Eve Online > Background

KRONIKI NOWEGO EDENU -- ODRODZENIE --

(1/13) > >>

Gregorius:
KRONIKI NOWEGO EDENU POWRACAJĄ!



http://kroniki.unseen.pl

Dziś jest ten dzień, kiedy z hibernacji wychodzą Nowe Kroniki (dla tych, którzy nie wiedzą, cóż to za twór, odpowiem w skrócie : Fansite - strona zawierająca twórczość polskich podpilotów!)

Strona jeszcze rozmrażana (w medicalu są strasznie opieszali), jednak już można działać! Chętnych do współpracy gorąco zapraszam!!

Oczywiście mam nadzieję, że takie osobistości, jak Mooneye, Lo'Kchen, Baz i inni zostaną naszą wizytówką  ;) ;)  O0

Na dniach strona zostanie uzupełniona o ocalone archiwum starych kronik, lecz już teraz możecie ubiegać się o konto redaktorskie i twoooooorzyyyyyć :-) [forma w żaden sposób nie jest ograniczona]

Tak więc, trzymajcie kciuki i rozkręćmy wspólnie ten nasz mały burdelik, żeby mógł się nazywać prawdziwym Fansite'm :D


Masz uwagi? A może jakieś propozycje ? Chcesz wyśmiać projekt, albo go pochwalić ? Pisz właśnie w tym topicu :-)

Niech RPG Mode On będzie z Wami  O0 O0

Papug

Blutbart:
Chwilowo nie gram, więc i tematów mało... A wspominki, nie wiem czy warto. Chyba, że jakies krótkie teksty - choć już i dla Baza obiecałem, że coś napiszę a g... mi z tego wychodzi :/

Gregorius:
ale Kroniki to nie jest konkurencja dla Baza :-)

Jeśli Baz wyrazi zgodę, to chciałbym, ażeby i tam lądowały teksty jego i z Bazooki ;-)

A, że nie grasz :D Cóż.. ale za to głowa jest pełna pomysłów :-)

MightyBaz:
jaka znowu konkurencja? Jak widzę napisane teksty, tzn. ktoś ma ochotę i czas skrobnąć coś poza flejmem, czy boskim fitem dla noobie shipa na forum, to przynajmniej wiem, że nadal jestem normalny , hyhy
Z tego, co się orientuję, to w EvE gra kilku zawodowych pisarzy, ale nie ujawniają swoich talentów, bo szukają tylko odpoczynku, albo inspiracji do swoich książek.

Mooneye:
Greg mnie tam nie musisz zbytnio namawiać do pomocy, przecież wiesz jak jest. Dobrze, że w końcu coś ruszyło i można będzie działać.  :coolsmiley:

P.S. Tylko  proponuje zmień amigo w formularzu rejestracyjnym tło albo czcionkę bo są tak mroczne, że jeszcze jakiś potencjalnych chętnych odstraszą.  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej