Autor Wątek: Potrzebny statek.  (Przeczytany 6568 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ZiemniakAndrzej

  • Gość
Potrzebny statek.
« dnia: Marzec 03, 2014, 22:08:53 »
Witam. Jestem nowy w EvE i potrzebuje statku który nadałby się do pvp.( i fit do niego) Chodzi mi o coś słabszego bo jeszcze nie mam zbyt dużo pieniędzy ;). Jaki statek polecacie na pierwszą maszynę do pvp? Najlepiej gdyby był to Caladi. :)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Potrzebny statek.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2014, 22:36:09 »
Nie bez powodu w każdym wątku zakładanym przez nową i młodą postać są odnośniki do Unseen Academy. Tam dowiesz się wszystkich rzeczy jakie Cię interesują a także tych, których pewnie nigdy nie będziesz potrzebował ];)

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Potrzebny statek.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2014, 23:08:52 »
Witam. Jestem nowy w EvE i potrzebuje statku który nadałby się do pvp.( i fit do niego) Chodzi mi o coś słabszego bo jeszcze nie mam zbyt dużo pieniędzy ;). Jaki statek polecacie na pierwszą maszynę do pvp? Najlepiej gdyby był to Caladi. :)

Jak pisze Herezja. Pierwszym poleceniem zamiast statku jest Unseen. Potem ze statkiem nie będziesz się pytał. A tak gdyby nie to, ze na początek za drogi, to odpowiedziałbym Ci, ze najlepsza jest Agila  :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Potrzebny statek.
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 04, 2014, 09:02:30 »
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Potrzebny statek.
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 04, 2014, 21:55:23 »
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=20354382 Wtedy jeszcze nie mialem skilli na t2 launchery. Fit wymyslil Dragon Qxreyho

 Tani, skuteczny i dosc bezpieczny. Podstawowa wada to tragiczny DPS. Zalet jest znacznie wiecej. Prawdopodobnie bedziesz musial fitowac t1 meta i nie bedziesz mial cap stable ale i tak powinienes miec w tym sporo zabawy i jesli bedziesz mial choc troche oleju w glowie to nie bedziesz tego tracil zbyt czesto. Nawet podstawowy 'no skill' styl latania czyli np ustawic orbite na 15-17km wystarczy, aby wiekszosc ofiar mogla ci naskoczyc. W zaleznosci od celu zmieniasz skrytp na tracking lub optimal ale zazwyczaj uzywam ten do trackingu, bo najczesciej cele sa kruzami lub wiekszymi. Drony nie sa tu az tak grozne, bo nawet warriory II nie maja az tak latwo trafic cie o ile ktos nie ma dobrych skill dronkowych. Inne drony sa praktycznie ciekawostka latajaca za Toba bez wiekszego sensu. Na poczatek radzilbym jednak, abyc ograniczal sie do walki z dosc mlodymi pilotami bo bedziesz musial poznac szip - jaka orbita bedzie najlepsza aby cel nie uciekl z punkta ale zeby zminimalizowac ryzyko scrambla/weba, jak bedziesz wyrabial sie z capem, itp. Jak juz ogarniesz troche to bedziesz mogl pokusic sie o walki vs2-3 przeciwnikow i latanie manualne z rozciaganiem przeciwnika, itp. W teorii z takim DPSem nie powinno sie zdobywac killi w takich walkach ale to jest EVE, tu przeciwnik potrafi tracic szipy w najglupsze sposoby. I jeszcze jedno. Latanie w tym szipie jest szybkie ale zabijanie wolne;p Potrzebujesz wiec duuuuzo cierpliwosci czasem aby ubic niektorych ale nie poddawaj sie.