Ankieta

Co myślisz o obecnych prawach dostepowych na forum (z naciskiem na flamewar)

Jest jak powinno być
Powiesić tego co to wymyślił
Wisi mi to

Autor Wątek: Grupy, rangi, dostępy  (Przeczytany 20771 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Grupy, rangi, dostępy
« dnia: Wrzesień 01, 2010, 20:35:52 »
Drodzy użytkownicy forum coś dziwnie martwe się zrobiło od popołudnia. Zakładam jedną z dwóch przyczyn:
- przywrócenie starej polityki dostępowej do flamewar ochłodziło pieniaczy bo stracili tam dostęp (za mało postów)
- cos jest nie tak z ustawieniami forum. Jeśli ktos gdzieś stracił dostęp proszę o maile ingame na mojego main chara (dane w profilu) z powiadomieniem gdzie forum nagle stwierdziło że nie wolno pisać
(opcja trzy to zbyt zawzięcie testujecie WoT :P )

EDIT: albo piszcie do Xarta :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2010, 20:36:21 »
Jak pewnie zauważyliście, przywróciliśmy (w zasadzie to Doom przywrócił) rangi (czyli grupy oparte na ilości postów), dostęp do flejma od 40 napisanych postów, działanie Karnego Jeżyka i takie tam.
Wszelkie problemy z dostępami prosiłbym zgłaszać tutaj lub (jeśli komuś np. zniknęła możliwość pisania postów) na maila eve at xarthias.pl
Przedwieczny.

Orli1983

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: What ever
  • Korporacja: Lords of Sandbox
  • Sojusz: rane
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2010, 07:58:44 »
bardzo dobry pomysl tylko jak tu nabic tyle postow :P czy posty licza sie z kazdego działu ?

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 02, 2010, 10:25:00 »
Musze przyznac ze polityka 40 postow z dostepem do flame jest bzdurna, ale jesli mam nabic 30 postow zeby znow to widziec to prosze bardzo, tylko nie plakac ze inni marnuja czas na czytanie bzdurnych postow ;p
no to juz -1

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 02, 2010, 10:32:50 »
Osobiście ten pomysł nie pochwalam. Jak by nie było w flame powinni ludzie móc uczestniczyć a jeśli już ma być jakiś próg to z deczka mniejszy a raczej na innych zasadach (blokujący robienie zadymy nowo powstałym kontom a nie blokowanie wypowiedzeniowi ludziom, którzy są zarejestrowani od dawna na forum).

NoX PL

  • Gość
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 02, 2010, 10:34:09 »
Musze przyznac ze polityka 40 postow z dostepem do flame jest bzdurna, ale jesli mam nabic 30 postow zeby znow to widziec to prosze bardzo, tylko nie plakac ze inni marnuja czas na czytanie bzdurnych postow ;p
no to juz -1

Podpisuje sie pod tym.
40 to troche za duzo.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 02, 2010, 10:45:52 »
Dla czytaczy jest wystarczająco dużo działów dostępnych bez rejestracji nawet.
A limit dla flejma może Was trochę zmobilizuje do napisania od czasu do czasu na forum czegoś ciekawego.
40 postów to naprawdę nie jest dużo, a limit podnieśliśmy na złość wszystkim cwaniaczkom, co to nabili sobie 20 postów, a potem woda w usta...
I uprzedzam. Złośliwie będę sprawdzał tych co mają nabite posty tylko do flamewara i potem milczą. Będę sprawdzał i obcinał im licznik, żeby nie było za lekko. To jest forum dyskusyjne, a nie miejsce do czytania jak sobie inni się kłócą.
Jednocześnie 40 postów ciężko nabić dualkontem, więc będzie trudniej dla cwaniaczków, którzy chcieliby anonimowo nawrzucać innym. Cieszcie się, że jeszcze nie wprowadziliśmy zasady takiej jak w KSOD czyli wpisywania nicka i korpa :P
I nie marudzić. To nie jest wątek o zasadności limitu na flejma (który, przypominam, został wprowadzony na wyraźne życzenie użytkowników), tylko o ewentualnych problemach technicznych z dostępami i/lub niemożnością czytania/pisania na forum.
Przedwieczny.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 02, 2010, 11:08:45 »
... a raczej na innych zasadach (blokujący robienie zadymy nowo powstałym kontom a nie blokowanie wypowiedzeniowi ludziom, którzy są zarejestrowani od dawna na forum).

Wracam do mojej sugestii.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 02, 2010, 11:30:08 »
Nie.
Choćby z powodów technicznych, ale nie tylko, coś takiego nie będzie możliwe. Zresztą od dawien dawna dostęp do flejma był od określonej liczby postów, nie od czasu zarejestrowania. Z powodu drobnej awarii i braku czasu administracji, przez wakacje limit był zniesiony, a teraz powrócił. Koniec kropka. Dalszą dyskusję o dostępie do flejma uważam za bezzasadną i bezsensowną. No, chyba, że ktoś ma ponad 40 postów i nadal flejma nie widzi, to wtedy proszę o info.
Przedwieczny.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 02, 2010, 11:37:26 »
Gwoli wyjaśnienia dla tych co na centrali są krótko: Obecna forma flame jest wynikiem ewolucji tak jak pisał Xartias. Wcześniej flame był łatwiej dostępny, za ostrość moderacji w nim była prawie na takim samym poziomie jak w KSOD i ludzie o to mieli ciężkie pretensje. Obecna forma pozwala na większa dozę swobody w wypowiedziach (nie bez znaczenia pozostają pewne apekty prawne...). Nie ma technicznej opcji wprowadzenia choćby możliwości czytania flame od mniejszej liczby, a dla osób które chcą tylko flejmować mały prezent - kilka działów ma wyłączony licznik postów (nie moja zasłóga, stare ustawinie) żeby jak to ktoś chyba z c0ven napisał na poczatkach tego systemu "żeby móc pier***** od rzeczy trzeba najpierw wykazć się umiejętnością merytorycznego pisania"

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 02, 2010, 11:45:03 »
Na pewno "Witaj" w przedpokoju zapewnia bardzo merytoryczne tresci na forum. Ale spoko poradze sobie w walce o flame :)

KusKus

  • Gość
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 03, 2010, 15:21:40 »
To co my biedni, milczacy, z szarej strefy forum bedziemy teraz robic w pracy? O_o

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 03, 2010, 15:29:59 »
pisać na centrali?
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

KusKus

  • Gość
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 03, 2010, 15:35:11 »
Niektorzy wola czasem pozostac biernymi obserwatorami i tylko napuszczac innych na klepanie glupot...

Pozdrawiam Alto i Nite-a :P

Yurioni

  • Gość
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 03, 2010, 15:54:28 »
i teraz moje pytanie, czemu moje posty zostaly skasowane, chociaz pasowaly do dzialu, a malo tego mialy jakas tam merytoryczna wartosc?

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 03, 2010, 15:56:24 »
a teraz moja odpowiedz. dlatego ze nie mialy merytorycznej wartosci. Jeszcze raz ktos sprobuje troszke spamu a warny poleca :) uprzedzam grzecznie. pierwszy i ostatni raz.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Yurioni

  • Gość
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 03, 2010, 15:57:59 »
wiec rozumiem za jakakolwiek dyskusja na temat tego, co moim zdaniem jest kiepskim rozwiazaniem, na miejscu od razu skazana na sromotna porazke i brutalna moderacje?

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 03, 2010, 16:03:14 »
Wiesz przypomina mi to jedno ciemne forum z ircnetu tam tez pastwili sie nad userami i nie przyjmowali rozsądnej polityki
potem musieli przez 30dni wycinać pakiety na brzegówkach co za czasy... na szczęście teraz mamy bardziej cywilizowane mozna np upajać kogoś piwem i wymusić dostęp  8)

KusKus

  • Gość
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 03, 2010, 16:05:13 »
a teraz moja odpowiedz. dlatego ze nie mialy merytorycznej wartosci. Jeszcze raz ktos sprobuje troszke spamu a warny poleca :) uprzedzam grzecznie. pierwszy i ostatni raz.

Mysle ze chcielismy poprostu pokazac brak jakich kolwiek rozsadnych podstaw do blokowania Flame-u...
(i lekko przerysowane konsekwencje)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 03, 2010, 16:05:36 »
wiec rozumiem za jakakolwiek dyskusja na temat tego, co moim zdaniem jest kiepskim rozwiazaniem, na miejscu od razu skazana na sromotna porazke i brutalna moderacje?
Nie jeśli znajdzie się we właściwym dziale we właściwym temacie
(hint) Ksiega skarg i wniosków -> that way

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 03, 2010, 16:06:25 »
Powiem krótko

 (nie chce mi się pisać, bo pewnie i tak ten post się nie liczy)

nie ma flejma nie ma Centrali.


czytać poprawnie politycznie wątki, w nudnej pracy, to żaden rozrywek...


Zróbmy protest....ja chcę chociaż móc poczytać głupoty, nie muszę ich pisać we flejmie. No chyba że:

:..żeby móc czytać głupoty trzeba wcześniej nauczyć się czytać normalne posty"'

na mnie juz za późno :(

p.s. a miałem napisać krótko, widzicie jak tęsknie za flejmem, tylko była ciekawa wiedza, a że miedzy wierszami to juz inna sprawa.
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 03, 2010, 16:06:54 »
Cytuj

wiec rozumiem za jakakolwiek dyskusja na temat tego, co moim zdaniem jest kiepskim rozwiazaniem, na miejscu od razu skazana na sromotna porazke i brutalna moderacje?

Nie jeśli znajdzie się we właściwym dziale we właściwym temacie
(hint) Ksiega skarg i wniosków -> that way

Pisałem tam kiedyś dostałem lekką sugestia aby się gonić

amra

  • Gość
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 03, 2010, 16:19:05 »
Te 40 postostow, odcina mozliwosc tworznia jednodniowych altow aby komus nawrzucac w topic-ach flame, byly ostatnio takie przypadki, wiec podejrzewam, ze stad powrot do starej polityki.

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 03, 2010, 16:22:22 »
Nie no tu się zgadzam problem neokidsów istnieje dalej, aczkolwiek  dało by się to rozwiązać w bardziej humanitarny sposób np test na iq przy zakładaniu konta  ? ;>

KusKus

  • Gość
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 03, 2010, 16:23:27 »
I kolejny raz wiekszosc cierpi przez glupote jednostek... kochana ludzkosc...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 03, 2010, 16:26:08 »
Pisałem tam kiedyś dostałem lekką sugestia aby się gonić
Ja tu tylko sprzątam nie odpowiadam za to co robią starsi rangą ode mnie...
Ale patrząc na treść tego co pisałeś mało mnie dziwi reakcja :P
A teraz ładnie proszę z wisienką a wierzchu:
Techniczni forum sa świadomi niezadowolenia z powodu restrykcji dostępowej do flame (tak btw to istnieje taka heretycka teoria że w pracy sie pracuje) i jeśli wymyślimy alternatywę (lub rozwój silnika forum umożliwi obniżenie progu widoczności flame równocześnie z blokadą na pisanie taka jak teraz) to o tym poinformujemy.

Nie chcę tu więcej widzieć płaczy na temat tego że nie możecie juz tak łatwo trolować. Nie po to watek powstał. Nie podoba się? To macie ankietę do której możecie dopisywać swoje nie zadowolenie bez zaśmiecania wątku.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 03, 2010, 16:27:37 »
Ja tu tylko sprzątam nie odpowiadam za to co robią starsi rangą ode mnie...
Ale patrząc na treść tego co pisałeś mało mnie dziwi reakcja :P
A teraz ładnie proszę z wisienką a wierzchu:
Techniczni forum sa świadomi niezadowolenia z powodu restrykcji dostępowej do flame (tak btw to istnieje taka heretycka teoria że w pracy sie pracuje) i jeśli wymyślimy alternatywę (lub rozwój silnika forum umożliwi obniżenie progu widoczności flame równocześnie z blokadą na pisanie taka jak teraz) to o tym poinformujemy.

Nie chcę tu więcej widzieć płaczy na temat tego że nie możecie juz tak łatwo trolować. Nie po to watek powstał. Nie podoba się? To macie ankietę do której możecie dopisywać swoje nie zadowolenie bez zaśmiecania wątku.

Brakuje opcji "I don't care"

[mod]Dodana
Doom[/mod]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2010, 16:29:48 wysłana przez Doom »

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 03, 2010, 17:27:24 »
Te 40 postostow, odcina mozliwosc tworznia jednodniowych altow aby komus nawrzucac w topic-ach flame
Blokada czasowa typu dostep do flame po miesiacu istnienia konta zrobilaby to znacznie skuteczniej.
W koncu jak ktos zaklada konto tylko po to by kogos zbluzgac we flame to 40 postow nabije w pare minut robiac BTW bajzel w kilkunastu tematach
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 03, 2010, 17:33:43 »
Po czym straci wartość licznika jak wszystkie te posty polecą do śmieci, a ip z którego idzie spam dostanie bana. Skrypt forum przelicza posty dynamicznie, jeśli post z punktowanego rejonu trafi do niepunktowanego to jest odejmowany z liczby postów, a jeśli ta funkcja nie zadziała można to skorygować ręcznie.

Ostatnie ostrzeżenie. Autor następnego posta niezgodnego z tematem dostaje punkty karne

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Aenyeweddien

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aenyeweddien
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 16, 2010, 11:15:16 »
Mam głupie pytanie...

Może mi ktoś wyjaśnić co to za ranga Komodor... (takie cudo wyświetla się u mnie w profilu)
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem

Beware I am witch

Alterego Kirh'aard; nezma

Goomich

  • Gość
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 16, 2010, 11:36:06 »
To takie coś między Atari, a Amigą.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 16, 2010, 11:46:16 »
Komodor to drugi z kolei stopień flagowy po kapitanie z listy. Nomenklatura z której to wyjąłem daje mu kontrolę nad małymi grupami wydzielonymi, najczęściej gangi BC, cruzerów i niszczycieli (+ drobnica jeśli taka jest) przeprowadzająca rajdy, stanowiąca pikiety, patrolujaca dane rejony itp

W skrócie jedna z rang za post count

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 17, 2010, 03:12:15 »
Zgodnie z obietnicą, szukaliśmy metod zmiany ustawień flamewar. Dzisiejsza modyfikacja polega na:

- obniżenie widoczności działu flame z 40 do 20 postów
- zdjecie pozwolenia na pisanie w nim wszystkim grupom użytkowników opartym o posty
- uprawnienie do pisania ma grupa flamewar
- grupa flamewar jest grupą do której można dołączyć poprzez podanie akceptowane (lub nie) przez uprawnione osoby
- prośbę o dopisanie do grupy składa się w ustawieniach profilu konta w odpowiedniej karcie
- warunkiem przyjęcia do tej grupy jest:
+ liczba postów 40+
+ uzupełnione pole profilu z nickiem
+ uzupełnione pole profilu z korpem
+ uzupełnione pole profilu z aliancem
- członkostwo w grupie nie jest dożywotnie i może zostać cofnięte (klucz definiujący jak bardzo ktoś musi wkurzyć administracje żeby tak sie stało jest w trakcie opracowania)

Tak jak poprzednio proszę zgłaszać ewentualne problemy, czyli:
- brak widoczności flame war przy ilości postów 20+
- problem z dopisaniem się do grupy - zaznaczam że nie chodzi tu o to że podanie nie jest akceptowane z miejsca sekundę po kliknięciu, bardziej chodzi np o coś w stylu "klikam aplikuj do grupy a forum twierdzi że ma to gdzieś"

Tak jak ostatnio proszę o niepisanie jaki to według was nowy system jest fajny inaczej.
Tak jak nie ostatnio może byście uszanowali tą prośbę?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 17, 2010, 03:39:26 »
Zgodnie z obietnicą, szukaliśmy metod zmiany ustawień flamewar. Dzisiejsza modyfikacja polega na:

- obniżenie widoczności działu flame z 40 do 20 postów

- prośbę o dopisanie do grupy składa się w ustawieniach profilu konta w odpowiedniej karcie
- warunkiem przyjęcia do tej grupy jest:
+ liczba postów 40+



Lol sam sobie przeczysz ];)
Czyli bez zmian

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Grupy, rangi, dostępy
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 17, 2010, 03:45:38 »
widoczność działu =/= możliwość pisania w dziale
Jest to jedyny sposób jaki znaleźliśmy na to żeby dział był widoczny na mniej restrykcyjnych warunkach (wide pierwsza strona tematu), przy zachowaniu dotychczasowych zezwoleń na pisanie w nim

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.