Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Ash

Strony: [1]
1
Cześć,

po około-rocznej przerwie wróciłem do EVE i poszukuję jakiejś polskiej/europejskiej korporacji, najchętniej w sov-null, ale low-sec też mogę spróbować.
Jestem przede wszystkim przemysłowcem (PI, produkcja T2, research), a w wolnych chwilach lubuję się w PVE (Eksploracja, WH, wszelkiej maści site'y). Jeżeli chodzi o PVP, to większe gangi chętnie, na small gangi i solo brakuje mi umiejętności.

Przez jakiś czas żyłem w WH w minikorpie, następnie w null (Spire) w korpie, który był częścią The Explicit Alliance. Było sympatycznie, ale US Timezone powodował, że mijałem się z aktywnościami sojuszu, co zadecydowało o odejściu i chwilowej rozłące z EVE.

Doktrynowo latam dość dobrze wszystkim, co stworzyło Caldari oraz Svipulami - umiem w rakiety, drony i osłony. Z Gallente potrafię latać transportowcami, a Amarriańskich okrętów nie potrafię nawet z doku wyprowadzić. Mogę wesprzeć operacje górnicze Orką.

Mój zkillboard wygląda źle, no chyba, że byłem częścią floty 300+, to wtedy udawało się nawet coś zadrapać. https://zkillboard.com/character/95780398/

Skill pointów na postaci w tym momencie mam 48,5m i nie mam nic przeciwko skillplanom. Porozumiewam się po angielsku i potrafię się komunikować poprzez TS/Mumble/Discord.

Chętnie zasilę korporację, która stanowi przemysłowe zaplecze jakiegoś sojuszu.

Pozdrawiam
Ash

Strony: [1]


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal