Autor Wątek: Eve: Revelations  (Przeczytany 21741 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Kamoris

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 26, 2006, 12:26:50 »
No to dobrze ze chociaz poprawili ze skillami. A jak nie wiecie gdzie szukac to szukajcie w patch notes  ;). tam zawsze ciekawe rzeczy pisza

future

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 26, 2006, 12:30:14 »
Choć i tak nie rozumiem posunięcia CCP z Serenity...

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 26, 2006, 12:34:36 »
chodzi im o to ze baza danych na Sis jest zadko aktualizowana i w momencie kiedy konto wygasnie na Tq niewejdziesz ale na sis raczej tak i w tym momencie mozesz sobie cos tam skilowac na sisis i sprawdzac. tera kapujesz ??

future

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 26, 2006, 12:39:08 »
Dziękuje za oświecenie  :P

vulor

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 26, 2006, 13:46:21 »
eee tam poker.. w GO by sie pogralo ;]

Kufa, to ty w GO grasz i się nic nie przyznawałeś do tej pory  >:( >:( >:( >:(

Teraz to masz u mnie poda i bezczelną hamete  ;)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 26, 2006, 16:22:27 »
Ja tam jestem ciekaw jednego:
Cytuj
Warp to 0 km' will be added as an option to the 'Warp' menu. This is being done in conjunction with the deletion of 'Instajump' bookmarks, a major contributor to database and game lag. It is highly recommended for players to delete their instajump bookmarks before the Revelations deployment. This action will improve client performance and decrease log-in times. Note: Normal bookmarks will not be affected by this change
Jak oni odróżnią insta od "normalnych" bmek... Albo co rozumieją przez "normalne"...


Co do triala i normalnego konta...
Napisali, że nie można się zalogować na triala jak jest się zalogowanym na innym koncie...
A jak najpierw zalogujesz się na triala, a potem na normalne konto? 8)
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2006, 16:29:12 wysłana przez Xarthias »
Przedwieczny.

Aeon Horax

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 26, 2006, 16:38:53 »
Właśnie skończył mi się Analytical Mind lvl5 - 7 dni - piekło.  >:(

A tu patrze i nie wierze:
Advanced learning skills prerequisites have been lowered from 5 to 4.


Po Revelations będę 3 tygodnie do przodu :P i od razu advance,

hehehe ;D

offtopic: słownik na forum działa wyśmienicie.



Goomich

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 26, 2006, 17:15:04 »
chodzi im o to ze baza danych na Sis

Serenity, nie Singularity.

Voulture

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 26, 2006, 18:09:03 »
Zmniejszenie wymagan na adv learningi jest akurat duzym plusem. NIgdy w zyciu nie zrobilbym pewnie presenence, a teraz mozna sie juz zastanowic... Pomaga tez w szkoleniu, trzeba bedzie rozpisac nowa, zoptymalizowana wersje robienia lernow, ciekawe kiedy wejda zmiany do evemona ;) Fajnie, wraz z nowymi dostepnymi sposobami tworzenia bohaterow, ccp umozliwilo noobkom poczatek. Teraz uzbieranie na tc na trialu jest juz niczym szczegolnym.

Co do bmek - wprowadznie "warp to 0km" nie rozwiazuje potrzeby posidania ssow sniping pointow i tym pdobnych. Rozwiaze za to potrzebe tworzenia bmek z danych punktow na gejty, gtg czy na i z stacji. Mysle, ze jezeli zmiana bedzie stala, skopiuje swoje bmki do szutla w empire i wypieprze z p&p.

Kali mi sie podoba, szkoda tlyko ze dali dupy z localem ;]

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 26, 2006, 18:25:52 »
A mi się to właśnie nie podoba kompletnie... Noobki startują z 800k spków, obniżone wymagania learningów.... Kufa do tej pory to co, noobki nie miały możliwości startu?? WTF? To tak jakby startować (w porównaniu do poprzednich postaci) z charem mającym prawie dwa miesiace... (4x po ponad tygodniu za learningi i z miesiąc na osiągnięcie 800k sp). Gdzie tu kurwa sprawiedliwość? Jak ktoś zrobi dzisiaj postać, a potem za tydzień kto inny zrobi (już po kali) i będzie full do przodu... Za duże ułatwienie startu.
A przeciw zarabianiu na tc na trialu też jestem. Za dużo gówniarstwa się zrobi. Z obu powodów.
Obym był złym prorokiem.
Co do bmek mam mieszane uczucia... Jeśli rzeczywiście poprawią sytuację z lagiem, to pal licho niech będzie to warp to 0...
A z localem co w zasadzie robią? Bo w patchnotes nie znalałem ani słowa...
Przedwieczny.

Aeon Horax

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 26, 2006, 19:07:45 »
14 dni na zarobienie 150M ISK to chyba nadal jest mało. No chyba, że będzie delikwent grać 7/24. Poza tym jeśli wzrośnie popyt na TC za ISK to cena automatycznie wzrośnie-prawo rynku :)
Trading, to jest problem, powinni zbanować to na koncie trialowym i sprawa załatwiona. 

A sprawiedliwość, hehe, nigdzie jej nie ma :P

future

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 26, 2006, 20:05:45 »
A mi się to właśnie nie podoba kompletnie... Noobki startują z 800k spków, obniżone wymagania learningów.... Kufa do tej pory to co, noobki nie miały możliwości startu?? WTF? To tak jakby startować (w porównaniu do poprzednich postaci) z charem mającym prawie dwa miesiace... (4x po ponad tygodniu za learningi i z miesiąc na osiągnięcie 800k sp). Gdzie tu kurwa sprawiedliwość? Jak ktoś zrobi dzisiaj postać, a potem za tydzień kto inny zrobi (już po kali) i będzie full do przodu... Za duże ułatwienie startu.

Taaa i moje półtorej miesiąca poświęcone na trenowanie skilli poszedło się...
Teraz startowa postać będzie tylko troszkę gorsza.
Uroczo... (wryyyyyyyy!!)

14 dni na zarobienie 150M ISK to chyba nadal jest mało. No chyba, że będzie delikwent grać 7/24. Poza tym jeśli wzrośnie popyt na TC za ISK to cena automatycznie wzrośnie-prawo rynku :)
Trading, to jest problem, powinni zbanować to na koncie trialowym i sprawa załatwiona. 

A sprawiedliwość, hehe, nigdzie jej nie ma :P
TC - są już chyba po 170 - 200 mil, o ile mnie pamięć nie myli, więc jest to już utrudnione. A zbanowanie nic nie da - give money też jest zablokowane i co? Trzeba by bylo jeszcze większego ograniczenia w możliwości nauki - np. brak crusów.

A sprawiedliwość? Jest - w nazwie nowej polskiej Inkwizycji...
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2006, 20:17:48 wysłana przez future »

Perenor

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 27, 2006, 01:01:35 »
Kufa, to ty w GO grasz i się nic nie przyznawałeś do tej pory
ale ja dopiero zaczynam i słabiutki jestem ;)

Aeon Horax

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 27, 2006, 09:48:58 »


Trading, to jest problem, powinni zbanować to na koncie trialowym i sprawa załatwiona. 

TC - są już chyba po 170 - 200 mil, o ile mnie pamięć nie myli, więc jest to już utrudnione. A zbanowanie nic nie da - give money też jest zablokowane i co? Trzeba by bylo jeszcze większego ograniczenia w możliwości nauki - np. brak crusów.



No właśnie nie do końca, kolo wszystko co ma zamienić na drogie fanty, których cena kup/sprzedaj jest porównywalna, zakłada nowe konto (lub przekazuje wszystko kumplowi) i startuje nie ze śmieszną ilością 300k ISK tylko z 20M, idąc krok dalej jeśli kopie, albo sprawnie sie porusza w handlu na tc z pewnością jest w stanie zarobić w ciągu następnych 14 dni
A jakby dostał banana na trading, cóż, może se klepać traile ile wlezie...

Goomich

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 27, 2006, 14:06:31 »
Jak ktoś zrobi dzisiaj postać, a potem za tydzień kto inny zrobi (już po kali) i będzie full do przodu...

Nie będzie, wszyscy, którzy mają poniżej 800k też dostaną SP.

Assari

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 27, 2006, 14:11:18 »
Nie będzie, wszyscy, którzy mają poniżej 800k też dostaną SP.

Czyli klasyczne w h..ja cięcie  >:( 800k SP to jest kilka tygodni do przodu, powiedzmy miesiąc. Czyli oddajcie moje 54zł albo przedłużcie moją subskrybcję o 30dni  >:( >:(
Chyba za dużo kolesi chce od razu zostać mastachami w PvP i płakało że ich na początku leją a oni nic nie mogą to im CCP dało te punkty  >:(

White_Haven

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 27, 2006, 18:08:54 »
Pogięło ich jak precle, kufa, z tymi skillami na starcie >:(

Perenor

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 27, 2006, 18:41:01 »
Daliby wszystkim dodatkowe 800k sp i byłoby po problemie.

IMO jest to decyzja czysto marketingowa.. EVE jest grą trudną i odpycha wiele osób, zwłaszcza skillowaniem (na początku można niewiele). Jeżeli od początku będą mogły robić coś konkretnego, to wiele z nich zostanie w grze po trialu.

White_Haven

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 27, 2006, 21:57:57 »
Na początku to można robić dużo konkretnych rzeczy, a konkretnie to można się EVE nauczyć. A tak będzie w cholerę nowych, prawie milionowych postaci, które g@#%& wiedzą i będą jojczyć. Już zaczyna śmierdzieć 12 letnią gównarzerią z WoWa >:(
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2006, 04:31:30 wysłana przez White_Haven »

future

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 28, 2006, 03:08:31 »
Jedyne zabezpieczenie jakie zostało to abonament... Ale i tak się pewnie zacznie masa pytań typu :

"Cześć jestem  xxx ,wapniaki nie chcą mi dać na gre kasy, czy są jakieś piracki serwery? dzięki za odpowiedzi, jesteście kochani. :-* Madafakazprzedszkolaka-PL"

vulor

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 28, 2006, 08:29:56 »
Jedyne zabezpieczenie jakie zostało to abonament... Ale i tak się pewnie zacznie masa pytań typu :

"Cześć jestem  xxx ,wapniaki nie chcą mi dać na gre kasy, czy są jakieś piracki serwery? dzięki za odpowiedzi, jesteście kochani. :-* Madafakazprzedszkolaka-PL"
Polskie community z pewnością powita ich z otwartymi ramionami.  ;D ;D ;D ;D

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 28, 2006, 08:57:39 »
Niech jeszcze dadzą swoje IP,jaki antywir, jaki firewall i hasła dostępu do kompa :D Wtedy będą przywitani należycie w nagrode za jakże duże zrozumienie wspaniałości systemu aboamentowego :)

Ellaine

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 28, 2006, 10:20:33 »
Tak naprawde, to eve ma za slaby element zrecznosciowy i za trudny interfejs nie wspominajac juz o zbyt skomplikowanej mechanice, zeby duzo dzieci utrzymalo sie przez dluzszy czas.

Assari

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 28, 2006, 10:23:43 »
Jeśli dobrze pamiętam to shipy T1 mają miec 3, a shipy T2 2 "sloty" na rigi.
A czy ktoś gdzieś widział info jak mają byc potraktowane faction shipy?

Aeon Horax

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 28, 2006, 10:38:31 »
Ciekawi mnie jak te wszystkie zmiany, zwłaszcza w polepszaniu jakości statków i modułów wpłyną na ekonomike eve. Wiekszość rzeczy pewnie pojdzie w góre, z drugiej strony jakość BPC wplynie na spadek ich cen i popytu na nie. Posiadacze BPO będą mieli monopol na produkcje, ceny BPO pojdą szybko w góre. hmmm, zaczynam się gubić w tym wszystkim  :-\

a z drugiej strony wieksze bonusy na statki T1 w porównaniu ze statkami T2, powinny zmniejszyc roznice cenowa pomiedzy nimi...
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2006, 10:44:00 wysłana przez Aeon Horax »

Ellaine

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 28, 2006, 11:01:22 »
Wejda rigi, czyli wiecej roboty dla ludzi zainteresowanych produkcja i przemyslem.
Wejdzie invention, czyli wiecej roboty dla ludzi zainteresowanych nauka.
Mam paru znajomych ktorzy zaczynali gre z mysla o zostaniu naukowcami. Bardzo zawiedli sie na nauce jaka jest dzisiaj i chwilowo kopia i hauluja. Teraz beda mieli invention. I scoutowanie.
W ostatecznym efekcie, bedzie duzo wiecej rzeczy ktore moze robic przemyslowiec oprocz kopania, wiec mniej ludzi bedzie kopalo, wiec ceny mineralow pojda w gore, bo na beltach zostana tylko makra i psychopaci.

Invention wchlonie i wywinduje troche ceny nisko i srednio-levelowych modulow named.

Invention da tez ludziom duzo niskoefektywnych BPC T2 - choc w pelni dopiero po paru miesiacach, kiedy ludzie obczaja i sie przyzwyczaja.

Ceny sprzetu pojda T2 ogolnie w dol, szczegolnie rzeczy tych ktore dzisiaj bardzo bardzo przekraczaja swoj koszt produkcji.
Zapotrzebowanie na skladniki do sprzetu T2 sie zwiekszy wiec rynek dla POSowych ksiezycokopaczy wzrosnie kilkukrotnie. Ceny skladnikow pojda w gore. Powstanie troche wiecej POSow, wiec ceny paliwa do POSow pojda troche w gore.
Ceny tego T2 ktore dzisiaj kosztuje w poblizu kosztow produkcji, wzrosnie razem z kosztami.

A przez pierwsze 2 miesiace bedzie itak totalny chaos na rynku bo ludzie beda obczajac nowe mozliwosci. Czyli najpierw nowe rzeczy beda kosztowac po 100 milionow a potem spokojnie sobie spadna.

Poza tym bedzie migracja do nowych regionow.

Kamoris

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 28, 2006, 11:43:40 »
Ja najwieksze najdzieje pokladam w Eksploracji, fakt ze wymaga astrometrics na 5 :( ale co tam mozliwosc znalezienia kompleksow, pasow z samym crockiem nowych mam nadzieje dochodowych misji itp. rzeczy jest niezwykle kuszaca. Na poczatku am byc cos kolo 200 roznych zdarzen a pewnie kolejne patche ebda zwiekszac ta liczbe :).

White_Haven

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 28, 2006, 13:31:42 »
Aye, mnie też mocno ciekawią Escalatin Paths i Exploration - zwłaszcza, że będą się przemieszczać, więc nie będzie można ich na chama farmić.

marioosh

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 28, 2006, 14:02:51 »
Cytuj
Mam paru znajomych ktorzy zaczynali gre z mysla o zostaniu naukowcami. Bardzo zawiedli sie na nauce jaka jest dzisiaj i chwilowo kopia i hauluja pvp-ują. Teraz beda mieli invention. I scoutowanie.
to o mnie !!!!

Cytuj
Na początku ma być cos kolo 200 rożnych zdarzeń a pewnie kolejne patche ebda zwiekszac ta liczbe
dokładnie 250 - ale to są rodzaje zdarzeń, i jak obiecują w każdym systemie przynajmniej 1 coś takiego jest. Czas pozostania w systemie zależy od stopnia wyeksploatowania tegoż, czyli jak zaczniemy od razu farmić to zniknie po kilku dniach (godzinach??? ). No i znalezienie tego zależy od szansy (szczęścia...) czyli możemy ten sam system skanować kilka razy i dopiero po którymś się nam coś trafi. Dodatkowym IMO atutem jest to, że WSZYSTKIE te zdażenia będą poniżej 0.5. a duuuuża większość w systemach od 0.4 - 0.1 . W 0.0 ma być tylko kilka m.in. wszystkie chmury gazowe.

Sou

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 28, 2006, 14:28:28 »
Cos dla tradera bedzie ciekawego nowego ?;]

Bioklonik

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 28, 2006, 14:30:26 »
Patrz wyzej  ::)

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 28, 2006, 15:07:41 »
Cos dla tradera bedzie ciekawego nowego ?;]
Naprawią bug z buy orderami na odległość.
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


future

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 28, 2006, 17:18:21 »
Nie ma się co podniecać - i tak wszystko unormuje się dopiero za min. 2 miesiące, wcześniej jak pisała Ellaine będzie Tylko chaos.
A nowe pomysły (zwłaszcza invention) zobaczymy jak to będzie wyglądać w praktyce - może w końcu coś się ruszy, i największą kasę będzie można robić naprawdę tylko w lowsec??

Sou

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 28, 2006, 21:47:26 »
Bioklonik, jesli chodzi ci o rzeczy do handlu to i tak ich pelno jest ;) A na niepewnych itemach to raczwej latwo stracic, duze ryzyko niestety :/

Bug z buy orderami ?;p W sumie nigdy nie uzywalem ich na odleglosc poniewaz buy ordery daje z stacji w ktorych jestem ;)

Ktos wie o czyms jeszcze moze?

White_Haven

  • Gość
Odp: Eve: Revelations
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 02, 2006, 09:39:13 »
Paczują pacza, paczowe notki (zmieniaja skill req na Salvage - wow, ale ludzie musieli jojczyć)

http://myeve.eve-online.com/updates/patchnotes.asp?patchlogID=102&sid=137936854