Autor Wątek: ewakuacja BOB'a z poludnia  (Przeczytany 13292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Totalizator

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 25, 2007, 14:13:52 »
Nie rozumiem jednego czemu BoB ma być taki zły ( a idąc dalej czemu wszyscy walczący po tej samej stronie ) czy tylko dlatego że ktoś mu coś za coś płaci no i dobrze niech płaci w końcu to BoB nie ISS lepiej wykorzysta te ISKi w walce z koalicją ( no właśnie z jaką koalicją przecież ISS-BoB i wiele innych też tworzą koalicję ). Fakt mogę też kupić countowi drugiego MSa ale po co, już ma, żeby cię zaskoczyć to napiszę jeszcze że MC po błędzie swojego FC chciało zrefundować tego szipa ale zrobili to ludzie z ISS.

o tym co robił BoB i dlaczego Goonswarm tak bardzo go nie lubi to materiał na osobny topic

No właśnie czy wam refunduje ktokolwiek szipy? Wiem że nie, bo gonsi wolą ładować ISKi w swoje pety ( nigdzie nie pisałem że goonsi są petami KoSa a jedynie że płacili im, dodam że robili to aby ci nie rozpadli się gdy kampili swoje stacje od środka ). To nie jest żaden zarzut tylko stwierdzenie faktu, tak jak ISS stwierdziło że lepiej jest dawać komuś ISKi  i walczyć dalej po wspólnej stronie we wspólnej wojnie, niż dusić bardzo wirtualną kasę w kieszeni i wyrywać jakiś teren walcząc o niego, dodatkowo i tak stojąc po słusznej stronie w tej wojnie.

W koalicji każdy radzi sobie sam, nikt nikomu renta nie płaci i każdy zarządza swoim terenem jak mu sie podoba

Mogę jedynie prosić o wiarę na słowo ale nie ma w tej ( naszej ) koalicji żadnego wiernopoddańczego stosunku jednych do drugich a że takie różne polityczne układziki są wszędzie, nie muszę chyba przekonywać. Tak jak Goonsi płacili za pleksa, tak jak RA (?) robiło w bambuko swoich sojuszników aby te pleksy zdobywać ( co chyba w słusznej opinii jest bardziej ********* zachowaniem niż pobieranie opłat od ludzi którzy chcą korzystać z własnego terenu ) tak i w świecie BoB`s pets mamy mnóstwo polityki o której wy nawet nie macie pojęcia.

Ruscy przed początkowy okres pobytu GS na południu robili plexy na naszym terenie i nic więcej, nikt nikomu nie płacił, GS jakoś samo zbudowało własną pokaźną cap flotę i radzi sobie z nią całkiem nieźle.

Takie pytanko czy powstanie LWTAX było takie fajne, wiem że nie i było masę osób którym ten pomysł się nie podobał i którym gotowała się krew na samą myśl uczestniczenia w takim molochu. Jeśli tak pogardliwe jest bycie czyimś petem jak bardzo upokarzające jest bycie zmuszonym do uczestniczenia w LWTAX ( dla niektórych oczywiście,  pewnie gro osób chwali sobie jedność poglądów, celów, portfela i własną podległość ludziom których się nawet nie zna i często nie ufa )

jedyna grupa goonsów która się wyłamała bo nie podoała im sie polityka byłego CEO wróciła pare tygodni temu do GS. O żadnych innych rozłamach nie słyszałem.

 

Michieru

  • Gość
Odp: ewakuacja BOB'a z poludnia
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 25, 2007, 14:15:41 »
P.S.2 Michieru podchodzisz do sprawy bardzo emocjonalnie zarówno tu jak i na Polishu na przykład to " na wiecej cię nie stać? ... " to jest emocjonalne zakłada że wszyscy są tutaj po to żeby pokazywać na ile ich stać jednym słowem kto jest lepszy. Cieszy mnie też że masz taki ubaw choć żałuję że bardziej niż gra bawi cię udowadnianie że jesteś lepszy ( bo walczysz po lepszej stronie bo........... ) IMHO

Nigdzie nie napisałem, że walczę po lepszej stronie. Walczę po stronie, którą sam uważam za właściwą, nie mogę przecież zabronić Wam być po stronie przeciwnej ... Powielę słowa Twojego kolegi z sojuszu i powiem, że przedstawiałem fakty, a może ściślej - prostowałem fakty przedstawiane przez wyżej wspomnianego kolegę.

A prawda jak zwykle pośrodku.