


Dzisiej w nocy (4 nad ranem czasu polskiego) polegla forteca ge-.


RIP AAA.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 19, 2010, 11:00:49 »
Dziś w nocy zostało przejęte GE-8JV, stacja przeszła w nasze ręce... (w tym miejscu zdeczka zdziwiony), wedle killboardów naszego i AAA, praktycznie bez jednego strzału, chyba tylko jeden komand AAA padł. Może ktoś napisac dokładniej co i jak? Był ktoś może tego świadkiem? Niestety nie brałem udziału w akcji, godzina rozpoczęcia była iście bezbożna  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 19, 2010, 11:37:54 »
-A- jest dalekie od RIP. Mają się całkiem dobrze, core playerów świetnie się bawi walczac na swoich warunkach. -A- odpuscilo sobie juz powazne walki o stacje wiedząc jakimi liczbami dysponuje napland, ktory ich atakuje. Mają jeszcze mnostwo stacji w 3 regionach więc mogą sobie wybrać kiedy i gdzie się pojawią, żeby zawalczyć. Dowodem na to jest fakt, ze o północy w HED pojawiła się flota -A-, która zabiła onlinujace sie TCU INITów zanim IT i spółka złozyli flote obronną.

Dowodem na to jest tez wczorajsza bitwa o 68FT (system flotowy na siec JB -A-, ok 10 j od Eso i Feyth). CO2, które dotychczas oprócz jechania na plecach IT/PL/INIT i wozenia sie po forach, nic nie pokazalo, wpadlo na pomysl zeby przejac tam stacje. Zapomnieli tylko skautow porozstawiac w bocznych systemach. 200 os flota -A-/ROL/SW z 9 matkami wpadla na nich, umrzyla ich flote, zabila SBU, zabila gang armor hacow PL, ktory przylecial z odsiecza i wrocila do domu.

Dopoki walki nie przeniosą się do Feythabolis/Eso (szczegolnie ze Dead Terrorist wprowadzili sie juz do Stain), raczej tak bedzie teraz wygladala obrona -A-.
I-DEA / C0ven

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 19, 2010, 12:03:31 »
Fajna bitka, mimo ze mielismy spora przewage liczebna. Z perspektywy C0ven KB wyglada to tak:
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=138505

CO2 po wtopie zadzwonilo po Pandemic, ci przylecieli w 60 ABHACy, i mieli nas zaatakowac razem, ale CO2 sie nagle rozmyslilo, i zamiast do walki skoczyli na posa, zostawiajac PL samym sobie  ;D

Fast forward about...shit, I lost track of time while our eastern European adversaries begin shooting our SBUs, downing 3 of them. Batphone rang, PL picked up the other end and started burning our way with 60 AHACs. According to our Serbian Overlord, their conversation went something like this:

SO: hang on, we're setting up a cyno to bridge in
PL: we're jumping in
SO: wait, they have 200
PL: it's cool, we have 60

*pew pew*

We finally bridge in after our FC decides he doesn't want to plunge 50 drakes into the heart of 150 drakes and burn into a safe pos along with PL. PL leaves about 5 minutes later and AAA/SE/C0VEN/ROL RF our staging pos.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

AgnesStarzA

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 19, 2010, 12:07:56 »
-A- jest dalekie od RIP...

THIS :) Ludzikom którzy wcinają forumowy bullshit z połykiem życzę miłego dnia. AAA to nie atlas... DRAKE ARMY FTW!

gregor40

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 19, 2010, 12:11:05 »
-A- straciło wczoraj HED bez wystrzału. IT zebrało flotę około 700, heavy czekało na POSie, support kampił bramy zabijając lemmingi w przemysłowych ilosciach. Stacja padła bez obrony ze strony -A- co jest o tyle dziwne, że to stacja o historycznym i strategicznym zanczeniu. Historycznym, bo outpost nie był zdobyty od bardzo dawna i strategicznym - bo daje przejście bezpośrednio z 0.0 do high. Laga nie było, node był w reinforsie, guny cyklowały normalnie.

Zabiciem potem TCU nie ma się co szczycić, trudno oczekiwać campienia przez n+1 godzin zaraz po opie rozbijania stacji. HED -A- raczej nie ma szans odzyskać. RIP -A-. Szkoda, bo to kawal dobrej historii EvE...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 19, 2010, 12:24:23 »
-A- straciło wczoraj HED bez wystrzału. Stacja padła bez obrony ze strony -A- co jest o tyle dziwne, że to stacja o historycznym i strategicznym zanczeniu. RIP -A-. Szkoda, bo to kawal dobrej historii EvE...

HAHAHA :) Najlepiej by bylo, gdybysmy wskoczyli do was w 300 osob na wasze 700 z zaladowanym gridem i umarli chwalebnie, wtedy byloby GF na lokalu i w ogole szacun :) Ale nie wskoczylismy, wiec pozostalo tylko poklepac sie nawzajem po plecach, ze dobra robota, ladny blob sciagnelismy w sobotni wieczor, blablabla RIP -A-  ;D Fajny pokaz sily, przylecialo nawet Sys-k i BUFU, ciekawe jak dlugo Molle da rade zbierac takie bloby, i jak dlugo po zajeciu terenow AAA dacie rade je utrzymac.

edit: chodzi mi o to, jak dlugo zdolacie je utrzymac, jak juz Pandemiki i Ruscy zaczna do was strzelac. Bo narazie macie N -A- DS zamiast NBSI, ale to dlugo nie potrwa.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 19, 2010, 12:33:30 »
HAHAHA :) Najlepiej by bylo, gdybysmy wskoczyli do was w 300 osob na wasze 700 z zaladowanym gridem i umarli chwalebnie, wtedy byloby GF na lokalu i w ogole szacun :) Ale nie wskoczylismy, wiec pozostalo tylko poklepac sie nawzajem po plecach, ze dobra robota, ladny blob sciagnelismy w sobotni wieczor, blablabla RIP -A-  ;D Fajny pokaz sily, przylecialo nawet Sys-k i BUFU, ciekawe jak dlugo Molle da rade zbierac takie bloby, i jak dlugo po zajeciu terenow AAA dacie rade je utrzymac.

700 blue w hed to byl maly blob imho
nie mozna go porownac to blobow w H-W albo 0-W gdzie przynajmniej jedna ze stron miala grubo ponad 1000

w kazdym razie bardzo dobrze, ze AAA ma sie dobrze wewnetrznie, bedzie bardzo fajnie gdy ich gangi beda codziennie roamowac np. IT space

w tej chwili pada stacja w 25s
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 19, 2010, 14:00:22 »


w kazdym razie bardzo dobrze, ze AAA ma sie dobrze wewnetrznie, bedzie bardzo fajnie gdy ich gangi beda codziennie roamowac np. IT space

Mysle, ze paradoksalnie AAA ma sie dobrze wlasnie dlatego, ze sytuacja nie moze byc gorsza. Teraz, po aktywnym wlaczeniu sie XXXRUSKICHXXX i WN do ataku, wlasciwie nic juz nie moze pojsc gorzej, no chyba ze nagle przylecialo by NC jako 5ta strona, urwac swoj kawalek AAA, ale to malo prawdopodobne. Dlatego sytuacja AAA osiagnela stabilne dno, wraz ze strata HED mozemy mowic o koncu pewnej epoki, epoki AAA jako sovholdera.
Pytanie, czy sie teraz chlopaki od tego dna odbija, reformujac sie w to, czym niegdys byli, operujac ze Stain, czy tez bez sova sie zdisbanduja. Ja stawiam na to, ze schudna, a potem zaczna sie mscic, czekajac na momenty slabosci i wewnetrzne zatargi, na wszystkich atakujacych w tej chwili aliansach po kolei. To jest bardzo fajny content, i ja chetnie wezme w tym udzial. Oczywiscie moge mowic tylko za siebie, ale z tego co wiem jest wiecej takich osob w C0venie, ktorym Esoteria wisi i powiewa. Rosyjska czesc Stainwagonu od zawsze sie nienawidzi z RA i Dronkowem, przypomne ze Stain Empire to najstarszy alians w grze, a Red Alians zostal zalozony chwile potem, i od wielu, wielu lat trwa miedzy nimi rywalizacja. Pandemicow mamy na KOS od zawsze, mielismy nawet kiedys od nich propozycje blue i chwilowej wspolpracy w czasie obrony Esoterii, ale odrzucilismy ze wzgledow ideologicznych :) . Tu nie ma mowy o jakichkolwiek negocjacjach, to bedzie wojna na wyniszczenie - Pandemic Legion za kase z Dronkowa robi za ostrze wloczni, ktora ma dotrzec az do Esoterii i wymazac nas wszystkich z mapy zaraz po AAA. Wiec mozna powiedziec, ze jest to wewnetrzna wojna Rosjan, bo w AAA tez jedna trzecia membersow jest rosyjskojezyczna, zreszta podobno niezle sie tam wszyscy bluzgaja na ich odpowiedniku Centrali  ;D Ale Stain Empire to naprawde bardzo fajny sojusznik, maly ale silny i sprawdzony, i w sumie chyba nasz jedyny prawdziwy. Wiec C0ven bedzie stal murem za Stain, tak jak Stain staloby za Coven w takiej sytuacji.
Zdradze, ze w Esoterii juz przygotowujemy barykady i butelki z bezyna, loguja sie stare dinozaury C0venu, na haslo "bija naszych" odhibernowuja swoje konta z 2003/4 roku i zwoza statki  8) Zdajemy sobie sprawe, ze kazdy dzien obrony AAA to jeden dzien dluzej dla nas na przygotowanie obrony w Eso. Jedno jest pewne: jestesmy w centrum wydarzen, i teraz jest nasz czas, zeby pokazac na co stac C0ven. Bedzie super zabawa, lag, i mnostwo killi bez wychodzenia z domu, beda ulanskie szarze, SPARTA itd.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 19, 2010, 14:07:05 »
Amen... :)
Charming But Irrational

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 19, 2010, 14:16:28 »
To stara prawda, że dla sojuszy PVP "im gorzej tym lepiej"

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 19, 2010, 14:17:18 »
Mysle, ze paradoksalnie AAA ma sie dobrze wlasnie dlatego, ze sytuacja nie moze byc gorsza. Teraz, po aktywnym wlaczeniu sie XXXRUSKICHXXX i WN do ataku, wlasciwie nic juz nie moze pojsc gorzej, no chyba ze nagle przylecialo by NC jako 5ta strona, urwac swoj kawalek AAA, ale to malo prawdopodobne. Dlatego sytuacja AAA osiagnela stabilne dno, wraz ze strata HED mozemy mowic o koncu pewnej epoki, epoki AAA jako sovholdera.
Pytanie, czy sie teraz chlopaki od tego dna odbija, reformujac sie w to, czym niegdys byli, operujac ze Stain, czy tez bez sova sie zdisbanduja. Ja stawiam na to, ze schudna, a potem zaczna sie mscic, czekajac na momenty slabosci i wewnetrzne zatargi, na wszystkich atakujacych w tej chwili aliansach po kolei. To jest bardzo fajny content, i ja chetnie wezme w tym udzial. Oczywiscie moge mowic tylko za siebie, ale z tego co wiem jest wiecej takich osob w C0venie, ktorym Esoteria wisi i powiewa. Rosyjska czesc Stainwagonu od zawsze sie nienawidzi z RA i Dronkowem, przypomne ze Stain Empire to najstarszy alians w grze, a Red Alians zostal zalozony chwile potem, i od wielu, wielu lat trwa miedzy nimi rywalizacja. Pandemicow mamy na KOS od zawsze, mielismy nawet kiedys od nich propozycje blue i chwilowej wspolpracy w czasie obrony Esoterii, ale odrzucilismy ze wzgledow ideologicznych :) . Tu nie ma mowy o jakichkolwiek negocjacjach, to bedzie wojna na wyniszczenie - Pandemic Legion za kase z Dronkowa robi za ostrze wloczni, ktora ma dotrzec az do Esoterii i wymazac nas wszystkich z mapy zaraz po AAA. Wiec mozna powiedziec, ze jest to wewnetrzna wojna Rosjan, bo w AAA tez jedna trzecia membersow jest rosyjskojezyczna, zreszta podobno niezle sie tam wszyscy bluzgaja na ich odpowiedniku Centrali  ;D Ale Stain Empire to naprawde bardzo fajny sojusznik, maly ale silny i sprawdzony, i w sumie chyba nasz jedyny prawdziwy. Wiec C0ven bedzie stal murem za Stain, tak jak Stain staloby za Coven w takiej sytuacji.
Zdradze, ze w Esoterii juz przygotowujemy barykady i butelki z bezyna, loguja sie stare dinozaury C0venu, na haslo "bija naszych" odhibernowuja swoje konta z 2003/4 roku i zwoza statki  8) Zdajemy sobie sprawe, ze kazdy dzien obrony AAA to jeden dzien dluzej dla nas na przygotowanie obrony w Eso. Jedno jest pewne: jestesmy w centrum wydarzen, i teraz jest nasz czas, zeby pokazac na co stac C0ven. Bedzie super zabawa, lag, i mnostwo killi bez wychodzenia z domu, beda ulanskie szarze, SPARTA itd.
Juz kiedys ci mowilem , jak na 5 miesiecy w c0ven za duzo buty i arogancji w tobie oraz za malo realnego spojrzenia.Tu nie bedzie barykad , alamo czy obrony czestochowskiej.Przyleci Blob zajmie bz i koniec oporu.

Jesli zas zwozicie statki do ESO - fail...


Najlepszym wyjsciem jest przeczekac blob (gryzac co sie da ze stain) i po przeleceniu bloba wtedy kasic gryzac ile wlezie - tak robil sw kiedys.Kilka kampani podczas gdy wielcy probowali robic cos gdzies indziej.I tak bez konca :)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 19, 2010, 14:18:23 »
Juz kiedys ci mowilem , jak na 5 miesiecy w c0ven za duzo buty i arogancji w tobie oraz za malo realnego spojrzenia.Tu nie bedzie barykad , alamo czy obrony czestochowskiej.Przyleci Blob zajmie bz i koniec oporu.

Jesli zas zwozicie statki do ESO - fail...


Najlepszym wyjsciem jest przeczekac blob (gryzac co sie da ze stain) i po przeleceniu bloba wtedy kasic gryzac ile wlezie - tak robil sw kiedys.Kilka kampani podczas gdy wielcy probowali robic cos gdzies indziej.

Mialem mu ochote cos napisac, ale w sumie dzieki. W sumie znajomosc historii Eve tez u niego szwankuje heh.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 19, 2010, 14:24:23 »
Juz kiedys ci mowilem , jak na 5 miesiecy w c0ven za duzo buty i arogancji w tobie oraz za malo realnego spojrzenia.Tu nie bedzie barykad , alamo czy obrony czestochowskiej.Przyleci Blob zajmie bz i koniec oporu.

Spoko, apropo z dupy tekstow, to juz ci kiedys mowilem, ze rokoszanie Lubomirskiego tez mieli w dupie Rzeczpospolita  ;D  A w ogole to oddajcie dredy.

Najlepszym wyjsciem jest przeczekac blob (gryzac co sie da ze stain) i po przeleceniu bloba wtedy kasic gryzac ile wlezie - tak robil sw kiedys.Kilka kampani podczas gdy wielcy probowali robic cos gdzies indziej.I tak bez konca :)

Tak wlasnie bedzie. Tekst o barykadach byl dla dodania patosu.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 19, 2010, 14:39:10 »
Odnosnie  sova ,nie uzyskalismy go  dzieki odwadze , czy dzieki umiejetnosciom pvp , zmienila sie poprostu sytuacja polityczna na poludniu(dalilah niezle namieszala ^.^ - szkoda ze nie gra ) i blob nie mogl juz przylatywac zeby bronic eso.

gregor40

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 19, 2010, 16:38:31 »
HAHAHA :) Najlepiej by bylo, gdybysmy wskoczyli do was w 300 osob na wasze 700 z zaladowanym gridem i umarli chwalebnie, wtedy byloby GF na lokalu i w ogole szacun :)

Err, jak -A- w sobotni wieczór potrafi zebrać 300 we flocie do obrony strategicznej stacji to chyba jednak jest RIP. A co do utrzymania - nie wiem czy Molle będzie chciał trzymać te regiony, czy po prostu zaora i komuś odda. Zaś co do klepania po różnych częściach ciała, to na prawdę nie miał bym nic przeciwko temu, żeby -A- wskoczyło swoim 700 na nasze 700. Byle by pew-pew było fajne. Zróbcie to, skoro taki huraoptymizm i wysokie morale u Was...

DragLord

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 19, 2010, 16:53:48 »
Stacja padła bez obrony ze strony -A- co jest o tyle dziwne, że to stacja o historycznym i strategicznym zanczeniu. Historycznym, bo outpost nie był zdobyty od bardzo dawna i strategicznym - bo daje przejście bezpośrednio z 0.0 do high.


Male sprostowanie ta stacja nie ma zadnego historycznego znaczenia - strategiczne na pewno tak ze wzgledu na wspomniany wlot do hiseca. Nie byl tez nigdy zdobyty bo byl wybudowany ledwo 1 rok i 5miesiecy temu.

tomassz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nyu Qiusantus
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 19, 2010, 17:07:20 »
Err, jak -A- w sobotni wieczór potrafi zebrać 300 we flocie do obrony strategicznej stacji to chyba jednak jest RIP.
Jednak myślę że skoro latają to nie są RIP, jeszcze liczba osób w ich flotach się zwiększa.

lastverb

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 19, 2010, 19:17:50 »
Err, jak -A- w sobotni wieczór potrafi zebrać 300 we flocie do obrony strategicznej stacji to chyba jednak jest RIP.
Que? To juz predzej IT jest rip skoro potrafi zebrac mniejsza ilosc osob majac prawie 4x wiecej charow w ally.
Ktos napisze, ze it nie jest w obronie - sojusz molla zawsze wystawial mniejsze liczby w obronie niz w ataku wiec argument nijaki.

Trico

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 20, 2010, 00:14:58 »
ale dysputy, matko uchowaj zeby ci ludzie dostali się na dyrektorskie stołki
oh w8...

no ale whatever, podobno zadyma też się zaczęła od forum
nikt nie ma lepszego zajęcia więc -A- jest dobrym celem
no a blob się zdarza na południu
Eso choć mam słąbą pamięć ma chyba wszystkiego 3 hiendy, naprawde jest co zdobywać
nikt ze zgromadzonych niema ciasno w domkach więc teraz będzie luźno, no może poza Stain
drake army niestety też działa do czasu kiedy traci się stacje z zapasami, lecąc flotą regularnie od empire gdzieś wgłąb 0.0 można dostać tylko bomby na ryj

-A- nie ma też dużo czasu na decyzje, miesiąc i trzeba się ustatkować na dłużej
100-300 osób we flocie osuszy rynek w każdym regionie z którego mieliby startować

podział terenów będzie jakiś w miare rozsądny i zgodny z interesami (a może nawet PL coś zgarnie), IT pasuje mieć HED jako przyczułek jak również FAT lub przynajmniej 25S (SE chyba używało okolicy do logistyki, ciekawe jak teraz polecą jump frachty), innym też pewnie 'pasuje' system z generatorem czy siatka jb

[mod]Ustaw sobie ally.M.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2010, 02:15:29 wysłana przez Mona X »

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 20, 2010, 01:04:58 »
Spokojna twoja rozczochrana juz my sobie jakos poradzimy. Narazie powiedzial bym ze przewaza myslenie sov zle pew pew dobrze. Dzisiaj chyba od po DT szorowala po okolicy nasza flotka. Rano zreszta tez tu i tam sie towarzystwo krecilo.  A panom z nap festu zyczymy milego cieszenia sie naszym "prezentem na dowidzenia". Milego orania 150 systemow ze stacjami ustawionymi na g...niane tz.

ps. Tylko czekamy az zlewozmywak zostanie w domu.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2010, 01:16:10 wysłana przez Rabbitofdoom »

Siewca Titum

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 20, 2010, 01:10:30 »
Paradoksalnie wzmocnił się właśnie StainWagon. Bo c0ven,se,-a-,rol,rl to już jakaś siła. I teraz wyobraźmy sobie, że za 2-3miesiące IT będzie chciało zaatakować północ czy chłopaki się posprzeczają na południu. I takie 300-400 świetnie wyszkolonych pef pef charów wjedzie na plecy. To naprawdę będzie miłe. '

A z drugiej strony c0ven i se znowu potwierdzają, że nawet w grze można mieć jakieś wartości i najważniejsza jest zabawa . I np. jak BUFU potwierdza, że są korporacja bez ambicji potrafiącą tylko strzelać u tych lepszych to c0ven i se pokazali, że na końcu pleców są korzyści liczy się zabawa.

lastverb

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 20, 2010, 01:10:55 »
Eso choć mam słąbą pamięć ma chyba wszystkiego 3 hiendy, naprawde jest co zdobywać
lol lol, masz bardzo slaba pamiec i eso bylo 2 najbogatszym w hiendy regionem przed rajem technetium?

Qreg

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 20, 2010, 01:42:43 »
lol lol, masz bardzo slaba pamiec i eso bylo 2 najbogatszym w hiendy regionem przed rajem technetium?

Z teneryfa mu sie pewnie pomyliło ;) (a myslal pewnie tylko o promecie i dyspro)

Goomich

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #101 dnia: Wrzesień 20, 2010, 02:16:56 »
Dziadzikowi się już nie chce latać po 20 jumpów na bitwy i zaprasza wszystkich do eso.

lastverb

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #102 dnia: Wrzesień 20, 2010, 02:41:24 »
alez zapraszac nie trzeba. juz leca

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #103 dnia: Wrzesień 20, 2010, 05:50:43 »

Eso choć mam słąbą pamięć ma chyba wszystkiego 3 hiendy, naprawde jest co zdobywać


Jesli ktos nadal uwaza ze sov war toczy sie o hiendy to chyba ostatnio logowal sie w listopadzie zeszlego roku.

A jesli juz o nich mowa to w eso jest ich troszke wiecej, tylko nic z tego nie wynika ;p

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #104 dnia: Wrzesień 20, 2010, 13:37:33 »
Dead terrorist chyba odpalilo bat telefon. W tg- pojawil sie PL a w okolicy raportowano jednego z ich neutral cyno altow. Ini tez trzyma jakies alty w cloaku w lgk wiec wyglada na to ze zlewozmywak obejmuje tez dead terrorist.