Autor Wątek: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje  (Przeczytany 51781 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 18, 2011, 20:57:31 »
No niezły ten artykuł, tyle że my się chyba droczymy dla zasady, a jak przychodzi co do czego to jest spinka i wspólny cel. Tak czy siak, jesteśmy nie do zniesienia jako naród :P

AreQ

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 19, 2011, 00:29:57 »
Dużo prawdy prawdy w tym artykule i nawet by to potwierdzić, jak prawdziwy Polak skrytykuje go za PR na jego końcu ;-).

Co do naszych cech w grałem w wiele gier MMO i jak zawsze widziałem że np Szwedzi(wstaw sobie inny naród) ze sobą trzymali, jak PKowali to nie innych Szwedów, pomagali sobie, nawet jak się nie znali. A Polak Polaka ubił na miejscu i to priorytetowo mając wybór z ubiciem kogoś innego. Często tez słyszałem "Jestem Polakiem, ale się nie przyznaję, i jak widzę PL w nicku wolę udawać anglika, wtedy mnie nie próbują mnie oszukać". Trochę inaczej to już wygląda w grach gdzie są sami Polacy np na polskich serwerach. Tam już nie ma tego nie widać w ten sposób.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 19, 2011, 04:01:32 »
Czy ja wiem inna sprawa ze na polskich serwach zazwyczaj wytrzymuje jakies 5min jak widze global spamowany co 10s kup wyczesany (wstaw item) ziom tylko xxx(overpriced jak cholera) itp. Prywatnie tez sie nie przyznaje ze jestem polakiem w wiekszosci mmo bo nie mam jakos ochoty potem zeby mi spamowaly jakies nooby z roznymi pierdolami bo ich angielski lezy i kwiczy. O tym ze czesto jest tak ze graja 5 min mleko maja pod nosem juz zakladaja gildie i proboja zawojowac swiat nie wspominajac, do tego jeszcze taki napierdalator_pl oczekuje ze wszyscy polacy na serwie nagle oleja znajomych z gildi i rzuca sie im pomagac bo sa z polski.  Jak juz nie daj boze sie jest we wrogiej gildi to juz wogule jak mi w jakiejs azjatyckiej onlinowce zaspamowali maila bluzgami to normalnie rece opadaja od zdrajcow po zrobimy ci wjazd na chate i zapierd...

sc0rp

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 19, 2011, 07:34:29 »
"Jestem Polakiem, ale się nie przyznaję, i jak widzę PL w nicku wolę udawać anglika, wtedy mnie nie próbują mnie oszukać".

Dokładnie, ja po za eve wychodzę z takiego założenia bo...
nie mam jakos ochoty potem zeby mi spamowaly jakies nooby z roznymi pierdolami bo ich angielski lezy i kwiczy.
i
Cytuj
napierdalator_pl oczekuje ze wszyscy polacy na serwie nagle oleja znajomych z gildi i rzuca sie im pomagac bo sa z polski. 

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 19, 2011, 08:17:21 »
Tak czy siak, jesteśmy nie do zniesienia jako naród :P

101% racji :)

Cieszę się że częstotliwość pojawiania się artykułów wzrosła u Was znacznie. Właśnie od tej strony zaczynałem przygodę z EVE :) Dobra robota!

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 19, 2011, 08:21:20 »
Dużo prawdy prawdy w tym artykule i nawet by to potwierdzić, jak prawdziwy Polak skrytykuje go za PR na jego końcu ;-).

PR nie był zamierzony i celowy, po prostu autor pisał co myśli, to jest nasz świeży nabytek i seryjnie powtarzał kilka razy, że jest zaskoczony atmosferą u nas w korpie. A co do artykułu, masz ciekawy pomysł, napisz, wrzucimy na stronkę. Staramy się być obiektywni, dlatego nie negujemy czyjegoś "poglądu na EVE".

Co do PL community to popierdolenizm nie ogranicza się tylko do MMORPG. Grałem 4 lata w IL-2 Shturmovik. Tam też było takie centrum i community jak Centrala. CMHQ było nienawidzone przez PL community, zgadnijcie za co :). Za to, że lataliśmy Niemieckimi samolotami po Niemieckiej stronie na wirtualnych frontach, a nie byliśmy jakimś 303 czy 304 jak reszta ludzi :). Wyzywano nas od nazioli, faszystów, że w domu u nas pewnie wisi swastyka na ścianie i portret Hitlera. A do tego mówili nam, że to my traktujemy grę za poważnie :D. W solówkach większość była przeciętna, mieliśmy 2 rewelacyjnych pilotów, za to na wirtualnych frontach gdzie walczyliśmy grupą biliśmy jak chcieliśmy większość Polaków z tych wszystkich 303 i 304 (po czym pisaliśmy im na czacie sławetne "You have been gang banged by CMHQ"). W rezultacie doszliśmy po kilku latach do takiego poziomu, że byliśmy top 10 na świecie na wirtualnych frontach.

I jeszcze bym zrozumiał takich dzieciaków jak 304_Marian, który prowadził otwartą krucjatę przeciw nam, trolował każdego posta napisanego przez kogoś z nas na forum, gdyby nie "Dziadek Kos". "Dziadek Kos" to taki Xarthias Centrali, czyli stary gracz, który jest gdzieś tam u góry, sporo ludzi go szanuje itd. Dziadek Kos robił turnieje pilotów co roku. I wszystko by było fajnie, gdyby w przypadku ludzi z CMHQ turniej odbywał się według zasad fair play. Dziadek Kos to dziadek w wieku ok. 70 lat, weteran lotnictwa, niby spokojny człowiek, ale swój poziom pokazał na turniejach, gdzie przez jego wypowiedzi przesiąkały wręcz nienawiścią. A o mało by dostał zawału jak Bamsey prawie wygrał turniej z Pinkerem, sławą IL-2 PL, gościem który wygrał wszystkie turnieje ever, a który jest pupilkiem Kosa.

Jeden kumpel dostał bana za to, że zwrócił uwagę jednemu z adminów czy moderatorów na forum (który kierowany zapewne poprawnością polityczną, czyli samoloty aliantów są 5 razy lepsze niż były w rzeczywistości), że źle przetłumaczył jedno angielskie zdanie, na korzyść samolotu, którym latał. Chodziło po prostu o błąd tłumaczenia, rozwinął się flejm a kumpel dostał bana bo do gościu nie chciał się przyznać do błędu i nadal upierał się, że dobrze tłumaczy (no bo co będzie mu naziol pitolił i obrażał jego ukochany samolocik).

I tak to jest, jedyne rozwiązanie to po prostu się nabijać z czegoś takiego, my to robiliśmy, a flejm na nas był dla nas czymś w rodzaju BASHa albo demotywatorów. Do dzisiaj wspominam, jak 304_Marian, trol wszechczasów zdenerwował swoim zachowaniem wszystkich, których mógł i jedyny squadron do którego mógł pójść to my. Złożył do nas podanie (do dziś zastanawiamy się czy to nie była prowokacja :D), kazaliśmy mu sobie wyryć swastyke na klacie i nauczyć się na pamięć "Dojczland Dojczland uber alles", był na tyle inteligentny, że zrozumiał sarkazm :).

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 19, 2011, 11:49:17 »
No coś w tym jest ;] Tak czy siak jestem prawie pewny, żeby gdyby była taka sytuacja zagrożenia (hipotetyczna) w Eve to Coven, Cartel. i inne takie mogły by stanąć ramię w ramię. Każda strona by coś wniosła do wspólnej zabawy i było by fajnie.

Teraz po prostu naśmiewamy się z siebie nawzajem i wytykamy sobie durne wtopy to nie ma w tym żadnej nienawiści. Z boku wygląda to poważnie tylko dla osoby postronnej.

Bardzo wielu z nas jest przecież ukończyło, znakomitą zresztą, Unseen Academy i poszło do jakiegoś korpa w Eve nie wiedząc co się dzieje po "drugiej stronie barykady". Jest też nieco pilotów, którzy zmienili barwy np. z Coven na BUFU czy z BUFU na Coven i nie sądzę, żeby dostrzegali jakąś nienawiść, chęć zniszczenia drugiej strony.

Na koniec napiszę, że moim zdaniem było by totalnie z dupy gdyby wszyscy Polacy byli w jednym miejscu, w jednym sojuszu. Różnorodność jest fajna, dzięki temu wiemy więcej o całym świecie Eve.

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 19, 2011, 14:09:01 »
Ahh, jacy wy negatywni :]

Podam jeszcze jeden przykład (negatywny) polskiego community w grach. Age of Conan - serwer Two Eagels, devsi sobie zaplanowali rywalizacje między narodami PL i RUS - na początku wydawało się ok, ale... Ruscy jak to ruscy, wzięli się w kupę, założyli z 2 gildie, zaplanowali sobie całą grę razem z wygraniem eventy. Polacy oczywiście w prost przeciwnie, założyli z 3-4 gildie i zaczęli się nawalać (serwer PvP więc można było się wszędzie bić) z czego jedna zaplanowała sobie rekrutacje w stylu "nie chcesz ginąc od naszych mieczy to dołącz do nas". Oczywiście ruscy wygrali "eventa" który skończył się po 2-3 miesiącach, a Polacy się nawalali po sobie cały czas i to był główny cel polskich gildii na tym serwie :]

A teraz pozytywnie... jedyne polskie community (z jakim się spotkałem) gdzie Polacy grają razem bez większych konfliktów. NavyField.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 19, 2011, 15:06:33 »
NavyField.

A już w napięciu czekałem, że napiszesz...Simsy :D

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 19, 2011, 15:20:29 »
Hehe, akurat polska glidia na serwerze New York się rozpadła ze względu na tarcia, tak że nie do końca z tym wyjątkiem :D.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Siewca Titum

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 19, 2011, 16:50:55 »
Akurat w AoC sytuacja była tak głupia, że skandal :D Przecież często się zdarzało, że Polacy z Ruskimi atakowali Polaków :D Nigdy Ruscy z Polakami na Ruskich :D

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 19, 2011, 18:19:59 »
Nacjonalizm w MMO jest funny :)
Cała prawda o moim graniu...


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 19, 2011, 18:28:16 »
Nacjonalizm w MMO jest funny :)

Dokładnie. Jakie znaczenie ma narodowość w społeczności graczy? Poza TZ - żadnego.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 19, 2011, 18:29:20 »
język jeszcze

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 19, 2011, 19:03:59 »
Dokładnie. Jakie znaczenie ma narodowość w społeczności graczy? Poza TZ - żadnego.
i to pisze człowiek który gra w polskim ally ;)

A na poważnie myśle ze torzsamosc narodowa jest silniejsza nim sie nam wydaje. Z jakiegoś powodu sojusze rozdajace karty w eve w większości są z jednej nacji + margines z innych krajów
- drf - Rosjanie
- rzr - Niemcy
- goony - us
- testy - us
- ev0ke - Niemcy
- nc. - Niemcy
- -a- - Rosjanie
- se - Rosjanie
- c0ven - Polacy
- tcf - Francuzi (tyle ze to trup już)
- cartel - Polacy
- raiden - Skandynawowie

I co nam zostaje z 0.0 sojuszy?
- MM
- ME
- IT (tyle ze to trup)
- PL

 na podstawie moich doświadczeń to nacjonalizacja w eve jest dużo większa niż w innych mmo. Np. W wow wszystkie topowe guildie są international, krajowe gildie jeśli chcą sie ścigać po world first to musza przestać być krajowe a zacząć być international bo w ten sposób maja o wiele większy dostęp do topowych graczy, a zamykanie sie w pudełku wlasnego kraju ogranicza te możliwości. W eve grunt ma małe znaczenie w kontekście floty, w wow ma dużo większe często kluczowe jest zachowanie każdego członka rajdu bo margines błędu w wow jest dużo mniejszy niż w eve. W eve brak skilla możesz nadrobić ilością pilotów we flocie (nc style), w wow nie

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 19, 2011, 19:19:54 »
i to pisze człowiek który gra w polskim ally ;)

Tylko dlatego, że jest to ekipa poważnych ludzi i bardzo dobrych pilotów, w których towarzystwie doskonale się bawię. Za to wcześniej byłem przez parę miesięcy jedynym Polakiem w 1000-osobowym Ushra'Khan.

Co do reszty - bzdura. AAA od dawna jest międzynarodowe. NCDOT to też nie są tylko Niemcy. W ogóle wymogiem skuteczności dużego sojuszu jest pokrycie wszystkich stref czasowych, a tego nie da się zrobić jak masz ludzi z jednego kraju.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 19, 2011, 19:34:01 »
Rosjanie mogą próbować, ale mimo wszystko też pewną dziurę będą mieli

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 19, 2011, 19:53:42 »
Poddani Elżbiety II mogą bez problemu obsadzić wszystkie strefy. :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 19, 2011, 20:43:56 »
Poddani Elżbiety II mogą bez problemu obsadzić wszystkie strefy. :)

Chyba Victorii :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 19, 2011, 21:42:30 »
Chyba Victorii :P
A to jakaś różnica, a tego co pamiętam Wspólnota Brytyjska nadal formalnie sięga od Kanady z jednej strony po Australię z drugiej

Goomich

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 19, 2011, 21:44:57 »
Chyba Victorii :P

To ona jeszcze żyje? Czy może chcesz zrobić sojusz zombie? Ale do tego wystarczy kilka timerów na 2 w nocy. :)

sc0rp

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 20, 2011, 00:18:04 »

Co do reszty - bzdura. AAA od dawna jest międzynarodowe. NCDOT to też nie są tylko Niemcy. W ogóle wymogiem skuteczności dużego sojuszu jest pokrycie wszystkich stref czasowych, a tego nie da się zrobić jak masz ludzi z jednego kraju.

umiesz czytac ze zrozumieniem? jak nie to zapisz sie na kurs a jak tak to czytaj az zrozumiesz "+ margines z innych krajów"
nawet jesli mam nieaktualne info o -a- i ncdot to sobie przerzuc obok pl,mm i me a nastepnie zsumuj nie zapominajac ze drf to 6 sojuszy

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 24, 2011, 07:46:49 »
A jak wygląda Twój dzień w Esoterii? - opowiadanie

Zapowiedzi:
- Ja, robot - czyli botowanie w dzisiejszych czasach
- A u nas w '39 - czyli dawne dzieje i dlaczego starzy gracze powtarzają, że kiedyś było lepiej

WYPAS TEKSTY czyli to co znajduje się na stronie głównej pod banerkiem wrzucamy raz na 2 tygodnie. Oba artykuły są już gotowe i czekają tylko na termin :). "Ja, robot" wyjdzie 27.02 (niedziela) pod wieczór, tak żebyście mogli przeczytać wieczorkiem bądź rano w pracy :).

http://lfn.eve-on.net

ch4os

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 24, 2011, 08:56:56 »
Przyjemne ;) ahh te frachty.

"Skręcaj mówię!"
"No ok, ale tylko trochę"

Poprosze o wiecej.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 24, 2011, 09:22:06 »
A jak wygląda Twój dzień w Esoterii? - opowiadanie
good stuff.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 27, 2011, 14:21:11 »
"Ja, robot" już jest, zapraszamy do czytania!

http://lfn.eve-on.pl

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 27, 2011, 21:06:45 »
Cytuj
Zanim zacznę...

Chciałbym z góry zaznaczyć, że staram się podejść do tematu jak najbardziej obiektywnie. Zawsze byłem przeciwnikiem używania botów, makro i innych tego typu ułatwień. Jako bardzo stary gracz, a gram już przynajmniej 20 lat, nauczyłem się dość szybko, że ułatwienia w grze bardzo szybko ją psują. Kody do gry wpisywałem zazwyczaj jak już grę przeszedłem i chciałem potestować jak to by było, gdyby było prościej. Za każdym razem kończyło się to porzuceniem gry kompletnie w ciągu 1-2 dni. Wracając do EVE, zawsze odrzucało mnie i otaczających mnie znajomych botowanie. Traktowaliśmy to jako ujmę na honorze i coś pokroju przestępstwa. A jak to wygląda dzisiaj?

Przeciez masz pole do popisu wywal boty z c0ven ktorym tak ochoczo wynajmojecie teren

NeX

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #97 dnia: Luty 27, 2011, 22:07:29 »
To niby kto będzie wtedy wynajmował teren  >:D

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 10, 2011, 19:20:32 »
Przenosiny na nową domenę, DT stronki...

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Some Men Just Want to Watch the World Burn

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 13, 2011, 09:58:44 »
Nowy adres + nowy Wypas Text:

www.lfn-online.pl

sc0rp

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 14, 2011, 09:51:08 »
Świetny art gz Widget.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 14, 2011, 10:09:41 »
Świetny art gz Widget.

Fenks :). Myślę nad nowym tematem, ale jakoś nic mi na razie nie przychodzi do głowy. Potrzebuję jakiejś dramy do inspiracji :D.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 14, 2011, 12:27:36 »
Ciekawe tekst Widget :)

Niestety, noobem można być tylko raz na grę :( Nie wiem jak to jest, ale zawsze najlepiej wspomina się okres noobstwa i poznawania gry... a będąc starym graczem trzeba się uczyć grania dla stetryczałych staruchów (nie wiem jak Wy, ale to pierwsza gra w którą gram ponad 5 lat non stop...) i wyciągać przyjemność z czego się da w grze :)

Następny temat, pisz co dalej :) Co taki stary pierdziel może robić w EVE i C0ven żeby nadal było do czego dążyć i o co walczyć, żeby mu się nie znudziło. Ja sobie znalazłem misję utrzymania sojuszu tak długo się da, i w coraz lepszej formie (co miejmy nadzieję się uda :) ). 4 lata na budziku to już niezły wynik, ale jeszcze wiele przed nami.

PS. Zastanawiam się czy eve przetrwa np 25-30 lat i czy będą zjazdy weteranów :D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [LAMBF] Lamb Federation Navy - dyskusje
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 14, 2011, 13:50:46 »
PS. Zastanawiam się czy eve przetrwa np 25-30 lat i czy będą zjazdy weteranów :D

Pójdźmy krok dalej -> przetrwa 50+ i czy będzie coś w stylu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Dom_Aktora_w_Skolimowie


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...