Autor Wątek: Total War: WARHAMMER  (Przeczytany 70966 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Goomich

  • Gość
Total War: WARHAMMER
« dnia: Kwiecień 22, 2015, 17:52:09 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7i4d3ignBNQ[/youtube]

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 22, 2015, 17:53:45 »
Nie lubię fantasy, ale Młotkowi dam wyjątek. ;)


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 22, 2015, 18:23:27 »
Długo na to czekałem!!

Shut up and take my money!! ;D

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 22, 2015, 18:42:13 »
Sprawdziłem 2 razy... Nie, nie ma 1 kwietnia :D.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 22, 2015, 20:02:49 »
* Doom maruda mode on
ja sie wstrzymam od dołączenia do tego powszechnego brandzlowania.
Uniwersum warhammera zarówno w wersji fantasy jak i 40k jest jednym z moich ulubionych uniwersów z wielu jakie przez lata naprodukowali pisarze, producenci gier, czy ludzi z branży filmowej którzy nie zawsze zrzynaja z ksiażek lub gier.
Niemniej
- większość gier ze świata 40k wydanych w ostatnich latach to porażka była
- ostatnia wersja strategicznego warhammera też była na poprzedniej generacji silnika total warów i niestety nie przypadała mi do gustu
- jest to tylko cinematik na podstawie którego nie mamy nawet gwarantowanego tego ile ras będzie do wyboru, nie wiadomo nic o tym jak wiele elementów z bierzących total warów bedzie skolonowanych i tylko ubranych w skórkę warhammera itp

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 22, 2015, 20:29:12 »
* Doom maruda mode on
nie wiadomo nic o tym jak wiele elementów z bierzących total warów bedzie skolonowanych i tylko ubranych w skórkę warhammera itp
Mechanika tej gry pozwala na sklonowanie wszystkiego jak leci poza muzyką i teksturami, żeby wyglądało jak warhammer. :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2015, 20:38:54 wysłana przez Zgudi »

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 22, 2015, 20:49:06 »
Co do gier z Młotka 40k to święta prawda. Nigdy nie miała szczęścia do gier i filmów. Niemniej ja już fapuje ostro gdyż:

- jest to mój ukochany Warhammer
-ubrany będzie w moje mniej ukochane (po wydaniu Rome 2) Total War
-czekałem na to bardzo długo
-jest to mój ukochany Warhammer

Jeśli Creative Assembly tego nie spierdoli (jak spieprzyli Empire i Rome 2) to będzie mój murowany hit na lata. \
Co do ilości ras jednego możemy być pewni: DLC, DLC, DLC  i więcej DLC!! >:(

Goomich

  • Gość
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 22, 2015, 22:43:34 »
* Doom maruda mode on
Niemniej
- większość gier ze świata 40k wydanych w ostatnich latach to porażka była

To co Relic wypuścił też?

- ostatnia wersja strategicznego warhammera też była na poprzedniej generacji silnika total warów i niestety nie przypadała mi do gustu

Masz na myśli jakiegoś moda do Medievala? No to dupa zbita, bo silnik z Roma, nieco dupiasty jest, gdy idzie o melee.

- jest to tylko cinematik na podstawie którego nie mamy nawet gwarantowanego tego ile ras będzie do wyboru, nie wiadomo nic o tym jak wiele elementów z bierzących total warów bedzie skolonowanych i tylko ubranych w skórkę warhammera itp

Po pierwsz uno to tylko reveal, a po drugie, jak pisał Ulf, Sega nawpieprza DLC, tak więc o liczbę rasów się nie martw, tylko o cenę całości. :P

edytka:

Jest już strona na Steamie i wygląda, że w podstawce będzie tylko 4 strony.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2015, 23:05:00 wysłana przez Mona X »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 23, 2015, 08:01:32 »
Po pierwsz uno to tylko reveal,

Cinematic Reveal, więc po mojemu cinematic ;)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 23, 2015, 08:41:03 »
Cytuj
To co Relic wypuścił też?
A co takiego oszałamiającego wypuścił Relic?
Seria Down of War? Nabiła sobie hype ubraniem w skórki Wh40k. Bez tego byłbay klonem i to takim średnim company of heroes (wróć CoH pojawił się po DoW, więc byłaby prototypem zważywszy na kalkę kilku rozwiązań w CoH). Odnośnie traktowania zasad 40k wiele osób miało wielkie ALE do tego jak rozwiązano różne rzeczy w konstrukcjach armii. DoW2 był pod tym względem jeszcze gorszy zwłaszcza w trybie kampani.

Fail Marine? za to konsolowe gówno WG powinno ich było zniszczyć procesem
Cytuj
Masz na myśli jakiegoś moda do Medievala? No to dupa zbita, bo silnik z Roma, nieco dupiasty jest, gdy idzie o melee.
Mam na myśli to. Ale chyba się pomyliłem w temacie tego że to było na silniku medival total war
Cytuj
Po pierwsz uno to tylko reveal, a po drugie, jak pisał Ulf, Sega nawpieprza DLC, tak więc o liczbę rasów się nie martw, tylko o cenę całości.
edytka:

Jest już strona na Steamie i wygląda, że w podstawce będzie tylko 4 strony.
4 rasy z chyba 20 grywalnych. Super. A potem DLC. Czyli wyjdzie na to że na początek dostaniemy płatne demo.
Nie podoba mi się również i to bardzo kultura wydania ostatniej gry tego studia w postaci drugiej Rome Total War. A nic nie wskazuje aby firma zrezygnowała z wzorowania się na ubisofcie w temacie wydawania gier.
Dodajmy do tego taką "drobną" plamę na wizerunku segi jaką jest inna gra którą wypromowali wykorzystując hype fanów

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 23, 2015, 08:53:51 »
Trailer marny, nie zrobił wrażenia. Xarth rzucił mi go wczoraj na hangouts i nie było wow... . Prerenderowana grafika. Zresztą oboje jesteśmy zgodni GW doi umierającą markę do końca.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 23, 2015, 09:03:20 »
A co takiego oszałamiającego wypuścił Relic?
Seria Down of War? Nabiła sobie hype ubraniem w skórki Wh40k. Bez tego byłbay klonem i to takim średnim company of heroes (wróć CoH pojawił się po DoW, więc byłaby prototypem zważywszy na kalkę kilku rozwiązań w CoH).

Doom, zmiłuj się... Jedyne czego brakuje w Twoim wywodzie to żydomasoneria, cykliści oraz iluminaci. DoW był bardzo dobrym, jeżeli nie świetnym RTS-em i do dziś znam ludzi, którzy w niego grają i kłócą się o to jaki dodatek był najlepszy oraz dlaczego Dark Crusade. DoW2 też był dobrym RTS-em, chociaż nie tak rewolucyjnym, ale grało się w niego bardzo przyjemnie.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 23, 2015, 09:08:06 »
Pisałem przede wszystkim z perspektywy gracza który w tamtym czasie do multi nie miał ani dostępu ani parcia na to. Kampanie ssały, że o tym jak wyglądała "kamapania" w chujowym crusade to nawet nie wspomnę.
Gra nie trzymała standardów tego co było znane z tabel top i wręcz łamała kanon w kilkunastu miejscach. Jako rts może faktycznie oberwała ode mnie "średniością" ale jako przeniesienie na PC gry bitewnej totalnie posysała

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 23, 2015, 09:23:22 »
Jako rts może faktycznie oberwała ode mnie "średniością" ale jako przeniesienie na PC gry bitewnej totalnie posysała

Nie no, żeby to w miarę wiernie przenieść na grę komputerową, to jedynie seria Close Combat by się nadawała do konwersji na świat 40-tki. W sensie ograniczonych jednostek w trakcie rundy i rozpiski limitowanej punktami.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 23, 2015, 09:43:12 »
Nie o tym mówię.
Weźmy na przykład Dark Omen (jeśli nie grałeś polecam, ale nie wiem czy gra dostała patcha na nowsze systemy, w razie czego odpal emulator wirtualnej maszyny z win 98 / xp )
Nie była turówką a pięknie pokazywała warchamera piątej edycji i jego smaczki.
Podobnie fajnie było z drugą edycją 40k zaprezentowaną w Chaos Gate mimo dodatków niezbędnych do pokazania tego w skirmishu. Potem o ile wiem Final Liberation nieźle trzymała poziom Epicka (w Epick nie grałem więc niestety nie zweryfikuję tego)
Natomiast DoW jako gra RTS miał potencjał który został zarżnięty czy to przez ograniczenia silnika, czy przez chuj wie jakie widzimi się dewsów. SM walczą drużynami po 10 lub combat squadami po 5, terminatorzy podobnie w DoW masz odpowiednio 5-9 i 4-8, zwiadowcy w dow od 2 do 4 (?)  tymczasem oni biegali tak jak standardowi marines. Czołgi są przedstawione nieźle, ale latacze to już są wyraźnie za twarde. Odziały gwardi są za mało liczne (w sensie ilość oddziałów), liczba żołnierzy w odd ziałach też się nie zgadza. Nie powinni też mieć superheavisów na stanie. Ten sprzęt był organizowany w osobne jesnostki w dyspozycji lorda wojny, podobnie jak tytany. Gwardia jak spotykała taki sprzęt albo niszczyła go odpowiednią ilością broni cięzkiej piechoty i Lemmanów, albo wzywała wsparcie z orbity, supery miała w obowodzi albo robiła za ich osłonę przy szturmie umocnień lub gdy wiadomo było że wróg na pewno takie coś ma i na pewno użyje. Większe i mniejsze ale są też do pozostałych ras i frakcji z DoW. Dwójka pod tym względem jeszcze gorsza była zwłaszcza w kampanii gdzie większość walk jest realizowana siłami łącznie wzmocnonej drużyny :/

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 23, 2015, 10:19:59 »
Może tak, w Shoguna zagrywałem się z lubością właśnie dlatego, że mi starego dobrego Dark Omen przypominał. A od Chaos Gate zdecydowanie bardziej podobał mi się Jagged Alliance, jeśli chodzi o gry tego typu.

Ogólnie mam wrażenie, że należy rozróżnić dwie rzeczy: Grę na kanwie Młotka (FB lub 40k) oraz konwersję młotka na grę PC/konsolę. W pierwszym wypadku będę się spierał o DoW, DoW2, bo to były gry bardzo udane, natomiast w drugim przypadku nie zabieram głosu nawet, bo nie znam się na tyle, aby podejmować dyskusję.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 23, 2015, 10:31:03 »
Marudzisz Mando, gra nie musi być portem, żeby być dobrą w swoim gatunku. Do dziś ze znajomymi napierdalam w DoW'a bo to dobry RTS W UNIWERSUM WH40K, a nie dlatego że to symulator tabletopa. Od tego mam makietę w piwnicy u kumpla.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 23, 2015, 10:32:24 »
W pierwszym wypadku jak mierzysz udaność gry? Liczbą sprzedanych kopi? To jest jeden z moich głównych zarzutów ile procent mniej kopi gry by się sprzedało gdyby nie logo jednego z produktów GW?
W drugim przypadku jako ktoś kto swego czasu sporo poświęcił dla grania w figurki twierdzę że śmierć przez rozstrzelanie to mało dla tego kto decydował o odejściu i robieniu klon armi. W DoW to bije po czach że aż wyć się chce. Customizacja armii to tylko różne skiny. Każda nacja ma tam pojazd typu superhevis (w przypadku orków nie pojazd tylko wielkie wredne bydle), każda ma piechotę lekką i ciężką (gdzie niektóre nie miały jednego lub drugiego) pojazdy też sztywno podzielone - zwiadowca szybki na zwiemny lub latacz, transporter który nie ma siły ognia za grosz (co np w przypadku gwardi jest gówno prawdą bo chimery to były małe mobilne bunkry z niezłą siłą ognia), typowy MBT i artylerię. Nie ma armii która nie trzyma się tego schematu. Różniece są marginalne na poziomie opcji uzbrojenia i tam gdzie u SM różnica miedzy drużyną do zwalczania lekkiej piechoty a taką do kasowania ciężkiej polega na tym czy kupisz miotacze czy plazmówki to u dajmy na to orków weźmiesz burna boyz albo rokit boyz. Nie ma unikalności w stylu Gwardia nie ma super hevisa ale za to ma więcej broni pancernej, albo SM nie mają lekkiej piechoty (robią za to zwiadowcy, którzy np w gwardi byli by już ciężką piechotą bo mają pancerz i siłę ognia porównywalną z Karaskinami / Storm Trooperami), ale przynajmniej ich piechota jest bardzo uniwersalna itp

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 23, 2015, 10:36:56 »
IMO ostatni niezły Total War to był Rome Total War I.
Jeśli zamierzają oprzeć ten nowy twór na rozwiązaniach ostatnich produktów TW... to wybaczcie, że nie będę się nadmiernie podniecać.

A DoW dla casuala był mniamuśny. Mam płytkę do której cyklicznie wracam. Gówno wiem o 40k ale jakoś mi to nie przeszkadzało świetnie się bawić przy tym tytule.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 23, 2015, 12:05:28 »
Nie o tym mówię.
Weźmy na przykład Dark Omen (jeśli nie grałeś polecam, ale nie wiem czy gra dostała patcha na nowsze systemy, w razie czego odpal emulator wirtualnej maszyny z win 98 / xp )

Od Dark Omen jeszcze lepsze było Shadows of Horned Rat. Do tej pory mój ulubiony RTS ze świata Warhammera.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 23, 2015, 12:13:41 »
Ni miałem okazji pograć, ale to było chyba na zasadach 4 edycji

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 23, 2015, 12:37:48 »
Udaność (jest takie słowo? ;D) danej gry mierzę dokładnie tym jakie mam wobec niej odczucia po x latach od wydania. Otóż mam takie, że DOW mam do dzisiaj na dysku i czasem w niego gram. Z tego punktu widzenia DOW był grą bardzo udaną, w przeciwieństwie do setek crapów w jakie w międzyczasie grałem i których zdążyłem już zapomnieć. DOW2 mi się nie podobał. Wolałem czystego RTS. Jako fan uniwersum naprawdę byłem zadowolony z oddania chociaż w minimalnym stopniu klimatu Młotka 40k i naprawdę nie liczyłem ilu gwardzistów ma oddział Imperialnej Gwardii. Ważne, że byli, "szczelali" i umierali za Imperatora  ;D Może dlatego, że nigdy nie zagrywałem się zbytnio bitewniakami i nie ślęczałem z linijką nad stołem. Dla hardcorowych fanów jak Ty, Doom to mogła być herezja w czystej postaci, ale dla mnie to była dobra zabawa.
Dlatego na spokojnie czekam na Warhammera Total War. Z góry zakładam już, że CA spieprzy coś na starcie (vide premiera Rome 2), z góry zakładam, że AI będzie wyjęte z dupy Ulfa (Empire) i za każdą dodatkową grywalną rasę będe musiał dopłacić. Tak się teraz wydaje gry, co wcale, ale to wcale mi się nie podoba, tylko nic nie mogę na to poradzić oprócz: nie kupować. Niestety są takie tytuły i marki, których nie odpuszczam, a mix Młotka i Total War śnił mi się po nocach od bardzo, bardzo dawna.


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 23, 2015, 12:47:45 »
Cytuj
Jako fan uniwersum naprawdę byłem zadowolony z oddania chociaż w minimalnym stopniu klimatu Młotka 40k i naprawdę nie liczyłem ilu gwardzistów ma oddział Imperialnej Gwardii. Ważne, że byli, "szczelali" i umierali za Imperatora  ;D Może dlatego, że nigdy nie zagrywałem się zbytnio bitewniakami i nie ślęczałem z linijką nad stołem. Dla hardcorowych fanów jak Ty, Doom to mogła być herezja w czystej postaci, ale dla mnie to była dobra zabawa.
Wypraszam sobie. Po kilku latach zgadywania zasięgu dla katapult, trebuszów czy imperialnej / krasnoludziej artyleri, a potem dział typu indirect w 40k zamiast miarki potrzebowałem tylko 12 calowego znacznika do sprawdzenia ilu gości ma zasięg do rapida tudzież jak bardzo zniosło mi pocisk. Bo jak powiedziałem "to bazyl wali 120mm czopek prosto w dupe Twojego tyranta na 50'' w tym kierunku" to sie okazywało że pomyliłem sie najwyżej w tym że pocisk zamiast dupy sięgał kaprawego pyska bydlaka >:D
Cytuj
Tak się teraz wydaje gry,
Obsydian, CDP i pare innych studiów podejrzewam by dyskutowało z tym Twoim poglądem. Nie zapomnij też zapytać fail softu jak tam ich preordery po ostatnim asassinie


W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 23, 2015, 13:08:23 »
Tak się teraz wydaje gry, co wcale, ale to wcale mi się nie podoba, tylko nic nie mogę na to poradzić oprócz: nie kupować. Niestety są takie tytuły i marki, których nie odpuszczam, a mix Młotka i Total War śnił mi się po nocach od bardzo, bardzo dawna.

Nieprawda, każdy z nas ma na to wpływ. Wystarczy że nie zapłacisz pre-ordera kupując kota w worku, wystarczy że nie kupisz gry zaraz po premierze zabugowanej i niegrywalniej. Wystarczy że poczekasz ten rok/półtora i kupisz grę w promocji na steam za pół ceny razem że wszystkimi dlc. Proste. Kwestia tylko tego żeby nie dac sie shajpowac, że grę muszę mieć już teraz, zaraz.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 23, 2015, 13:34:32 »
Kwestia tylko tego żeby nie dac sie shajpowac, że grę muszę mieć już teraz, zaraz.
Chyba, że wiedźmin 3  :P

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 23, 2015, 14:18:02 »
Chyba, że wiedźmin 3  :P
Właśnie nie potrafię zrozumieć dlaczego tyle ludzi jest napalonych na wiedźmina. Mimo że zawsze raczej lubiłem tego typu "erpegy" to mimo tego że próbowałem wielokrotnie przejść i 1 i 2 to zawsze szybko polegałem. Mimo że uwielbiam prozę Sapkowskiego, to gry od strony fabularnej były kiepskie.

A WH nie będzie na silniku Rome 2 tylko Atilli, a jest naprawdę spora różnica (przynajmniej od strony bitew) i moim zdaniem jest to całkiem dopracowany (w końcu) silnik. 

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 23, 2015, 14:19:37 »
Cytuj
Właśnie nie potrafię zrozumieć dlaczego tyle ludzi jest napalonych na wiedźmina. Mimo że zawsze raczej lubiłem tego typu "erpegy" to mimo tego że próbowałem wielokrotnie przejść i 1 i 2 to zawsze szybko polegałem. Mimo że uwielbiam prozę Sapkowskiego, to gry od strony fabularnej były kiepskie.
Jak możesz to oceniać skoro ich nie przeszedłeś?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 23, 2015, 14:21:10 »
Właśnie nie potrafię zrozumieć dlaczego tyle ludzi jest napalonych na wiedźmina.
Może dlatego:
Cytuj
- tato, a kiedy wyjdzie Wiedźmak 3 ?
- 19 maja, podobno
- o rany... jeszcze miesiąc
- no wiesz, ja już kupiłem preorder
- iiiiiihaaaaaaaaa !!!
Tak mniej więcej wyglądała moja dyskusja z 15-to letnią córką  8) ::)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 23, 2015, 14:34:50 »
Do mnie przyjdzie duża paczka, z wiedzmakiem i dodatkami >:D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 23, 2015, 14:44:03 »
A WH nie będzie na silniku Rome 2 tylko Atilli, a jest naprawdę spora różnica (przynajmniej od strony bitew) i moim zdaniem jest to całkiem dopracowany (w końcu) silnik.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KU7SD7rE-R0[/youtube]

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 23, 2015, 14:48:07 »
Nie kupuję pre-orderów. Najczęściej. Ostatni jaki pamiętam to Warhammer: Age of Reckoning bodajże w 2008 roku, takie Młotkowe MMO jeśli ktoś pamięta. Na hype się nie łapię, najczęściej. Dałem się nabrać na hype-train przy GW2 (mea culpa, no ale nikt nie jest doskonały). Z Rome 2 poczekałem chyba z pół roku i dobrze na tym wyszedłem (nie zapomnę recenzji Angry Joe, polecam dużo śmiechu!). Ogólnie ja z tych ostrożnych i raczej niezamożnych graczy, więc staram się nie kupować kota w worku. Wydawcy ostatnimi czasy masowo rąbią nas w dupę i uczą ostrożnego stania przy ścianie. Warhammer Total War - no nie wiem czy pre-order nie poleci, zależy jakie rasy w "bonusie" dostanę (jak Skavenów to pre-order bankowo będzie! >:D).

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 23, 2015, 14:49:24 »
Jak możesz to oceniać skoro ich nie przeszedłeś?
Czy po połowie filmu nie mogę stwierdzić że jest słaby? Czy muszę przeczytać książkę do ostatniej strony żeby stwierdzić że jest kiepska?

@Mona X: Jak możesz to oceniać skoro tej gry nie przeszedłeś? ;)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 23, 2015, 14:58:31 »
Czy po połowie filmu nie mogę stwierdzić że jest słaby?
A jeśli najciekawsze ujęcia i sceny, najlepsze wątki i zwroty akcji masz w drugiej połowie filmu ? ;) :P
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 23, 2015, 15:06:06 »
Cytuj
Z Rome 2 poczekałem chyba z pół roku i dobrze na tym wyszedłem (nie zapomnę recenzji Angry Joe, polecam dużo śmiechu!)
Angry rant w tym temacie był lepszy :P
Cytuj
Czy po połowie filmu nie mogę stwierdzić że jest słaby?
nie
Cytuj
Czy muszę przeczytać książkę do ostatniej strony żeby stwierdzić że jest kiepska?
TAK
Cytuj
Tak mniej więcej wyglądała moja dyskusja z 15-to letnią córką  8) ::)
Zaraz, my tu mówimy o tym małym pełzaczu co na zlotach trzeba było uważać aby nie rozdeptać???

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Total War: WARHAMMER
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 23, 2015, 15:20:16 »
Zaraz, my tu mówimy o tym małym pełzaczu co na zlotach trzeba było uważać aby nie rozdeptać???

Nie, to akurat był Sokół :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit