Autor Wątek: [-H4H-] Hellhounds for Hire-dyskusja.  (Przeczytany 2832 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gariothius

  • Gość
[-H4H-] Hellhounds for Hire-dyskusja.
« dnia: Październik 14, 2011, 20:18:50 »
Zgodnie z regulaminem rekrutacyjnym forum ;)

[-H4H-] to nowy korp-akademia, współpracująca ściśle z polskim aliansem C0VEN, której celem jest mniej lub bardziej zaawansowana edukacja związana z szeroko pojętym PvP. A oto jej flame-o-dyskusyjny wątek.

Więcej informacji na temat samej korporacji na: http://gamecracy.pl/?page_id=247

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [-H4H-] Hellhounds for Hire-dyskusja.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2011, 21:17:42 »
[admin]1) Wątek zakłada tylko przedstawiciel korporacji
2) Poza wątkiem na dyskusje i pyskówki, należy założyć wątek również w dziale rekrutacyjny z opisem korporacji, działalności, wymagań itp
3) Standardowo 24h na zastosowanie sie do wyżej wymienionych braków[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gariothius

  • Gość
Odp: [-H4H-] Hellhounds for Hire-dyskusja.
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2011, 21:21:43 »
1. Jestem założycielem, diplo, ceo i memberem korporacji w jednym. I członkiem C0VEN i Virtual Democracy w drugim.
2. Rozumiem że jesli posiadam korporacje to potrzebuje wątka rekrutacyjnego na centrali ? Nie znalazłem tego w Waszym regulaminie.
3. Zastosowałem się i ustosunkowałem.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [-H4H-] Hellhounds for Hire-dyskusja.
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2011, 21:32:16 »
Zasada jest taka że ten wątek słuzy do wymiany uwag i jest wątkiem pomocniczym do wątku rekrutacyjnego umieszczonego w dziale rekrutacyjnym
W temacie członkostwa w korpie, w sytuacji takiej jak Twoja zmień dane profilu, albo pod [-H4H-] albo zrób dual tak jak ma to kilka osób tutaj [nick chara] / [nic alata]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.