Autor Wątek: Fit na Caldari L4 z uber tankiem  (Przeczytany 21561 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Fit na Caldari L4 z uber tankiem
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 25, 2013, 13:18:01 »
Ja mam więcej funu w lataniu golemem po anomalkach
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

zeben74

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alklay
Odp: Fit na Caldari L4 z uber tankiem
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 25, 2013, 19:33:16 »
Ma ktos rozeznanie jak sie lat na torpedach golemem , moze jakis fit ?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Fit na Caldari L4 z uber tankiem
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 25, 2013, 22:50:04 »
Próbowałem.
Fitu dokładnie nie podam, ale z powodu torped i tego ze założyłem t2 rigi na zasięg (po jednym na speed i czas lotu) aby torpedy miały zasięg operacyjny trafiania w angelowe bs, dowolnego sortu, a javeliny sięgały najdalej orbitujące gueristy bez żadnego ale, był ciasny i mało wydajny.
Dps spory, ale zastosowanie że tak powiem niszowe. Np stare anomalki na których raty spawnią się na zero i w dodatku głównie bs z marginalnymi ilościami med shipów (teraz chyba dodali tam fregi)
Z misji nie wymienię żadnej sensownej (wartej czasu na zrobienie) która ten warunek spełnia
Generalnie nei polecam czyba że na paski w null, albo w towarzystwie czegoś co pozamiata drobnicę o wiele skuteczniej niż dronki nawet zrobione na 5

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

zeben74

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alklay
Odp: Fit na Caldari L4 z uber tankiem
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 26, 2013, 09:34:30 »
ogladałem filmik goscia na l4 na torpedach, niezle zamiatał ale link mi gdzie sie zapodział :(

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Fit na Caldari L4 z uber tankiem
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 26, 2013, 09:42:14 »
ogladałem filmik goscia na l4 na torpedach, niezle zamiatał ale link mi gdzie sie zapodział :(
Tak, tylko to była jedna z naprawdę niewielu misji wręcz dopasowanych do golema. Jeśli dobrze pamiętam to angelowa. Ty zdaje się latasz na terenach z guristasami.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Fit na Caldari L4 z uber tankiem
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 26, 2013, 10:27:37 »
Ja latałem trochę, trzeba mieć t2 torpedy javeliny żeby dostrzeliwać do tych dalszych ratów nie tracąc czasu na dolatywanie do nich, koniecznie jakieś AB bo czasami jednak trzeba podlecieć.
TP w med i rigi do szybkości i czasu lotu torped.

I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

zeben74

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alklay
Odp: Fit na Caldari L4 z uber tankiem
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 26, 2013, 10:43:26 »
gosciu miał fit na torpedeach i zamiescił filmiki z 4 ciezkich misji L4 dla caldari , sam latałem w zesżłym roku sni na torpedach ale T1 dps był wykoksowany koło 1,6 k ale z frytami to była masakra , po pracy poszperam w necie jak znajde zalinkuje tu ten fit

Glass miałes racje to misje Angelów ale fit ciekawy :

http://eve.battleclinic.com/loadout/21813-Golem-that-actually-has-TP-039-s.html
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2013, 11:01:45 wysłana przez zeben74 »

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Fit na Caldari L4 z uber tankiem
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 26, 2013, 11:48:11 »
Za tą kasę miałbym 4x mojego Vargura z fitem.. Imo nie warto. Scorp navy na cruisach sprawdzi się pewnie równie dobrze, za to będzie dużo elastyczniejszy, na tanku t2 będzie pewnie nawet lepszy. No i koszt to max 1/5 tego Golema.. Resztę wydać na pvp i mieć fun z gry. Chyba że ktoś lubi świecidełka dla samego faktu posiadania świecidełek.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

zeben74

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alklay
Odp: Fit na Caldari L4 z uber tankiem
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 26, 2013, 17:52:10 »
scorpiem na torpedach t1  latałem chwile dorabiajac skile na marudera a teraz oba mam na crusach ale fit ciekawy mino ze troche " kolorowy '

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Fit na Caldari L4 z uber tankiem
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 26, 2013, 18:13:58 »
Fit jest po chuju. Nawet na tym filmiku widać że typ robi misje raz na ruski rok albo trolował. Przyjżyj się jak sobie radzi a raczej nie radzi z mniejszym sprzętem. Zerknij sobie na cap i na ten lol tank. Jak pisano wyżej ta misja pozwala na takie eksperymenty, ale w bonus pokecie zostały by z typa wióry. A na innych misjach trzeba albo czekać na cele w zasięgu, albo zapier... za nimi.
Scorpi navy jak nie zmienili mu bonusu na toprach ssie.
Chcesz torpedy bieresz statek z bonusem do zasięgu czyli coś na hull'u ravena

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.