Autor Wątek: Mobile  (Przeczytany 13766 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Były gracz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FN
Mobile
« dnia: Lipiec 29, 2019, 22:39:04 »
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lilithgame.hgame.gp

Jak komuś podchodzą te klimaty zapraszam do korpa, yyy gildii.. (id 281391) lub priwa (id 22805447)

Skaza

  • 666
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 85
  • Punish and Slave !
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grim'Harper
  • Korporacja: WATAHA.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Mobile
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 30, 2019, 14:17:08 »

Gra, która nieszczególnie potrzebuje gracza? Dość zabawna moda w grach mobilnych.

Osobiście mogę polecić Rise of Kingdoms: Lost Crusade, również od Lilith Games. Z innych tytułów to... Brown Dust.

Jam jest Hermes. W gniewie własne skrzydła pożerając, przez nienawiść oswojon zostałem.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Mobile
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2019, 13:18:24 »
Ja tam grom z motywami fantasy dziękuję.

Dla odmiany gram w Star Treka 8)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.scopely.startrek


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Mobile
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 07, 2019, 13:29:06 »
Pograłbym w tego Star Treka, jednak czytam dużo opinii, że gra jest bardzo nafaszerowana mikrotranzakcjami, gdzie bez wykładania minimum kilkuset pln nie da się powyżej 20 lv rozwinąć gdyż stajesz się tylko regularną farmą dla silniejszych. Naprawdę jest tak źle?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2019, 13:46:41 wysłana przez Zgudi »

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Mobile
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 07, 2019, 13:53:06 »
Pograłbym w tego Star Treka, jednak czytam dużo opinii, że gra jest bardzo nafaszerowana mikrotranzakcjami, gdzie bez wykładania minimum kilkuset pln nie da się powyżej 20 lv rozwinąć gdyż stajesz się tylko regularną farmą dla silniejszych. Naprawdę jest tak źle?

Na razie jestem na 12 lvl, tak więc ci nie powiem.


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Mobile
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 07, 2019, 14:02:39 »
Przeczytałem 50 opinii i co druga narzeka na P2W, kilka osób napisało, że na 19 lv stoją w miejscu od 3 miesięcy bo non stop są rajdowane przez graczy lv 25-30 i bez wydawania dużo pln na drogie paczki nic nie zrobią. Więc raczej sobie daruję.

Uwielbiam uniwersum treka i szukam ciekawych nowych trekowych gier. ST Online znudził mi się już dawno temu, jest bardzo słabo rozwijany.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2019, 15:21:20 wysłana przez Zgudi »

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Mobile
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 07, 2019, 15:31:47 »
Przeczytałem 50 opinii i co druga narzeka na P2W, kilka osób napisało, że na 19 lv stoją w miejscu od 3 miesięcy bo non stop są rajdowane przez graczy lv 25-30 i bez wydawania dużo pln na drogie paczki nic nie zrobią. Więc raczej sobie daruję.
(...)

Jeszcze będę sprawdzał. Jak dotąd, to z aliansem się kitramy po słabo zaludnionych systemach i uważamy na farmerów.


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Mobile
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 15, 2019, 20:09:07 »


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Mobile
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 16, 2019, 15:41:22 »
Jak będzie dostępny w Google Play to sprawdzę bo na razie wiadomo tyle, że chwilowo wyleciał. O propo, ManganMan dalej grasz w mobilnego Star Treka? Da się całkiem fajnie pograć bez mikrotranzakcji?


Z gierek mobilnych poleciłbym Durango: Wild Lands dlatego, że moim zdaniem różni się od 99% szajsu w jaki ludzie grają na Androidzie.

Recenzja:
Cytuj
Śmiem stwierdzić, że gra jest pionierem jeśli miałoby chodzić o otwarty świat MMO rodem z PCtowych tytułów.
https://androidgames.pl/durango-wild-lands-wielkie-rzeczy-w-malym-opakowaniu/

Gra jest wzorowana na ARK Survival Evovled. Po ograniu ok. 15 godzin w tę gierkę stwierdzam, że jest bardzo mocno rozbudowana i może wystarczyć na dziesiątki godzin. Mamy kilkadziesiąt dużych wysp do eksploracji, niektóre są ogromne i sporo czasu zajmie ich zbadanie. Jest wiele stref klimatycznych, których nawet RUST bardzo mógłby pozazdrościć, jest tundra, sawanna, tajga, dżungla, pustynia, arktyka i inne, a w każdej z nich żyją inne stwory. Do tego jest rozbudowany market dla graczy w którym gracze sprzedają wszystko co zdołają wyprodukować. Skilli jest ponad 600 podzielonych na 65 drzewek umiejętności. Jest bardzo rozbudowany crafting pozwalający na tworzenie niemal wszystkiego od przeróżnych broni, pancerzy, narzędzi po zagrody, farmy, osady. Do tego jest ponad 100 gatunków różnych bestii, głównie dinozaurów. Mikrotranzakcje istnieją, ale są moim zdaniem zbędne. Jakie są wady? Jest jedna duża wada: market z milionem itemów dostępny jest w menu a nie konkretnych miejscach do których trzeba by się udać.



« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2019, 15:55:38 wysłana przez Zgudi »

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Mobile
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 17, 2019, 08:18:37 »
Kurwa ja to mam pier****one szczęście. Przegrałem w to jakieś 18 godzi, zdążyłem kupić pakiet za 40zł i pół godziny później przeczytałem, że Nexon, producent tej gry zamyka swoje biznesy w Google Play, między innymi wyłączając także serwery Durango: Wild Lands. Podobno gra zarabia mniej niż 50 centów na gracza. To jest cholernie rozbudowana gra wyróżniająca się mocno z pośród androidowego crapu i jak widać tylko crap się ostanie.

Skaza

  • 666
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 85
  • Punish and Slave !
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grim'Harper
  • Korporacja: WATAHA.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Mobile
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 17, 2019, 15:57:39 »

Urok grania na urządzeniach mobilnych...

Od jakiegoś czasu bawiłem się w Top Drivers i kupiłem kilka pakietów. Po ostatniej aktualizacji okazało się, że moja wersja Androida nie jest już wspierana.

Jam jest Hermes. W gniewie własne skrzydła pożerając, przez nienawiść oswojon zostałem.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Mobile
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 18, 2019, 16:01:58 »
Pograłem też trochę w niezwykle popularnego i "podobno dobrego" Last Day on Earth: Survival w którego gra 50 milionów graczy. I przyznam, że nie jest to coś, czego szukałem. Ta gra to ostry P2W posiadający mnóstwo denerwujących sztucznie wymyślonych ograniczeń zmuszających do płacenia, np. kiedy wyruszamy w podróż musimy czekać ok. 30 minut aż pasek podróży się przewinie, przy czym nie możemy jej przerwać a jedyne co możemy zrobić to przyspieszyć ją za opłatą w złotówkach. Porzucony motocykl nie można ukraść "bo nie" (przycisk zablokowany), ale gra proponuje nam paczki o łącznej wartości kilkuset złotych z materiałami na wykraftowanie swojego. Jedzenie tak trudno zdobyć, że czasem trzeba kupować za kasę bo nasza postać zdechnie. Znaleźne lub wytworzone ubrania i sprzęt są kiepskie i w małych ilościach ale możemy za setki złotych uzbroić się lepiej niż Terminator i Rambo razem wzięci i ruszyć na podbój baz innych graczy, którzy nie kupili sprzętu. Komunikaty, że ta kilka godzin potwory rozwalą twoją bazę dlatego musisz ją ulepszyć, ale nie zdążysz zabrać nawet 20% materiałów więc leć do sklepu i kupuj paczki. P2W o jakim Ubisoft, Electronic Arts i Activision nawet nie marzyli. Jedyna zaleta jest taka, że gra jest bardzo rozbudowana.
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2019, 16:22:48 wysłana przez Zgudi »

Skaza

  • 666
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 85
  • Punish and Slave !
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grim'Harper
  • Korporacja: WATAHA.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Mobile
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 18, 2019, 16:24:22 »

Last Day on Earth: Survival... Posiadam w swojej kolekcji i całkiem daleko zaszedłem. Częściowo zgadzam się z Twoim zdaniem, ten tytuł to absurdalne grindowanie wszystkiego, bez końca. Przedmioty użytkowe są wyjątkowo nietrwałe i dopiero zdobycie stacji naprawczej nieco łagodzi konieczność nieustannego craftowania nowego ekwipunku. Jednak zdobycie żywności jest banalnie proste i często posiadałem więcej, niż mogłem zmagazynować - Może coś źle robisz? Z podobnych tytułów można wypróbować Stormfall: Saga of Survival oraz Grim Soul: Dark Fantasy Survival. W mojej ocenie, lepiej zapłacić za Don't Starve i bawić się tytułem pozbawionym wszelkich mikrotransakcji.

Jam jest Hermes. W gniewie własne skrzydła pożerając, przez nienawiść oswojon zostałem.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Mobile
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 18, 2019, 16:50:43 »
Don't Starve mam na peceta chyba wszystkie dodatki prócz ostatniego. Jedzenie w Last Day on Earth: Survival dużo zużywam na leczenie się, może dlatego tak bardzo mi go brakuje. Zdarza się, że na trudniejszą lokację zużywam 10 kotletów a zbiorę 2-3. Nasiona można produkować? Znalazłem ich tylko kilka.

Skaza

  • 666
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 85
  • Punish and Slave !
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grim'Harper
  • Korporacja: WATAHA.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Mobile
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 18, 2019, 17:32:03 »

Problem w tym, że nieprzetworzona żywność jest mało efektywna... Powinieneś już posiadać obozowe ognisko, to pozwala na proste przetwarzanie. Z jagód można przygotować prostą herbatkę, natomiast z marchewek tworzysz potrawkę. Składniki nie są trudne do zobycia i pozwlają na odzyskiwanie HP dość niskim kosztem. A mięsko? Trzeba zlokalizować zwierzaka, następnie podkraść się z tyłu - Wtedy masz szansę na atak.

Jam jest Hermes. W gniewie własne skrzydła pożerając, przez nienawiść oswojon zostałem.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Mobile
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 18, 2019, 19:38:51 »
Last Day on Earth: Survival... Posiadam w swojej kolekcji i całkiem daleko zaszedłem. Częściowo zgadzam się z Twoim zdaniem, ten tytuł to absurdalne grindowanie wszystkiego, bez końca. Przedmioty użytkowe są wyjątkowo nietrwałe i dopiero zdobycie stacji naprawczej nieco łagodzi konieczność nieustannego craftowania nowego ekwipunku. Jednak zdobycie żywności jest banalnie proste i często posiadałem więcej, niż mogłem zmagazynować - Może coś źle robisz? Z podobnych tytułów można wypróbować Stormfall: Saga of Survival oraz Grim Soul: Dark Fantasy Survival. W mojej ocenie, lepiej zapłacić za Don't Starve i bawić się tytułem pozbawionym wszelkich mikrotransakcji.
Jak byś porównał Last Day on Earth: Survival z Stormfall: Saga of Survival oraz Grim Soul: Dark Fantasy Survival pod kątem:

1. Rozwiązań przymuszających do korzystania z płatnych itemów - (im mniej P2W tym lepiej)?
2. Sandboxowości świata gry i swobody w robieniu tego co się chce - (im większy świat tym lepiej)?
3. Systemu kraftowania przedmiotów i budowania budowli (im bardziej rozbudowane tym lepiej)?

Jak na razie Durango jest jedyną grą, która zadowala mnie wystarczająco w powyższych trzech punktach, niestety wyłączają, więc może coś innego się trafi.

Skaza

  • 666
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 85
  • Punish and Slave !
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grim'Harper
  • Korporacja: WATAHA.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Mobile
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 19, 2019, 13:51:11 »

Nie prowadziłem szczegółowych porównań i naprawdę trudno mi przedstawić rzetelną odpowiedź... Przedstawione tytuły prezentują bardzo podobne rozwiązania, co jest właściwie standardem w świecie mobilnej rozrywki - Producenci bardzo chętnie kopiują pomysły zastosowane w konkurencyjnych tytułach. Różnice dotyczą pomniejszych aspektów oraz inwazyjności sklepiku. Jeżeli chcesz pobawić się w testy, polecam emulator BlueStacks.

Jam jest Hermes. W gniewie własne skrzydła pożerając, przez nienawiść oswojon zostałem.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Mobile
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 20, 2019, 19:40:28 »
Cóż. Sprawdzać kolejnych gierek mi się nie chce, nie mam ochoty tracić mnóstwo czasu na testowanie. Wolę leniwie poczekać na gotowe, np. na EVE Echoes o którym mało kto pisał, że jest zły.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Mobile
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 20, 2019, 20:26:31 »
Gdyby jeszcze EVE Echoes było powiązane z EVE
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Mobile
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 27, 2019, 08:29:08 »
Gdyby jeszcze EVE Echoes było powiązane z EVE
Podobno nie tylko jest powiązany ale to wręcz copy-paste. Czyli albo się mylisz albo ludzie się nie znajo.

Cytuj
Grałem w Echoes (zaproszenie do closed testów) i niestety poszedł uninstall po 1 dniu. CCP zrobiło copy-paste wersji pc do mobilnej. Mamy tą samą grę tyle że na mobilce - nie tego oczekiwałem. EVE jeszcze da się ogarnąć na kompie, ale te same funkcje na mobilce spowodowały że się odbiłem od gry. Ja podziękuję.
https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/juz-wiemy-kiedy-zagramy-w-minas-morgul-i-eve-echoes

Jak widać oczekiwania są różne, chcialbyć by eve na komórce był jak eve, ktoś inny chce by eve nie było jak eve.

Skaza

  • 666
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 85
  • Punish and Slave !
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grim'Harper
  • Korporacja: WATAHA.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Mobile
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 27, 2019, 10:03:51 »

Na grudzień zapowiedziano otwarte testy EVE Echoes, wtedy każdy będzie mógł sprawdzić tytuł... Natomiast nie jest nowością publikowanie niemal identycznych gier na platformie mobilnej i PC. Jednym z takich przykładów jest Battle Chasers: Nightwar.

https://store.steampowered.com/app/451020/Battle_Chasers_Nightwar/

Jam jest Hermes. W gniewie własne skrzydła pożerając, przez nienawiść oswojon zostałem.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Mobile
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 27, 2019, 10:46:02 »
Podobno nie tylko jest powiązany ale to wręcz copy-paste. Czyli albo się mylisz albo ludzie się nie znajo.

Ja o czymś innym i najwyraźniej źle się wyraziłem. Chciałbym żeby EVE Echoes działo się na tym samym serwerze co EVE. Żebym swoją postacią mógł zacząć coś na kompie i potem kontynuować na tablecie czy komórce i vice versa.
Bo to, że Echeos jest uproszczoną wersją EVE z przeznaczeniem na urządzenia mobilne mnie nie rajcuje i nie widzę sensu by ciągnąć 2 niezależne linie EVE tak samo jak grając w UO nie widziałem sensu do gry w tym samym czasie na dwóch różnych serwerach.
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Mobile
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 27, 2019, 16:16:04 »
Na grudzień zapowiedziano otwarte testy EVE Echoes, wtedy każdy będzie mógł sprawdzić tytuł... Natomiast nie jest nowością publikowanie niemal identycznych gier na platformie mobilnej i PC. Jednym z takich przykładów jest Battle Chasers: Nightwar.

https://store.steampowered.com/app/451020/Battle_Chasers_Nightwar/
Wygląda zacnie, ma sporo pozytywnych opinii na Steam i zdaje się wybijać ponad wszechobecny mobilny crap: https://www.youtube.com/watch?v=1cBDubh7ayE&t=1909s Kupiłem za 30zł, mam nadzieję, że będzie dostosowana do wysokich rozdzielczości. 2 GB do pobrania.

Znasz jeszcze inne ciekawe, większe produkcje?
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2019, 16:22:31 wysłana przez Zgudi »

Kaliando

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kaliando
Odp: Mobile
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 27, 2019, 18:53:40 »
Na Discordzie podali, że open beta będzie w grudniu. Już dzisiaj można się rejestrować.

Skaza

  • 666
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 85
  • Punish and Slave !
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grim'Harper
  • Korporacja: WATAHA.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Mobile
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 28, 2019, 17:06:55 »

Battle Chasers: Nightwar...

Posiadam wersję PC, mobilnej nie testowałem. Owszem, gra jest naprawdę świetna.

Obecnie ograniczyłem granie na smarftonie, ponieważ zniszczyłem sobie poprzednią baterię nadmiernie rozbudowanymi produkcjami... Teraz grywam w całkiem sympatyczne Rise of Kingdoms: Lost Crusade, w którym mogę budować i plądrować. W swojej kolekcji posiadam również świetne Brown Dust - Tactical RPG, które oferuje mnóstwo możliwości i zależności taktycznych. Ostatnim zainstalowanym tytułem jest Pro Pinball Timeshock!, ale chyba nie jest już dostępny w Google Play... Można rzucić okiem tutaj: http://www.pro-pinball.com/ Nie znajdziesz lepszego flippera, prezentuje się fanstastycznie, szczególnie na dużym ekranie. Dostępny na PC i jeszcze do niedawna na smartfonach.

Poszperam w bibliotece, w końcu Google pamięta wszystko, postaram się znaleść to, co przyciągnęło mnie na dłużej. O ile nadal rozmawiamy o mobilnych grach.

Jam jest Hermes. W gniewie własne skrzydła pożerając, przez nienawiść oswojon zostałem.

Skaza

  • 666
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 85
  • Punish and Slave !
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grim'Harper
  • Korporacja: WATAHA.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Mobile
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 04, 2019, 12:55:58 »

Blizzard postanowił pokazać gameplay mobilnego diabełka, czyli Diablo Immortal...

https://youtu.be/XOj64xxYndE

Nie zapowiada się jakoś szczególnie ciekawie. Tym bardziej, że istnieje wiele podobnych tytułów.

Z ciekawszych produkcji dostępnych na platformy mobilne mogę z pewnością polecić Don't Starve, fajnym tytułem był Buried Town. Przez pewien czas namiętnie grywałem w Need for Speed No Limits, jednak coraz agresywniejsza polityka związana z mikrotransakcjami i konieczność farmienia wszystkiego skutecznie zniechęciło mnie do dalszej zabawy. Ciekawym pomysłem jest natomiast Call of War, które łączy wersję przeglądarkową (PC) i mobilną. To takie mocno uproszczone Hearts of Iron. Do stołu siadają gracze i pochylają się nad mapą Europy... W sumie, granie na smartfonie jest najczęściej męczące oraz frustrujące - Gdy mam czas pograć, włączam PC. W innym przypadku pozostają jedynie popierdołki "na chwilę". Więc jaki jest tego sens?

Jam jest Hermes. W gniewie własne skrzydła pożerając, przez nienawiść oswojon zostałem.

Skaza

  • 666
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 85
  • Punish and Slave !
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grim'Harper
  • Korporacja: WATAHA.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Mobile
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 20, 2019, 15:57:54 »

Motorsport Manager Mobile 3 w wersji na Androida dostępny za darmo...


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playsportgames.mmm3
Jam jest Hermes. W gniewie własne skrzydła pożerając, przez nienawiść oswojon zostałem.