Autor Wątek: Dwa pytania  (Przeczytany 2176 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GyrosHunter

  • Gość
Dwa pytania
« dnia: Czerwiec 27, 2011, 15:19:12 »
Witam, mam dwa noob pytania.
1. Czy jest jakiś sposób, by zrezygnować z widoku wewnątrz stacji, który został wprowadzony z nowym patchem, w sensie TPP mojego bohatera i widoku pomieszczeń? Taki back to basic.
2. Które urządzenia służą obronie przed warp scrambblerem, czy disruptorem?

Goomich

  • Gość
Odp: Dwa pytania
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2011, 15:30:06 »
Witam, mam dwa noob pytania.
1. Czy jest jakiś sposób, by zrezygnować z widoku wewnątrz stacji, który został wprowadzony z nowym patchem, w sensie TPP mojego bohatera i widoku pomieszczeń? Taki back to basic.

W opcjach graficznych odznaczasz load station enviroment.

2. Które urządzenia służą obronie przed warp scrambblerem, czy disruptorem?

Warp core stabilizer. Jeden daje ci 1 punkt siły warp. Disruptor odejmuje  punkt, scrambler dwa, POSowe 3 i więcej, zaś dynks montowany na Heavy Interdictorach 99. Statek musi mieć siłę 0 lub więcej, żeby wywarpować. Wadą WCSów, jest to, że masakrują ci locka.
Możesz też zjammować wogi statek, tak że straci locka na ciebie i przez 20 sekund nie może lockowac od nowa (Electronic Counter Measures, występują w 5 smakach, każdy silnym na daną rasę i słabym na pozostałe oraz multispectral, który działa na wszystko po równo, ale jest słabszy od dedykowanego, poza tym jest Burst ECM, który jammuje wszystko w określnym (dosyć krótkim) zasięgu. Wszystkie ECMy działają losowo.).
Możesz zdampować go (remote sensor dampener, z odpowiednim skryptem skraca zasięg namierzania wrogiego statku). Jeżeli przeciwnik jest dalej niż to co wyjdzie po zapuszczeniu dampa, to nie zalockuje i już. No, chyba, że podleci bliżej.
No i najskuteczniejsza metoda: KILLDAMADAFAKER!

Tau

  • Gość
Odp: Dwa pytania
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 27, 2011, 15:40:53 »
Witam, mam dwa noob pytania.
1. Czy jest jakiś sposób, by zrezygnować z widoku wewnątrz stacji, który został wprowadzony z nowym patchem, w sensie TPP mojego bohatera i widoku pomieszczeń? Taki back to basic.

Możesz wyłączyć tak jak pisze Mona, ale "back to basic" nie będzie :/ Zamiast widoku swojego statku, takiego jak przed patchem, dostajesz cudowny obrazek drzwi na który musisz patrzeć. Ship spinning poszedł się.....