Autor Wątek: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...  (Przeczytany 100976 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 16, 2018, 10:51:10 »
Złośliwie mieli by z kury znoszącej złote jajka zrobić rosół?

Ale im ta kura przestala dawac jajka, PA chcial zakonczyc wspolprace z tego co rozumiem.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 16, 2018, 11:33:54 »
Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

PA zrobiło śledztwo i wyszło im, że GN za mało im płaci. GameNet to firma zarejestrowana na Cyprze, więc to co mieli oddawać w podatkach, brali dla siebie. PA nie mogąc wyciągnąć od nich dodatkowej kasy postanowiło zerwać współpracę. GN w związku z tym chiało im oddać bazę danych oraz odsprzedać za $$$ rosyjskie tłumaczenie gry, które wykonało GN, ale kwota, jaką sobie zażyczyli była dla PA za wysoka, więc sami zaczęli robić swoje tłumaczenie na rosyjski. Dodatkowo poszło o rosyjskie prawo, GN nie chcąc mieć kłopotów chciało oddać bazę na swoich warunkach, na które nie chciał się zgodzić PA. Ostatecznie z negocjacji, które były prowadzone przez kilka miesięcy (a o których nie wiedzieli gracze, bo obowiązywała umowa poufności) nic nie wyszło. Kontrakt wygasł bez przedłużenia, a baza podobno została wywalona przez GN. Teraz w oficjalnych komunikatach obie firmy obsmarowywują się nawzajem błotem za to, że wszystko się spie...oliło.

Tyle w temacie.
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2018, 11:47:29 wysłana przez Zgudi »

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 18, 2018, 13:08:45 »
[...] Kontrakt wygasł bez przedłużenia, a baza podobno została wywalona przez GN. Teraz w oficjalnych komunikatach obie firmy obsmarowywują się nawzajem błotem za to, że wszystko się spie...oliło.

Tyle w temacie.

No nie tak do końca, dogadali się dane zostana przekazane i serwer wstanie już jako PA.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 18, 2018, 17:24:57 »
No nie tak do końca, dogadali się dane zostana przekazane i serwer wstanie już jako PA.

Ale masz jakieś źródło? Serio pytam, bo to by znaczyło że manewr pod tytułem "KASUJEMY WSZYSTKIE KONTA" był po prostu wulgarnym szantażem GN, a "dogadali się" po prostu oznaczało, że PA musiało rzucić więcej kasy na stół.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 18, 2018, 17:32:32 »
Znalazłem: https://www.mmorpg.com/mobile/news.cfm?read=50165&game=944&ismb=1

Wcześniej pisałem "baza podobno została wywalona" bo tak pisali ludzie na reddicie i niektóre artykuły na to wskazywały, ale jednak się okazuje, że się jakoś dogadają i baza nie została wywalona.

Więc nie ma dramy. :'( I znów nie ma o czym pisać...


Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 20, 2018, 10:37:53 »
tu macie coś do gadania że Eve sie konczy
https://www.youtube.com/watch?v=kw6BcQtszj0

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 20, 2018, 11:41:27 »
tu macie coś do gadania że Eve sie konczy
https://www.youtube.com/watch?v=kw6BcQtszj0
Wygląda na już kolejną próbę dorwania się do portfeli rodziców pociech z komórkami w łapach.

Graficznie jak na mobile prezentuje się zacnie, to na plus. Obawiam się tylko, że klasycznie wmontują miktotranzakcyjne przyspieszacze do wszystkiego.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 20, 2018, 16:53:04 »
Patrząc na sukces hearthstone, to uwierzcie mi. Każdy chce kawałek tortu zwanego mobile games.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 20, 2018, 18:31:52 »
Pokazali ten project nova ....
Ale drewno
Dust 514 w hi res
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 20, 2018, 19:36:16 »
Pokazali ten project nova ....
Ale drewno
Dust 514 w hi res

Przecież od początku to miałbyć dust 514 na pc.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 20, 2018, 22:31:59 »
No właśnie nie, to miało być nowe doświadczenie fps w świecie eve  :P
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 20, 2018, 22:52:15 »
Już kilka było projektów i jedyne co wyszło to EVE. Za bardzo są napaleni na sukces finansowy a za mało na stworzenie dobrej gry.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 21, 2018, 00:50:15 »
Cytuj
No właśnie nie, to miało być nowe doświadczenie fps w świecie eve
No i będzie to nowe doświadczenie. Na dzień dobry postanowili nie powielać największego babola poprzedniego podejścia do tematu, czyli zawężenia grona odbiorców do konsolowego plebsu który w większości i tak nie wie że Eve istnieje. Po drugie tym razem robią chyba inny błąd bo wydaje mi się że mają zakusy na powielenie elementów pomysłu scam citizena na kosmczne abordaże :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #120 dnia: Październik 21, 2018, 11:38:40 »
Tylko dlaczego dyskutujemy o tym w wątku o tym, że eve umiera? Nie można znaleźć lepszego, na przykład takiego o eve vegas 2018?

Jak dla mnie keynotes z vegas pokazują, że eve jest daleko od umierania. Wraz z wprowadzeniem ostatnich struktur zastępujących posy widać, że mają w planach zająć się kolejnymi archaicznymi, zepsutymi mechanikami, tak jak wardecki. Kto wie, może następne po nich, będze FW i low sek? Może misje? Do usprawnienia jest dużo.
Strasznie podoba mi się też kierunek w którym chca rozwijać abbysale, te duale to świetna sprawa. Do tego nowe triglaviańskie shipy. Robi się z tego pełnoprawna piąta rasa, czekam na jeszcze wiecej statków od nich, a może jeszcze na kolejną rasę? Mój main ma dzięki temu wreszcie znowu co skillować, bo po 10 latach byłem już bardzo blisko decyzji, żeby zacząć robić na nim kapitale.

Eve nova to nie jest akurat gra na którą bym czekał, ale pewnie odpalę, żeby zobaczyć jak to wygląda (o ile bedzie free to play, bo inaczej nie będę wydawał kasy na strzelankę, bo w takie gry nie gram). Niemniej fajnie, że coś takiego powstaje, życzę tej grze sukcesu. Brak mi danych, żeby stwierdzić jakie w rzeczywistości ta gra ma szansę na sukces, choć ostatnio w tej branży królują battel royale, którego w tej grze chyba nie będzie?


Edit:

https://imgur.com/a/ndRFgIB#q3i2aBR

supercapsy będą latać bez fatygi po całym null seku. Gooni mogą wreszcie podbić całe eve. Zmieniam zdanie. Rip Eve. Skasowałbym subskrypcję w momencie, jak ta zmiana wejdzie na tq, ale w sumie i tak jest nieaktywna.
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2018, 15:20:14 wysłana przez Gaavrin »

Monter

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Monti Monter
  • Korporacja: raz ta raz tamta
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 05, 2019, 13:43:05 »
Pojebali całkiem to eve, nie wiem w jakim kierunku cccp pcha ten wózek, i jak oni to potem zatrzymają. Ja pierwszego plexa kupiłem in game za 700 mil isk, gadałem wtedy z typem co grał już kilka lat, mówi do mnie- ja to pamiętam czasy jak plex był po 350 mil isk- a my już możemy odliczać czas do momentu jak 500 plexów dobije do dwóch miliardów. Na pewno dadzą nam po jakimś skinie i nowe fireworksy z tej okazji....... Będziecie świętować nie? i tu chór pvperów- będziemy a jak.
Nie pamiętam dokładnie kto napisał fajnie na centrali...."normalny gracz nawet nie myśli o farmieniu na plexa"...- bo normalny gracz teraz tylko kupuje plexy. Bo oczywiste jest w obecnym eve, że tak jest rozsądniej......prawda?
Pojebali wszystko z kapitalami, lotnisko to jakiś żart, teraz każdy jełop ma supera, ja jestem totalnie casual player, na dodatek solo, nawet nie mam wsparcia korpa nie mówiąc o aliansie czy power blocku, a Hela posiadam. Taki gracz jak ja to powinien się tylko ślinić patrząc na kartę tego statku, a nie go mieć.
Do tego dochodzi to, że jak wpakujesz odpowiednią ilość złotówek (euro) w tą grę, bo w RL jesteś Richie Rich, to zakładasz nowe konto i możesz w tym samym dniu lecieć sobie tytanem na tym koncie, żaden problem tylko zapłać.
Ta gra jest teraz (oficjalnie F2P) a naprawdę P2P sto razy bardziej niż była kiedyś, i ten reżim został mocno podkręcony.
Wszyscy ale to wszyscy doświadczeni gracz zawsze powtarzali nowym....wiesz, na początku jest trudno, te dwa, trzy miesiące trzeba grę opłacić, trochę sobie postać wyskilujesz i potem to bez problemu na plexa zarobisz.
Jak odpaliłem moje konto i najechałem kursorem na tytana to mi podawało, ile dni muszę skilować, by w ogóle do niego wsiąść i była to cyfra w okolicach tysiąca.
Ciekaw jestem co oni jeszcze z tego zrobią,......każdy baran w tytanie?. Na bank jajogłowi z cccp walą właśnie całe opakowanie wigor up, popychają to redbulem który doda im skrzydeł, i całymi dniami kombinują jak zrobić z tego P2W. Mam wrażenie, że z oryginalnej ekipy tworzącej eve to niewiele osób zostało w cccp.
słowiański przykuc

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 05, 2019, 13:53:19 »
Pojebali całkiem to eve, nie wiem w jakim kierunku cccp pcha ten wózek, i jak oni to potem zatrzymają. Ja pierwszego plexa kupiłem in game za 700 mil isk, gadałem wtedy z typem co grał już kilka lat, mówi do mnie- ja to pamiętam czasy jak plex był po 350 mil isk- a my już możemy odliczać czas do momentu jak 500 plexów dobije do dwóch miliardów. Na pewno dadzą nam po jakimś skinie i nowe fireworksy z tej okazji....... Będziecie świętować nie? i tu chór pvperów- będziemy a jak.
Nie pamiętam dokładnie kto napisał fajnie na centrali...."normalny gracz nawet nie myśli o farmieniu na plexa"...- bo normalny gracz teraz tylko kupuje plexy. Bo oczywiste jest w obecnym eve, że tak jest rozsądniej......prawda?
Inflacja Panie Ferdku, mówi to Panu coś?

Pojebali wszystko z kapitalami, lotnisko to jakiś żart, teraz każdy jełop ma supera, ja jestem totalnie casual player, na dodatek solo, nawet nie mam wsparcia korpa nie mówiąc o aliansie czy power blocku, a Hela posiadam. Taki gracz jak ja to powinien się tylko ślinić patrząc na kartę tego statku, a nie go mieć.

Nie rozumiem problemu. Jak w realu jesteś biedakiem to nie kupisz sobie nówki fury. Jak zarobisz i odłożysz to sobie kupisz, a możesz mieszkać w lepiance.

Do tego dochodzi to, że jak wpakujesz odpowiednią ilość złotówek (euro) w tą grę, bo w RL jesteś Richie Rich, to zakładasz nowe konto i możesz w tym samym dniu lecieć sobie tytanem na tym koncie, żaden problem tylko zapłać.

No i spoko. Niech nim lata, nie widzę problemu. Potencjalny frag dla innych graczy.

Ta gra jest teraz (oficjalnie F2P) a naprawdę P2P sto razy bardziej niż była kiedyś, i ten reżim został mocno podkręcony.
Wszyscy ale to wszyscy doświadczeni gracz zawsze powtarzali nowym....wiesz, na początku jest trudno, te dwa, trzy miesiące trzeba grę opłacić, trochę sobie postać wyskilujesz i potem to bez problemu na plexa zarobisz.

Jeśli chodzisz do pracy, to już dawno się nie opłacało kupować plexów za ISKi. 30 złotych/miesiąc na steam to nie ogromny wydatek. Trial 21 dni i farmienie byle tylko mieć na plexa zanim się skończy czas to była udręka dla nowych graczy.

Jak odpaliłem moje konto i najechałem kursorem na tytana to mi podawało, ile dni muszę skilować, by w ogóle do niego wsiąść i była to cyfra w okolicach tysiąca.
Ciekaw jestem co oni jeszcze z tego zrobią,......każdy baran w tytanie?. Na bank jajogłowi z cccp walą właśnie całe opakowanie wigor up, popychają to redbulem który doda im skrzydeł, i całymi dniami kombinują jak zrobić z tego P2W. Mam wrażenie, że z oryginalnej ekipy tworzącej eve to niewiele osób zostało w cccp.

EVE zawsze było grą płatną. Dopiero teraz jak dodali alfy to jakieś płacze się pojawiły. A osobiście sram alfom do ryjów. Injectory nie są swoją drogą P2W, a P2notGrind

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 05, 2019, 14:03:21 »
po pierwsze eve nie jest juz cccp tylko jakichs z dupy koreusow, specow od p2farm.
po drugie, niepotrzebnie dajesz sie wkrecac w ta gownomaszyne niewolnictwa capsowego. Potrzebne Ci to do czegos?

Co do plexa, to zgadza sie, to jest poklosie drukowania iskow na anomalkach, gruzu za free, bo gruz wykopany samemu jest za free i obecnie najnowszej zarazy czyli modul sinku w abbysalach.
Mamy w chuj iskow i nic za nie nie mozemy kupic, inflacja wydaje sie chyba najbardziej logicznym rozwiazaniem  tego problemu, a czy to bedzie 2, 3 a moze 4b zobaczymy za jakis czas. pewnie niebawem.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Były gracz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FN
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 05, 2019, 14:19:16 »
Noo, skill poszedł yyyy trochę w inną stronę  ;D - teraz im więcej masz altow z szipami, które stoją w miejscu, to jesteś bardziej yyyyyyy - słowo na p chyba nie pasuje  ::)

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 05, 2019, 14:30:54 »
Noo, skill poszedł yyyy trochę w inną stronę  ;D - teraz im więcej masz altow z szipami, które stoją w miejscu, to jesteś bardziej yyyyyyy - słowo na p chyba nie pasuje  ::)
Jak mówisz o VNI, to to nie do końca tak. VNI to nie szip, VNI to amunicja którą strzelasz w anomki żeby leciały iski. To jest tak tanie, że nawet nie opłaca się chować jak jakiś roam leci, afkvni pewnie im się już dawno znudziły i nawet nie będzie im się chciało czasu marnować. ;)
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 05, 2019, 14:33:42 »
afk vni. Dobra nazwa dla bota.

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #127 dnia: Luty 05, 2019, 14:35:42 »
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #128 dnia: Luty 05, 2019, 14:36:27 »
hehe, chyba słaby bot, skoro nie czyta locala i intelu

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #129 dnia: Luty 05, 2019, 14:37:33 »
Boty supportują tylko moduły i probe window, intel i local to DLC za które trzeba dodatkowo płacić. ;)
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

Były gracz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FN
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #130 dnia: Luty 05, 2019, 14:46:33 »
Miałem na myśli wszytko od bs'a w górę
o7

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #131 dnia: Luty 05, 2019, 15:27:53 »
Miałem na myśli wszytko od bs'a w górę
o7

Od BSa w górę? Stoją w miejscu? Hmm... https://www.youtube.com/watch?v=mdspCGWbW6A
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #132 dnia: Luty 05, 2019, 18:01:37 »
Pojebali całkiem to eve, nie wiem w jakim kierunku cccp pcha ten wózek, i jak oni to potem zatrzymają. Ja pierwszego plexa kupiłem in game za 700 mil isk, gadałem wtedy z typem co grał już kilka lat, mówi do mnie- ja to pamiętam czasy jak plex był po 350 mil isk- a my już możemy odliczać czas do momentu jak 500 plexów dobije do dwóch miliardów. Na pewno dadzą nam po jakimś skinie i nowe fireworksy z tej okazji....... Będziecie świętować nie? i tu chór pvperów- będziemy a jak.
Nie pamiętam dokładnie kto napisał fajnie na centrali...."normalny gracz nawet nie myśli o farmieniu na plexa"...- bo normalny gracz teraz tylko kupuje plexy. Bo oczywiste jest w obecnym eve, że tak jest rozsądniej......prawda?
Pojebali wszystko z kapitalami, lotnisko to jakiś żart, teraz każdy jełop ma supera, ja jestem totalnie casual player, na dodatek solo, nawet nie mam wsparcia korpa nie mówiąc o aliansie czy power blocku, a Hela posiadam. Taki gracz jak ja to powinien się tylko ślinić patrząc na kartę tego statku, a nie go mieć.
Do tego dochodzi to, że jak wpakujesz odpowiednią ilość złotówek (euro) w tą grę, bo w RL jesteś Richie Rich, to zakładasz nowe konto i możesz w tym samym dniu lecieć sobie tytanem na tym koncie, żaden problem tylko zapłać.
Ta gra jest teraz (oficjalnie F2P) a naprawdę P2P sto razy bardziej niż była kiedyś, i ten reżim został mocno podkręcony.
Wszyscy ale to wszyscy doświadczeni gracz zawsze powtarzali nowym....wiesz, na początku jest trudno, te dwa, trzy miesiące trzeba grę opłacić, trochę sobie postać wyskilujesz i potem to bez problemu na plexa zarobisz.
Jak odpaliłem moje konto i najechałem kursorem na tytana to mi podawało, ile dni muszę skilować, by w ogóle do niego wsiąść i była to cyfra w okolicach tysiąca.
Ciekaw jestem co oni jeszcze z tego zrobią,......każdy baran w tytanie?. Na bank jajogłowi z cccp walą właśnie całe opakowanie wigor up, popychają to redbulem który doda im skrzydeł, i całymi dniami kombinują jak zrobić z tego P2W. Mam wrażenie, że z oryginalnej ekipy tworzącej eve to niewiele osób zostało w cccp.

Bo widzisz, trafnie to ująłeś ale patrząc po postach co poniektórych to są mega dumni z tych nakopanych capsów i superów i oj i aj. Każdy może teraz mieć supera więc inflacja zapieprza jak szalona.
Podziękuj blu donatom, goonom i innym blobom.

@edit,
zresztą widzę, że Karaś mnie ubiegł ;]
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #133 dnia: Luty 05, 2019, 18:50:06 »
Jeśli chodzisz do pracy, to już dawno się nie opłacało kupować plexów za ISKi. 30 złotych/miesiąc na steam to nie ogromny wydatek. Trial 21 dni i farmienie byle tylko mieć na plexa zanim się skończy czas to była udręka dla nowych graczy.

niby tak wszyscy co chcą się pokazać piszą itd, a vexorów po anomalkach kręci się tyle że czasem wolnej nie można znaleźć. To wszystko jest właśnie przez multikonta ta inflaacja.  Azbuga ma rację powinno się za każde konto płacić hajsem a nie iskami i by się trolololo skończyło.

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #134 dnia: Luty 05, 2019, 19:30:45 »
niby tak wszyscy co chcą się pokazać piszą itd, a vexorów po anomalkach kręci się tyle że czasem wolnej nie można znaleźć. To wszystko jest właśnie przez multikonta ta inflaacja.  Azbuga ma rację powinno się za każde konto płacić hajsem a nie iskami i by się trolololo skończyło.

Co... Zejdź na ziemię typie. Komu normalnemu, kto płaci hajsem, by się chciało kręcić anomalki vexorem? U ciebie to już chyba zaawansowane stadium kerbira-autysty się odpaliło xD

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #135 dnia: Luty 05, 2019, 21:32:18 »
miałem tu cos napisać ale naprawdę mam na ciebie człowieczku wy###  :) - miłego dnia

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #136 dnia: Luty 05, 2019, 22:23:07 »
Co za szkoda. Może nareszcie byś napisał jakiś sensowny argument xD

Mokebe

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
    • Twarde Pukanie.
  • Imię postaci: Mokebe
  • Korporacja: Wielka Lechia
  • Sojusz: Twarde Pukanie.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #137 dnia: Luty 05, 2019, 22:57:16 »
miałem tu cos napisać ale naprawdę mam na ciebie człowieczku wy###  :) - miłego dnia

Była kulturalna dyskusja, a widzę, że zaczęły się wulgaryzmy i obrażanie innych użytkowników forum.  >:(

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #138 dnia: Luty 13, 2019, 19:55:17 »
Myślałem nad nowym wątkiem, ale ten się bardzo nada: https://www.eveonline.com/article/pmvj2w/alliance-tournament-xvii-an-update
Cytuj
This year is the first year since 2010 that Reykjavik hasn’t been inundated with an army of capsuleers for EVE Fanfest – instead we’ve decided to take things on the road with what’s no doubt going to be a truly epic World Tour.

For 2019, we’ve also decided to take an Alliance Tournament hiatus while we look at how we can better support competitive PvP and capsuleer tournaments in the future – both those hosted by CCP and those by the community.

Just like EVE Fanfest, the Alliance Tournament will return. These two events are a huge part of the heritage of EVE Online, and they’ve been a core part of our calendar for more than a decade. That said, it’s good to take a breather and reassess how we can support such endeavours on a bigger and better scale going forwards.

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: No tym razem to chyba naprawdę RIP EVE...
« Odpowiedź #139 dnia: Luty 13, 2019, 21:41:40 »
lol, dodadzą w zamian pirackiego supera i skórkę do niego. Będzie lepszy biznes. Nie oszukujmy się, pvp w tym wydaniu, że trzeba coś tam umić wciskać itd, obecnie to jest bardzo mały promil ludzi w tej grze i coraz bardziej się kurczy. Pewnie nie widzą sensu w inwestowaniu w to czasu i kasy.