Autor Wątek: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza  (Przeczytany 65330 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 04, 2018, 09:17:12 »
Przecie tera w gonnsach chłopaki maja eazy game eazy isk i mogą latać capslami nie tylko koło cytadel, a w razie wtopy typu " self destruct " dostaną refunda od alliansu, tego żaden polski ally nie zaoferuje, w efekcie nie zaistnieje w wielu głowach.

Dawniej po stracie sova allians/ludzie nie szli na łatwiznę jak dzisiaj. Tylko zaciskali pasa i czekali na moment by uderzyć a w miedzy czasie uprzykrzali życie agresorowi.
Niestety owy twór o którym tutaj mowa musiałby mieć trzon graczy old C0venowców/Minionków  i innych twardych jednostek . A cale szambo Typu Cbc i Shck traktować jako pety, ew szkółki do core ally.
Na dzis dzień C0ven trwałby sobie np przy innej koalicji  w innym regionie i miałby sova o ile nie wpuścił by bydła w swe szeregi i dal im prawa głosu. Bo jak coś idźe źle to bydło jak szczury ucieka tworząc efekt domina.
Demokracja nie działa, wspólne głosowania i słuchanie pomysłów ludzi koparek i takich którzy nie potrafili przelecieć z a1 do bz...

Nie ma czegoś takiego jak polish comunity w gonnach , jesteście małymi nic nieznaczącymi trybami w wielkich machinach. A czasy zaistnienia polish comunity i akademii typu Ua czekają wciąż na lidera :).

Wczoraj ktoś mnie zapytał, czy nie tęsknie za c0venem. Jak czytam takie posty i sobie przypomnę, że ludzie tacy jak Ty nie wylatywali z tego sojuszu po 5 minutach, to stwierdzam, że nie, nie tęsknię ani trochę...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 04, 2018, 10:33:44 »
Oh, przez chwilę poczułem się jak na forum c0venu, łezka się w oku zakręciła.  8)

[BCPM] Zikko Zinn

  • Zikko Zinn
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zikko Zinn
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 04, 2018, 10:51:43 »
Oh, przez chwilę poczułem się jak na forum c0venu, łezka się w oku zakręciła.  8)

Jeśli na forum c0ven miałeś podobne doświadczenie co na centrali, to i nawet może serduszko zabolało

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 04, 2018, 12:37:16 »
Przecie tera w gonnsach chłopaki maja eazy game eazy isk i mogą latać capslami nie tylko koło cytadel, a w razie wtopy typu " self destruct " dostaną refunda od alliansu, tego żaden polski ally nie zaoferuje, w efekcie nie zaistnieje w wielu głowach.

Dawniej po stracie sova allians/ludzie nie szli na łatwiznę jak dzisiaj. Tylko zaciskali pasa i czekali na moment by uderzyć a w miedzy czasie uprzykrzali życie agresorowi.
Niestety owy twór o którym tutaj mowa musiałby mieć trzon graczy old C0venowców/Minionków  i innych twardych jednostek . A cale szambo Typu Cbc i Shck traktować jako pety, ew szkółki do core ally.
Na dzis dzień C0ven trwałby sobie np przy innej koalicji  w innym regionie i miałby sova o ile nie wpuścił by bydła w swe szeregi i dal im prawa głosu. Bo jak coś idźe źle to bydło jak szczury ucieka tworząc efekt domina.
Demokracja nie działa, wspólne głosowania i słuchanie pomysłów ludzi koparek i takich którzy nie potrafili przelecieć z a1 do bz...

Nie ma czegoś takiego jak polish comunity w gonnach , jesteście małymi nic nieznaczącymi trybami w wielkich machinach. A czasy zaistnienia polish comunity i akademii typu Ua czekają wciąż na lidera :).

Czy byłby ktoś tak miły, żeby wrzucić gdzieś forum C0venu w ostatniej wersji? Sentymenty się włączyły, WTB więcej do czytania. :D

W temacie "nie ma polish community w goonach"... community jest, ma się dobrze i jest widoczne jako chyba 3/4. największe community językowe (po chińskim, rosyjskim i może hiszpańskim/portugalskim czy coś w ten deseń). Chłopakom podejście Imperium do gry pasuje, to się tam dobrze bawią, jak komuś nie pasowało to było dość czasu żeby zbudować tytana, spakować zabawki i się wynieść, niech każdy gra jak mu pasuje. Większość ogarnia chyba angielski/rosyjski na tyle, żeby poradzić sobie w niepolskojęzycznym corpie/ally bez poważniejszych problemów. ;)
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 04, 2018, 14:34:54 »
Ja uważam, że do budowy polskiego sojuszu potrzebny nam silny i mądry lider. Proponuję Horba.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 04, 2018, 14:37:48 »
Ja uważam, że do budowy polskiego sojuszu potrzebny nam silny i mądry lider. Proponuję Horba.
A dlaczego nie Karaś?  :'(

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 04, 2018, 14:39:02 »
A dlaczego nie Karaś?  :'(

Zakładam, że nie znasz ani jednego, ani drugiego, dlatego pytasz. :D

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 04, 2018, 14:40:32 »
A dlaczego nie Karaś?  :'(

Bo Gaunt ma potwierdzone na nagraniach wideo doświadczenia z bycia silnym i mądrym, nominuję Gaunta.
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 04, 2018, 14:41:41 »
Bo Gaunt ma potwierdzone na nagraniach wideo doświadczenia z bycia silnym i mądrym, nominuję Gaunta.

Odpada, Gaunt jest bardzo fajnym gościem ale nie jest w stanie prowadzić floty składającej się z więcej niż 1 osoby, info potwierdzone moimi licznymi lossami. :D

[BWTF] Savannah Kado

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Burn the boats
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Savannah Kado
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 04, 2018, 14:42:36 »
Ja proponuję koty jako lidership!

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 04, 2018, 14:43:57 »
Odpada, Gaunt jest bardzo fajnym gościem ale nie jest w stanie prowadzić floty składającej się z więcej niż 1 osoby, info potwierdzone moimi licznymi lossami. :D
Potrafi FCować drony, to z flotą też sobie poradzi. Przy okazji od kiedy lider = main FC? Nie widziałem żeby Mittens czy Vince FCowali regularnie.
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #81 dnia: Wrzesień 04, 2018, 14:50:38 »
Potrafi FCować drony, to z flotą też sobie poradzi. Przy okazji od kiedy lider = main FC? Nie widziałem żeby Mittens czy Vince FCowali regularnie.

W dalszym ciągu uważam, że Horb. Nikt w Polish Community nie ma takiego ego.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 04, 2018, 14:53:23 »
Zamiast się licytować, zróbcie ankietę. Niech wszyscy zagłosują kto ma ruszyć dupsko i prowadzić Polish Community przez Nowy Eden.  8)

Phunas

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Phunas
  • Korporacja: WILD5
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #83 dnia: Wrzesień 04, 2018, 15:07:32 »
Nominuję Blodersa.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #84 dnia: Wrzesień 04, 2018, 15:21:18 »
W dalszym ciągu uważam, że Horb. Nikt w Polish Community nie ma takiego ego.

Sam się zacytuję, bo wpadłem na lepszy pomysł. Powinni dowodzić wspólnie Horb i Karamba.

[BWTF] Savannah Kado

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Burn the boats
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Savannah Kado
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 04, 2018, 15:40:46 »
Sam się zacytuję, bo wpadłem na lepszy pomysł. Powinni dowodzić wspólnie Horb i Karamba.
To już było

[BCPM] Zikko Zinn

  • Zikko Zinn
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zikko Zinn
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #86 dnia: Wrzesień 04, 2018, 16:37:16 »

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 04, 2018, 17:12:44 »
Wszystko jasne.

Już rozumiem dlaczego po upadku Esoterii 2017 jako kandydat na CEO IDEA proponowałeś przyłączenie się do TESTÓW, BTW tych którzy nas zaorali.

I po upadku Esoteria 2014 renciłeś jako pet w Period Basis.

Ty " Ideowy Geju" Ceo to ja odpuściłem bo zbliżał się mój wyjazd na parę miechów więc oto nie walczyłem. Widziałem to inaczej proponowałem ruskich a dokładniej owy project myhem w low secu, jako ze realia i doświadczenie naszej ekipy wykluczały dojście całego składu a jedynie poszczególne jednostki.
To w panujących realiach ( bo je znałem w odróżnieniu od yrka76 ) wybierałem mniejsze zło aby utrzymać w grupie ludzi na których mi zależało.

Na dziś dzień Idea is ded a yrek76 i jego/wasze pomysły to spowodowały. Natomiast w testach bawi się Galtan, Janus, Beton , Bort , Amek , Zielony aka Zygiel i jesio chyba lorkens i być może ktoś jeszcze - nie znam syt bo mam przerwę.

Gaavrin Ludzie tacy jak Ja wyrabiali normy partycypacji Cta w koalicji za siebie i inne osoby/korporacje żeby ludzie tacy jak Ty i Twoje ziomki mogły np jak Nigwisherek dyrektor c0venu robić przebitkę na markecie po 600%+ krzycząc wszem i wobec że prowadzi market w eso dla c0venu aby się rozwijał i temu go na Cta nie ma, a rzekome ceny to oszczerstwa wszystko są, a potem na jakimś tam posiedzeniu jak fakty zostały podane przepraszał :), what a shame . Mógłbym tu taśmy prawdy wyciągać godzinami np o panu pseudonim " odrabiam jfa temu takie ceny" itd itd ale to temat na osobny wątek - chcecie takowy ? :D .

 Asm Nihouyah skoro istnieje polish comunity to czy ma lidera ? ma struktury aby aspirować do tego ?
Odp NIE. Nawet niema KB . Owe community nie prowadzi flot alliansu, Nie ma w nim większego udziału i znaczenia anieżeli veldspar wydobywany koparkami przez Drago i jego świtę.

To tak jakbyś chciał państwo bez wodza/prezydenta/ wataszki.  Grupa osób polaków gra w dziurach low secach, hi secach itd i to tez są polish comunity ?
Tzn Asm ja po prostu mam inną wizję community, podnoszę poprzeczkę i wymagam więcej kryteriów do spełnienia być może się mylę ale takie moje przekonania i oczekiwania.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2018, 17:48:32 wysłana przez mkx »

[P0LR] Aramil Liodon

  • P0LR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 17
  • The One Who Purifies God and Exorcises the Devil
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aramil Liodon
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 04, 2018, 17:47:17 »
Ja proponuję koty jako lidership!
Właśnie, bez kociej interwencji tego sojuszu nie będzie. Jak się złożycie na bukiet z nominacją w liściku, to mogę się kopsnąć te 200 metrów do Whitecata, bo mieszkamy na tym samym osiedlu od jakiegoś czasu  8)
Admiral Atradies > So you own a Hel Aramil.
Admiral Atradies > That's a nice way to get yourself primaried

"Knowing your Hel
Keep  in mind that you will be targeted first. Be ready. Die proudly."
CFC Supercarrier tips

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 04, 2018, 17:56:27 »
Właśnie, bez kociej interwencji tego sojuszu nie będzie. Jak się złożycie na bukiet z nominacją w liściku, to mogę się kopsnąć te 200 metrów do Whitecata, bo mieszkamy na tym samym osiedlu od jakiegoś czasu  8)

Apropo WhiteCata tez wywalili za to ze rencił i nie latał vigilami na cta XD. A mnie nie wywalili, Zikko Zinn co z tym fantem zrobić ?

[P0LR] Aramil Liodon

  • P0LR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 17
  • The One Who Purifies God and Exorcises the Devil
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aramil Liodon
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 04, 2018, 17:59:12 »
To tak jakbyś chciał państwo bez wodza/prezydenta/ wataszki.  Grupa osób polaków gra w dziurach low secach, hi secach itd i to tez są polish comunity ?
Tzn Asm ja po prostu mam inną wizję community, podnoszę poprzeczkę i wymagam więcej kryteriów do spełnienia być może się mylę ale takie moje przekonania i oczekiwania.

No oczywiście i dlatego traktujesz innych rodaków, członków tego samego community jak

Przecie tera w gonnsach chłopaki maja eazy game eazy isk i mogą latać capslami nie tylko koło cytadel, a w razie wtopy typu " self destruct " dostaną refunda od alliansu, tego żaden polski ally nie zaoferuje, w efekcie nie zaistnieje w wielu głowach.

Dawniej po stracie sova allians/ludzie nie szli na łatwiznę jak dzisiaj. Tylko zaciskali pasa i czekali na moment by uderzyć a w miedzy czasie uprzykrzali życie agresorowi.
Niestety owy twór o którym tutaj mowa musiałby mieć trzon graczy old C0venowców/Minionków  i innych twardych jednostek . A cale szambo Typu Cbc i Shck traktować jako pety, ew szkółki do core ally.
Na dzis dzień C0ven trwałby sobie np przy innej koalicji  w innym regionie i miałby sova o ile nie wpuścił by bydła w swe szeregi i dal im prawa głosu. Bo jak coś idźe źle to bydło jak szczury ucieka tworząc efekt domina.
Demokracja nie działa, wspólne głosowania i słuchanie pomysłów ludzi koparek i takich którzy nie potrafili przelecieć z a1 do bz...

Nie ma czegoś takiego jak polish comunity w gonnach , jesteście małymi nic nieznaczącymi trybami w wielkich machinach. A czasy zaistnienia polish comunity i akademii typu Ua czekają wciąż na lidera :).

bydło, szczury i ludzi niższej kategorii bazując na tym jak spędzają swój czas w głupiej grze o statkach kosmicznych, a nie o tym jaką wnoszą wartość do community poza czystym uczestnictwem w statystykach Twojego elitarnego PVP Aliansu. Ja uważam, ze polskie community teraz jest bardzo przyjemne po odejściu takich idealistów do lamusa, na TSie BWTFu każdy jest witany szeroko otwartymi ramionami i miło się rozmawia ze znajomymi których nieraz już się spotkało na ogólnopolskich zlotach polskiego (sic!) community personalnie. Oczywiście są pewne różnice i spiny, ale mimo że nie jestem na razie członkiem BWTFu nigdy nie czułem się tam odstający od grupy. Łączy nas ostatecznie pasja do jednego i jest to głupia gra o klikaniu w Excelu.

PS

Apropo WhiteCata tez wywalili za to ze rencił i nie latał vigilami na cta XD. A mnie nie wywalili, Zikko Zinn co z tym fantem zrobić ?
Whitecat sam wyszedł z C0VENu za moją namową i po bardzo przyjemnych słowach rzucanych w jego stronę. Do ostatniego dnia miał alty w COHO, które usunął sam po rozmowie z Xeo
Admiral Atradies > So you own a Hel Aramil.
Admiral Atradies > That's a nice way to get yourself primaried

"Knowing your Hel
Keep  in mind that you will be targeted first. Be ready. Die proudly."
CFC Supercarrier tips

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 04, 2018, 18:08:09 »
To twoje odczucie ja takich słów nie użyłem ^^.   A co do White to ja znam inna wersje od Barwy i old  Ropli.

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 04, 2018, 18:12:33 »

Gaavrin Ludzie tacy jak Ja wyrabiali normy partycypacji Cta w koalicji za siebie i inne osoby/korporacje żeby ludzie tacy jak Ty i Twoje ziomki mogły np jak Nigwisherek dyrektor c0venu robić przebitkę na markecie po 600%+ krzycząc wszem i wobec że prowadzi market w eso dla c0venu aby się rozwijał i temu go na Cta nie ma, a rzekome ceny to oszczerstwa wszystko są, a potem na jakimś tam posiedzeniu jak fakty zostały podane przepraszał :), what a shame . Mógłbym tu taśmy prawdy wyciągać godzinami np o panu pseudonim " odrabiam jfa temu takie ceny" itd itd ale to temat na osobny wątek - chcecie takowy ? :D


Tacy jak ja? Ja akurat nigdy nie handlowałem, mało co raciłem, większość mojej aktywności w c0ven to były cta, na które latałem jak tylko mogłem. Problem w tym, że mam tzw. prawdziwe życie, czyli masę ciekawych innych rzeczy do robienia, niż tylko granie w eve. Mimo to swoją normę zawsze wyrabiałem, może dlatego mnie osobiście ludzie tacy jak ty nie wkurwiali. Ale było wielu takich, którzy mieli czasu na granie jeszcze trochę mniej i jak czytali komentarze tego typu, to naprawdę się im nie dziwie, że pakowali zabawki i szli do cbc. To jest tylko gra. Nie po to człowiek do niej loguje, żeby się nasłuchać "wyzwisk" od kerbirów. W c0venie nikt tego nie rozumiał. Nikt nie dbał o atmosferę. Jeszcze ludzie się dziwili, że reakcjąna ich toksyczne zachowania nie było to, że ludzie zaczeli latać na cta, tylko woleli pójść gdzie indziej.

A co do Twoich "taśm prawdy" to serio kogoś to jeszcze interesuje? Ja w tamtym czasie nawet w sojuszu nie byłem, a słyszałem tę historię z 15 razy, ile można?

[P0LR] Aramil Liodon

  • P0LR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 17
  • The One Who Purifies God and Exorcises the Devil
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aramil Liodon
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 04, 2018, 18:13:54 »
To twoje odczucie ja takich słów nie użyłem ^^.   A co do White to ja znam inna wersje od Barwy i old  Ropli.
Nazwałeś jedne z największych polskich korporacji szambem i ludzi wpuszczonych do C0venu po Twoich złotych czasach bydłem. Cytat masz w moim poście. I Ty chcesz jednoczyć ludzi?
Admiral Atradies > So you own a Hel Aramil.
Admiral Atradies > That's a nice way to get yourself primaried

"Knowing your Hel
Keep  in mind that you will be targeted first. Be ready. Die proudly."
CFC Supercarrier tips

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 04, 2018, 18:48:27 »
A obwieściłem się gdzieś zbawcą ?
Wgl to kto Ty jesteś ? :)
Raczej nie nadajemy na tych samych falach a treści które używam tworzą się gdy pan " mało czasu " rodzina i rl lepsze " zaczyna dywagować kim on to nie jest w "exelowej" grze wtedy go warto sprowadzić do parteru :) dawniej można było jeszcze posłuchać drżącego głosu na tsie takiego osobnika. Teraz pewno macie psychloga który pomaga po przeczytaniu takich treści bądź co bądź spotkaniu się w "exelu ".

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 04, 2018, 18:50:44 »
Cytuj
Natomiast w testach bawi się Galtan, Janus, Beton , Bort , Amek

Pod jakim nickiem tam gram? Zdemaskuj mnie pls albo nie obrażaj.

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 04, 2018, 18:57:25 »

Wybacz ;p potrzebowałem ników aby ładnie wyglądało :D

[BCPM] Zikko Zinn

  • Zikko Zinn
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zikko Zinn
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 04, 2018, 19:00:44 »
Łączy nas ostatecznie pasja do jednego i jest to głupia gra o klikaniu w Excelu.

Pasja? hmmmm... Pasja to emocje a tego ostatnio korpowi brakuje, zwłaszcza w goonach :) Następna przewidywana porcja emocji to chyba anchor Keepstara. Tylko kogo to emocjonuje?

Jak przyszedłem do C0venu to atmosfera była przynajmniej PvP. Im więcej spotykałem górników tym było gorzej. I rozumiem, że tritanium jest potrzebne ale nie daje emocji a już tym bardziej pasji.

A już tematów, które budziły emocje inne niż ISK/h to już dawno nie słyszałem na TS :)

[P0LR] Aramil Liodon

  • P0LR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 17
  • The One Who Purifies God and Exorcises the Devil
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Aramil Liodon
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 04, 2018, 19:26:12 »
A obwieściłem się gdzieś zbawcą ?
Wgl to kto Ty jesteś ? :)
Raczej nie nadajemy na tych samych falach a treści które używam tworzą się gdy pan " mało czasu " rodzina i rl lepsze " zaczyna dywagować kim on to nie jest w "exelowej" grze wtedy go warto sprowadzić do parteru :) dawniej można było jeszcze posłuchać drżącego głosu na tsie takiego osobnika. Teraz pewno macie psychloga który pomaga po przeczytaniu takich treści bądź co bądź spotkaniu się w "exelu ".

A twierdzisz, że gra ważniejsza jest od RL i rodziny? Poza tym musisz mieć ostry przypadek amnezji, żeby chociaż nie kojarzyć tego typu maili (załącznik) wysyłanych na Alians głównie w 2014 roku, ani nie kojarzyć mnie w ogóle skoro prawie każdy kto był w C0VEN w tamtym czasie chociaż mnie trochę pamięta (chociażby jako osobą bardzo zaangażowaną, oficera łącznikowego z HQ koalicji i członka CIA)
Poza tym fajna atmosfera jest dla Ciebie odpowiednia. Atmosfera opresji na TSie kogoś kto nie podziela twoich wartości. Drżący głosik to głosik który nie poleci z Tobą na żadną flotę w przyszłości bo go opierdoliłeś i wyśmiałeś. Uważam, ze tryhard też może być robiony w fajnej i przyjemnej formie, ale takie środowisko jakie przedstawiasz jest tylko i wyłącznie toksyczne. Ba najlepsze grupy w tej grze potrafią po spinającej wszystkich członków aliansu akcji trochę "wyczilować" i się pośmiać potem. Przykład - KB Pandemic Legion zamieniał się na tęczowe misie za kazdym razem jak tracili tytana, po pierwszych wybuchach złości ludzie uznawali swoje straty za MEM i potrafili wrócić mentalnie do stanu skupienia.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2018, 19:35:21 wysłana przez [P0LR] Aramil Liodon »
Admiral Atradies > So you own a Hel Aramil.
Admiral Atradies > That's a nice way to get yourself primaried

"Knowing your Hel
Keep  in mind that you will be targeted first. Be ready. Die proudly."
CFC Supercarrier tips

Betonowy

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Betonowy
  • Korporacja: LOST IDEA
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 04, 2018, 19:45:46 »
Pasja? hmmmm... Pasja to emocje a tego ostatnio korpowi brakuje, zwłaszcza w goonach :) Następna przewidywana porcja emocji to chyba anchor Keepstara. Tylko kogo to emocjonuje?

Jak przyszedłem do C0venu to atmosfera była przynajmniej PvP. Im więcej spotykałem górników tym było gorzej. I rozumiem, że tritanium jest potrzebne ale nie daje emocji a już tym bardziej pasji.

A już tematów, które budziły emocje inne niż ISK/h to już dawno nie słyszałem na TS :)

No właśnie. Był C0VEN i się chciało. Nie ma C0VEN i się nie chce.
Pozdrowienia z anomki.
Bekon.
  • C0VEN. Pamiętamy.
  • LOST IDEA. Pamiętamy.

Ustawiłem sobie kiedyś na tym forum Jana Pawła 2 na awatarze, ale administracja go skasowała.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 04, 2018, 20:11:24 »



NICE HEL, DUDE!

@mkx jak na gościa, który bronił gości latających na CTA cepami z 3 SEBO i bez punkta, w dodatku łapiących disconnectowanych gości którzy przylecieli nam pomóc, masz bardzo dużo do powiedzenia na temat etyki zarządzania Sojuszem. :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2018, 20:17:43 wysłana przez Isengrim »

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #101 dnia: Wrzesień 04, 2018, 20:21:16 »
Na dziś dzień Idea is ded a yrek76 i jego/wasze pomysły to spowodowały. Natomiast w testach bawi się Galtan, Janus, Beton , Bort , Amek , Zielony aka Zygiel i jesio chyba lorkens i być może ktoś jeszcze - nie znam syt bo mam przerwę.
Galtan i Lorkens przewinęli się w międzyczasie przez Tri (krócej lub dłużej), obecnie Janus, Beton i Galtan są w TEST, Lorkens jak patrzyłem obecnie ma postać w BWTF (w goonach), Amek jak pamiętam poszedł do NC. i nigdzie nie przechodził. Corpy się rozpadają, ludzie migrują, znajdują sobie lepsze i/lub bardziej pasujące im miejsca - co w tym złego? Nie ma żadnego powodu grać wbrew swoim oczekiwaniom, na siłę trzymając się z grupą w której byłeś - jak gdzieś gra się przyjemniej to nie wiem czemu ktoś miałby się nie przenieść.

Asm Nihouyah skoro istnieje polish comunity to czy ma lidera ? ma struktury aby aspirować do tego ?
Odp NIE. Nawet niema KB . Owe community nie prowadzi flot alliansu, Nie ma w nim większego udziału i znaczenia anieżeli veldspar wydobywany koparkami przez Drago i jego świtę.

To tak jakbyś chciał państwo bez wodza/prezydenta/ wataszki.  Grupa osób polaków gra w dziurach low secach, hi secach itd i to tez są polish comunity ?
Tzn Asm ja po prostu mam inną wizję community, podnoszę poprzeczkę i wymagam więcej kryteriów do spełnienia być może się mylę ale takie moje przekonania i oczekiwania.
I tu jest różnica między SIGiem, corpem, sojuszem a community - community (przynajmniej w Imperium) to struktura bardziej towarzysko-konwersacyjna; każdy gra jak mu pasuje, angażuje się w działania które są dla niego zabawą - są ludzie latający capsami/superami, są górnicy, są gankerzy, są ludzie zaangażowani w logistykę koalicji, są ludzie w bardziej pvp-focused grupach wewnątrz Imperium; ot, w końcu język w jakim się mówi nie określa tego, w jaki sposób się gra. Przez ostatni rok, wnioskując z zasłyszanych informacji i tego co na spy altach widziałem, polskie podforum na forum GSF to luźne rozmowy i polskojęzyczne poradniki dla nowych graczy obejmujące podstawy funkcjonowania w Delve (pve, standing fleet, nie patrzyłem czy coś ostatnio nie doszło ciekawego). I znowu - jak komuś życie w GSF nie pasowało, nikt nie robił problemów ze spakowaniem się i pójściem grać gdzieś, gdzie styl i podejście do gry bardziej odpowiadało. Sam preferuję mieć poprzeczkę postawioną wysoko i poczucie że latam głównie z kompetentnymi, doświadczonymi pilotami, więc GSF zostawiłem rok temu. ;)

Cytuj
Poza tym fajna atmosfera jest dla Ciebie odpowiednia. Atmosfera opresji na TSie kogoś kto nie podziela twoich wartości. Drżący głosik to głosik który nie poleci z Tobą na żadną flotę w przyszłości bo go opierdoliłeś i wyśmiałeś. Uważam, ze tryhard też może być robiony w fajnej i przyjemnej formie, ale takie środowisko jakie przedstawiasz jest tylko i wyłącznie toksyczne. Ba najlepsze grupy w tej grze potrafią po spinającej wszystkich członków aliansu akcji trochę "wyczilować" i się pośmiać potem. Przykład - KB Pandemic Legion zamieniał się na tęczowe misie za kazdym razem jak tracili tytana, po pierwszych wybuchach złości ludzie uznawali swoje straty za MEM i potrafili wrócić mentalnie do stanu skupienia.

To może w kilku słowach o "toksycznej atmosferze" i "tryhardach" w PL skoro ruszyłeś ten temat: Hedliner potrafi się wydrzeć (są przykłady na reddicie) i to solidnie. I w PL to zupełnie normalny, wręcz oczekiwany sposób zwrócenia uwagi na błędy - ot, tak się przyjęło i każdy to akceptuje. Z jednej strony ciężko nie zauważyć, że Hedliner bardzo pasjonuje się grą i zależy mu na tym, żeby dobrze się bawić odnosząc sukcesy (wygrywanie to fun), z drugiej - to trochę zabawne jak dorosły człowiek traci panowanie nad sobą i zaczyna krzyczeć z powodu internetowych pikseli. Kwestia nastawienia, każdy kto dołącza do PL wie na co się pisze (jak nie wie, to vouch spieprzył sprawę przedstawienia tego czym jest PL) i jest na to gotowy - a poza okazjonalnym rage'em Hedliner jest świetnym pilotem i bardzo miło się z nim siedzi na commsach. Sporej części graczy takie podejście nie będzie pasować - i takie osoby nie idą do PL, które historycznie wręcz od samego początku (Shadoo, Grath) ma w swojej kulturze feedback przy pomocy podniesionego głosu. Różni gracze mają różne preferencje, nie ma sensu polaryzować i określać jednego podejścia lepszym od innego - dobrze działające grupy to takie, w których poziom zaangażowania członków jest dość zbliżony, mniej wtedy konfliktów na tym gruncie. O ile uważam że np. Zikko czy Galtan w PL by się całkiem nieźle odnalazł (jest presja na latanie i nacisk na pvp), o tyle większość osób z C0ven 2016 czułaby się przytłoczona i nie chciałaby zostać w takiej atmosferze - znowu, nic w tym złego, różne osoby to różne preferencje i inny styl gry.

Cytuj
dawniej można było jeszcze posłuchać drżącego głosu na tsie takiego osobnika. Teraz pewno macie psychloga który pomaga po przeczytaniu takich treści bądź co bądź spotkaniu się w "exelu ".

Teraz raczej nie miałbyś do tego okazji - corpy, w których są osoby nieżyczące sobie nadmiernej presji bardzo szybko by cię za taką presję usunęły, a w corpach gdzie na ludzi się ciśnie drżącego głosu nie uświadczysz. Community (jako ogół graczy) chyba trochę dorosło i zaczęło dopasowywać to gdzie grają do tego jak chcą grać, a nie na odwrót. Wszystkim wychodzi to na plus.

Cytuj
NICE HEL, DUDE!
Soon™. Będziesz może leciał przez jakieś freeporty w najbliższym czasie? =)
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #102 dnia: Wrzesień 04, 2018, 20:56:33 »
NICE HEL, DUDE!

@mkx jak na gościa, który bronił gości latających na CTA cepami z 3 SEBO i bez punkta, w dodatku łapiących disconnectowanych gości którzy przylecieli nam pomóc, masz bardzo dużo do powiedzenia na temat etyki zarządzania Sojuszem. :D

a przeszkadzało ci jak vurion w BR latał i zbierał drop z tytków podczas jednej z najwiekszych bitew ? :) Mi nie
Mowa tutaj pewno o ZielonymPl no cóż osoba bardzo szanowana w pewnych kręgach xD.
Z chęcią przeczytałbym jeszcze raz to parędziesiąt komentarzy na kb pod jego losem :). Wszyscy go ukamienować chcieli.. jam jeden się wstawił za nim bo czarne chmury nad nim wisiały, chciałeś jego głowy Xd.

Aramil Liodon niestety nie siedziałem w CIA i wybacz ale nie kojarzę Cię. Nie czytałem spamu na ally czacie bo timery były podawane na stronce. A  grając tyle ile grałem wiedziałem co się dzieje z Tsa ruskich czy to naszego.
Ale obiecuję zrobię wywiad wśród znajomych z tamtych czasów popytam czy cię pamiętają.. Może była jakaś sytuacja-akcja gdzie sobie przypomnę !




Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #103 dnia: Wrzesień 04, 2018, 21:02:03 »
Ale się tu szamba wylało...

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Polski sov alliance w EVE - hipoteza badawcza
« Odpowiedź #104 dnia: Wrzesień 04, 2018, 21:09:11 »
Ale się tu szamba wylało...
To nie polewa czekoladowa do popcornu? Oops...
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani