Autor Wątek: POLITYKA W EVE  (Przeczytany 569770 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #210 dnia: Czerwiec 05, 2013, 10:11:57 »
To czego ja nie mogę zrozumieć, to to, że każdy normalny gracz mający odrobinę oleju w głowie, zorientuje się jak to wygląda od środka, po czym stwierdzi "fuck this shit" i poszuka czegoś, co a) daje większe przychody, b) daje wygrane w PvP.

Wbij sobie do bani, że każdy gra tak jak lubi a nie tak jak Ty widzisz granie. To co kto robi i jak robi nie powinno Cię kompletnie obchodzić, są pewne czynniki które sprawiają, że styl grania różnych osób jest inny.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #211 dnia: Czerwiec 05, 2013, 10:14:33 »
Dobry post.

To czego ja nie mogę zrozumieć, to to, że każdy normalny gracz mający odrobinę oleju w głowie, zorientuje się jak to wygląda od środka, po czym stwierdzi "fuck this shit" i poszuka czegoś, co a) daje większe przychody, b) daje wygrane w PvP.

Jeśli ktoś zostaje, to albo jest misiem o małym rozumku, albo lubi zbierać w dupę, albo - obie rzeczy na raz.
To że TY czegoś nie rozumiesz, nie oznacza że to cos jest błędne, bardziej oznacza to że masz tak obity blachą ten "misiowy mały rozumek" że jakiekolwiek inne opcje nie są w stanie do niego dotrzeć.  ;D
Nie jest winą samej idei że ktos nie jest w stanie jej ogarnąc rozumem, widać ten rozum jest zbyt ograniczony na to  ;D
Ty widzisz w tej grze tylko te dwie opcje, ja, jak wielu innych widzi ich kilkadziesiąt  :) Ale na to trzeba bardziej otwartego umysłu od orzeszka w metalowej puszce.

Wbij sobie do bani, że każdy gra tak jak lubi a nie tak jak Ty widzisz granie. To co kto robi i jak robi nie powinno Cię kompletnie obchodzić, są pewne czynniki które sprawiają, że styl grania różnych osób jest inny.
Etam, popełniamy znów ten sam błąd panie dzieju, próbujemy przekonać muzułmanina do wieprzowiny  ;D
Ograniczeni ludzie widzą tylko swój czubeczek nosa, nie znam sposobu na naprawę tak zaawansowanego zeza  :-X
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2013, 10:26:29 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #212 dnia: Czerwiec 05, 2013, 10:20:25 »
[ciach]
 i poszuka czegoś, co:
a) daje większe przychody,
b) daje wygrane w PvP.

Opcja b - narodziny ProPVPera.


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #213 dnia: Czerwiec 05, 2013, 10:40:52 »
Hmm... no dobrze, te argumenty już padały wcześniej.

Zatem - cofnijmy się o krok i spójrzmy na sedno problemu, który wcale nie sprowadza się do "tego jak ktoś gra w Eve", tylko tego "czy i jak można cokolwiek oceniać" w realnym życiu.

Dużym błędem jest założenie "ktoś coś robi tak, bo lubi i nic ci do tego". Owszem, czasem trudno jest coś ocenić, bo brak kryteriów - na przykład sztuka nowoczesna. Ale jeśli już mówimy o działaniach podejmowanych przez ludzi, jest o wiele łatwiej.

Przykładowo, "nieważne czy się wygra, czy przegra, ważne żeby był fun" (to o Eve). Obiektywnie przegrana nie jest ani dobra, ani pożądana. Cieszenie się z przegranej to jakaś subtelna forma masochizmu. Jeśli ktoś regularnie wdupia i nie wyciąga z tego wniosków (np. poprawiając swoje fity/shipy/otoczenie w którym lata na PvP), to coś jest nie tak.

Żeby może jaskrawiej pokazać o co mi chodzi. W RL często słyszymy "nie można oceniać poglądów religijnych", bo "ktoś wierzy że to co robi, jest dla niego dobre". Ale czy naprawdę trzeba być geniuszem, żeby zauważyć że jeśli regilia X terroryzuje kobiety przez konieczność zakrywania całego ciała (bo za złamanie zakazu są kary) i zabiera im szanse na edukację/samodzielność, a religia Y hamuje postęp medycyny lobbując na rzecz rozwiązań prawnych, które będą miały wpływ na całość społeczeństwa, w tym także nie należących do tej wspólnoty regilijnej - to jest po prostu ZŁE?

Żeby nie było - nie porównuję mieszkańców Provi do Muzułmanów ;) Raczej pokazuję, że świadomie grają poniżej swoich możliwości i nie robią nic aby to zmienić. To jest obiektywna obserwacja.



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #214 dnia: Czerwiec 05, 2013, 10:51:14 »
Hmm... no dobrze, te argumenty już padały wcześniej.

....CIACH....

Wciąż wszystko się sprowadza do twojego postrzegania świata. EVE dzieka Odynowi nie kończy sie na lataniu w kółko i masowym odstrzale noobów. Jak liźniesz czegos innego to wtedy porozmawiamy.
I druga sprawa, jeśłi chcesz się wypowiadać o jakimś aliansie, jego polityce itp, przynajmniej poszukaj o nim dokładniejszych informacji i wtedy sie wymundrzaj, bo jak na razie twoja wiedza ogranicza się do obejrzanych widoków podczas przelatywania przez systemy.... czyli jest żadna
Edyta: przeczytałem twój post jeszcze raz... RL z grą popierdolił ci sie juz kompletnie  ;D zrób se przerwę bo w Tworkach wylądujesz  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #215 dnia: Czerwiec 05, 2013, 10:58:58 »
Wciąż wszystko się sprowadza do twojego postrzegania świata. EVE dzieka Odynowi nie kończy sie na lataniu w kółko i masowym odstrzale noobów. Jak liźniesz czegos innego to wtedy porozmawiamy.

Nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem. Może spróbuj jeszcze raz?


I druga sprawa, jeśłi chcesz się wypowiadać o jakimś aliansie, jego polityce itp, przynajmniej poszukaj o nim dokładniejszych informacji i wtedy sie wymundrzaj, bo jak na razie twoja wiedza ogranicza się do obejrzanych widoków podczas przelatywania przez systemy.... czyli jest żadna

Myślę, że kilkanaście miesięcy roamownia Provi vs. CVA + reszta tego co tam mieszka oraz zakończone sukcesem wywalenie Was z tego regionu można uznać za odpowiednią kwalifikację do oceny. Tak, wiem że poza zdrowym rozsądkiem macie jeszcze argument RP, ale dla mnie brzmi on tak:



Edyta: przeczytałem twój post jeszcze raz... RL z grą popierdolił ci sie juz kompletnie  ;D zrób se przerwę bo w Tworkach wylądujesz  ;D

Dalej udowadniasz, że nic nie zrozumiałeś - specjalnie wyszedłem poza Eve, żeby pokazać na czym polega błąd w myśleniu, że "każdy sobie i nikomu nic do tego".


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #216 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:04:38 »
Sokole, ale wiesz że akurat strzelasz sobie w kolano z porównywaniem Evki do reala. To, co dla jednych jest "postępem medycyny" dla innych - naprawdę nie będących fanatykami religijnymi - może być co najmniej dyskusyjne moralnie, a hasło "wszystko wolno w imię postępu technicznego" prowadzi do równie fajnych rezultatów, co wprowadzenie Szariatu (sam nie czuję, kiedy rymuję). Więc trzymajmy się Evki pls, bo stosowanie do  prostej w sumie gry analogii z poważnych zagadnień reala jest nieco... na wyrost.  :)



A poza tym uważam, że najlepszym sposobem grania w EvE jest trollowanie na forum, ponieważ chwilowo jest to jedyny sposób grania, na jaki mam czas i możliwości. :P

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #217 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:11:08 »

Myślę, że kilkanaście miesięcy roamownia Provi vs. CVA + reszta tego co tam mieszka oraz zakończone sukcesem wywalenie Was z tego regionu można uznać za odpowiednią kwalifikację do oceny. Tak, wiem że poza zdrowym rozsądkiem macie jeszcze argument RP, ale dla mnie brzmi on tak:

Brawo, grunt to byc ekspertem bo się cos widziało 3 lata temu  :)
A jak ocenisz swój aktualny alians, który niedawno tez został wywalony z Eso? Popatrz, byłem kilka razu w Stain i nikt mnie nawet nie gonił... wszyscy siedzieli w stacjach, a jedyne słowa na lokalu to było kurwienie na kogoś że mu anomalkę zajął. Może z moich doświadczeń wyciągniesz jakieś genialne wnioski?
Swoją droga ktoś z CVA naprawdę musiał cie brzydko podotykać, taka trauma jak twoja nie wzięła sie znikąd.
A czy zrozumiałem co pisałeś? oczywiście że tak, nietrudno jest to zrobić, za każdym razem piszesz dokładnie to samo, zmieniasz jedynie słowa.

Z mojej strony EOT, lubie podyskutować, ale z kimś kto nie jest betonem.  :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #218 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:12:35 »
Brawo, grunt to byc ekspertem bo się cos widziało 3 lata temu  :)
A jak ocenisz swój aktualny alians, który niedawno tez został wywalony z Eso? Popatrz, byłem kilka razu w Stain i nikt mnie nawet nie gonił... wszyscy siedzieli w stacjach, a jedyne słowa na lokalu to było kurwienie na kogoś że mu anomalkę zajął. Może z moich doświadczeń wyciągniesz jakieś genialne wnioski?
Swoją droga ktoś z CVA naprawdę musiał cie brzydko podotykać, taka trauma jak twoja nie wzięła sie znikąd.
A czy zrozumiałem co pisałeś? oczywiście że tak, nietrudno jest to zrobić, za każdym razem piszesz dokładnie to samo, zmieniasz jedynie słowa.

Z mojej strony EOT, lubie podyskutować, ale z kimś kto nie jest betonem.  :)

Puszek tradycyjnie nie ogarnia co sie wokół niego dzieje :D

EDIT: I o czym mówi :D

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #219 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:13:48 »
I Wy przeciwko mnie, zdrajcy? ;)

Ileż można tłumaczyć Provi młodymi pilotami. Oni byli młodzi jak ja byłem n00bem i nadal są młodzi, jak ja już bittervecieję. Fontanna życia tam na jakimś moonie tryska :P

W provi jest duzy przeplyw ludu, to bardziej taki zlobek dla innych ally 0.0 niz ally samo dla siebie, w CVA jest masa vetow, ale to takie stare dziady z 2003-2007 ktorym sie generalnie juz nie chce, a tym bardziej latac w blobie. Tbh obecnie w provi jest 1 - slownie jeden FC ktory ogarnia i pokazuje sie od czasu do czasu gry przyleci godny przeciwnik, jak ostatnio s2n.
Druga sprawa to oni tam nie sa po to by dawac dobre bitki, tylko blobowac i zniecheceac do latania po provi, zreszta temat byl walkowany tysiac razy...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #220 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:14:47 »
Puszek tradycyjnie nie ogarnia co sie wokół niego dzieje :D

EDIT: I o czym mówi :D
Wypowiedział sie kolejny expert który se nawet w CBC nie poradził  ;D
Poza tym nie pamietam żebyśmy ciągali jedna patelnię po bruku żebym ci pozwolił do mnie per Puszek.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #221 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:15:46 »
Wypowiedział sie kolejny expert  ;D

A może byś sprawdził, gdzie Sokole teraz jest i co robi? Z innego źródła, niż ticker na Centrali? :P

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #222 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:21:37 »
Wypowiedział sie kolejny expert który se nawet w CBC nie poradził  ;D
Poza tym nie pamietam żebyśmy ciągali jedna patelnię po bruku żebym ci pozwolił do mnie per Puszek.

CBC idąc twoim doskonałym tokiem myślenia skończyło z 4 aktywnymi osobami w najgorszym z możliwych petów Goonów.
A ty zauwazyłeś chociaż gdzie popełniłeś błąd?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #223 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:24:25 »
A może byś sprawdził, gdzie Sokole teraz jest i co robi? Z innego źródła, niż ticker na Centrali? :P
A czy to było do Sokoła ?  :-X
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #224 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:27:27 »
A czy to było do Sokoła ?  :-X

Cytuj
Cytat: SokoleOko w Dzisiaj o 10:58:58

Myślę, że kilkanaście miesięcy roamownia Provi vs. CVA + reszta tego co tam mieszka oraz zakończone sukcesem wywalenie Was z tego regionu można uznać za odpowiednią kwalifikację do oceny. Tak, wiem że poza zdrowym rozsądkiem macie jeszcze argument RP, ale dla mnie brzmi on tak:

Cytuj
[...]
A jak ocenisz swój aktualny alians, który niedawno tez został wywalony z Eso? Popatrz, byłem kilka razu w Stain i nikt mnie nawet nie gonił... wszyscy siedzieli w stacjach, a jedyne słowa na lokalu to było kurwienie na kogoś że mu anomalkę zajął. Może z moich doświadczeń wyciągniesz jakieś genialne wnioski?

Kierownik, weź się ogarnij?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #225 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:28:51 »
CBC idąc twoim doskonałym tokiem myślenia skończyło z 4 aktywnymi osobami w najgorszym z możliwych petów Goonów.
ciekawe czyje to rządy do tego doprowadziły... niech pomyślę...

Kierownik, weź się ogarnij?
przepraszam bardzo, ale odniosłem sie do konkretnego cytatu, mojej wypowiedzi która nie była skierowana do Sokoła. Jeśli ktos cytuje niech robi to dokładnie. Przypomnę, zacytowana wypowiedź była skierowana do Rashkana. Pytanie o Sokoła była zdeczka...z dupy w tym momencie?
A co do tego co napisałem, co mnie obchodzi co Sokół robi i gdzie? Należy do Coven? Należy. On tez nie ma pojęcia co i gdzie porabiam należąc do CVA. Z tym że ja nie oceniam Coven po tym co widziałem na lokalu, Sokolik robi to namiętnie z miną wszechwiedzącego  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #226 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:31:07 »
No pomyśl, pomyśl, jak ja wychodziłem z korpa w grudniu miał 120 charów w tym około 40 aktywnych memberów ;]

Martherius

  • Lonely Dramiel
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
  • Cloak engaged
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Brak. Kiedyś LOST IDEA i HUSARIA jeszcze lata wcześniej.
  • Sojusz: Brak. Kiedyś C0VEN i CVA/Voilition Cult
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #227 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:35:17 »
Latałem parę lat po stronie CVA i Proviblobu i niestety muszę przyznać rację, że główna taktyka jaka była przyjętą (nie licząc paru good fights, które mieliśmy okazję mieć) to zblobowanie swoją większością przeciwnika bądź kampienie gate'ow w "strategicznych miejscach" czyli tam gdzie jakiś neutral leci intem a tam 2 dictory i flota 25 drake'ow po drugiej stronie. CVA i Provi to głównie alliance RP, casualowe, dlatego też tam są casualowi piloci. Owszem, za mojego grania była spora rotacja - piloci nowi przychodzili/odchodzili. I są tam również veterani, którzy sobie żyją w spokoju oraz masa graczy, którzy jak powiedział Sokół - grają już długo, jednakże są oni graczami casualowymi i mimo postępu i lat rozgrywki grają jak uważają za stosowne, jak im dobrze i jak im pozwalają na to umiejętności. I co do cwaniakowania na temat C0VENU, to mimo, że osobiście nigdy nie miałem okazji z nimi latać to jeszcze 3 lata temu oraz w niedawnym czasie, kiedy postanowiłem że na wakacje resubuje konto więc zacząłem niezależnie dowiadywać się o polityce, również na tym forum, miałem okazję zobaczyć, że jest to alliance, który może stracił sova ale przynajmniej pozostał wierny swojej polityce i miał "wyjebane" na jakieś bloby i gigabloki, które chciały go zasymilować a teraz jak przystało na dobrego partyzanta dalej walczy i pokazuje pazury, za co mam nadzieję, że odzyska chociaż część swego sova w ESO, albo innym rejonie. A, zapomniałem dodać że C0VEN w porównaniu do Proviblobu ma jakieś... 10x mniejsza liczebność... a przypominam sobię, że spadałem jeszcze Armageddonem na flocie CVA, kiedy Ushra'Khan i reszta skopała nam dupska i prawie wyrzuciła z Providence... a ta siła była o wiele słabsza niż nowy blob, który uderzył południe.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #228 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:36:30 »
No pomyśl, pomyśl, jak ja wychodziłem z korpa w grudniu miał 120 charów w tym około 40 aktywnych memberów ;]
Wybacz, ale nie chce mi sie przekopywac przez flejm na temat kto, kiedy i dlaczego doprowadził do podziałow w korporacji i podkulił ogon jak poszło nie tak jak zaplanował.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #229 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:38:46 »
ciekawe czyje to rządy do tego doprowadziły... niech pomyślę...
przepraszam bardzo, ale odniosłem sie do konkretnego cytatu, mojej wypowiedzi która nie była skierowana do Sokoła. Jeśli ktos cytuje niech robi to dokładnie. Przypomnę, zacytowana wypowiedź była skierowana do Rashkana. Pytanie o Sokoła była zdeczka...z dupy w tym momencie?
A co do tego co napisałem, co mnie obchodzi co Sokół robi i gdzie? Należy do Coven? Należy. On tez nie ma pojęcia co i gdzie porabiam należąc do CVA. Z tym że ja nie oceniam Coven po tym co widziałem na lokalu, Sokolik robi to namiętnie z miną wszechwiedzącego  ;D

Sokole. Nie. Należy. Do. c0ven.

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #230 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:39:40 »
No tak bo to by mogło udowodnić, że jak zawsze pogubiłeś się w swoich bredniach :(

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #231 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:45:04 »
Latałem parę lat po stronie CVA i Proviblobu ...
Widzisz, ciekawostka jest to że nikt nie twierdzi że CVA jest silne, ma świetnych pilotów itp... wręcz przeciwnie, wszedzie wspominam że CVA to kerbiry... i jest pewna grupa ludzi ktora próbuje mi to samo udowodnić  :)
Reaguję tylko na twierdzenie że ktos kto nie gra jak chcą pewne osoby, jest durniem.
Widziałeś gdzies na forum członka CVA który nazywa innych durniami bo nie graja wedle jego zasad?
A co do Covenu, nie nadinterpretuj moich słów, nigdzie nie skrytykowałem tego aliansu, podałem tylko przykład na jakiej zasadzie Sokól ocenia innych.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #232 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:50:11 »
Sokole. Nie. Należy. Do. c0ven.
A to przepraszam cały Coven w takim razie że wciągnąłem alians w tę "dyskusję". I zapewniam że nie miałem zamiaru oceniać całego aliansu na podstawie tego co napisałem. To był tylko przykład.
nie moja wina że nie raczył zmienić tickera, nie będę przeca za każdym razem sprawdzał na EVEWHO kto jest kim na forum, prawda?
Trza było pisać tak od razu, cos co jest dla Ciebie oczywiste nie musi byc takie samo dla innych.

No tak bo to by mogło udowodnić, że jak zawsze pogubiłeś się w swoich bredniach :(
Jeśli w prównaniu z toba ja bredzę, to powiem tylko że jestem z tego dumny, to byłoby ponad moje siły dowiedzieć sie że upadłem tak nisko że myślimy podobnie  :-X
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2013, 12:10:39 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #233 dnia: Czerwiec 05, 2013, 11:58:12 »
Latałem parę lat po stronie CVA i Proviblobu i niestety muszę przyznać rację, że główna taktyka jaka była przyjętą (nie licząc paru good fights, które mieliśmy okazję mieć) to zblobowanie swoją większością przeciwnika bądź kampienie gate'ow w "strategicznych miejscach" czyli tam gdzie jakiś neutral leci intem a tam 2 dictory i flota 25 drake'ow po drugiej stronie.

To żeś się obudził. Większość EvE blobuje. A jak nie ma przewagi liczebnej, to musi mieć przewagę doktryny. A jeśli pojawi się więcej niż 10 proc. ryzyko przegranej, to spierdala do domu, albo robi log-offa na spocie. Inna ligą jest PL, który zawsze może supercapsy na grid wlozyc, ale wtedy "skirmish" "pro" pvp płaczą, bo sami ich nie mają i muszą uciekać z podwiniętym ogonem.

EvE to gra. Najważniejszy jest fun. Dla jednym to mozliwość pogadania z ludzmi i pokręcenia szhipem na statku, dla innych to onanizowaie się wygranymi i zielonym kolorem na kb, dla jeszcze innych zarabianie kasy. A dla wąskiej grupki osób szukanie w tej grze jakiegoś wyzwań, emocji i adrenaliny. No risk - no fun.


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #234 dnia: Czerwiec 05, 2013, 12:25:55 »
A co do Covenu, nie nadinterpretuj moich słów, nigdzie nie skrytykowałem tego aliansu, podałem tylko przykład na jakiej zasadzie Sokól ocenia innych.

To znaczy? Przyszedłem do PBN, żeby coś konkretnego zrobić i dla korpa, i dla jego aliansu, ale okazało się że na dłuższą metę się nie da. Więc PBN nie jest już w c0ven.



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Martherius

  • Lonely Dramiel
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
  • Cloak engaged
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Brak. Kiedyś LOST IDEA i HUSARIA jeszcze lata wcześniej.
  • Sojusz: Brak. Kiedyś C0VEN i CVA/Voilition Cult
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #235 dnia: Czerwiec 05, 2013, 12:27:47 »
To żeś się obudził. Większość EvE blobuje. A jak nie ma przewagi liczebnej, to musi mieć przewagę doktryny. A jeśli pojawi się więcej niż 10 proc. ryzyko przegranej, to spierdala do domu, albo robi log-offa na spocie. Inna ligą jest PL, który zawsze może supercapsy na grid wlozyc, ale wtedy "skirmish" "pro" pvp płaczą, bo sami ich nie mają i muszą uciekać z podwiniętym ogonem.

EvE to gra. Najważniejszy jest fun. Dla jednym to mozliwość pogadania z ludzmi i pokręcenia szhipem na statku, dla innych to onanizowaie się wygranymi i zielonym kolorem na kb, dla jeszcze innych zarabianie kasy. A dla wąskiej grupki osób szukanie w tej grze jakiegoś wyzwań, emocji i adrenaliny. No risk - no fun.

Nigdzie nie napisałem, że się nie orientuje, że większość EvE blobuje, po prostu przyznałem rację, że CVA również do tej grupy się zalicza.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #236 dnia: Czerwiec 05, 2013, 12:29:37 »
To znaczy? Przyszedłem do PBN, żeby coś konkretnego zrobić i dla korpa, i dla jego aliansu, ale okazało się że na dłuższą metę się nie da. Więc PBN nie jest już w c0ven.
To łaskawie zmień na centrali przynależność do aliansu bo wprowadza w błąd i powoduje bałagan.
A co? Nie chcieli grac po twojemu ?  ;D

Nigdzie nie napisałem, że się nie orientuje, że większość EvE blobuje, po prostu przyznałem rację, że CVA również do tej grupy się zalicza.
Ale nikt tego nigdzie nie negował.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #237 dnia: Czerwiec 05, 2013, 12:44:49 »
To łaskawie zmień na centrali przynależność do aliansu bo wprowadza w błąd i powoduje bałagan.

API samo się nie odświeża, zrobiłem ręcznie.

A co? Nie chcieli grac po twojemu ?  ;D

Ach te strzały na oślep. Ja jestem tylko jednym z FC w korpie, nikim więcej - nie ja podejmuję decyzje i nawet nie ja byłem pomysłodawcą wyjścia z c0ven. Chodź coraz bardziej doceniam, że taka decyzja została podjęta.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #238 dnia: Czerwiec 05, 2013, 12:48:12 »

Ach te strzały na oślep. Ja jestem tylko jednym z FC w korpie, nikim więcej - nie ja podejmuję decyzje i nawet nie ja byłem pomysłodawcą wyjścia z c0ven. Chodź coraz bardziej doceniam, że taka decyzja została podjęta.
No prosze, a dopiero było tyle achów i ochów nad Covenem  ;D
wiesz co? chyba cie jednak lubie  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #239 dnia: Czerwiec 05, 2013, 12:58:03 »
No prosze, a dopiero było tyle achów i ochów nad Covenem  ;D

To byłby raczej projekt na długie miesiące, ale absolutnie wykonywalny. Natomiast PBN ma trochę mniejszą cierpliwość i woli działać na własny rachunek. Tyle w temacie.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #240 dnia: Czerwiec 05, 2013, 13:14:18 »
To byłby raczej projekt na długie miesiące....
Coś nowego i świeżego w stylu Death Wish?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #241 dnia: Czerwiec 05, 2013, 15:41:30 »
Pandemiki poszły do nc., ktoś tam jeszcze poszedł od testów i teraz testy są walcowane przez nc. + pl + li3 z jednej strony, z drugiej przez stein koalicję (macie już jakąś nazwę dla bloku czy tradycyjnie Stein Wagon and frends?), a i nie jestem pewien czy ktoś się testom do życi niedobiera od północy

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #242 dnia: Czerwiec 05, 2013, 15:42:50 »
A wacając do tematu polityki. Dwa miesiące mnie nie było w grze, po powrocie zauwazyłem że w Catch znikł sov Testów i zrobiło sie strasznie pusto. Co sie stało? Kochankowie się pokłocili?

HBC sie rozleciało (za sprawą TESTów właśnie), Catch jest pod kontrolą The Initiative główie, czy szerzej ujmując tzw. The Dinner Squad, który jest de facto HBC minus TEST, TRIBE i Raiden.

Koalicja trzyma jeszcze Esoterię, Paragon Soul, Feythabolis i Impass.

Co do nazwy naszej koalicji to w zasadzie nie ma, chociaż za sprawą odpowiedzi udzielonej przez naszych dyplomatycznych ruskich kumpli z Darkness of Despair jakimś tam petom TDS rozpatrujemy "Idi na hui coalition" albo "Idi wpizdiet' coalition"

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #243 dnia: Czerwiec 05, 2013, 15:43:14 »
Pandemiki poszły do nc., ktoś tam jeszcze poszedł od testów i teraz testy są walcowane przez nc. + pl + li3 z jednej strony, z drugiej przez stein koalicję (macie już jakąś nazwę dla bloku czy tradycyjnie Stein Wagon and frends?), a i nie jestem pewien czy ktoś się testom do życi niedobiera od północy

Ekhem, teraz to chyba już DoD and friends...
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: POLITYKA W EVE
« Odpowiedź #244 dnia: Czerwiec 05, 2013, 15:48:24 »
Ciekawe czy w tej sytuacji -A- sie odrodzi.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.