Śmietnisko > Flamewar

To nieprawda, ze c0ven nie pozostawil dziedzictwa.

(1/9) > >>

Deaell Portt:
https://suitonia.wordpress.com/2019/05/15/the-geography-of-botting/

Greater Western Co-Prosperity Sphere – 2%
Hand of Despair – 2%
Inver Brass – 2%

Inver to byl ally rentierski c0ven . Zawsze mnie bawilo opowiadanie dyrektorow w c0ven jak to malo iskow przynosilo aliansowi i jak powinismy im dziekowac, ze nie musimy sie tym babrac. Umywanie raczek przez Xeo, ze wszystkie ally tak robia/maja i on nie jest od egzekwowania eula ccp (jak mu sie zglaszalo , ze chlopaki botow uzywaja). To byl tez matecznik "elity" c0venu, gdzie robili kase na msy/allegro i ch..  wie co jeszcze. Naprawde sie ciesze, ze to zdechlo i nie ma takiego 2 takiego polskiego szamba z cwaniaczkami robiacych z innych debili.

[WILD5] Gagat:
Cała EVE boci, ale to c0ven najgorszym. Jak ccp zbanowala by boty, to nagle w 00 zrobiła by się pustka :)

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka

[BU FU] Karas:
jeśli wziąć pod uwage, że IB jest na ostatnim miejscu to załóżmy że 2%( pewnie poniżej) z 600 to okolo 10 osób.
Jeśli w całym tym chujowym zgniłym c0venie bociło 10 osób to uważam że jest to wynik nadwyraz doskonały.

Covenu nie ma już dobrych kilka lat, a ból zaciska pierścien nadal, co zrobic: ] hue hue hue

jeden z tutejszych kolegów, w innym temacie popuszcza zwieraczem z podniety, jak to nie będzie napierdalał ze swojej raciarki do "pefauperów" północy. bo nie wie jeszcze, że tam po 10 botów siedzi w każdym systemie i nawet palcem nie tknął, bo bot nie ma dopisanej funkcji obrony.
Przelecieliśmy wczoraj całe branch łapiąc 1 debila, któremu bot nie zabił fryty punktującej i przez to dał się złapać. reszta jest martwa, vexory/ishtary nic więcej.

Deaell Portt:

--- Cytat: [BU FU] Karas w Maj 16, 2019, 12:45:29 ---jeśli wziąć pod uwage, że IB jest na ostatnim miejscu to załóżmy że 2%( pewnie poniżej) z 600 to okolo 10 osób.
Jeśli w całym tym chujowym zgniłym c0venie bociło 10 osób to uważam że jest to wynik nadwyraz doskonały.

Covenu nie ma już dobrych kilka lat, a ból zaciska pierścien nadal, co zrobic: ] hue hue hue

jeden z tutejszych kolegów, w innym temacie popuszcza zwieraczem z podniety, jak to nie będzie napierdalał ze swojej raciarki do "pefauperów" północy. bo nie wie jeszcze, że tam po 10 botów siedzi w każdym systemie i nawet palcem nie tknął, bo bot nie ma dopisanej funkcji obrony.
Przelecieliśmy wczoraj całe branch łapiąc 1 debila, któremu bot nie zabił fryty punktującej i przez to dał się złapać. reszta jest martwa, vexory/ishtary nic więcej.

--- Koniec cytatu ---
CCP nie podalo ilosci botow. Te dane sa z wykresu zamieszczonego przez CCP. Poza tym jaka to roznica ile ? Sam fakt, ze trafil na ta liste jest smutny. Co do odpowiedzi kolegi w duchu bo wszyscy bla bla lbe ble to nawet mi sie nie chce polemizowac z takim pitoleniem. Co do bolu to mam. To jest jak miec wspomnienie fajnej spoko laski, a po ilus tam latach przychodzi ktos i mowi, ze to byla zwykla cichodajka. Co to miala swoich sugar daddy i frajerow w friend zone co na nia robili. Szkoda mi tego czasu. Przykro czasami czytac na rediit jak ludzie wspominaja c0ven. No, ale w sumie wiekszosc c0ven to i tak byly szmaty bez honoru bo poszli do wroga za iskami. Te ich tlumaczenia to smiech.

[BU FU] Karas:
Dziwi mnie Twoje zdziwienie, że większość casualu to craby. Który niby null landlord nie jest krabeski?. Gdyby tesci nie rozjechali podobno zadupia wszechswiata ktorego nikt nie chce, a takie fikuśne teorie też czytałem gdy coven siedział w eso. To nadal by sobie powoli orali, coś tam strzelali albo i nie. Wiec to tylko wina mechaniki gry.
Ja mimo że bywałem w coven okazjonalnie, to mam dobre wspomnienia. Floty z Vurionem, floty Cerneusa wolfami. to byly czasy: ]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej