Autor Wątek: Serenity 2.0  (Przeczytany 42328 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 11, 2019, 08:22:55 »
Wciąż jakościowo lepsze od Twoich lol.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 11, 2019, 09:14:04 »
Można śmiało powiedzieć, że coraz mniej osób się goonsami przejmuje. Pamiętam jak dziś wielostonicowe dyskusje w których wielu centralowiczów srało w gacie, że goonsy kiedyś zniszczą grę. I że nawet Karaś ma to w dupie to się nie spodziewałem.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 11, 2019, 09:23:49 »
Zgudi, ale co zrobisz, zabronisz orac? hehehe. No nie żartuj: ], nie mam zamiaru przejmować się duperelami, a szczególnie takimi na które nie mam wpływu. My sobie pewnie dalej będziemy latać i próbować coś ganiać, tak jak to mamy w zwyczaju, a czy dany krzyżyk będzie miał namalowaną pszczołę czy inne gówno, nie robi mi. target to target. Być może, z nudów będą chętniej wydokowywać, a wiadomo otyłym nieogarom łątwiej sprzedać lepe na ryj i uciec, niż zwinnym i obytym w boju afganom: ]
Tak więc, mało mnie obchodzi jaki kolor będzie miała mapa. Poziom nulla i tak jest dramatycznie żenujący. Na palcach 1 ręki, można wymienić miejsca gdzie ktoś coś jeszcze podejmuje rękawicę. reszta to tylko boty.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Ragnarok

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ragnarok Alt
  • Korporacja: Amarr
  • Sojusz: Amarr
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 11, 2019, 10:33:59 »
Nie ma jednego wpisu, który merytorycznie pokazuje, gdzie mylę się w mojej ocenie aktualnej sytuacji.

Jest tylko (i będzie więcej):

-nie da się, mam to w dupie - o czym pisałem już wcześniej.
-to oni zaczęli, w zemście zniszczymy całą grę - o czym pisałem już wcześniej.
-niech ktoś zrobi nowy sojusz a ja przyjdę na gotowe - o czym pisałem już wcześniej.
-jesteś szpiegiem, robisz to dla PH - o czym pisałem już wcześniej.

Żadne z powyższych nie podważa mojej oceny sytuacji.

Co więcej, widać, że wszyscy piszący tu ludzie z Imperium widzą kwestię Serenity 2.0 dokładnie tak samo jak ja, jednak w swojej zapalczywości świadomie nadal bronią tego pomysłu zniszczenia gry.

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 11, 2019, 10:47:24 »
sezon ogórkowy... dzień następny.
gooni se polecą kopać jak zniszczą tylko was spokojnie... a nie całą grę - stawiam na to :)

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 11, 2019, 10:52:00 »
Nie ma jednego wpisu, który merytorycznie pokazuje, gdzie mylę się w mojej ocenie aktualnej sytuacji.

Jest tylko (i będzie więcej):
<bzdury>

... o czym pisałem już wcześniej.
.... o czym pisałem już wcześniej.
...o czym pisałem już wcześniej.
...o czym pisałem już wcześniej.

Żadne z powyższych nie podważa mojej oceny sytuacji.

<więcej bzdur>
<i moje ulubione>
Ja nie mam kompetencji, doświadczenia, żeby rządzić sojuszem, w tym wątku nie chodzi o mnie, tylko o wspólny problem graczy Eve

PROROK na miarę naszych możliwości: ]
Czyli klasyczne, WEŹMY SIĘ I ZRÓBCIE...
ehhh szkoda strzępić ryja. NC to taki sam rak i gówno jak goowniaki, panie ratujący ostatni bastion cywilizacji.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Ragnarok

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ragnarok Alt
  • Korporacja: Amarr
  • Sojusz: Amarr
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 11, 2019, 11:15:46 »
Żaden prorok, to proste 2+2.

Zaoracie tylko północ, a później jeszcze tylko to i tamto, a później jeszcze to, a wtedy całe Eve będzie jednolitym bezsensownym zlepkiem niczego.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 11, 2019, 11:43:48 »
Żaden prorok, to proste 2+2.

Zaoracie tylko północ, a później jeszcze tylko to i tamto, a później jeszcze to, a wtedy całe Eve będzie jednolitym bezsensownym zlepkiem niczego.
Tak tylko zauważ, że troszeczkę sam wpisujesz się w schemat
Cytuj
-niech ktoś zrobi nowy sojusz a ja przyjdę na gotowe - o czym pisałem już wcześniej
przez co siła twojego przekazu jest słabsza niżbyć się spodziewał. Mianowicie nawołujesz 'zostawcie stare i stwórzcie nowe!!!' no i bardzo fajnie, ale przy tym zaznaczasz, że sam nie będziesz brał udziału w tworzeniu nowego bo jak napisałeś to nie o Ciebie chodzi, nie masz doświadczenia, kompetencji... i może jeszcze czasu, dzieci w domu płaczą, chomikowi trzeba sianko zmienić i takie tam. :)

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 11, 2019, 12:12:59 »
Żaden prorok, to proste 2+2.

Zaoracie tylko północ, a później jeszcze tylko to i tamto, a później jeszcze to, a wtedy całe Eve będzie jednolitym bezsensownym zlepkiem niczego.
Ojjj nie bądź taki skromny, już sam tytuł przepowiadam wam "Serenity 2.0" tak będzie. jest delikatnie mówiąc, pretensjonalny.
reszta bredni jedynie utwierdza w przekonaniu, że jesteś hipokrytą i to w dodatku bez honoru, skoro wstydzisz się podpisać własnym mainem pod tym stekiem wysrywów.

Takich właśnie to mamy wieszczów. CHOPY ja wam mówia, buntujta się. bo będziecie żałować, ja wam to mówia.
Jeszcze zobaczycie i przypomnita sobie me słowa!!111

Ale samemu to nic. ZERO, hehehe. ale przynajmniej dostarczyłeś troche rozrywki na 1 przedpołódnie: ] THX
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Ragnarok

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ragnarok Alt
  • Korporacja: Amarr
  • Sojusz: Amarr
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 11, 2019, 12:16:35 »
Zgudi, wytłumaczę Ci jeszcze raz, naprawdę to dla mnie nie problem.

W cytacie, który wkleiłeś opisałem m.in. Twoją postawę.
Opisałem to jako: "niech ktoś zrobi sojusz a ja przyjdę na gotowe".

Chciałem dać do zrozumienia, że taka postawa nie ma sensu.
A mówiąc dokładniej, sojusz PL jest pewnie możliwy, ale trudny, i jak pisałem nie w moich kompetencjach - natomiast w tym momencie jest sprawą drugorzędną, tzn. nie jest warunkiem koniecznym spowolnienia realizacji Serenity.

Innymi słowy: idea sojuszu PL, do której wracasz w swoich wpisach nie jest tu tematem głównym, to inna i duża rzecz, o dużej skali trudności, o której można rozmawiać, ale teraz pilna sprawa to odejście z Imperium.
Gracze mogą odchodzić do polskich lub międzynarodowych korporacji poza Imperium, korporacje mogą odchodzić do międzynarodowych sojuszy poza Imperium, do czego polski sojusz nie jest potrzebny.
Oczywiście jest możliwość dla super ambitnych - stworzyć sojusz PL.

O tym jakie musiałyby być warunki aby sojusz powstał można rozmawiać, da się to przeanalizować i przygotować najlepszą wg. takiej analizy opcję - co wiadomo nigdy nie da 100% gwarancji powodzenia.
Jednak powtarzam, sojusz PL to kwestia dalsza, osłabienie Imperium = primary.

Ragnarok

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ragnarok Alt
  • Korporacja: Amarr
  • Sojusz: Amarr
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 11, 2019, 12:41:34 »
Karas, widzisz, już sam mój styl pisania wyzwala w Tobie reakcje emocjonalne, które przeszkadzają Ci trzeźwo myśleć, czytać ze zrozumieniem, skupić się na treści tego posta,
zwracając większą część Twojej uwagi na moją osobę zamiast na omawiany problem.

Jeśli podpiszę się nickiem i przynależnością, sprawie jedynie, że osoby takie jak Ty zrobią tu śmietnisko personalnych ataków, zamiast rozmawiać o przedstawionym problemie.
A to nic nie wnosi. Ja mógłbym napisać, że Twój portret rudej kobiety z brodą i wąsami jest śmieszny tylko po co, personalnie nie jestem Tobą zainteresowany, wybacz.

Aczkolwiek cieszę się, że nie jesteś w Imperium, dzięki takim osobom jak Ty widać, że istnieje życie poza Imperium.

I wiesz, napisałeś już kilka postów. Ale piszesz tylko "brednie, bzdury", itp.
Proszę popraw moją tezę merytorycznie, przedstaw argumenty, jeśli widzisz to inaczej.

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 11, 2019, 12:47:15 »
sprzedaj dom, samochód, nerkę i weź kredyt - posmaruj kasą to może ludzi przekonasz aby dobrobyt i spoqj virtualny porzucili na rzecz przychodu rzeczywistego i realizacji twoich koncepcji. nikt nie będzie bronił północy bo to się zwyczajnie nie opłaca, miło słuchać tego kwiku naprawdę - świetna rozrywka gdy za oknem 32 stopnie w cieniu i tylko utwierdza mnie w przekonaniu że każda flota orająca to dobra robota.

Były gracz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FN
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 11, 2019, 13:04:05 »
Ragnarok, ministrem propagandy i oświecenia publicznego chyba nie zostaniesz... Znasz powiedzenie adapt or die? Skończ pierdolić i napisz wprost, że szukasz taniej siły roboczej i kurwidołka dla ratowania swoich asestów...ktorych nie wywoziłeś latami, bo myślałeś, że pod skrzydłami pl.nc+trash będziesz mógł orać iski w nieskończoność a maina ukrywasz bo pewnie nawet weba t2 nie możesz używać, pozdrowienia z Moskwy.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 11, 2019, 13:06:25 »
Kolego Ragnarok, sam jedynie co robisz, to grasz na emocjach i wyobraźni. Jakieś historyjki o grach z cheatami, uderzenia w potęgę wielkiej Lechiti.
Tanie i dość infantylne chwyty za dumę i odpowiedzialność za gre. Tak samo, wśród tej Twojej czytanki nie pada ani jeden konkret.
Zadałeś sobie choć raz pytanie dlaczego ludzie słuchaja shittaniego? Czy zmusza kogoś? może szantażuje ludzi aby wywierać an nich naciski w "grze w statki kosmiczne"?
Mimo, że moje pytanie dość proste, ale jak widać, nie na tyle aby samemu sobie z nim poradzić, ale pomoge Ci.
Koleś ma AUTORYTET, autorytet który budował przez lata, ludzie w niego wierzą i SAMI chcą realizować te jego głupoty.
Teraz zadaj sobie pytanie kim Ty jesteś?
Chcesz coś zmienić to zmieniaj, wybuduj swoje "imperium" i przekonaj innych, że masz racje.
Bo jak narazie. 
https://youtu.be/99H6mySpyjI
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2019, 13:35:28 wysłana przez [BU FU] Karas »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 11, 2019, 13:36:00 »
Zgudi, wytłumaczę Ci jeszcze raz, naprawdę to dla mnie nie problem.

W cytacie, który wkleiłeś opisałem m.in. Twoją postawę.
Opisałem to jako: "niech ktoś zrobi sojusz a ja przyjdę na gotowe".

Chciałem dać do zrozumienia, że taka postawa nie ma sensu.

Mam taką postawę no i co? Nie chce mi się budować nowego sojuszu ani też nie mam zamiaru przekonywać innych aby z Imperium wyszli. Wolę skupiać się na rzeczach ważniejszych takich poza grą. ;)

Cytuj
A mówiąc dokładniej, sojusz PL jest pewnie możliwy, ale trudny, i jak pisałem nie w moich kompetencjach - natomiast w tym momencie jest sprawą drugorzędną, tzn. nie jest warunkiem koniecznym spowolnienia realizacji Serenity.

Innymi słowy: idea sojuszu PL, do której wracasz w swoich wpisach nie jest tu tematem głównym, to inna i duża rzecz, o dużej skali trudności, o której można rozmawiać, ale teraz pilna sprawa to odejście z Imperium.
Gracze mogą odchodzić do polskich lub międzynarodowych korporacji poza Imperium, korporacje mogą odchodzić do międzynarodowych sojuszy poza Imperium, do czego polski sojusz nie jest potrzebny.
Oczywiście jest możliwość dla super ambitnych - stworzyć sojusz PL.

O tym jakie musiałyby być warunki aby sojusz powstał można rozmawiać, da się to przeanalizować i przygotować najlepszą wg. takiej analizy opcję - co wiadomo nigdy nie da 100% gwarancji powodzenia.
Jednak powtarzam, sojusz PL to kwestia dalsza, osłabienie Imperium = primary.

Dobrze tylko skoro już tak zdecydowanie i zawzięcie wołasz, że ludzie muszą opuścić imperium to JAKI PRZEDSTAWISZ NA CENTRALI PLAN NA TO CAŁE OPUSZCZANIE GOONSÓW?

Bo zrozum proszę, że wołanie "niech każdy sam wyjdzie dla dobra gry" nie przyniesie absolutnie żadnego rezultatu z powodów które opisałem wyżej. Ludzie mają kolegów na TS których nie zostawią i bezpieczne zyski, których nie poświęcą dla idei poprawiania gry. Wymyśl lepszy plan. Jaki masz więc plan?

Bo to nie jest żadnym planem tylko luźną koncepcją:
Cytuj
Gorąco zachęcam każdego, kto rozumie o czym piszę: nie patrz na innych, nie czekaj, aż ktoś zrobi c0ven lub inny nowy sojusz.
Wyjdź z Imperium. Jesteś CEO? Wyjdź z całym korpem, idź na swoje.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2019, 13:46:37 wysłana przez Zgudi »

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 11, 2019, 13:44:03 »
napisz wprost, że szukasz taniej siły roboczej i kurwidołka dla ratowania swoich asestów...ktorych nie wywoziłeś latami

Cośtam cośtam asset safety?

adapt or die?

To kto gra w Rocket League? :D

(Czemu forum wysyła wiadomość po naciśnięciu Alt+S? :C )
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

Ragnarok

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ragnarok Alt
  • Korporacja: Amarr
  • Sojusz: Amarr
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 11, 2019, 13:48:01 »
Karas, ok. Ten post i tak nie jest skierowany do ludzi, którzy są poza Imperium, chyba, że do tych którzy rozważają dołączenie do Imperium.
Mittani ma ogromny autorytet, o czym napisałeś, ma również oddanie memberów, którzy są w tym od dawna, o czym pisali Veldsper i Crushall, to normalne, to w końcu ich gamingowe dzieło życia.
Jednak jest niewielka szansa, że nawet ktoś ze starszych goonów pomyśli, to jest nudne, to za mało, odchodzę, zakładam swój korp poza itp.
Ale przede wszystkim chodzi o to, że nadal sporo nowych dołącza do Karmy, a moim zdaniem dla większej równowagi i kontentu powinni iść na drugą stronę, czyli do sojuszy, które (jeszcze) są niezależne od gsf.

Jeśli chodzi o mnie, to co chciałem powiedzieć jest już i tak w pierwszym poście. Teraz zmierzamy już raczej w kierunku takiej pisaniny, kto kogo złapie za słówko.
Nie jestem tym zainteresowany.

Jeśli ktoś zrozumie to, o czym napisałem, cieszę się, trzymam kciuki.

Jeśli nie - szkoda.

Każdy gra jak lubi.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 11, 2019, 13:54:01 »
Jeśli ktoś zrozumie to, o czym napisałem, cieszę się, trzymam kciuki.
No chyba ponad połowa tu piszących rozumie - tak sądzę. Załóżmy z góry, że wszyscy się zgadzamy, tzn. że goonsy to rak, trzeba ich osłabić, gdzieś sobie pójść i robić coś innego. Odpowiedz na moje pytanie dwa posty wyżej jaki masz na to pomysł, który UWAGA: ma realną szansę powodzenia tak co najmniej w 70 procentach. :)

Wszyscy czekamy, bo tego jeszcze nie ma w Twoim poście. :)

Ragnarok

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ragnarok Alt
  • Korporacja: Amarr
  • Sojusz: Amarr
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 11, 2019, 14:07:33 »
Zgudi, przede wszystkim: dla mnie powodzeniem jest każda osoba, która odejdzie z Imperium i pójdzie do niezależnych od Imperium sojuszy.

To jest mój cel i przesłanie tego posta.

Natomiast, jeśli znowu masz na myśli nowy sojusz PL - pogadajmy w odpowiednim wątku, jeśli masz na to ochotę i jesteś zainteresowany tym, co ja myślę.
Jeśli tak - proszę wklej tutaj linka.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 11, 2019, 14:10:11 »
Ragnar, hehe też bym chciał aby null był inny. Aby był zasiedlony przez małe grupy które regularnie się tłuką, które zawsze odpowiedzą, wystawią kontrę i wogóle, będzie ciekawie i kolorowo. Że nie trzeba zapierdalać po 40jumpów przez całe regiony obsadzone jedynie przez boty aby jedynie co dostać to ddkiem z tytka.
Ale jak jest, każdy widzi.
Ja jedynie co mogę zrobić, bo pchać powoli swój własny podrdzewiały wózek w małej ale zwartej grupie internetowych kolegów i próbować znaleźć w tym wszystkim choć trochę funu dla siebie. Krzyki i płacze po forach o opamiętanie się nic nie pomogą, a na pewno nic nie zmienią. Bo większość nie chce takiej zmiany.
Co Ty robisz, aby poprawić kondycje gry? podpowiem, że nie o farme krzyżyków chodzi.
Takich grup jak nasza, w  jest kilka, wszyscy borykają się z podobnymi problemami. Większość nie chce aby ta gra była inna.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 11, 2019, 14:24:34 »
Zgudi, przede wszystkim: dla mnie powodzeniem jest każda osoba, która odejdzie z Imperium i pójdzie do niezależnych od Imperium sojuszy.

To jest mój cel i przesłanie tego posta.

Natomiast, jeśli znowu masz na myśli nowy sojusz PL - pogadajmy w odpowiednim wątku, jeśli masz na to ochotę i jesteś zainteresowany tym, co ja myślę.
Jeśli tak - proszę wklej tutaj linka.
Nie mam teraz na myśli nowego sojuszu. Chciałem tylko wiedzieć czy opiszesz nam wszystkim konkretny pomysł mający realną szansę powodzenia. Natomiast jeśli w wyniku twojego tekstu goonsy opuszczą 2 osoby, to jak piszesz już będzie to dla ciebie sukcesem, ale na mapie KOMPLETNIE NICZEGO nie zmieni. To, że kilka osób czy pal licho nawet 30 osób opuści gony to dalej NIC nie zmieni. Jedynie COŚ zmienić może dobrze skoordynowana, przemyślana i zaplanowana akcja w której biorą udział niemal wszystkie polskie corpy w goonsach.

Tak naprawdę Ragnarok nie wniosłeś nic nowego do tematu co by nie było obgadywanie pomiędzy rozwiązaniem C0venu a dniem dzisiejszym. Co kilka miesięcy pojawia się ktoś na centrali kto pisze o tym samym, czyli, że jest pilna potrzeba zmian i zachęca wszystkich, żeby zaczęli działać. Ale sam nie przedstawia żadnego spójnego planu, projektu na to jak takie zmiany mogłyby wyglądać.

Ragnarok

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ragnarok Alt
  • Korporacja: Amarr
  • Sojusz: Amarr
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 11, 2019, 14:25:33 »
Zgudi, jeśli Imperium opuszczą 2 osoby za sprawą działań 1 osoby, to było warto.

Tak, jak pisałem wcześniej, nie jestem prorokiem i nie dam Ci gotowej recepty na "powodzenie" (zresztą nie wiem nawet jak je definiujesz) z "prawdopodobieństwem 70%" (co?).



Karas, ja odszedłem z gsf trochę temu - to jest to co ja robię i do czego namawiam memberów Imperium.
Resztę, (jak w moim przypadku napisanie tego posta) pozostawiam inwencji twórczej zainteresowanych.

Także tylko tyle i aż tyle.

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 11, 2019, 14:39:37 »
w nc to ty chyba nie jesteś... nie możliwe aby tak im spadł poziom rekrutacji ludzi... horda jakaś była czy co? caracala straciłeś? może ci kupić? z fitem!
? ręcznie wyklepie i wyszlifuję karoserie, specjalnie na zamówienie - będzie o 5% lepszy niż inne caracale zchodzące z linji produkcyjnej

[WILD5] Sindri Egdald

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • EL SINDROME DEL DZBANO
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sindri Egdald
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 11, 2019, 14:46:32 »
Przeciez nawet jak wszystkie polaczki wyjda z gsf to nie zmieni to zupełnie niczego xD

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:03:20 »
gdy przegrany tonie... to czasem chce jak najwięcej innych ze sobą na dno pociągnąć - nie chce ginąć sam.
Ragnar... goonswarm jest również dla ciebie, nie toń. ;), bo nie ma za co.

Ragnarok

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ragnarok Alt
  • Korporacja: Amarr
  • Sojusz: Amarr
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:16:03 »
Sindri Egdald.
Może po prostu nie widziałeś jaką różnicę potrafi zrobić flota 100 osób w rękach dobrego fc podczas bitwy przeciwko Imperium.
Pisałem o tym już wcześniej.

Veldsper.
Właśnie sęk w tym, że ja nie chcę brać udziału w tym, co ty może nazwiesz sukcesem i co Ciebie kręci.
Mi to przypomina tchórzliwy atak na słabszego i sprawia, że mi się nie chce. A wiem, że w gsf będzie tego coraz więcej.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:43:58 »
Ja myślę, że w tym momencie temat się wyczerpał i nic nowego się nie dowiemy. Ragnarok będzie miał satysfakcję jak skłoni 2 osoby do opuszczenia GSF. Polskie korpy dalej będą fitować supery na oranie Keepstarów a my dalej będziemy narzekać, że mapa to one big blue sea splusowanych sojuszy.

Veldsper

  • -||-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Veldsper
  • Korporacja: Shadow-Logistics
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:46:19 »
powodzenia więc w hi-secu

[WILD5] Sindri Egdald

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • EL SINDROME DEL DZBANO
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sindri Egdald
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:49:16 »
Sindri Egdald.
Może po prostu nie widziałeś jaką różnicę potrafi zrobić flota 100 osób w rękach dobrego fc podczas bitwy przeciwko Imperium.
Pisałem o tym już wcześniej.

Sugerujesz ze polskie korpy w gsf umiejo cos wiecej niz kopac gruz i wciskac f1? xDD

Ragnarok

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ragnarok Alt
  • Korporacja: Amarr
  • Sojusz: Amarr
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 11, 2019, 15:58:50 »
Sindri Egdald.
Jak najbardziej tak.
Można się zdziwić, jakie straty potrafi zadać taka ekipa, dowodzona przez fc z pasją.
A wiesz jaka jest satysfakcja i chęć do dalszej gry dla kogoś, kto ogląda później battle report, a uważał się jedynie za prostego górnika?

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 11, 2019, 16:01:06 »
Sindri Egdald.
Jak najbardziej tak.
Można się zdziwić, jakie straty potrafi zadać taka ekipa, dowodzona przez fc z pasją.
A wiesz jaka jest satysfakcja i chęć do dalszej gry dla kogoś, kto ogląda później battle report, a uważał się jedynie za prostego górnika?
Rozumiem, że dobrego FC masz gotowego i czeka tylko na 100 ludzi, żeby spuścić łomot goonom?
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

Były gracz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FN
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 11, 2019, 16:02:12 »

Ragnarok

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ragnarok Alt
  • Korporacja: Amarr
  • Sojusz: Amarr
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 11, 2019, 16:06:09 »
Asm Nihouyah

Tak, oczywiście, w sojuszach, które są przeciwko Imperium.
Tam należy się kierować.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 11, 2019, 16:10:08 »
Asm Nihouyah

Tak, oczywiście, w sojuszach, które są przeciwko Imperium.
Tam należy się kierować.
No to już wiemy o co ci chodzi. Chcesz by polskie korpy przeniosły się do Northern Coalition (NC.)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2019, 16:17:50 wysłana przez Zgudi »

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Serenity 2.0
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 11, 2019, 16:17:32 »
No to już wiemy o co ci chodzi. Chcesz by polskie korpy przeniosły się do Northern Coalition.
Widziałem, przed editem była horda - czyżbyś uznał że Gobbins stawia za wysokie wymagania? :D
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani