Forum Gry > Inne gry

Nowy i Darmowy battle royal Apex Legends

(1/2) > >>

[VIDE] Herezja:
Za pośrednictwem platformy Origin od wczoraj jest dostępny nowy i bardzo dobrze oceniany (na tą chwilę oczywiście) battle royal o nazwie

Apex Legends

Ktoś już może gra w tą grę?

Dai Gawn:
Pograłem chwilkę i muszę przyznać że całkiem fajne. Przypomina mi to trochę Black Ops 4, zarówno sposób poruszania się, strzelania jak i styl graficzny. Na razie mikro transakcje są kosmetyczne ale wiadomo, że to EA więc tylko czekać jak coś spierdolą. do tego czasu będę zaglądał.

[LWLFE] Nightblue:
Zagrałem kilka gier. Akcja za szybka jak dla mnie. Kumpel powiedział, że to jak titanfall, tylko battle royal. Niestety tak nie jest :/ IMO po prostu rip off z call of duty battle royal. Darmowe, to jest plus. Ale tak to ani broń nie jest specjalnie ciekawa(rewolwer fajny jako jedyny) ani te specjalne skille. Ogólnie przehypowane według mnie.

[VIDE] Herezja:
Dla mnie odrobinę za kolorowy a tak to w random party ciężko się gra. Mam 4 lev i tylko 2 kille.

KiFuso:

--- Cytat: [LWLFE] Nightblue w Luty 06, 2019, 21:42:44 --- IMO po prostu rip off z call of duty battle royal.

--- Koniec cytatu ---

Większość ekipy która tworzy studio Respawn tworzyło właśnie Call of Duty, ciężko robić ripoff z samego siebie :D


--- Cytat: Ava Ryder w Luty 06, 2019, 20:11:08 ---Na razie mikro transakcje są kosmetyczne ale wiadomo, że to EA więc tylko czekać jak coś spierdolą. do tego czasu będę zaglądał.

--- Koniec cytatu ---
Fakt, strach się bać.. ale ponoć Respawn dostał wolną rękę mimo "ławy oburzonych" z dyrekcji EA która nie widzi w tej grze żadnej kasy - stąd 0 marketing przed premierą.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej