Autor Wątek: Baldurs Gate Enhanced Edytion  (Przeczytany 3099 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Baldurs Gate Enhanced Edytion
« dnia: Maj 27, 2012, 23:31:20 »
Dla mnie nawet 99% graczy może DIII mieszać z błotem i dawać jej ocenę 1/10. Dla mnie i tak liczy się to ze niejedną noc już przy tym zarwałem ;)

A co do remake starych gier:

http://www.baldursgate.com/news/language/en/

Ja się tylko kurcze pytam, kiedy to wyjdzie?!
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2012, 18:15:45 wysłana przez Doom »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Odp: Carmageddon: Reincarnation
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2012, 08:37:49 »
Dla mnie ważniejsze od "kiedy" jest na "na jakie platformy" i bardzo mnie w tym temacie uradowała wiadomość że pokazali konsolowcom faka ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Jonas

  • Gość
Odp: Odp: Carmageddon: Reincarnation
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2012, 14:52:51 »
Dla mnie ważniejsze od "kiedy" jest na "na jakie platformy" i bardzo mnie w tym temacie uradowała wiadomość że pokazali konsolowcom faka ;D
Zgodnie z dotychczasowymi zapowiedziami: PC, PS3, X360, iOS. Przykro mi.  :P

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Odp: Carmageddon: Reincarnation
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2012, 14:56:49 »
Zgodnie z dotychczasowymi zapowiedziami: PC, PS3, X360, iOS. Przykro mi.  :P

Czyli produkt nastawiony głównie na zarobienie kasy na jak największej ilości platform a nie na wskrzeszenie legendy.
Cóż ... pewnie wyjdzie shit.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Jonas

  • Gość
Odp: Odp: Carmageddon: Reincarnation
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 29, 2012, 15:05:42 »
Czyli produkt nastawiony głównie na zarobienie kasy na jak największej ilości platform a nie na wskrzeszenie legendy.
Cóż ... pewnie wyjdzie shit.
Cóż, można tak do życia podchodzić, a ja koledze tylko współczuję. A można też wyjść z założenia, że może jednak chcą, aby tą legendę poznały także osoby, które nie grają na PCcie, albo żeby wróciły do niej osoby, które dużo starsze nie mają czasu na siedzenie przed kompem, ale na swoim iPadzie mogą od czasu do czasu pograć w podróży. Choć osobiście wątpię, aby samo odświeżenie gry i pozostawienie zarówno pełnej mechaniki jak i poziomu grafiki z przed lat, przyniosło jej znaczące zwiększenie liczby fanów, bo to nie te czasy, ale osoby z dłuższym stażem, które kiedyś się w BG zagrywały z pewnością po nią sięgną, choćby dla przypomnienia sobie tamtych emocji. Ja tylko żałuję, że nie będzie wersji na androida.

@Doom: ten minus do posta to za rozwianie Twoich nadziei, czy ktoś inny mnie brzydko potraktował? ;)

HammerSnake

  • Gość
Odp: Odp: Carmageddon: Reincarnation
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 29, 2012, 15:18:53 »
yy tam na androidzie już od dawna ludzie napierdalają w baldura czy to na padzie czy smartphonie. Jak się ma jabłko to się cierpi. :P

Z pctem jest ten problem, że zwyczajnie większość ludzi- w tym ja nie może wytrzymać paru minut przy takiej grafie mimo, że kiedyś mogłem zarwać całą noc przy tym tytule.
Więc wystarczy, że przerzucą to na coś sensownego, nie musi być 3d, może być grafa zbliżona do nowego diablo.

A o konsolach to link or didn't happen, bo na oficjalnej stronie piszą o pc,macach i ipadzie, kiedyś o konsolach przebąkiwali, ale się z tego wtedy wycofali.

Jonas

  • Gość
Odp: Odp: Carmageddon: Reincarnation
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 29, 2012, 15:28:15 »
yy tam na androidzie już od dawna ludzie napierdalają w baldura czy to na padzie czy smartphonie. Jak się ma jabłko to się cierpi. :P

A o konsolach to link or didn't happen, bo na oficjalnej stronie piszą o pc,macach i ipadzie, kiedyś o konsolach przebąkiwali, ale się z tego wtedy wycofali.

Nie będę się sprzeczał, ale ostatnia informacja, jaką czytałem mówiła także o konsolach aktualnej generacji. Może coś się od tego czasu zmieniło. Ale faktycznie zapomniałem o Macku wspomnieć. A na Androida jaki BG jest, dawaj linka, bo bym pograł właśnie (jabłek nie trawię).

HammerSnake

  • Gość

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Baldurs Gate Enhanced Edytion
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 29, 2012, 18:18:49 »
Cytuj
Zgodnie z dotychczasowymi zapowiedziami: PC, PS3, X360, iOS. Przykro mi. 
Konsolowcy na drzewo!!!
Cytuj
Niestety, konsolowcy będą musieli się obejść smakiem. Baldur’s Gate: Enhanced Edition nie trafi na Xboksa 360, gdyż – jak twierdzi Beamdog – kontroler nie pasuje do systemu sterowania i trzeba by zbyt dużo zmienić, by ten stan rzeczy uległ zmianie. Gra ewentualnie mogłaby trafić na Wii U, ale tu z kolei pojawia się inny problem. Oster stwierdził, że studio ma przykre doświadczenia z Nintendo i nie zamierza wyprodukować wersji na nową platformę tej firmy. Prawdopodobnie miał na myśli ulepszoną wersję MDK 2 od Bioware, która trafiła na Wii w 2011 roku.
;D
źródło: http://www.gram.pl/news_8ArfGO61_Baldur_8217s_Gate_Enhanced_Edition_z_podniesionym_poziomem_doswiadczenia_wersja_pudelkowa_w_planach_kolejne_szczegoly.html
Cytuj
@Doom: ten minus do posta to za rozwianie Twoich nadziei, czy ktoś inny mnie brzydko potraktował?
W minusowanie postów to sie bawię na innym forum o innej grze i nigdy nie robię tego anonimowo. Kto Cię tak potraktował sie nie dowiesz bo:
- mam lenia i nie chce mi się teraz tego sprawdzać
- nie dzielę sie zawartością tego loga z nikim za wyjątkiem adminów

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.