Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

Polskie korporacje a duże floty - kilka pytań

(1/6) > >>

Karakan:
Cześć, wkrótce będę szukał korpa dla siebie, zanim jednak przejdę do rekrutacji, chciałbym zrobić szybki wywiad nt korporacji.
Marzę o wielkich bitwach z tytanami i żeby kiedyś też usiąść za sterami tytana (kupowanie dużych ilości skill injectorów lub zakup chara - pilota tytana to nie problem).

Pytanie, czy są polskie korpy, które latają na te największe bitwy, o których później się czyta?
A może polscy piloci tytanów w międzynarodowych korpach?
Wiem, że to są bitwy dużych aliansów, także żadne pirackie korpy nie zajmują się tym.
Widziałem Spis polskich korporacji by PC5 2018 i rozumiem, że największe polskie aliansowe korpy należą do Goonwarm.
Tutaj pytanie, czy są polskie korporacje też w innych dużych aliansach? Interesuje mnie głównie PanFam, ale inne też.

Proszę napiszcie jak wygląda ten temat i gdzie polecacie się kierować.

[WILD5] Gagat:
pilotów w międzynarodowych korpach to pewnie znajdziesz sporo, ale całkowicie polskie korpy biorące udział w takich bitwach to raczej tylko goonswarm

Karakan:
Dzięki!

[WILD5] Ed Beret:
Do tej pory napisałeś 2 posty i jak rozumiem jesteś nowy.
Pytanie czy wiesz co robisz i o co pytasz bo nie jest to takie proste.
 

Veldsper:
nie ma sensu iść gdzieindziej niż do goonswarmu na tym etapie gry - wszystko inne będzie zfarmione i zaorane jak na chińskim serwerze - no chyba że chcesz być dumnym z tego że jesteś mięsem armatnim i ostatnim niepokornym.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej