Śmietnisko > Off Topic

upgrade puszki

(1/3) > >>

[VIDE] Herezja:
W sumie ja także mam ziemniaka. Ciekawe czy ktoś z tu obecnych umiałby w tej materii pomóc (w wyborze co można poprawić, wymienić jak najniższym kosztem aby komp odżył).

Zgudi:

--- Cytat: [VIDE] Herezja w Grudzień 27, 2018, 18:03:59 ---W sumie ja także mam ziemniaka. Ciekawe czy ktoś z tu obecnych umiałby w tej materii pomóc (w wyborze co można poprawić, wymienić jak najniższym kosztem aby komp odżył).

--- Koniec cytatu ---
Parę osób tak. Napisz jaką masz specyfikację wszystkich podzespołów to coś się doradzi.

[VIDE] Herezja:
Część ze specyfikacji mam w wynikach podanych z CPU-Z (postaram się dodać załącznik pytanie czy uda się to poprawnie odczytać?)
Ogólnie wszystko siedzi w budzie Fractal-a a zasilacz to modularna wersja OCZ 600.
Wewnątrz siedzi 128 gigowy dysk Kingstona i 2 terabajtowy chyba WD ale głowy nie dam (kupiony w grudniu zeszłego roku)
Doradzono mi abym wymienił procek na i5 2500k (znalazłem za 250 zł już podkręcony do 4,5 ghz) lub na i7 2600k którego można już mieć za 460 zł
Dodatkowo doradzono mi wymianę GPU na gtx 960 gdzie wersja z 2 giga to koszt 400 zł a 4 gigowa od 500 się zaczyna.

Pytanie jak te zmiany wpłyną na samą kulturę pracy komputera i czy np gra Mass Effect Andromeda w ogóle da się włączyć (w obecnych ustawieniach nie da się w ogóle jej odpalić ale już Wiedźmin 3 działa)

A może w ogóle na coś innego warto zwrócić uwagę?

[załącznik usunięty przez administratora]

Doom:
Jeśli chodzi o Mass Effect Andromeda to on ma opinię czegoś w co się nie da grać... :P
Załącznik jest czytelny w sensie ze plik się otwiera, ale jest upierdliwy w czytaniu. Nie łatwiej było poprosić dirctx o wygenerowanie pliku konfiguracji?
https://eu.wargaming.net/support/pl/products/wot/article/10588/
[admin]A tak wogle to wydzielam ten ten wątek[/admin]

Zgudi:

--- Cytuj ---Doradzono mi abym wymienił procek na i5 2500k (znalazłem za 250 zł już podkręcony do 4,5 ghz) lub na i7 2600k którego można już mieć za 460 zł
--- Koniec cytatu ---
To zalecono ci downgrade do generacji starszej niż posiadasz, choć może nie aż takie bardzo głupie to bo wcześniejsza generacja była bardzo udana. Po drugie w momencie wyciągnięcia z obudowy każdy procek staje się odkręcony. Po trzecie jeśli nie jest to płyta przystosowana do podkręcania zarówno pod kątem biosu jak i seksji zasilania to wsadzenie tam procesora z k na końcu niczego nie poprawi, bo go nie podkręcisz.

Coś tam można czytać, ale przebrnięcie przez tekst jest trochę painful, nie znalazłem informacji o płycie. Jaką masz płytę główną, chodzi mi nie tylko o wersję ale i rewizję jeśli było więcej niż jedna?

Jeśli jest to płyta nadająca się do kręcenia to wsadziłbym tam i7 3770k + Fortis 3 + Thermal Grizzly Kryonaut i trochę podkręcił w biosie.


--- Cytuj ---Dodatkowo doradzono mi wymianę GPU na gtx 960 gdzie wersja z 2 giga to koszt 400 zł a 4 gigowa od 500 się zaczyna.
--- Koniec cytatu ---
Nie pchałbym się w wersję 2GB bo dla nowych gier to za mało. Nowy Assasin Creed na ultra detalach potrafi wciągnąc więcej niż 4GB. Jak chcesz mogę odstąpić swoją 4GB za 400zł. Wciąż nie chciało mi się jej wystawić.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej