Autor Wątek: Misja Epic Arc destroy Dagan  (Przeczytany 2268 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zgudi

  • Gość
Misja Epic Arc destroy Dagan
« dnia: Grudzień 27, 2010, 20:16:34 »
Mam pytanko. Jeśli ktoś grał w Epic Arc, to jak zniszczyć Dagana?
Dodatkowe informacje: System Sheroo. Agent Brus Colterne

Mam Mallera i fit na high slot:
5 x Focused Anode Medium Particle Stream I (dobre beamy polecane przez Nex), Multifrequency M (podwójny DPS, zasięg 10km)

Jednak jego shield zbyt szybko się regeneruje i bić się można tak bez końca.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2010, 20:41:32 wysłana przez Zgudi »

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: Misja Epic Arc destroy Dagan
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2010, 22:44:01 »
masz heat sinki na low slotach ?

Zgudi

  • Gość
Odp: Misja Epic Arc destroy Dagan
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2010, 08:52:31 »
Tak. 2 szt heat sill I

NeX

  • Gość
Odp: Misja Epic Arc destroy Dagan
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 29, 2010, 03:55:55 »
  Jeżeli po założeniu szkieł multifrequency nie dajesz rady, to znaczy, że skile do broni masz bardzo niskie. Osobna sprawa, że to jest najmocniejszy statek npc w tym Epicu i dobrze testuje możliwości gracza.

Podstawowe skile aby w końcu spadł:

Gunnery na 4
Medium Energy Turret na 4, lub Small Energy Turret na 4 jeśli chcesz użyć Punishera, lub Coercera
Rapid Firing na min 3
Surgical Strike - nie jest konieczne ale się przyda - wymaga Gunnery na lev 4 ;)

Celność poprawią skile:
Motion Prediction
Trajectory Analisys (wymaga Gunnery na lev 4)

Controlled Burst (najlepiej skilować o jeden level szybciej niż masz Rapid Firing - obniża zużycie capacitora przez broń)

Ja wykonywałem tą misje 14 dniowym Rifterem (fregata) na ciut niższych skilach niż te podane wyżej, więc za parę dni sobie poradzisz.

Fregata walczy na bardzo ciasnej orbicie z włączonym AB. Najlepiej zejść do pół kilometra, ale na bieżących skilach tyle nie wyciśniesz z włączonym AB, uda się zejść na około 1,5km. Strzelasz pulsami z mulifrequency. Na początku trochę obrywasz, ale im orbitujesz bliżej tym dps przeciwnika maleje. Wymaga to minimum obycia, ale jest najfajniejsze.

Destroyer jest najtrudniejszy do wytankowania. Mocno obrywa, ale daje radę.

Cruiser jest najłatwiejszy. Wytrzyma mu tank. Wystarczy doskilować broń jak wyżej aby porządnie przyłożył.

Zgudi

  • Gość
Odp: Misja Epic Arc destroy Dagan
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 29, 2010, 13:23:05 »
Dzięki za odpowiedzi, Dagen pokonany i skończone Epic Arc. Gram przecież dopiero 11 dni :D

Zrobiłem to w ten sposób, że w programie Evemon ułożyłem program skilli i w 2 dni zrobiłem certyfikat na mallera (no może oprócz skilla targeting, który robi się teraz) i poszło znacznie lepiej :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2010, 13:45:28 wysłana przez Zgudi »