Autor Wątek: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy  (Przeczytany 907084 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3045 dnia: Marzec 05, 2018, 09:05:19 »
Filip to Ty?

https://zkillboard.com/kill/68390201/
nie chce wydawac wyrokow, ale wyrok zostal wydany: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3046 dnia: Marzec 05, 2018, 09:57:29 »
Filip to Ty?

https://zkillboard.com/kill/68390201/

Wiedziałem, że ten killmail tu wyląduje :)
Cóż mogę powiedzieć, lepsze to niż ujebana rurka  :P
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3047 dnia: Marzec 05, 2018, 11:19:24 »
Tu bym polemizował zazwyczaj pilot rurki jest zaskoczony (a kiedy nie jest :D), a tutaj wygląda jakbyś z premedytacją wszedł pod lufę :D

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3048 dnia: Marzec 05, 2018, 12:19:29 »
Siedzi na pasku i kopie z włączonym modułem bez możliwości ruchu przez kilka godz.

vs

Jita burn od tygodnia. Huj lece frachtem.

No rzeczywiście, zaskakujące  8). Tutaj piątke sobie trzeba przybić, a nie licytować  8).

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3049 dnia: Marzec 05, 2018, 12:34:18 »
Co wy macie jakiś fetysz z tymi rurkami?
Tak jak kiedyś BuFu z vagami i tym że stary mocedl poza ciekawym kształtem miał też kolce? :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3050 dnia: Marzec 05, 2018, 12:50:04 »
Doom ja mam fetysz z rurką bo dostarcza mi więcej emocji niż niejedno pvp. Wczoraj taki znudzony i prawie uśnięty, na local wpadło 2x inner hell ...co było dalej to moje gacie mogą opowiedzieć.

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3051 dnia: Marzec 05, 2018, 13:27:39 »
Co wy macie jakiś fetysz z tymi rurkami?
HIC z przyzwoitym tankiem, jump drive i jeszcze zestawem neutów do kompletu - ciężko nie mieć fetyszu.
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3052 dnia: Marzec 05, 2018, 13:29:49 »
Mówię o czasach kiedy Eve miało klienta SD...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3053 dnia: Marzec 05, 2018, 14:42:36 »
Wdupiłem JFa w Iyen-Oursta z 2-2,5 b w cargo (zero dropu z wraku  8) ), bez eventu. Ktoś tam, w sumie nie tak dawno, wdupił bez eventu JFa z pustym cargo (też na trasie Iyen-Jita). Tak że w sumie Jita burn, nie Jita burn, jeden uj. Frachty i tak idą w pizdu, jak tylko komuś się nudzi, a nudzi się prawie zawsze :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3054 dnia: Marzec 05, 2018, 16:16:22 »
Wdupiłem JFa w Iyen-Oursta z 2-2,5 b w cargo (zero dropu z wraku  8) ), bez eventu. Ktoś tam, w sumie nie tak dawno, wdupił bez eventu JFa z pustym cargo (też na trasie Iyen-Jita). Tak że w sumie Jita burn, nie Jita burn, jeden uj. Frachty i tak idą w pizdu, jak tylko komuś się nudzi, a nudzi się prawie zawsze :P
Zgadnij kto prawodpodobnie zrobił stockpile materiałów do budowy JFów zanim moongoo wystrzeliło. ;-)

https://zkillboard.com/kill/68316464/ - story time: cośtam cośtam titan tackled, skaczemy, bańki na alcie, siege na mainie, strzelam. "He's doomsdaying" na Mumble - zerkam na klienta, nie widzę efektu DD, przychodzi killmail i insurance. Dwa killmarki z historią poszły do piachu, na szczęście 4 dni przed końcem insurance. Hull energizer nigdy nie został użyty. Lekcja: zawsze, bez wyjątku, mieć włączone efekty, nawet jak 15+ klientów wymaga używania potato mode żeby dało się zrobić cokolwiek. WTB zmianę imienia postaci, obecna generuje mi straty z uwagi na A-Z.
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3055 dnia: Marzec 07, 2018, 07:50:10 »

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3057 dnia: Marzec 07, 2018, 09:44:15 »
O tym właśnie mówiłem  :P
Ciekawy fit
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3058 dnia: Marzec 07, 2018, 11:21:04 »
omg, ogladajac jego bogata historie umierania w eve, az dziw bierze, ze kolega opanowal trudna sztuke oddychania.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[SHCK] Red Ichosira

  • SHCK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Red Ichosira
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3059 dnia: Marzec 07, 2018, 12:16:55 »
Takie rzeczy tylko w guunowie :)

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3060 dnia: Marzec 07, 2018, 12:27:53 »
W goonowie chyba już każdy polski corp zaliczył lossa special rorqa :D

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

[BWTF] Nightwisherek

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nightwisherek
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3062 dnia: Marzec 07, 2018, 15:56:53 »
No tak źle to sformułowałem - powinno być każdy polski górniczy corp w goonowie :)

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3063 dnia: Marzec 07, 2018, 16:15:32 »
górniczy corp w goonowie :)
:thinking: to są inne?
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3064 dnia: Marzec 19, 2018, 17:02:22 »
Jak zwykle nie wiem, czy to dobry post do tego tematu, ale serio, this is the hero EVE needs, but doesn't deserve:

https://zkillboard.com/character/2113764931/

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3065 dnia: Marzec 19, 2018, 19:06:31 »
jebac tego capsa, popatrzcie 9 marca albo 27 luty. JAK. Jest bot developerem i ma back dora?
po prostu w pale sie nie miesci: ]
zeby nie bylo, ja rozumiem ze bluefire, ale te boty sa bezobslugowe? koles nawet nie loguje ich samemu?
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3066 dnia: Marzec 19, 2018, 19:29:18 »
A po co miałby logować, skoro całe oauth i odpalenie gry da się zrobić ze skryptu (są nawet tutoriale do tego dla ludzi, którym się launcher sypie), a potem wysłanie jednego kliku i dalej bot leci i orze po te 12-14h dziennie (coby nie było podejrzeń). Nikt nie boci dla zabawy, to ma być efektywne.

9.02 - wyszedł z corpa, pewnie nie przelogował, dalej był widziany jako blue, znany bug. 27.03 - blue bumper, który dał czas na dowarpienie?
Edit: jestem głupi, w obu wypadkach wyszedł z corpa, nie zrobił relogu, dalej widziany jako blue, known bug.
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3067 dnia: Marzec 20, 2018, 07:44:12 »
gdyby wyszedl, to api zlapaloby go juz w corpie npc. Tam jednak wiekszosc jest jako BLUE. ale przeraza mnie skala, ja rozumiem zlapac 1-2 raciarki, a potem rozchodzi sie fama. Tu on jebie ich przez kilka dni i zero refleksji. Nikt nawet nie doglada tych botow czy im sie chocby ammo nie skonczylo: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3068 dnia: Marzec 22, 2018, 14:42:35 »
https://zkillboard.com/related/30003561/201803221200/

Co tu się odchińczykowało to ja nawet nie...  :o

[SHCK] Red Ichosira

  • SHCK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Red Ichosira
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3069 dnia: Marzec 22, 2018, 18:17:08 »

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3070 dnia: Maj 06, 2018, 04:09:51 »
W ramach nieprzemyślanej promocji CCP wysałało mi ofertę, na 3 miesiące radosnego wkurwiania innych, rujnowania im radości z gry i zniechęcania do logowania się do EVE. Za jedyne e19.30 czy jakoś tak. Nie mogłem odmówić i z dużym zaangażowaniem przystąpiłem do usuwania z przestrzeni kosmicznej obiektów nieprzystosowanych lub nie spełniających norm BHP. Na początek bez fajerwerków ale i bez większych strat. Jednak już drugi dzień w grze sprawił, że zarwałem noc poprzedzającą mój pierwszy wolny weekend od lutego. Znacie to uczucie, kiedy budzicie sie rano, odpalacie EVE i po chwili zabijacie Orthurusa na plexie i jeszcze wam dosc dobrze dropi plex, który kończycie w ramach pomocnej niewidzialnej ręki. A nieco później zabijacie Rattlesnake.

Moje piękne oczy, czyli alt Kiro siedziała sobie na SSie w Alachene. W systemie pojawił się gość, który smiga po okolicach w Dramielu i uczy kerbirów co praktycznie oznacza "zły dotyk". Niedługo w systemie pojawił się Merlin oraz kolega Merlina w Coraxie. Początkowo miałem zignorowac nowe towarzystwo ponieważ liczyłem się z tym, że Dobry Pasterz w Dramielu zajmie się zagubioną trzodką w liczbie 2. Zająć się zajął ale na kierunkowym widziałem, że siedzą na tym pasku i siedzą a wraków brak tylko pilot dramiela byska i błyska na żółto na lokalu. Przyzwoitość nie pozwalała mi zignorować braku wraków więc z nudów postanowiłem odkurzyć battle Nereusa. Z Groothese do Elarel to tylko jedna brama. W dodatku taka gdzie to ja jestem dresiarzem więc poszło szybko. Ląduję Nereusem na pasku i widzę Dramiel kilkanascie kilometrów dalej a Merlin i Corax są tuż tuż. Tak blisko, że mógłbym ich opluć gdybym nie był dresem a na przykład gimbusem. Teraz historia zwalnia. Głównie z powodu tego, że scan res w Nereusie jest na poziomie czasu reakcji hinduskiego Call Center w brytyjskich czy irlandzkich firmach telefonicznych. Czyli słuchamy elektronicznych dźwięków przysypiając i licząc, że może kiedyś coś się stanie. Byłem już sporo starszy jak zalokowałem co się dało. Niestety priorytetem chciałem zrobić dramiel, bo zakładałem, że będzie miał najdroższy fit. Niestety pilot Dramiela miał czas reakcji na poziomie conajmniej przyzwoitym i niczym spłoszona gazela przezornie oddalił się poza zasięg potencjalnego scrama i webów. Znaczy się nie miał tendencji samobójczych. Przykre, ale zdarzają się tacy przeciwnicy. Panowie w Coraxie i Merlinie mieli inne podejście do kwesti przeciętnej długości życia kapsulera i mocno wierzyli w życie pozagrobowe. Lub mocno wierzyli, że są niesmiertelni. Merlin jeśli takową wiarę posiadał to bardzo szybko wykazałem główne wady tego podejścia. Potem przyszła kolej na Coraxa i tu zaczyna się problem. Pilot Dramiela nie był gazelą i zaczął z daleka strzelać do mnie a jak zorientował się, że to co on mi psuje ja z palcem na myszce naprawiam to zaczął strzelać do moich dronek. Jak ktoś jest w szipie bez bonusów do działek i to zafitowanym z jednym małym blasterem rozumie ból jaki mnie to sprawiło. Liczyłem, że 2 sety po 3 dronki jednak wystarczą aby zabić Coraxa a Dramiela oleję, bo nie miał na mnie punkta. Nie wystarczyły. Corax okazał się z gatunku tych WTF. Lejesz i lejesz a tu nie ma zbytnio efektów. W głowie zaczynało mi kiełkować podejrzenie, że to nie dramiel będzie miał najdroższy fit. Tylko, że w między czasie został mi tylko jeden lekki dron z 30 HP i nie bardzo widziałem jak złamać tank. Dramiel oczywiście zaczął znów strzelać do mnie co jednak robił na mnie wrażenie podobne jak mój DPS na Coraxie. Stwierdziłem więc, że skoro Dramiel jest męskim członkiem to ja nie będę damskim narządem rozrodczym i nie dam się dymać. Postanowiłem sprowadzic walkę do powszechnie obecnie akceptowanego poziomu LGBT i podleciałem Kiro w Falconie. Przecież tam miałem całe 2 Homogobliny, które nawet z nazwy zaczynały pasowac do tego w co się ta walka zmieniała. Oczywiscie Dramiel dostal od razu jamem w pysk i do konca latal w kółko nie mogąc niz zrobić. Aż mi zaczął płakać, żebym zdjął jama to mi pomoże zabić Coraxa. Nidyrydy. W 3 lekkie dronki i jednego t2 light neutrona zamemłaliśmy Coraxa. I wtedy pierwsze zdziwko dnia bo to co miałem za jakiś podpimpowany fit było bardziej niż podpimpowane. Gość wybrał najgorszy hull t1 deski i wpakowal fit za 1 b. W rezultacie wyszło coś na miarę seksownych kociaków grupy zwanej irlandzkimi travellersami pod kościołem z okazji pogrzebu:

https://i.gyazo.com/a9a36c7f2cc780f01d48adc9f78ada3a.png

A sam kill tutaj:

https://zkillboard.com/kill/69766344/

Potem sie jeszcze bawilem w kotka i martwe myszki z kolega pana Coraxa. Ich korp zreszta nie mial tego dnia szczescia, bo solo Dramiel ubil im poprawnie zafitowanego pod pvp Typhoona. I dobrze sie domyślacie kto był pilotem tego Dramiela. Ten sam co mi dronki ubijał.  ;)

Tak marnowałem czas ubijajać tanie stateczki aż zdecydowałem, że czas iść do łóżka i ładnie złożyć kosmiczny dres na krzesełku aby rano był niepognieciony za bardzo i nadal mile szeleszczący dla ucha. Ale nie dane mi było położyć się. Zdążyłem zadokować Janka w Groothese kiedy Kiro zauważyła cyno a na skanie były tylko Retriever i Prowler. Chłopaki chyba wątpili w moją zdolność do zauważania rzeczy zauważalnych i pilot Prowlera na lokalu zalinkowal modułek do cyna. Jeśli nalegali to wróciłem Algosem . Dres oblique jak mawiała francuska arystokracja:

https://zkillboard.com/kill/69771158/

Niestety mój sen oddalił się jeszcze dalej kiedy obok wraku Prowlera walił po oczach timer do zanchorowania się Fortizara. W tym momencie powinienm odpalić Yakety Sax czyli coś co później stało się muzyczką znaną głównie z Benny Hilla. Kolejne komediowe akcenty pozostało mi już po prostu zaakceptować wzruszeniem ramion i sekundą szeleszczenia. Zagadałem z lokalnym aliansem, który się pojawił w okolicy pod moją nieobecność i który zachowywał wobec mnie przyjazną neutralność. Chłopaki w ciągu kilkunastu minut zformowali flotkę Draków i Scythe. Fortizar zanchorwał się, zaczeliśmy go lać. Oni daleko od Fortizara, ja na dokowej bo i tak nie był uzbrojony. Gdzieś w okolicach połowy hulla na skanie pojawił się kolejny Drake i niecałe 0.6 AU od nas zapaliło się kolejne cyno. Tym rzem pilot Prowlera postanowił wybrać coś bardziej bojowego ale równie idiotycznego. Wskoczył Nidhoggur. Po krótkim czasie, poprzedzonym bojowym okrzykiem noobka z ich korpa, którego farmiłem przez kilka godzin HI BITCHES (serio!!!) dowarpił pod Fortizara ale byłza daleko abym coś mógł zrobić. Postanowiłem dać mu szansę na zrobienie czegoś głupiego i warpnęłem na cyno dreja. Leje sobie Drake i on ładnie schodzi. Oczywiście Nihoggur warpi na nas na 0 akurat jak kończę cyno. Scram na lotnisko i zaczynam je bić. Dolatują chłopaki w Drake'ach spod Fortizara i wykańczamy Nidhogurra. Pilot chyba się załamał ponieważ PODa złapałem Dominixem. Kolejne 200mil w plecy. No i spadł w Merlinie ten od HI BUTCHES.

Gdyby ktoś myślał, że to już koniec ostatniego odcinka serialu komediowego to się myli. To jest Elarel, tego nie ogarniesz. Na miejscu gdzie odpalił cyno drejkiem anchorował się Athanor...


Chronologicznie kille:

https://zkillboard.com/kill/69771554/
https://zkillboard.com/kill/69771565/
https://zkillboard.com/kill/69771597/
https://zkillboard.com/kill/69772261/
https://zkillboard.com/kill/69772503/

Ten pan od cyn w korpie był niecały dzień i postanowił zaakcentować swoje przybycie fajerwerkami. Co ciekawe po ponad 24h nadal jest w tym korpie więc chyba chłopakom z korpa spodobało się takie "wejście smoka".

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3071 dnia: Maj 06, 2018, 09:40:26 »
Świetne, aż chce się EVE odpalić  ;)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3072 dnia: Maj 06, 2018, 10:27:59 »
Dziękuję za te sprawozdanie. Jak zwykle na poziomie i aż się łezka w oku kręci ];)
Oczywista oczywistość to plus dla Ciebie ];)

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3073 dnia: Maj 06, 2018, 15:11:27 »
"Postanowiłem sprowadzic walkę do powszechnie obecnie akceptowanego poziomu LGBT"
Widze, ze kolega lubi stawiac tezy dopasowane do wlasnych potrzeb i standardow: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3074 dnia: Maj 06, 2018, 18:47:38 »
Jestem starej daty piratem i dostosowuję się do poziomu nieco powyżej średniej regionalnej w Everyshore. Co oznacza, że standardy smogą byc bardzo niskie i nie muszę być zbyt ambitny. Małe wymaganie łatwo się dostosować. Gorzej gdybym chciał zostać elitarnym pvperem ale takich ambicji nie mam. Z poziomu lowsecowego dresa jedyne tezy jakie dopasowuję to na jakiej wysokości bić gazrurką.

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3075 dnia: Maj 07, 2018, 11:38:46 »
Dziękuję Panu Morgensternowi - jak zwykle dobre czytadło.
Choć mam wątpliwość co do fragmentu o strachu przed śmiercią: my pod-piloci to - czego jak czego - ale akurat śmierci to się nie mamy czemu bać.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3076 dnia: Grudzień 10, 2018, 10:50:09 »
https://zkillboard.com/kill/73903918/

Co tu się odtentegowało? :D

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3077 dnia: Grudzień 10, 2018, 11:38:13 »
Wygląda jakby Grażyna zbyt dużo na 500+ zarobiła i urząd skarbowy nałożył domiar.  :D

[-CBC-] Paolo Tankado

  • -CBC-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paolo Tankado
  • Korporacja: - CBC -
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3078 dnia: Grudzień 17, 2018, 11:51:05 »

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3079 dnia: Grudzień 17, 2018, 19:21:20 »
stary loss, juz sie posmialem wczesniej, NIE LICZY SIE.!!!1111
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"