Autor Wątek: AAA pod ostrzałem  (Przeczytany 48622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Goomich

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #140 dnia: Wrzesień 27, 2010, 09:59:35 »
ps. Pewnie to czytasz panie "bohaterski" alcie. Milego urlopu od eve.


Teraz jestem zainteresowany.

DETAILS, DETAILS!

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #141 dnia: Wrzesień 27, 2010, 10:26:19 »
Ktoś go zbluzgał ingame (sądząc po treści prawdopodobne że ktoś z centrali), GM w odpowiedzi na petycję obiecał namierzyć i odstrzelić

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

AgnesStarzA

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #142 dnia: Wrzesień 27, 2010, 22:06:53 »
Rabit zamieść swój nowy forumy sig co go Waves zrobił :)

PS. AAA trzyma się ramy!

Hieronim

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #143 dnia: Październik 14, 2010, 13:42:28 »
Czy -A- już się zwinęło zupełnie? Widzę, że zostały im dwie stacje i z 10 systemów. Będziecie coś walczyć?

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #144 dnia: Październik 15, 2010, 14:58:39 »
W catch raczej nie. Narazie sie przyczailismy i patrzymy co sie bedzie dzialo pomagamy St0venowi tluc towarzystwo w XWY. Przed wczoraj przylecial do nas ten caly drake train z caod. Troche polatali po okolicy itp itd. To zebralismy podobnej wielkosci i skladu flotke zeby cos piu piu. (nie pytajcie mnie co tam robil apoc i gedon) Miesko bylo juz w polowie drogi do hed wiec gang siedzial na tytanie a za wroga flota polecial cyno bs. Do "bitki" doszlo w GE- jak sie okazalo panowie sa blue do INI. (ktos tam nawet mowil ze przylecieli na zaproszenie INI) Isk war bylby po naszej stronie ale koles w cynabalu znoobil i zdechl. Przez nastepne ja wiem 20min 20 osob ktore nam zostaly ganialo 70+ hostow z proberami.
http://www.a-kills.com/?a=kill_related&kll_id=410147
Ze strony kb Ini walka sie nigdy nie odbyla.

Potem sie zorietowalismy ze INI dla odmiany znoobilo i dalismy noge. Chlopaki troche polataly po okolicy, kilku sie pokazalo nawet w LGK ze by nas powyzywac i polecieli kampic zdaje sie v-3 w 60 osob przez co musielismy latac 16j ekstra zeby zrobic kampe 2j dalej.  ;D SSE jeszcze wieczorkiem polecialo cepami zapolowac na kerbirow ale trzepnelismy tylko drejka IT.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #145 dnia: Październik 15, 2010, 15:54:20 »
SSE jeszcze wieczorkiem polecialo cepami zapolowac na kerbirow ale trzepnelismy tylko drejka IT.
typowi dresiarze  ::)

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #146 dnia: Październik 15, 2010, 23:57:03 »
W ramach dresiarstwa ubilismy dzisiaj rattlesnake.
http://www.a-kills.com/?a=kill_detail&kll_id=410635

Szukalismy carriera/mothershipa ale jak znalezlismy wkoncu ofiare okazalo sie ze mamy na ogonie 120+ initiative ktorzy kompletnie zlagowali node. Jak w skoczyli do systemu wyskoczylismy druga bramka i tutaj wlaczylo sie do akcji CCP. Z ja wiem 10-15 osob z naszej floty utknelo na trafiku. Po drogiej stronie nie zaladowal mi sie grid, jutro sprawdze czy przezylem. A moglem isc na piwo zamiast grac w eve...

W sobote rankiem w LGK i okolicy krecil sie gang zlozony z brikow i PL 7szt. ( W tym tempie do swiat cale eve poza stain wagonem bedzie blue do PL chyba). Zebralismy podobny gang w celu GF. 4 :0 dla niebieskich. Bloob Ini w tym czasie jeszcze spal smacznie  najwyzej jakies pojedyncze bsy itp. debilowaly w docking range.
http://www.a-kills.com/?a=kill_related&kll_id=410754
Wrocilismy do LGK i czekalismy co przyleci bic SBU podlozone na baita. Chwile pozniej scratch wpadl w kampe ini i zginal marnie. Polecielsmy go pomscic. U nas spadl laciek u ini dwa drejki zdarzyly zdeagrowac i przeskoczyc reszta poszla do piachu. Potem niestety RL dal o sobie znac.
http://www.a-kills.com/?a=kill_related&kll_id=410760
Wieczorkiem chlopakom z Russian Thunder Squad trafil sie rodzynek  covert z bpo warty okolo 35B
http://www.a-kills.com/?a=kill_detail&kll_id=410911
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2010, 21:12:06 wysłana przez Rabbitofdoom »

olaf

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #147 dnia: Październik 17, 2010, 10:08:17 »
A po co wklejasz nam kile 10 osobowych gangów?

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #148 dnia: Październik 17, 2010, 10:48:18 »
A po co wklejasz nam kile 10 osobowych gangów?
Bo na tym poziomie teraz AAA operuje.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #149 dnia: Październik 17, 2010, 17:37:31 »
Jak zrobisz 30 osobowy gang to zaraz bedzie cie ganiac po okolicy 60+ initiative. Bardziej nam sie oplaca zrobic 3 male gangi. Wtedy dwa pozostale sobie spokojnie beda mordowac kiedy bloob goni trzeci.

Orli1983

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: What ever
  • Korporacja: Lords of Sandbox
  • Sojusz: rane
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #150 dnia: Październik 18, 2010, 09:20:54 »
hmm tak sobie patrze na AAA citizens i wygląda na to ze prawie polowa corpow przeszła na strone INItiative :D Nie sadzilem ze to będzie aż na taka skale- ale w sumie my tylko rentiersi ;]   Jestem Ciekaw jak to wpłynie na poziom nafaszerowania szpiegami AAA w INIT i co z tego wyniknie w przyszłości

Alrekus

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #151 dnia: Październik 18, 2010, 17:36:25 »
Szpiedzy byli, są i będą także tym się raczej nie ma co strofować, jakby się tym przejmowali to pewnie odcięli by was od wszelkiego rodzaju informacji alliansowych i tylko na was kasę hodowali  ;)

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #152 dnia: Październik 19, 2010, 11:55:09 »
hmm tak sobie patrze na AAA citizens i wygląda na to ze prawie polowa corpow przeszła na strone INItiative :D Nie sadzilem ze to będzie aż na taka skale- ale w sumie my tylko rentiersi ;]   Jestem Ciekaw jak to wpłynie na poziom nafaszerowania szpiegami AAA w INIT i co z tego wyniknie w przyszłości

Martwe kerbiry napewno. Jak narazie -1 carrier rentierow ini. Niestety niemiluch poszedl w triage i zrobil kaboom poswiecajac alta zeby rozwalic wrak.  :(

Kolejny carrier poszedl do piachu. INI oglosilo cta jak tylko byli za daleko zeby wrocic hot dropnelismy im chimere w GE-.
http://www.a-kills.com/?a=kill_detail&kll_id=412502
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2010, 15:12:59 wysłana przez Rabbitofdoom »

yalien

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #153 dnia: Październik 29, 2010, 10:18:47 »
Siemka,

Rabitt , nie chcialbym byc zlosliwy :D ale wyglada na to ze przyjeliscie taktyke partyzancka. Nie wytrzymaliscie w walnej bitce (AAA) to mscicie sie na rentierach :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #154 dnia: Październik 29, 2010, 10:26:38 »
Spłycasz.

"Space denial" może rzucić na kolana najpotężniejszych, a jednocześnie "guerilla" mają z tego najwięcej funu. Po co walczyć w lagu, skoro można dzień po dniu podkopywać przeciwnika, zniechęcając kolejnych kerbirów i powodując emo-rage w szeregach wrogów, którzy będą się wzajemnie trollować na tle nieuniknionych strat.

Zapytaj dawnych holdersów CVA jak się im sympatycznie mieszkało, gdy w każdym systemie wisiał gość z Ushra'Khan :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #155 dnia: Październik 29, 2010, 12:05:32 »
Wczoraj w WD- widziałem SBU AAA pilnowane przez kilkanaście Dramieli.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #156 dnia: Październik 29, 2010, 12:13:27 »
Pewnie promyk ostatnio mu sie znudzilo polowanie na carriery i ma faze dramielowa. Ja ostatnio nie bardzo mam czas na granie ale aktualnie walki z tego co widze przeniosly sie w okolice przestrzeni jeszcze nalezacej do DT.

A co do pytania to pominawszy ponowna zmiane leadershipu teraz mamy maly triumwirat bo ludzie doszli do wniosku ze jednoosobowy szef jest za podatny na real life issues itp. -A- zyje i ma sie calkiem dobrze.
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2010, 13:02:05 wysłana przez Rabbitofdoom »

Goomich

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #157 dnia: Październik 29, 2010, 13:14:01 »
[mod]Offtop o Polakach i C0venie trafił do nowego wątku.[/mod]

kaleba

  • Gość
Odp: AAA pod ostrzałem
« Odpowiedź #158 dnia: Październik 29, 2010, 15:41:58 »
Siemka,

Rabitt , nie chcialbym byc zlosliwy :D ale wyglada na to ze przyjeliscie taktyke partyzancka. Nie wytrzymaliscie w walnej bitce (AAA) to mscicie sie na rentierach :)

Raczej nikt sie nie msci na was. Taktyka polega na zajechaniu rentierow aby ci przestali placic :D
Znaczy ja bym tak zrobil a czy to jest ich taktyka to nie wiem :D